Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzydziestka 3

czy uda sie schudnac 30 kg w 6 miesiecy?

Polecane posty

Gość insomnia69
hmmm amerykanska- kurde ja zanim zaczelam egzaminy i która de facto przerwałam to była taka amerykanska- o 10tej serek topiony plu pomidor, o 12 jajko i pomidor o 14jablko o 16 tej było ze twarożek a o 2otej winko... zeslzo mi prze 1,5ty 2 kg na tym wiec chyba ok a startowałam z 75kg... a to co napisalas to nei wiem w każdym bądź razie znalazlma kiedyś inna wersje amerykańskiej ale ta co aj podalam bardziej mi przypadla a co najważniejsze problemów z wypróżnianiem po winku nie miałam z samego rana biegłam albo i po wypicu tej lampki wina... jak cos to pisz pytaj ja dużo przerabialm diet niektóre mi stabilizowaly wage niektóre pozwalaly schudnąć... widzis ja keis miałam ponad setke na wadze dziś czuje się o niebo lepiej, a popelnaic bledy popełniamy , mało to ja razy cos sknocilam bo myslalm ze dobry jem serek ale chudłam to było najważniejsze a motywacje miałam mega od diety do diety! teraz znow walcze z małymi przerwami na egzaminy bo jak glodna jestem nie sposób zebym myslala o głodzie, toteż bylam na diamonach które pozwolily mi ustabilizować wage :) a nie wiem spróbuj może stillmana jakiś tydzień czy 10 dni- je się tlyko mesko, które można smazyc piec dusic gotowac- tluszcze nie graja tu roli bo nawet możesz zjeść tam udko posmazone, ale bez owocow czy sałatek, na kafe rez jest topik temu poswiecony można podczytac i zobaczyć co dziewczyny jadly jakie miały spadki:) ja zawsze kombinuje z dietami z roznym skutkiem ale jakos dziś już waze 70kg:) wiec chya większej krzywdy se nie robie- aha jak wcześniej pisałam na odtruwaniu bron cie panie boze cwiczen większych- spacerek plus max brzuszków i będzie ok, potem jak będzie się spozywac wikesza ilość kcal na dzień to spokojnie do cwiczen wrocic można! a i ejdna z nas pisala o tym otrebach- no fajnie nei powiem dla mnie otreby sa super robie z nich ciasteczka takie niby ducanowe czy anlesniki czy herbatniki- przepis tez z blogow poswiconych ducanowi- ja wprawdzie jestem antyprotal ale jak już zesc cos słodkiego to czemu nie białkowe:) sa naprawdę inne w smaku a wiadomo bialkowe to nie węglowodanowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
insomnia69 koleżanko coś tam chyba wiem o odchudzaniu bo schudłam 22 kg:) niestety motywacja padła i szczerze się przyznam zaczęłam żreć jak świnia i kilka kg wróciło:( Dziękuję za wskazówki, każda dobra rada się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
insomnia69 tak:) ja pomyliłam nazwy diet :) to ta dietka :) dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 2 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 3 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 4 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 5 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 6 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 7 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 8 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 9 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach 10 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach i oczywiście pijemy dużo wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe dzwonie umówić sie na jutro do lekarza a kobieta do mnie że w Sobote nie pracują :D cały czas myślałam że dziś jest Czwartek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Jutro zakładam balon . Proszę o informację , jak się przygotować .Czy brać wcześniej jakieś lekarstwa ? Co jeść w pierwszych dniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
ale jestem zamotana z tymi bledami:) w kazdym bądź razie przypomniało mi się o norweskiej polega jedzeniu jajek i grefrutow ja np. na niej zrzucilam 4,5 kg przez te 2 tyg ale czytałam na kafe kobietke co w dwóch turach zrzucila na niej 27kg:) boziu wnet niemożliwe, oczywiście większość kobiet sceptycznie podchodzilo do jej stwierdzenia ale ja wam powiem ze wierze- ta kobieta wazyla około 100 wiec można uwierzyć a ze wcześniej nie była na zadnej diecie to mogl jej organizm tak zareagować= zwłaszcza ze ona zrobila tak ze dwa tyg norweskiej potem chyba miesiac innej diety plus znow norweska 2 tyg! wierzyc nie wierzyc sprobowac można:) ja w każdym bądź razie jakos do tej pory po tych jajkach gotowanych średnio na nie patrze tak jak i np. na pomidory czy ogorki po tych dietach pewne produkty bokiem wychodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
insomnia69 chętnie podczytam co z czym jeść, jak łączyć aby sobie krzywdy nie zrobić a wytrwac tym razem i nie uledz:) ja startowałam od 108kg:) było 86:) lecz teraz jest jakies chyba 92/93 :( jestem tez zainteresowana propozycjami żywienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
nie kafe mi przeslalo wysylac posty potem wogole nie mogłam wejść na stronke i mowie znerwiac się nie będę często się cos zawiessza... a co chcesz wiedzieć to może pytaj.... ja widzisz kiedyś miałam 120 zrzucilam potem na tzw ONZ TURBO do 107kg potem schudłam do 80, w trakcie stabilizacji zeszlo mi 5 kg ale nie powiem jak się stabilizowalam probowalam eksperymentować ale po kazdej diecie szybkiej szybko mi i wracaly utracoen kg... takie bledne kolo, pewnie organizm się zbuntowal na kolejne diety i nie chciał się dawac okradać... nie mniej od stycznia znow podjelam walke- troszkę ja przerwałam na czas egzaminow ale znow zaczynam... dziś waze 70kg:) tzn wazylam tyle w srode:) ciesze się bardzo, chce ujrzeć wkoncu 6 na początku ale powoli już... nie chce za szybko mnieniac znow ubran! przez ten czas miałam chwile załamania i wogole, w każdym bądź razie kilka zdrowych zasad wprowadziłam w zycie- miedzy innymi pije ponad 2 l wody- dziś np. już ponad wypilam 2,5l i pije duuuuzo herbatek... zielonych czerwonych mieta rumianek mix ziol, pokrzywe, zielonej z dodatkiem lub o smaku czegos tam- no i pije tylko już 1 kawe dziennie- wcześniej wypijałam 3 ... ale nie slodzilam i bez smietanki wiec nie musiałam rezygnować z tego.. herbat tez nie slodzilam po słodkich mdliło mnie! także raz na tydzień w niedziele do poobiedniej kawki zjadam ciasteczko bądź dwa... taka mala rzecz a cieszy nie ma co się ciagle katować... raz na tydzień sobie slodkosci tylko pozwalam nie więcej ! i raz na 2 tyg lub 10 dni robie sobie dzień grzechu- jeden posiłek zastepuje swoja zachciewajka- np. zjadalm zapiekanke jakas mala czy frytki czy chipsy mala paczke czy nawet bulke z serem, taka mala przyjemność w nagrodę ze wytrzymuje, forma wynagrodzenia się za zwycieska walke:P dieta dieta ale najwazniejsze by zmienić swój system patrzenia na zycie na diety i na sama siebie, nikt wprawdzie doskonaly nie jest ale ja mowie jakiś cel w zyciu trzeba mieć- ja procz tych zawodowych chce schudnąć..nie raz się zastanawiam co będzie jak schudnę do swego celu i ustabilizuje wage- cow wówczas wymysle:P dla siebie przede wszystkim nie ma co dla faceta sie odchudzać czy dla ciotki która ci powtarza ze masz sadełko a sama może się pocwlaic trzycyfrowa waga.... No i dla własnego zdrowia( nie mam już nadciśnienia które miałam) kondycji i lepszego samopoczucia- a czy masz więcej motorow do działania więcej motywacji tym lepiej dla ciebie:) to tak- w "moim" skrocie czyli dużo i zawile, ale tak już mam ze jak mam cos powiedzieć to lepiej tak żeby ktoś zrozumial to a nie tam piate przez dziesiąte:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
DIETA PSZENNA (OCZYSZCZAJACA)- KOPIUJ WKLEJ Z ATLASU DIET "Powszechnie w środowisku dietetyków jest uznawana za jedną z najbezpieczniejszych diet oczyszczających. Podyktowane jest to przede wszystkim tym, że zawiera w sobie sporo białka, węglowodanów, składników mineralnych i niektóre witaminy. Znaleźć w niej także możemy trochę tłuszczu. Jedynym jej minusem jest prawie całkowity brak witaminy C. Jednak to nie wyklucza faktu, że spokojnie można ją stosować przez kilka lub nawet kilkanaście dni. Wzbogacona o porcje warzyw, owoców lub soki w celu uzupełnienia braków niezbędnych witamin może być stosowana nieco dłużej. Dieta opiera się na tym, by codziennie gotować tyle pszenicy, ile chcemy zjeść. Ziarno pszenicy jest twarde, więc najlepiej jest ją wcześniej przez całą noc moczyć. Gotujemy ją pod przykryciem na małym ogniu, przy zasadzie 3 szklanek wody na jedną szklankę pszenicy. W ciągu dnia zjadamy 4-5 posiłków składających się z pszenicy. Zamiast niej możemy wykorzystać również kaszę gryczaną, płatki zbożowe lub pęczak. Efekt oczyszczania możemy wzmocnić poprzez dodanie do diety kilku suszonych śliwek. Należy je przed zjedzeniem moczyć całą noc, po czym rankiem, gdy jesteśmy jeszcze na czczo, spożywamy je przepijając wodą, w której się moczyły. Podczas stosowania tej diety wskazane jest duże spożycie wody, najlepiej niegazowanej."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze ze juz 19.00 jeszcze pare godzinek i konczy sie mój dzionek jogurtowy. Jagodzianko ale sie usmialam ze wyciągalas ze smietnika opakowanie- tym bardziej ci dziekuje za fatyge- ja to najbardziej patrze przy tych maslanko - jogurtach na stosunek biaka do węgli- wole jak są bardziej kaloryczne ale maja mniej wegla- insomnio jak myslisz czy dobrze robie? Maly grzeszek był w postaci oczywiscie oblizanej łyżki po danio ale kolejna pozostałośc po obiedzie malego wyladowal w smietniku- cala skórka od chleba ktora odkrajam jak robie malemu kanapki tez do kosza- w sumie tak pomyslalam że strasznie dużo zawsze tego dokanczania mam a przy tym swoje posiłki i czlowiek zdziwiony że tyje. Ide szykowac na jutro sałatke z tunczyka i paste z makreli- jutro 3 posiłki nieduze i jakis owoc i warzywo bedzie a od niedzieli znowu sie pokatuje jogurtami, a co tam- jak są efekty to pojade sprawdzonym torem, aha i jutro w planie godzinka biegania, jak sie troszke poposilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
MAM I TO PRZECZYSZCZANIE CO KIEDYS ZNALAZLAM "Przygotowanie napoju przeczyszczającego: 20g soli gorzkiej rozpuścić w 150 ml wody (można dodać do smaku świeżo wyciśniętego soku cytrynowego) albo w soku pomarańczowym. Działanie zacznie być odczuwalne po około dwóch godzinach, wtedy wiele razy trzeba iść do ubikacji. Oczyszczanie jelit można też przeprowadzić wieczorem, zaczynając o godz. 18.00, zakończyć ok. godz.22.00 i udać się na spoczynek" INNE OCZYSZCZANIE MOZNA ZNALEZC PRZED DIETA TA TZW MASTER CLEANSE ALE NIE WIEM JAK NARAZIE MOZE JAK BEDE BUSZOWAC JESZCZE PO NECIE TO ZNAJDE I WKLEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
insomnia69 kiedyś chciałam kupić tą sól ale byłam w 4 aptekach i nie było więc dałam spokój:( a wiesz cos w temacie kaszy jaglanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
MONIU Teoretycznie 1 gram weglowodanow i bialek ma tyle samo kcal:) Węglowodany zawierają 4 kcal energii na gram. cos z netu-"Tłuszcz w mleku czy jogurcie jest potrzebny choćby w symbolicznej ilości. Bo witaminy takie jak: A, D, E i K wchłaniają się wyłącznie wtedy, kiedy znajdują się w jego towarzystwie. Poza tym to tłuszcz sprawia, że produkt ma lepszy smak. Szybciej i na dłużej też nasyca. Uwaga! Odżywiając się wyłącznie odtłuszczonym nabiałem, można przytyć. Bo zamiast jednego normalnego jogurtu folgujemy i zjadamy kilka opakowań tego z dopiskiem „0%. mi się wydaje, że kcal akurat jeśli chodzi o maślanki nie maja znaczenia. na kilku forach medycznych sprawdzałam i z ich wypowiedzi wychodzi na to, że by wlasnie patrzeć na zawartość stosunkowa bialek do weglowodanow- lepiej jak jest więcej bialek bo sa lepiej przyswajalne(i cos tam cos tam), ale inne już zrodlo podawalo ze np. maslanka musi mieć sladowe ilości w postaci 0,5% weglowodanow, tak jak podobnie pisze w tym tekście z netu co wyżej skopiowalam:) cos jeszcze takiego znalazłam do bialek a węgli "Białko ma lepszy efekt termiczny niż inne produkty. Twój organizm spala więcej kalorii podczas trawienia białka, niż podczas trawienia węglowodanów i tłuszczów. Z tego powodu diety proteinowe są bardzo skuteczne jeśli chodzi o odchudzanie A ile białka potrzebuję dziennie? Nie martw się, że zjesz za dużo białka. W przeciwieństwie do tłuszczy i węglowodanów, nie da się przesadzić z ich ilością. Im więcej - tym lepiej." Poza tym zanim zaczelam maslankowa to więcej znalazłam tego- i kcal wychodzilo ze podczas oczyszcaania to wlasnie tyle ile w litrze się znajduje maślanki ewentualnie w 1,5kcal wiec chodiz tu o nie nawet o stosunek węgli do buialek tylko o po prostu oczyszczenie plynnosc tego i ze maslanka czy kefir zawiera te substancje fermentacyjne i ze one dobrze dzialaja na prace jelit- to tak już ode mnie w skrocie bo teraz nie mogę znaleźć tego artykulu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
hmmm jaglana chyba nie- tam pisze o kaszy gryczanej.... czy można peczak także. i jest tam ze 3 szkl na 1 szkl(to przed gotowaniem) tychże ziaren, także skoro to napęcznieje jednka to mysle ze pol max dwie trzecie porcji ztej skzlanki po ugotowaniu już mowie- na jeden posiłek. to po ugotowaniu pęcznieje jednak i będzie dużo a wiem ze to jednak syci.... Sama się zastanawiam czy by nie sprubowac.. nie raz eksperementowalam:P no i możesz do tego dodawać warzywa czy owoce- wiec naprawdę fajan mzona potrawke sobie zrobić:) no wiem pomysl jagodzianko- po ugotowaniu będzie dużo może nawet na dzień wystraczy jak ugotuje się te jedna szkl kaszy czy pszenicy- popatrz to ci napęcznieje do 3 szklanek a posilkow ma być 4-5- to calkiem może starczy tyle, nie wiem nie bylam na tym... ale można pokombinować jakby ci było za mało kaszy szybko dogotować można i stopniowo może zmiejszac porcje:) tylko wiecie dziewczyny ja jestem amatorka sama eksperymentuje buszuje po necie zanim jakas diete zaczne wszystko przeszperam w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmina 34
Cześć dziewczyny! Udało się ! w sumie 4 jogurty w tym dwa z jogobelli 8 zbóż. Na naturalnych nie dałabym rady. Powiem nawet , że po trzecim jogurcie (z ziarnami) przestałam odczuwać głód, czwarty o 18 zjadłam z rozsądku. Planuję sie zważyć jutro , aby zobaczyć jakie efekty przynosi taka głodówka. Jeżeli zobaczę wyraźne efekty, bedę ją ponawiać w każdy piątek. Jedyny skutek uboczny jest taki, że mi zimno, jestem wyczerpana i osłabiona. Dlatego nie wyobrażam sobie ciagnąć tej głodówki kilka dni z rzędu. Cieszę sie ,że z wami jestem , bo pewnie sama nie podjęłabym się tej diety oczyszczającej, a na pewno nie o tej porze roku. Dodam tylko ,że na obiad zrobiłam dla męża pizzę na cieście francuski ( b. dużo dodatków) i ciastka rogale (z ciasta francuskiego z nadzieniem czekoladowym) i... nie skusiłam sie nawet na odrobinę, choć przyznam zapach pizzy był cudowny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja dzisiejszy dzien konczem bolem glowy :( juz zaczynam podejrzewac ze mam jakiegos guza mozgu :o dziewczyny podziwiam Was jesli chodzi o wiedze na temat roznych diet..jak tak Was czytam to jestem zielona...piszecie ile sie miesci tluszczu czy wegli w poszczegolnych produktach...znacie proporcje itd ja jakos nigdy nie wnikalam az tak doglebnie w to wszystko...wiem od czego moge tyc i co mi nie sluzy...i jakos tego sie trzymam ,dlatego podziwiam Was za to :) ja dzis praktycznie jestem na waflach ryzowych i kubku zupy zblenderowanej..jakos nie mialam weny do pichcenia...rodzince zrobilam spagetti ale nawet mnie nic nie kusilo zeby sprubowac....chyba jestem chora?? wczoraj przywiezli nam nowe szafy..dzis juz stoja zlozone i teraz czeka mnie generalne sprzatanie i segregowanie ciuchow bo mam ich mase i w polowie nie chodze :( jutro moze jeszcze wyskoczymy z chlopem na imprezke walentynkowa ale to wszystko bedzie zalezalo od mojego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. dzisiejszy dzień zaczęłam od maślanki i oby tak dalej, ale powiem wam, że ledwo co wytrzymałam, żeby nic więcej nie zjeść. tak bardzo ssało mnie w żołądku. nie wiedziałam, czym mam zając myśli. później trochę głód ustąpił. No i pojechałam z tatą na małe zakupy i jestem tak strasznie zła. Jak zawsze sprawdzam daty na opakowaniach to dzisiaj tego nie zrobiłam i w biedronce kupiłam dwa opakowania twarogu z ziołami i to znacznie po terminie. A pogoda taka paskudna, że nie chce się za bardzo iść z powrotem. Więc tak sobie myślę- w sumie mam 3 dni na zrobienie reklamacji, a że jutro jadę do ciotki to przy okazji podjedzie się do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) ja dzis na śniadanko zjadłam serek wiejski:) Co do BIEDRONKI to ja czasem kupowałam serek wiejski ze szczypiorkiem i nawet jak na opakowaniu data była dobra to były juz popsute jak otwierałam:( kilka razy tak trafiłam powiedziałam nigdy wiecej :( co do Biedronki to taki pech że mam obok aż 4 i nic wiecej:( małe Tesco mam ale lipne :( wiec zostaje biedronka :) plus taki że rynek mam obok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
hej dziewczyny:) ciesze se ze mój pomysl znow z jogurtami i maslankami w miare się sprawdza, nie powiem mnie czasem ssalo, i szlam na spacer, nawet na pol godziny i potem nie wiem czy może dlatego, ze człowiek się dotleni czy przemysli sobie ze nie warto podjadać wiecznie bo to będzie bledne kolo.. no rozne myśli mam wowczacs... ja TRZYDZIESTKO na diamondach dużo czytalam na temat skladnikow naszego odżywiania niektóre mi z biegiem czasu weszly w krew... często odwiedzam rozne fora czy stronki dietetykow ekspertow i temu podobnych, niektóre maja w sobie wiele sprzeczności z typowymi poglądami na temat diety, niekiedy sami osbie robimy krzywdę zle dobierając produkty... temat rzeka jednym słowem:) a pomysl z jogurtem ze zbozami jest fajny jesli nawet nie taki gotowy ze ziarnami zboz to zawsze można zboza dokupić w jakiś zapewne sklepach(może ze zdrowa zywnoscia czy innych, ja mieskzam na wsi i jakbym powiedziała ze jem owies który de facto jest zdrowy to by mnie wysmieli) i dosypywać do takich jogurtow czy maslanek...(oczywiście ugotowanych) każdy sposób jest dobry:) TRZYDZIESTKO nie wiem czemu cie tak glowa boli moze pogoda ci niesluzy.... ja czasem tez tam mam budze się wnet z kacem tak jakbym go miał:P co do biedro nie miałam nigdy takich sytuacji ze stary serek.. hmm widocznie glupi ma szczęście:P ja pije stamtąd rozne herbatki, mam niedaleko siebie tez netto tam tez kupuje rozne herbatki... ostatnio zastanawiam się na tematem zakupu yerba mate... kawa mi nie smakuje a podobna ta pobudza i zawsze ma człowiek zajęte rece i nie podjada(ponoc), opinie sa rozne nie wiem nie probowalam wiec się wypowiadać nie będę jak moze kupie... hmmm może to się wypowiem napisze wam swoje spostrzeżenia, problem w tym ze nie wiem skad kupic caly sprzęcik do yerby:) kasza jaglana oczyszcza...hmmm możliwe nawet nie wiem poczytam co nieco potem się wypowiem co do tego ,jak przesledze kilka stronek warto wiedzieć:) a i zapomniałabym STOKROTKO czesc kochana- jak tam na stabilizacji- a chcesz jeszcze cos zrzucać dzięki hcg? ja tez i nad tym się zastanawiam ale ja mam od marca do 6 czerwca co chwila goscini jak nie imieniny to urodziny czyjes i kurcze nie chciałabym lamac zasad hcg a jednak kropelki tanie nie sa.... i po co marnować, w morde psuje mi to nieco moja koncepcje ale ba zawsze cos:P co do zimna podczas diety- traci się wówczas warstwe termoizolacyjna i podobno wbrew złemu samopoczucia z tym związanym to oznaka dla nas ze organizm się broni i probuje nas zmusic do zjedzenia czegos więcej(glownie słodkiego) i dostarczenia energii, jak nam zimno to oznacza ze spalamy tłuszcz i co s tam jeszcze a ze organizm przyzwyczajony to takiej a nie innej naszej warstwy podskórnej tak to odczuwamy wlasnie w postaci zimna:) wiec niby zle to odczuwamy ale to oznacza tez ze organizm zostaje okradany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już wiem dlaczego mi tak zimno. W kominku napalone,a ja w dwóch bluzach siedzę i marznę. Masakra jakaś. Jagodzianka- nigdy mi się nie zdarzyło, żeby w biedronce było coś zepsutego. Więcej w tesco trafiałam na felerny towar. Szczególnie jogurty były z pleśnią- data ważności oczywiście była dobra. A jak pojechałam z reklamacją to mi powiedziały, że pewnie źle przechowywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monopol no ja kupuje dużo rzeczy w biedronce:) sery, jogurty, kefir, maslanke i td :) ale tylko ten cholerny serek tak trafiałam, moja mama też... powiedziałam nigdy więcej go nie kupie :) mięsa tam nie kupuję ale inne rzeczy to i owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja też kupuję w biedronce i tez mi się nigdy nie zdarzyło nic zepsutego :). Częściej jakieś spleśniałe śmietany albo jogurty mi się trafiają w spożywczaku. Mam taki mały przed domem, ale kupuję tam jak mi czegoś zabraknie a nie mam jak zjechać do biedronki. Tam to właścicielka daty zmienia na produktach na dłuższe, także naprawdę prawie tam nie kupuję. Fuj. Ja dzisiaj herbatki: zwykła, earl grey, jakas z rumiankiem a do tego kanapki - no i nadal w pracy :[. Jeśli chodzi o to zimno, to ja jeszcze na studiach byłam trzy dni na diecie kopenhaskiej, ale było mi tak zimno, że nie dałam rady. No ale to ja;). Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mnie glowa boli dzisiaj:( Ja juz sie nei odchudzam dalej,tylko mam stabilizacje na ktorej uwazam co jem i w jakich ilosciach. Ogolnie,to jestem bardzo zadowolona. Pije duzo plynow. To bardzo pomaga,a no i waga tez jeszcze troche Spada:) Kurcze powinnam cwiczyc a ciezko mi jakos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Własnie odpaliłam kompa zeby przerobic cwiczenia trzydziestki a filmik Twój Jagodzianko tylko mnie bardziej do tego zmotywował. Wczoraj dzien zakonczyłam na 4, bo jak robilam sałatke i paste to pooblizywalam troszke ale dzis rano jak wstałam, zjadłam sniadanko-2kromki razowca z masełkiem z pasta z makreli keczupem i serem żóltym, pobiegalam godzine, byłam w kibelku to waga wsazała 64i8, jutro pewnie bedzie wieksza bo dzis mialąm i sałątke z ryżu i tuńczyka z kukurydza i swiezym ogorkiem zalana majonezem light i obiad z 2 dań ale jutro powtórze sniadanko dzisiejsze pobiegam tez rano i jade potem na jogurtach - do poniedzialku wlącznie. Stokrotko fajnie ci że juz masz faze stabilizacji- tylko pozazdroscic a raczej brac sie i tylek spinac i nie jesc za duzo tak jak ja dzis troszke przesadzilam bo i orzechami laskowymi sobie jeszcze dogodzilam i suszonymi sliwkami i crunchipsami z owsa ale zaraz troszke wyskacze.Calendae nie zadzroszcze pracy w sobote, a co do kupowania w biedronce to moj ulubiony sklep gdyz w moim miasteczku mam jeszcze tylko stokrotke i tak na zmiane to tu to tu kupuje. Insomnio szukaj sprawdzaj i nam tu kawa na ławe ze wszystkim bo jak widzisz odtruwanie maślankowe a w moim wypadku jogurtowe przypadło mi do gustu bo daje efekty. Monopol czy dzis jedziesz na tej maslance tylko? Trzydziestko, gruba29 jak sie trzymacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ..dziekuje ja mam sie dobrze :) dzis jestem strasznie zakrecona caly dzien....zakupy,sprzatanie a teraz znajomi sie wprosili wiec na szybko robilam salatke ....u mnie dietka super idzie..a to dlatego ze cos jesc nie moge :P napisze cos wiecej jutro bo dzis juz nie bede na kopie :( insomna6- ja podejrzewam ze glowa mnie boli od tego implantu czytalam na forach ze inne dziewczyny tez sie z tym meczyly..wiec to nie tylko mnie spotkalo... do juterka laski moje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×