Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

Gość annielica
Yenna - też bym chciała mieć mocniejszy makijaż na ślubie ale do mojej urody kompletnie jakoś nie pasuje :/A ślicznie wygląda na ciemnych oczach:) Jak tam przygotowania dziewczyny? Idą do przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! Wczoraj wróciłam z Polski, pobyt bardzo udany niestety miną zbyt szybko, ale tego można było się spodziewać ;) jestem bardzo zadowolona bo załatwiliśmy prawie wszystko co mieliśmy w planach i zostało jeszcze troszkę czasu na świętowanie i mały odpoczynek. Zacznę od początku suknia okazała się na mnie dobra więc największy problem z głowy, trzeba tylko delikatnie dopasować górę gorsetu (poprzednia panna młoda ma większy biust) no i krawcowa zaproponowała że zrobi lekkie zaszewki z długości żeby suknia na pewno nie ciągała się podczas wesela. Byliśmy na sali, jest jeszcze piękniejsza niż na zdjęciach co mnie bardzo ucieszyło, ustaliliśmy już prawie wszystkie szczegóły z właścicielami, resztę dogadamy na tydzień przed weselem. Zamówiliśmy obrączki, okazało się że naszego złota mamy tyle że wystarczy na model który wybraliśmy i jeszcze coś zostanie więc złotnik zaproponował że je od nas odkupi i odliczy od robocizny więc do zapłaty zostanie nie więcej niż 200 zł. Nasz starszy zaproponował że w ramach prezentu od niego wypożyczy samochód, na co przystaliśmy więc kolejna sprawa załatwiona :) Wiązanki zamówione, okazało się że nasz znajomy kiedyś dostarczał kwiaty do tej kwiaciarni więc i rabat dostaliśmy :) Stroik z pawich piór zamówiony również, a dziewczyna która ma go wykonać zaproponowała że zrobi też butonierki. Zaproszenia rozdaliśmy prawie wszystkie, resztę wyślemy pocztą, na 100% nie potwierdziła nam jedna rodzina i dwie pary znajomych więc chyba całkiem dobrze. Zabrakło nam jedynie czasu na spotkanie z dj :o ale powiedział że nie będzie żadnego problemu jeśli wszystko ustalimy na tydzień przed weselem. Ależ się rozpisałam eehhh.... a Wy to teraz biedne musicie czytać hehe :) miło być znów razem z Wami, pozdrawiam i przesyłam całusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do waszych wpisów, ja w sukni będę miała wszyte miski w moim rozmiarze, mam mały biust więc i nie ma obawy że "coś wyskoczy" z tego co wiem to dużo dziewczyn teraz rezygnuje ze stanika na rzecz właśnie takich wkładek. Jeśli chodzi o makijaż to pamiętajcie że nie może być zbyt jasny, bo każdy ciemny makijaż na zdjęciach i tak wygląda na jaśniejszy, więc jak jest za jasny to na zdjęciach prawie go nie widać, ale zamotałam hehhe Na marginesie Yenna makijaż bardzo piękny, super podkreśla Twoje oko :) ja bym nie rezygnowała z tej wewnętrznej kreski, ale nawet jeśli się zdecydujesz to i tak będzie pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CoTyNiePowiesz - cieszę się bardzo, że udało Ci się wszystko tak pomyślnie załatwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica jeszcze odnośnie tego stanika (bo jakoś mi z głowy wypadło), to ewy moim zdaniem bardzo ładnie zbierają biust i podkreślają, tak jak wspomniałam wcześniej ja jestem zadowolona :) Przygotowania na razie stanęły w martwym punkcie, najważniejsze rzeczy ogarnięte, zostanie tylko płacić :P a resztę trzeba będzie załatwić w lipcu i sierpniu ,tylko jutro jadę do kwiaciarni pogadać o wiązance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cotyniepowiesz no i super! Fajnie że wszystko ci się ułożyło, tak jak chciałaś :) Strasznie mnie ciekawi efekt końcowy z motywem pawich piór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
CoTyNiePowiesz - cieszę się razem z Tobą, że już tyle macie załatwione:) ...iii...-sprawdziłam i w Białymstoku jest sklep ze stanikami jej autorstwa, wybiorę się przymierzę jak będzie spoko to kupię a jak nie to pomyślę o zamówieniu tego Yenny stanika:) Ja mam wrażenie, że te zapraszanie nigdy się nie skończy:/ Dużo mamy teraz na głowie:/ trzeba na zapowiedzi dac itp. I pomyśleć, że tyle załatwiania a jeden dzień przeleci momentalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - nic nie mów, ten czas tak pędzi... na łeb, na szyję :O ja jeszcze wyjeżdżam na cały czerwiec do pracy za granicę, całe szczęście, że narzeczony zostaje, więc będzie się wszystkim zajmował.. Ale i tak jestem przerażona tym, ile jeszcze zostało do załatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica tak jest najlepiej, trzeba przymierzyć bo każdemu co innego pasuje :) Ja mam duży biust, więc zależało mi na tym żeby dobrze trzymał i żeby cycek mi w trakcie tańców nie wyskoczył :P Dziewczyny byłam dziś w kwiaciarni i jednak nie będzie bardzo ciemnego bukietu. Obejrzałam zdjęcia panien młodych, które były w katalogach na miejscu i ciemny bukiet na większości fotografii wyglądał jak ciemna plama :) Pani zaproponowała, żeby połączyć trzy kolory: bordową różę (żeby nawiązać do krawatu) kremową eustomę i pączki różowej eustomy tak aby kolor w bukiecie był zachowany, ale nie przytłaczał. Zgodziłam się, bo jakoś to zobaczyłam oczami wyobraźni :) Mam tylko problem z butonierką, florystka zaproponowała żeby zrobić z samej kremowej eustomy z czymś delikatnie zielonym, aby podkreślić krawat, a wy jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... myślę że jasna butonierka jest dobrym pomysłem, będzie odbicie, bordowa róża +bordowy krawat to chyba za dużo, a co do wiązanki to moja przyjaciółka miała bordowe róże i wplecione jakieś drobne łososiowe kwiatuszki i wyglądało to naprawdę pięknie, więc myślę że i Twoje połączenie będzie się super prezentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Widziałam ten bukiecik oczami wyobraźni jak czytałam Twój opis i myślę, że będzie pięknie :) A butonierkę dałabym jasną, bo garnitur pewnie macie ciemny, więc ciemnego kwiatka nie będzie widać. Ja mojemu PM też dam jaśniutkiego goździka :) A bukiet będę miała podobny, tylko z brudno-różowymi różami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku, biore slub
hej dziewczyny. Nieodzywalam sie dlugo, ale staram sie podczytywac na biezaco. W koncu zobaczylam moje welony i ten z merezka wyladowal w koszu zaraz po otwarciu pudelka:D No i w koncu wybralismy zaproszenia;) Dziewczyny czy Wy za bardzo sie tym wszystkim nie spinacie? Wiadomo, ze kazda chce, zeby wyszlo jak najpiekniej, ale macie naprawde duzo pozalatwiane i jeszcze duzo czasu pozostalo. wydaje mi sie, ze naprawde sie za bardzo nakrecacie. a pamietajcie, ze takie zestresowanie moze odbic sie nie tylko na psychice (chcecie sie dobrze bawic na wlasnym weselu czy nie;P ), ale i na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Ja tam nie stresuję się:) przynajmniej na razie, stres przyjdzie pewnie za jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jakoś stresu na razie u mnie brak, za to narzeczony ciągle się żali, że wciąż mu się śnią ślubno-katastroficzne sny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za opinię, zostanę przy jasnej butonierce :) Ja się bardziej stresuje jutrzejszymi dwoma egzaminami, tym bardziej że na jeden nic nie umiem :P Ślub sam w sobie mnie nie stresuje, będzie co ma być, nie da się mieć na wszystko wpływu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Ja tez dziś miałam ślubny koszmar :( Ja co prawda już nigdy więcej egzaminów nie będę miała bo czeka mnie tylko obrona, ale wiem co czujesz i trzymam kciuki ...iii... :) Jak mój ukochany ma uczelnię, jakieś zaliczenia lub egzaminy to w domu życia nie ma, chodzi taki nabuzowany, wiecznie ma pretensje o wszystko bo musi studiować ehh:/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica kciuki pomogły, jeden zdałam bo mam wyniki :) Yenna ty jesteś z Wrocławia prawda? Dziś kupiłam bilety do Wro i będę tam spędzała swój panieński 10 sierpnia :) Może polecisz jakieś kluby/miejsca do dobrej zabawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w końcu dziś zamówiliśmy obrączki, żółte złoto, odbiór za około miesiąc :) Długo się zastawiałam nad szerokością, ale w końcu stanęło na 4,5 mm bo mam bardzo drobne dłonie i szczupłe palce i jak przymierzałam większe, to wyglądały u mnie jak czołg ;) Narzeczony ma 5,5mm. Odzywać mi się raz, dwa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Tak patrzę, że nikt się za bardzo nie udziela :) Gdzie się podziała Yenna? Chciałam spytać czy dalej ćwiczy :P ...iii...- jak ja zamówiłam obrączki to okres oczekiwania był dla mnie wiecznością :P a teraz stoją i czekają, ale dzięki temu, że już są czuję się lepiej:) Pokaż co zamówiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Kochana, ja po klubach za bardzo nie chodzę, ale popytam znajomych co oni polecają :) annielica - ćwiczę, ćwiczę, nie tylko z Chodakowską, ale też biegam i dwa razy w tygodniu mam kurs tańca. Waga spadła tylko o 0,5 kg, ale wymiary są o niebo lepsze i ostatnio jak szukałam sukienki na komunię brata, to wchodziłam bez problemu w 34, a w Zarze w 36 :) A jak u Ciebie postępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Nie mierzyłam się, ale widać, że skóra jest bardziej napięta, na brzuchu widać zarysowane mięśnie, muszę do tego dołączyć dietę to będzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
I ja zawsze wchodziłam w 36, tyle, że nie chcę chudnąć a mieć ładniejszą sylwetkę i zrzucić brzuszek:) Kupiłam hula-hoop ale nie umiem nim kręcić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto nasze obrączki, takie zwykłe i proste, ale na takich nam zależało :) http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,9714 W piątej jedziemy na degustację tortów i wybierzemy już konkretny smak, chociaż wiem że chcę coś śmietankowego-lekkiego :) Yenna super, czekam zatem na info :) Rozmiar 34-36? Chudzielce moje, ja przy was to jak szafa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
...iii...- obrączki są matowe czy błyszczące bo średnio widać na zdjęciu. Faktycznie proste i piękne tylko bardzo drogie:P nie myśleliście aby kupić u zwykłego jubilera? Klasyczne obrączki są niebo tańsze wtedy:) aj tam chudzielce od razu :P rozmiar to nic, skoro ciało mało jędrne :( Co tak cicho?? Jest tu ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica są błyszczące, ale nie jakoś strasznie :) Ten model nam się od dawna podobał, więc nawet się nie rozglądaliśmy, a cenowo myśleliśmy ze to w miare tanio, bo inne które braliśmy pod uwagę były o tys zł drozsze. Najwazniejsze zeby się dobrze nosiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, jestem strasznie zajęta, ale obiecuję, że nadrobię. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Jakoś tu cicho. ...iii...- pytałam się bo widziałam u innych jubilerów dziesiątki takich klasycznych wzorów i niektóre kosztowały 1200 złotych inne 1400 zł, ale nigdy nie więcej niż 1600-1700zł, dlatego zdziwiła mnie taka wysoka cena waszych. Dodam, że wszystkie były próby 525. Koło 2 tysięcy zaczynały się ceny obrączek z łączonego złota, z diamencikami itp. Ale masz rację, oby się dobrze nosiły i nie rysowały :) My dalej jesteśmy w trakcie rozdawania zaproszeń. Non stop o kimś sobie przypominamy. Cieszymy się, że wszyscy stawią się tak licznie, ale łącznie z nowymi osobami zwiększają nam się koszta. Wychodzi na to że z planowanych 90 osób wyjdzie nam ok 110 + fotograf, kamerzysta, zespół, kierowca.. Dobrze, że mamy salę na 180 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
hop hop żyjecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
hop hop żyjecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×