Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzydziestka 3

czy uda sie schudnac 30 kg w 6 miesiecy?

Polecane posty

hejka kobietki. Gruba29 - odnośnie dnia jogurtowego to przeżylam póki co taki jeden dzień- nie bylo źle, ale ja dosypywałm troche otrebow, dzis robie drugi taki dzień tez z odrobina otrebow ale o 16 zjem ostatni jogurt z twarogiem, potem juz raczej zadnego jogurtu nie bedzie. Za chwile startuje z pierwszym. Aha głowa mnie nie bolala i nawet nie złapalam niczego niechcąco- dzis tez mam nadzieje że dotrwam do końca. Jasmina i jak wystartowalas z jogurtem dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie:) za mną ciężka noc:( młoda gorączkę miała prawie 40 stop:( teraz leży w łóżku. Tak jak mówiłam dziś jadę na białku:) pije właśnie maślankę:) w sumie już wypiłam:P Muszę się przyznać że 2 dni jadę na tabletkach na przeczyszczenie aby się wyzbyć tego wszystkiego:( ilość tego co ze mnie zeszło aż mnie przeraziła:( no ale czego się spodziewać po takim obżarstwie. Teraz czuje się rewelacyjnie, nie jestem taka ciężka, brzuch mi tak nie wystaje czuje się dużo lepiej:) teraz już normalnie jem więc nie będzie z tym problemu:). Plan na dziś dużo ruchu i oczywiście rower, jestem taka szczęśliwa że znowu mi się udało zmotywować, wiem że jak wtedy zgubiłam 22 kg to teraz tez to zrobię. DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE i ja sie melduje :) Jasmina ..czytalam Twojego posta ...,,mąż mnie skusił do grzechu ,, i co innego przyszlo mi do glowy :P zanim doczytalam koncowke :) Jagodzianka -u nas tez panuja wirusy :( ja tez od kilku dni czuje sie fatalnie,gdyby nie to ze mam jeszcze ten implant ,powiedzialbym ze jestem w ciazy:0 tak mnie mdli,kreci cos po brzuchu,dzis w nocy obudzialam sie o 3 i myslalam ze juz bede wymiotowac ....bblleeeeee dziewczyny uklon dla Was za dzien na maslankach :P ja tak jak GRUBA nie dalabym chyba rady...chociaz ...nigdy nie probowalam to niewiem :) a teraz musze zabrac sie za sprzatanie...a mam takietgo lenia :( kopnijcie mnie w tylek... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Kochane Panie. Dzisiejszy dzień zaczęłam od dwóch kromek chleba razowego ze szczypiorkiem, a godzinę temu wypiłam kubek kefiru. Waga stoi mi w miejscu i nie wiem dlaczego. Przecież ćwiczę codziennie, dużo tez nie jem. Jasmina- na takie pączki to sama bym się skusiła i to w kształcie serca. Mmmm pychotka. Nie miej więc wyrzutów sumienia, bo raz na jakiś czas każdy może sobie pozwolić na coś słodkiego. Gruba- najlepsza na ból głowy jest kawa z dodatkiem cytryny, sama często taką pijam. Jagodzianka- przykro mi z powodu choroby Twojej córci, niestety teraz mamy taki czas. Swoim dzieciom podaje rutinacea junior na wzmocnienie i powiem, że efekty są. Zazwyczaj jak ktoś w domu zaczynał chorować to od razu dzieciaki łapały chorobę, a teraz rzadko to się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzydziesteczko nie bede cie kopac bo odpoczynek tez potrzebny- jutro tez jest dzien wiec spokojnie. Powiem szczerze ze tez nie myslalam ze dam rade wytrzymac na samym jogurcie nawet z odrobiną otrąb bo normalnie ładuje wszystko co pod ręką- ale teraz chyba sie zawzielam. Jagodzianko fajna kompozycja - piers z kurczaka i maślanka- samo bialeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziewczynki sprzatam :) mam non stop włączonego kompa i co jakis czas coś piszę:D teraz robie porządeczki w kuchni:P ruch musi być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam kiedy sprzątać bo ciągle w pracy a już by się przydało. W poniedziałek zrobie sobie taki jogurtowy dzień,koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś wlałam w siebie tyle maślanki że szok a ciągle głodna jestem :( mam ochotę coś zjęść :( kanapeczkę z serkiem badz dzemikiem:D jeszcze dziś młodej robiłam naleśniki z dzemem buuuu na obiad dziewczyny maja zupkę ryżową z marchewką i mięskiem :D ale bym zjadła:( Wiem że jak wytrwam w miarę kilka dni z lekkim jedzeniem to już będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodzianko wszystko na opak napisalam- mialo byc do jasminy i że ja jak monopol a nie jak monia- ot jak sie człowiek spieszy to i glupoty pisze:) Ja sprzatac bede jutro, na jutro tez juz dzis zrobie salatke z ryzem i tunczykiem - bo jutro chce pobiegac wiec troszke konkretniejsze jedzonko bedzie i obiadek jakis dobry zrobie i zjem oczywiscie- mysle o kurczakach pieczonych, a w niedziele i poniedzialek polece jeszcze z jogurtem bo całkiem dobrze mi na tym idzie przy okazji rzeczywiscie jak insomnia pisala brzuch sie splaszcza a i waga leci, a o to mi chodzi żeby w koncu zjechac do tej mojej ulubionej wagi. Jagodzianko najgorsze jest wlaśnie jak sie robi cos dla domownikow i tylko można popatrzec na to, eh ciezkie jest to życie:), a na marginesie taka zupka ryżowa - mala miseczka chyba jak najbardziej jest lekka- moze na jutro taka zrobie- mniam-oby dzis wytrwac. Przede mna za niedlugo trzeci jogurt, potem lece po malego do przedszkola i w domu ok 16 ostatni jogurt ale tak jak pisalam z twarogiem a potem juz tylko herbatki i woda buuu- ale dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjacie Aniolki! Zyje i jestem ale ostatnio mam mega zajecie i dopiero teraz jestem wolniejsza:D U mnie bez zmian. Caly czas stabilizacja. Teraz moge troche wiecej,to i latwiej sie zyje:D hehe Pozdrawiam nowe kolezanki i nie tylko nowe:) Widze,ze sie oczyszczacie. To jest doskonaly pomysl. Wowczas szybciej schudniecie. Toksyny blokuja odchudzanie. Za chwile die na male zakupy ale nei wiem co mam dzisiaj zjesc na obiad:( Pewnie Jakis kurczak,no chyba ze cos mi wpadnie do glowy jak bede w sklepie. buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sobie zrobię look kontrolny na ten link:D na kolację to chyba zjem jajko i kefir:D jej jeszcze 14 nie ma a ja ciągle głodna :( ciekawe ile można tej maślanki w ciągu dnia wypić :D ja już wypiłam litr maślanki:( wypije kefir chyba o 16, zjem jajko i koniec:( Ciekawe co ja jutro będę jeść :( chyba ser biały i jajka :( nic innego dla mnie w lodówce nie ma :( ewentualnie ponownie powtórka z rozrywki:D kefir i mięsko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko tak- ja z jagodzianka robimy se oczyszczanie dzis, jagodzianko ja jakoś nie czuje glodu ale jak tylko koncze jogurt to pije herbate za herbata- leca mietowki, meliski, rooibosy- nie slodze wiec jest chyba good. Ja wypijam 800 ml bo trzy jogurty po 210 i jeden 175 i wyliczyłam że z tym twarogiem wychodzi 770 kalorii a dodac musze cos na otreby takze ok 800 kalorii - wiec nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziś zaliczyłam już litr maślanki yo jest 440 kcl:D i mała pierś:P nie wiem ile może mic mała pierś :P tak dawno nie liczyłam kalorii że musze sprawdzic w tabeli:P powiedzmy że ma ze 150 kcl:P wiec ja mam dzis na liczniku 600 kcl:P Na opakowaniu jest że 250 ml to 110 kcl:D szok że tyle maslanki to tylko 440kcl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodzianko to u mnie ten moj jogurt w 250 ml ma 172 kalorie, czyli maślanka mniej kaloryczna, a możesz podac ja sie przedstawia na 100ml ilość białka i ęglowodanow. w mojej activii na 100gram jest 4,5 gram bialkla a 5,1 węglowodanow - czyli prawie 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to straszne co moze nas spotkac..ja to jak cos uslysze to zaraz swoje wizje snuje,glosniejszy huk za oknem a ja juz mysle ze to to....masakra jak ja sie potrafie nakrecic :P jeszcze raz dziewczyny wielki szacun dla Was z tym kefirem czy maslanka...chociaz bardzo lubie jedno i drugie ...to dla mnie byloby za malo :( poki co niech moje cialo chudnie swoim tepem jak do tej pory..to bede przeszczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwniam was dziewczyny że wytrzymujecie na samych płynach. Tak się zastanawiam czy to nie było by podobnie, gdyby zamiast maślanki/kefiru/jogurtu pić soki warzywne. Nie wiem, sam pomidorowy czy jakieś mieszanki, są takie z tymbarku. Pewnie też by zdało egzamin tylko trzeba by było etykiety poczytać i sprawdzić ile w tych sokach jest cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia-10kilo do zgubienia aż z kosza wygrzebałam opakowanie dla Ciebie :D w 100ml białko 3,2g, węglowodany 4,5g:) tak to wygląda u mnie :) kefir który będe pić na kolację ma w 200ml 102kcl :) w 100ml białko 3,4g, węglowodany 4,7g:) tak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jeśli chodzi o oczyszczanie to trzymajcie się - powodzenia :). Meteoryt masakra - mój facet już sobie zaplanował na wieczór wypatrywanie tej asteroidy - ja się trzęsę i też jak trzydziestka czarne wizje snuję :P. Moja dieta ok, nadal spadek - ostatnie ćwiczenia były we wtorek, bo też jakoś nie miałam siły. Weekend pracuję, więc po nim pewnie wrócę do nich. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką fajną książkę :) dieta na jeden dzień tygodnia :) chyba musze tam zajrzeć :) są tam diety na 7 Poniedziałkow :P chyba na 7 :D nie pamiętam :) ale sa przyprawy które pomagają spalić tłuszczyk i różne inne rzeczy :P gruba29 jest też dieta oparta na sokach:) można na nim stracić około 1kg:) tam w książce osoba która robiła straciła 950g:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie boje asteroidy. Moj maz stwierdzil,ze oni nas oszukuja Ci wszyscy naukowcy. Media tez podaja falszywe dane. Mowionio,ze nie mamy sie bac a teraz katastrofa 'kosmiczna'' Masakra jakas:( Co do mnie,to ja dzisiaj jem warzywa z makaronem shirataki. Musze go sobei znowu kupic,bo mi sie skonczyl. Kiedys czytalam o tym oczyszczaniu wg http://ewadabrowska.pl/. Warto urozmaicac oczyszczanie. A co myslicie o mleku sojowym? U nas jest szal na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomna69
hej alseczki:) ciesze się ze mój pomysl z maslankowo- kefirowym odtruwaniem się sprawdza:) jagodzianko- kefir jeśli masz 0%tluszczu to jest owszem białkowy i jeśli piers z kurczaka gotowana na parze lub tak nornalnie to owszem danie białkowe, a z tego co pisalas ta twoja maslnaka normalna jest ma więcej nawet weglowodanow aniżeli bialek, jeśli ma sladowe ilości weglowodanow cos w stylu 0,001 węgli to można zaliczyć do białkowego, ale ja sama wiem jak to jest na takim bialku- po prostu nie jestem zwolenniczka protalu i doprawdy nie wiem jak niektórzy wytrzumuja na nim... ja po kilku dnaich rzucałam się na zarelko a wiecei eprzeciez dziewczyny ze ja dużo potrafie wytrzymać! ale spokojnie zaczynasz odchudzanie masz prawo czegos nie wiedzieć ja tez bylam laikiem totez sluze pomocą:)troszku przeszłam ale nadal się ucze:) co do diety sokowej to jest ta z pieprzem cayenne i syropem klonowym, hmm kiedyś myslalam się wziąć za nia ale chyba lepiej w lato, teraz lepiej odtruwac się na maslankowo- ja na tym odtruwaniu maslankowym wytrzymałam 6 dni- na dzień co dwie godz około w szklance 220ml maślanki- mix maślanki naturalnej i truskawkowej- truskawkowa dla zmienienia smaku tylko, potem 6 dnia dodałam bulke potem 7 był obiad nedzielny i ciastka moje raz na tydzień niedzilne i od poniedziałku znow 3 dni maslankowe, nie podjadałam nic absolutiko bo maialm cel- w czwartek dzień dnia w nagrodę cos zakazanego! trzeba się nagradzać zawsze za wytrzymywanie taki system motywacyjny się każdej należy a przynajmniej jakiś jelsi sobie cel postawimy- jeśli powiem sobie ze np. raz na 10 dni cos zjem zakazanego to waga nie podkoczy o 2 kg przecież a do takiego dnia można się odchudzać własnym sposobem! co do sokow z tymbarka- to jest przecież same swinstwo- węglowodany bawia się tam w berka jeden za drugim nawet ejsli psize ze jest naturalny czy nawet moze się wydawac ze taki pomidorowy sok to super będzie. otoz nie! jeśli chcecie sobie taki zrobić dzień czy tak kilka dni sokowych nie lepiej samemu sobie w sokowirówce zmiksować ulubione warzywka i owoce- ja czasem nei już dla odchudzenia tylko jak były gorace dni a żeby chemii nie pic to tak robiłam zawsze to jakies inne w smaku! możecie soebie ponadto wejść wpisując w gogle- atlas diet- jest to taka stronka gdzie brałam swoje diety co schudłam wtedy te 27kg- jest tam taka dieta już nie pamiętam dokładnie przeniczna czy jakos tak- tam na wywarze czy bulionie się dodaje z warzyw kurcze i już nie pamiętam już - chyba kus kus czy cos innego tam były 4 wymienione produkty- ale to tez w ramach odtruwania, brzusio się wyplaszcza i wogole... jak znajde przepis na takie cos żeby pogonilo do kibelka z sola i sokiem z cytryny napisze, pije się to około 18 i zaczyna gonic tak ze do 13 na spokojnie się wyprozni człowiek- ale jak znajde dokładnie napisze nie pamiętam a nie spisywałam sobie! aha i ja tej maślanki pilam około litr wychodzi na to około 900ml- poza tym vczytalam ze jak więcej jak litr(jak się jedna z nas pytala) to tez nie dobrze bo to na bazie mleka a mleko ma jakies tam pektyny co tez zawalają jelita- tak mniej więcej na chłopski rozum o to chodzilo, wiec nie wlewac za dużo w siebie maślanki i nie ze ciegle ssie w zoladku- mnie tez ssie czasem ale ba żeby być pięknym i szczupłym w miare trzeba cierpieć:P na ssanie w zoladku proponuje od zawsze 3 herbatki na raz-np. rumianek moiete i jakas zielona z ananasem (np. w biedro ja taka kupiłam naprawdę ma fajowy posmak)- i nie ma prawa burczeć- a poza tym- jelsi ciagle myslimy co by przekonsic to rzeczywiście siegamy po cos i bledne kolo się zaczyna- także nawet popisanie na kafe szukanie kolejnej diety może być zajeciem żeby tylko nie myslec o zarelku, nie wiem można posprzatac nawt jedno i to samo w kolko pomyslow na to by nie myslec co zjeść jest lutum, a im wicej nas kobiet tym więcej pomyslow może być! buzka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
insomna69 dziękuję za rady:) z tego co pamiętam to jest taka dieta chyba się zwie "amerykańska" 1,2 dzień kefir 3,4 jajka 5,6 mięsko 7,8 warzywa cos zgubiłam po drodze bo trwa ona 10 dni :P poszukam w necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
tam miało być ze od 18tej goni max do 23ej a nie do 13,te z sola i sokiem z cytryny, ech...ale to tak polecam na jakie weekend żeby nie było ze w srode zrobi się a w czwartekw pracy goni nadal:) no a ja probuje cos w stylu atkinsa...kurcze ledwo się tam lapie w tych wagach, keidsy bylam na stillmanie na samym miechu i super się czułam nie glodna najedzona pod koniec omijałam wnet jedzenia bo nie bylam naprawdę glodna- także dla lasuchow polecam stillmana, ja wprawdzie nie chudłam jak co niektóre dziewczyny co zachwalaly ze w ciągu 2 tyg 10 kg ale w ciagu 18dni zeszłam do 4 kg... ale to była moja ostatnia dieta podczas tego cyklu 4 miesięcznego wiec i tak dużo okradlam swój organizm wiec się nie ma co dziwic ze tylko- albo az tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×