Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

annielica zgłaszam że żyję i mam się dobrze :P Przygotowania na razie stanęły w miejscu, wybraliśmy tort, omówiliśmy szczegóły z właścicielem sali i czekamy na lipiec, żeby wszystko podomykać :) Aaaa i kupiłam w końcu idealne kolczyki, jak będę miała chwilę to wrzucę foto :) Reszta dziewczyn chyba zabiegana, ale faktycznie cicho się u nas zrobiło jak nigdy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica zgłaszam że żyję i mam się dobrze :P Przygotowania na razie stanęły w miejscu, wybraliśmy tort, omówiliśmy szczegóły z właścicielem sali i czekamy na lipiec, żeby wszystko podomykać :) Aaaa i kupiłam w końcu idealne kolczyki, jak będę miała chwilę to wrzucę foto :) Reszta dziewczyn chyba zabiegana, ale faktycznie cicho się u nas zrobiło jak nigdy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
A my ciągle coś załatwiamy... ciągle zapraszamy gości, przed nami sprawy papierkowe i poradnia rodzinna, jutro jedziemy odbyć dni skupienia. Dalej nie mam bielizny, butów, welonu itp. Mój nie ma garnituru... nie wiem kiedy się wyrobimy z wszystkim, ale zwyczajnie brakuje nam czasu:/ Ostatnio kupiłam kolczyki http://www.apart.pl/pl/kolekcje,c,kolekcje,Lsnienie,8429 są prześliczne !!! Niesamowicie się błyszczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja też żyję, ale czasu mam jak na lekarstwo. Muszę wszystko związane ze ślubem zapiąć na ostatni guzik, bo za tydzień wyjeżdżam do pracy za granicę i nie będzie mnie cały czerwiec. W lipcu czekają nas potwierdzenia od gości, rozmowa z właścicielką sali, ustalanie menu, ćwiczenie pierwszego tańca... Więc zleci jak z bicza trzasnął. Jak się czujecie? Zostały niecałe trzy miesiące ( w moim wypadku trochę ponad dwa ;) ) ! ...iii... Zasięgnęłam języka co do polecanych klubów we Wrocławiu, ale muszę znaleźć kartkę, na której je zapisałam, gdzieś się zapodziała w tym całym szale mojego pakowania ;) annielica - jak idą ćwiczenia z Ewką? Ja zrzuciłam 3 kg, zostały dwa. A brzuszek mam tak płaski jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica zgłaszam że żyję i mam się dobrze :P Przygotowania na razie stanęły w miejscu, wybraliśmy tort, omówiliśmy szczegóły z właścicielem sali i czekamy na lipiec, żeby wszystko podomykać :) Aaaa i kupiłam w końcu idealne kolczyki, jak będę miała chwilę to wrzucę foto :) Reszta dziewczyn chyba zabiegana, ale faktycznie cicho się u nas zrobiło jak nigdy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu wkleiło mój post raz jeszcze... Yenna cieszę się że czegoś udało ci się dowiedzieć, jak znajdziesz chwilę i napiszesz to będę wdzięczna, a jeśli nie to zrozumiem :) My menu ustaliliśmy w z zeszłym togodniu, na kurs tańca idziemy w połowie czerwca. Ogólnie czuję się wspaniale i cieszę się, że będę żoną :D Gdyby nie to że zwaliłam ważny egzamin i niestety będę się musiała bronić po ślubie we wrześniu, to byłoby idealnie :/ Również zaczęłam ćwiczyć z Ewką skalpel i turbo spalanie, to drugie zdecydowanie bardziej mi podpasowało, zobaczymy czy będą efekty a twoich zazdroszczę ;) annielica Kolczyki cudoooo! Ja również nie mam bielizny,mój nie ma butów, koszuli i krawatu, ale to załatwimy w lipcu - spokojnie jeszcze zdążymy :) Papiery niestety też przed nami, od przyszłego tygodnia zaczynam zbierać wszystkie odpisy itp. W poradni zostało nam jedno spotkanie, na naukach 2 i jestem ze wszystkiego bardzo zadowolona :) W piątek idę zrobić sobie rzęsy, żeby zobaczyć czy chcę takie czy może gęstsze na ślubie i zapisać się na paznokcie, będę robić w kolorze bo w takich czuję się najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna byc takim p*****lnietym i kupowac tak drogie kolczyki ja p*****le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - a to z twoich pieniędzy kupiła, że się tak burzysz? w d***e ściska, że kogoś stać? :P ...iii... Dobra jesteś, Turbo spalanie mnie zabija jak na razie :D Mój narzeczony jest już cały ubrany ( kupiliśmy świetne, niedrogie buty w Ryłko), a mnie zostały pończochy i grzebyk do włosów. Też chyba zagęszczę sobie rzęsy, kępki do mnie jakoś nie przemawiają, boję się, że mi odpadną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Znalazłam! Kluby, jakie mam zapisane to: Domówka, Mundo, Teatr Club na Oławskiej. Wrzuciłabym linki, ale kafe coś odwaliło i nie można, bo uznaje to za spam :O Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Tak to jest jak prymitywy przeczytają jeden post i się udzielają:/ Dla Twojej wiadomości nie zapłaciłam całej kwoty bo miałam bon na kwotę 300zł:) Ja niestety nie schudłam, ale to dobrze bo nie chciałam. Lepiej wyglądam ale jeszcze nie tak jakbym chciała, ostatnio mam mało czasu na ćwiczenia, non stop siedzę i pisze prace bo musze ją dokończyć do czwartku. Lekcje indywidualne tańca przed nami, dużo zaoszczędzimy bo będziemy ćwiczyć na sali należącej do chrzestnej mojego narzeczonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, zwracam sie z prośbą o pomoc w wyborze koloru przewodniego na ślub i wesele w sierpniu. Bukiet ślubny mam zamiar zamówić z kalii ale nie mam pojęcia w jakim kolorze. Proszę o jakieś rady, jaki kolor jest teraz na czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonkaodsierpnia - a jaką masz sukienkę (fason/kolor)? Bo nie do wszystkich modeli pasują kalie. W jakich kolorach się lubisz? Modne są głównie pastele, ale jeśli lepiej czujesz się w kolorach mocnych, to nie ma sensu, żebyś psuła swoją urodę i samopoczucie, bo coś jest modne :) http://www.zankyou.pl/p/kolor-przewodni-slubu-13-propozycji-12633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna jak zwykle w swoim żywiole hehe :P Yenna będziesz nas odwiedzała jak wyjedziesz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - cóż poradzić, uwielbiam to :P Będę odwiedzać, pewnie :) Nie zostawię Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna776 - sukienkę mam w kolorze śnieżnej bieli, taką z przedłużonym gorsetem który wchodzi na bioderka. Myślałam o kolorze bukieciku taki przydymiony róż albo ..... no właśnie?? Jeśli chodzi o mój ulubiony kolor to lubię niebieski (modrak) i pastele. Nie wiem czy taki modrak nie będzie za ciemny jako dodatki do wystroju sali, dekoracji stołu itp czy może lepiej pastelki?? Czy kolor bukietu powinien być zgrany z całą resztą (wystrój sali, zaproszenia, kwiaty w kosciele itp)?? Dziekuję za każdą odpowiedź :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna776 - sukienkę mam w kolorze śnieżnej bieli, taką z przedłużonym gorsetem który wchodzi na bioderka. Myślałam o kolorze bukieciku taki przydymiony róż albo ..... no właśnie?? Jeśli chodzi o mój ulubiony kolor to lubię niebieski (modrak) i pastele. Nie wiem czy taki modrak nie będzie za ciemny jako dodatki do wystroju sali, dekoracji stołu itp czy może lepiej pastelki?? Czy kolor bukietu powinien być zgrany z całą resztą (wystrój sali, zaproszenia, kwiaty w kosciele itp)?? Dziekuję za każdą odpowiedź :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonkaodsierpnia: a może szafir? http://www.zankyou.pl/p/szmaragdowe-wesele-czyli-najmodniejszy-kolor-2013-roku-motywem-przewodnim-twojego-slubu-16316 Takie ciemne kolory wyglądają pięknie i nietuzinkowo na ślubie. Dekoracje wcale nie muszą wyjść przygnębiająco, jeśli połączysz taki kolor z innymi ( zajrzyj na theperfectpalette). Jeśli lubisz kolor modry to tym bardziej możesz w niego pójść - w połączeniu z innymi odcieniami niebieskości wyjdzie świeżo i trochę mroźnie - w sam raz na upalne lato :) Jaki masz fason sukienki? Litera A, czy raczej princeska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam ile osób robi tutaj mnie w hu**?? czy to ładnie podawać sie za przyszłą Pannę Młodą?? Oszuści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! U mnie troche juz do przodu ;) mamy juz garnitur wiec zostaje jeszcze koszula i buty dla młodego a mi juz po 3 tyg oczekiwania doszła piękna podwiązka http://pokazywarka.pl/haigwa/ ;) Poradnie rodzinna mamy grupowe spotkanie na 12 czerwca ale jeszcze dzień skupienia dla narzeczonych nas czeka a wy jak tam z formalnościami?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatiana212 - właśnie, coś się stało? Skąd te nerwy? Gosiu- podwiązka piękna :) Nam została wizyta w USC i już możemy spisywać protokół ( plus zapowiedzi). Muszę domówić jeszcze grzebyk do włosów i pończoch, a tak to już jesteśmy "ubrani" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna776 - sukienka jest w kształcie litery A Mamy już załatwioną salę, ustalone menu, pierwsze spotkanie z księdzem na którym spisywał protokół, a w niedziele maja wyjść zapowiedzi :) Poradnictwo rodzinne w czerwcu! Garnitur i sukienkę już mamy tylko buty mi i młodemu zostały :) P.S. Dziewczyny, super doradzacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonkaodsierpnia - jeśli sukienkę masz w literę A, to spokojnie możesz wybrać bukiet z białych kalii ( chodzi o wydłużoną formę wiązanki, do takiego fasonu sukienki pasuje super) i przewiązać go niebieską wstążką, żeby podkreślić kolor przewodni :) O jakich butach myślałaś? Proponuję modre właśnie. Plus srebrna biżuteria z błękitnymi kamieniami. Będzie pięknie! http://white-bride.pl/something-blue/#more-7345 ( no i nie musiałabyś się martwić o coś niebieskiego ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna dziękuję za nazwy klubów, może do któregoś trafię :P tatiana hehe przepraszam cię bardzo, ale nie wiem komu by się chciało bawić w oszustwa i udawać pannę młodą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
My tez już mamy garnitur:) i wszystko do niego:) Dni skupienia za nami, pozwolenie na ślub wzięte. Pytanie: czy jeśli na pozwoleniu na ślub jest przekręcone moje nazwisko, będzie ono ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Spokojnie znajdziesz ich strony po wpisaniu w google. A jeśli kogoś zaczepisz to na 90% wskaże Ci drogę, bo to najpopularniejsze kluby we Wrocławiu ;) annielica - z tym przekręconym nazwiskiem to nie wiem, ja bym przeszła się jeszcze raz i dla pewności zapytała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, jak idą przygotowania? Bardzo tu ucichło... Ja już jestem w Niemczech, jutro pierwszy dzień do pracy, trochę się denerwuję, bo miałam rok przerwy od niemieckiego... Mój siedzi w domu i załatwia papiery do protokołu. Myślicie, że nie będzie za późno, jeśli podpiszemy go w lipcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Ksiądz jednak machną ręką na bład więc wszystko ok:) Nam powiedział, że protokół spisać jakoś tydzień przed trzeba więc jest sporo czasu:) Yenna - powodzenia, ja mimo, że mam niemieckie korzenie niemiecki znam w podstawowym stopniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna776 - dziękuję za poradę :) właśnie myślałam o takich butkach które pojawily sie w Twoim linku - na platformie ale napewno będą białe i raczej z zapięciem na pasku bo wszystkie buciki wsuwane mi spadają :/ Dzisiaj była pierwsza zapowiedź :D Wybrane już zaproszenia i tutaj właśnie postawiliśmy na kolor fioletowy (tak nam doradziła pani od zaproszeń) A niebieska będzie podwiązka :) Mam pytanie odnośnie wódki - jaka pojawi się na Waszych weselach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×