Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

Gość annielica
Jednak moje buciki już są w salonie, jutro idę je odebrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica spokojnie my też jesteśmy w lesie jeśli chodzi o papiery, ale na pewno zdążymy :) Stanika też nie mam, kupię przed ostatnią przymiarką sukni a welon hmm... cały czas biję się z myślami czy go chcę, ale mama twierdzi ze powinnam bo to jedyna taka okazja w życiu :) Pochwal się koniecznie butami jak już odbierzesz! Wczoraj byliśmy na mszy w naszym kościele i była cudowna solistka. Tak mi się spodobała że dziś zadzwoniłam i zapytałam czy mogłaby zaśpiewać u nas na ślubie, ksiądz ma z nią pogadać dziś na próbie i jutro dać mi znać :) Głównie zależy mi na tym utworze, zawsze go lubiłam a jak usłyszałam jej wykonanie wczoraj to aż mnie wryło w ławkę - śpiewa identycznie jak ta dziewczyna, jak nie lepiej. Same posłuchajcie :) http://www.youtube.com/watch?v=hxNIYFXQ6Wo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tu tak cichutko?? Kupiliśmy dziś mojemu buty, koszulę i krawat. Pokazuję jak się to prezentuje, bo oczywiście kazałam mu przymierzyć :D Uwaga, niechlujnie zawiązany! I co sądzicie? :) http://pokazywarka.pl/msyx3q/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie było robione z lampą, więc koszula wygląda na białą. W rzeczywistości to jasne ecru jak moja suknia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Kochana, wszystko ładnie pięknie, ale dlaczego kupiliście śledzia? :( Ja wiem, że trudno jest dostać jakiś porządny, nieśledziowy krawat, ale śledzik to na studniówkę, nie na ślub... Oczywiście to tylko moje zdanie. Już nie marudzę, przepraszam, ale musiałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
My kupiliśmy szerszy dwustronny (jedna strona ciemniejszy fiolet a druga jaśniejszy) bo narzeczony tez nie chciał "cienkiego" :) Ale kolor bardzo ładny :) Przez te dwa dni daliśmy na zapowiedzi, wzięliśmy akty chrztu i załatwiliśmy formalności w USC. Aha i odebrałam buciki :) http://pokazywarka.pl/khyff9/ są bardzo wygodne:) po ślubie zafarbuję ja na fajny kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... aż mnie dreszcze przechodzą jak słucham tej piosenki, piękne wykonanie, mam nadzieję że uda Wam się porozumieć z dziewczyną o której pisałaś, raz byłam na ślubie na którym dziewczyna śpiewała ave maria a cappella, wyszło niesamowicie, aż się łza w oku kręciła ;) koszula i krawat bardzo mi się podoba, yenna oj nie czepiaj się ;) mi osobiście podoba się śledzik nawet na ślubie, jeśli komuś pasuje to dlaczego by nie? swojego M. też chętnie bym w niego ubrała, ale z jego "misiowatą" budową wyglądał by trochę komicznie :) miłego wieczoru i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna nie masz za co przepraszać każdy ma prawo do swojego zdania :) Mnie też się wąskie krawaty nie podobają, ale pierwsze primo bardzo ciężko było znaleźć krawat w kolorze ładnego bordo, a drugie primo mój się uparł że mu się podoba i go chce, a że to chyba jedyna rzecz którą chciał w ciągu całych przygotowań to nie miałam serca protestować :) annielica dla mnie te buty są obłędne! :) Bardzo mi się podobają. My wczoraj załatwiliśmy licencję na ślub, jutro USC a w przyszłym tygodniu jedziemy spisywać protokół. cotynie powiesz no niestety już wiem że się nie uda akurat z tą dziewczyną, bo będzie wtedy na wakacjach...ehhh..szkoda... No ale ksiądz powiedział że spróbuje nam kogoś załatwić i żebym zadzwoniła za kilka dni :) Do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - buciki cudowne! ja bym chyba nie miała serca ich zafarbować nawet ;) ...iii... No to jak się uparł, to Cię całkowicie rozumiem;) Ja niestety zostaję w Niemczech o tydzień dłużej niż zaplanowałam, więc narzeczony musi pozałatwiać to, co jest w stanie. Dał zrobić grawer na obrączkach, ale nie chce powiedzieć jaki, więc dopiero jak wrócę pokażę Wam zdjęcia. Pozbierał wszystkie papiery, jak przyjadę zostanie nam tylko USC i sam protokół. Na zapowiedzi u nas daje się po protokole, dostaje się specjalną karteczkę z prośbą o ich wygłoszenie - ale co parafia to inne obyczaje jak widać :) Został alkohol: kupujemy jednak 90 półlitrowych butelek wódki, 20 wina ( wybrałam białe i różowe Black Tower, ze zniżką butelka kosztuje 23 złote ) plus jeszcze ze dwie butelki Martini Bianco ( bo u mnie w rodzinie parę kobiet to właśnie pije). Jeszcze wymyśliłam sobie parę pierdółek do ręcznego zrobienia, ale pochwalę się nimi dopiero jak będą gotowe, nie chcę psuć efektu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Wiem, że butki fajnie wyglądają takie jakie są ale biały to jednak niepraktyczny kolor a jak je zafarbuję to będę w nich mogła śmigać na co dzień :) U nas protokół spisuje się tydzień przed, więc mamy sporo czasu jeszcze. Poradnię załatwiłam na 19 lipca i pani powiedziała, że się "dogadamy", więc pewnie zapłacimy i się skończy na 1 spotkaniu :) U mnie tez ktoś miał śpiewać Ave Maria ale nie wiem jak to będzie ostatecznie. Na tę chwilę mam tylko dogadane 2 wiolonczelistki do kościoła. Dziewczyny grają też przy składaniu życzeń :) Zostało mi 1,5 miesiąca masakra :P ale się cieszę, męczą mnie okropnie te przygotowania :( muszę się przyzwyczaić do zmiany nazwiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
...iii... - kupiłam dziś straples Ewy Michalak :) jest zupełnie inny niż wszystkie do tej pory, do tego gładkie wysokie majteczki, które ładnie uciskają boczki. Na noc poślubną i tak kupię sexowną koszulkę i pas, a jeśli chodzi o bieliznę to mam się czuć komfortowo:) Nie chciałam się cisnąć w koronkowe stringi, bo wiem że przy wygibasach może być z nimi problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna powiedziałam mojemu, że dziewczyny z forum też stwierdziły że trochę cienki ten krawat i uwaga powiedział - dobra mogę iść w grubszym :) A że akurat mój kolega ma idealny (dziś u niego byłam i widziałam), bo kupił go i raz miał na sobie na konferencji to powiedział że z przyjemnością go nam odda, a krawat kosztował prawie 300 zł. Także ślicznie podziękowałam i jak podjadę po niego, to wstawię wam zdjęcia, a nie chciałam go dziś brać bo bałam się reakcji mojego :P annielica czyli rozumiem że jesteś z niego zadowolona? Ja bardzo lubię jej staniki i na ślub też uderzam po straplesa od niej z mojego sprawdzonego sklepu :) Fajne są te "czarodziejskie" majtki ale ja zostaję przy stringach bezszwowych bo w takich zabudowanych czuję się jak mumia :P No ale ważne żeby czuć się komfortowo. Kochana ja myślę że noc poślubna to będzie kilka nocy później jak już wszystkie odpoczniemy od tych przygotowań :) Tak sobie pomyślałam że ty będziesz jako pierwsza mężatką, bo z 10 sierpnia prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... No widzisz, jak Ci się udało z tym krawatem. Hihi, mamy większy posłuch u Twojego narzeczonego niż Ty sama ;) Żartuję oczywiście. Co do sukni - jest piękna, napatrzeć się nie mogę... Będziesz wyglądała jak księżniczka :) Welon pani z aukcji ma prawie idealny - prawie, bo mógłby nie być taki "napuszony". Tobie bym polecała coś w tym stylu ( sprzedawca to ten, u którego kupowałam swój i jestem mega zadowolona): http://allegro.pl/welon-ciety-klasyczny-200cm-hit-wysylka9zl-w24h-i3289573708.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.Dj-Misiek.pl
www.Dj-Misiek.pl - Zapraszam do mnie na stronę, nic Cię to nie kosztuje :) DJ Misiek, wesela, imprezy firmowe, urodziny, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec, Szklarska Poręba, Karpacz, Jelenia Góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
...iii... - jestem zadowolona ze staniczka, myślę że jeszcze potem się sprawdzi w wielu sukniach. Jest zupełnie inny niż te które nosiła do tej pory. Trochę się zdziwiłam jak dostałam rozmiar 70F ale pani mi wytłumaczyła, że to nic nie znaczy:) A majtochy fakt babcine, ale pięknie maskują wystający brzuszek i boczki:) No ciekawe kiedy będzie ta "noc poślubna" hehe :P ...iii... - myślę, że propozyjca Yenny jest dobra, tez będę wolała "mniej napuszony" welon :) Będzie idealny do takiej bogatej sukni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna hehe zwyczajnie nie chciał przyznać mi racji, no ale kilka kobiet nie może się mylić i wymiękł :P Welon jest piękny i ja też wolę coś skromnego, tylko jest małe ale...czy długi będzie wyglądał dobrze jeśli mam tren w sukni? Co prawda jest on niezbyt długi, ale nie chciałabym żebym stracił swój urok :) Później go podepnę... Tak wygląda http://pokazywarka.pl/pgprre/ annielica no to super, że ci ten staniczek pasuje. Rozmiar jest inny kiedy jest fachowo dobierany, ja zawsze myślałam że noszę 75D a po tym jak przerzuciłam się na sklepy z doborem to okazało się że mam 65-70G :) Oj ja też mam co maskować, ale ćwiczę nadal dzielnie bo brzuch to moja zmora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
...iii... - Ja mam długi koronkowy tren w sukni i będę miała długi welon, tren będzie przebłyskiwał spod mgiełki. Uważam, że długi welon pasuje tylko do trenu. Nie podobają mi się suknie bez trenu i z długim welonem. Jakoś to dziwnie wygląda :) A nie mierzyłaś w salonie żadnego welonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... annielica ma rację i ja jestem tego samego zdania - długi welon tylko do trenu :) Welon powinien być oczywiście odrobinę dłuższy od sukni. Ja też mam tren ( długaśny!) i do tego welon 3-metrowy obszyty koronką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Ja tez muszę kupić welon, ale mgiełkę dlatego że mój tren już jest z koronki więc nie chciałabym przesadzić. Wydaje mi się że będę musiała kupić 3 metrowy. Yenna - jak narzeczony sobie radzi z przygotowaniami? Ja dziś muszę sama jechać dogadać się na salę, bo narzeczony nie może a już raz przekładałam termin :( mam nadzieje że nic nie zapomnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica przymierzałam ale już nie pamiętam jak to wyglądało :) Jak będę na przymiarce na początku sierpnia to jeszcze raz założę. Zapisz sobie wszystkie najważniejsze rzeczy o które chcesz zapytać, tak będzie ci łatwiej. Jak ja byłam z moim omawiać wszystko, to trajkotałam jak nakręcona bo chciałam wiedzieć każdy szczegół i mam do tego prawo:P Yenna hmm...jakby nie patrzeć to masz rację :) Ja mam w obcasach 180 cm wzrostu, więc chyba taki 2 metrowy wystarczy? Będę go wpinać pod kokiem jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Ja pamiętam jak to wyglądało, ale nie pamiętam jak długi był welon. Wydaje mi się że 3 metry ale nie pamiętam :/ tak bym zamówiła na allegro a tak to chyba poczekam do 16 lipca bo mam przymiarkę. Zapisałam sobie pytania ale pewnie i tak czegoś zapomniałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Drogie Panie ! ;D daaawno mnie nie było ale miałam egzaminy i dopiero czuję się wolna od nich ;) Teraz przygotowania pełną parą ;D a czy ktoraś płaciła może za zapowiedzi?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znalazłam swoje foto w sukni z welonem, tylko to było jeszcze w trakcie poszukiwań i sukienka jest na mnie za mała, stąd te bułki :P Teraz pamiętam że ten welon wydawał mi się za gęsty. Oczywiście czekam na komentarze ;) Foto wrzuciłam na naszą pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Za zapowiedzi płaciłam 50zł (ale dałam 100 bo jeszcze 2 odpisy aktów chrztów braliśmy). Byłam dziś na sali - płacimy za tyle osób ile będzie. Zastanawiamy się nad wiejskim stołem - koszt większy ale nie chcę żeby goście narzekali że jedzenia jest mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu u nas zapowiedzi jeszcze przed nami, ale planujemy dać 50 zł :) Za akty płaciliśmy w innym kościele. Dziewczyny pomocy! Zamówić welon 200 czy 280 cm? Czytałam że przy sukniach z trenem welon powinien być nieznacznie dłuższy. Ja mam na szpilkach 180 cm, więc chyba 200 będzie za mało żeby zakryć tren... Wstrzymałabym się do przymiarki z kupnem, ale mam ją dopiero 5 sierpnia i boję się że mogę przez 2 tyg nie zdążyć z zamówieniem, czy może panikuję? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna sprawa :) Mam teraz taki kolor włosów jak na załączonym zdjęciu i zastanawiam się czy go może jeszcze trochę rozjaśnić do ślubu, co sądzicie? Farbowanie mam w przyszłym tyg i będzie to moje przedostatnie przed ślubem więc muszę się szybko zdecydować jak coś... I co uważacie o tych kokach dla mnie? http://pokazywarka.pl/z284nz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....iiii... ja bym kupiła wczesniej ;) mysle ze najlpeiej doradzi ci pani w salonie ilie do sukni powinien miec ten welon ;) twój kolorek włosków przesliczny nie zmieniaj ! :D a pierwsza fryzurka w blond włoskach jest ekstra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Ja bym kupiła dłuższy welon. Sama będę chciała żeby wystawał za tren :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Ja bym z kolorem nic nie zmieniała, ewentualnie lekko przyciemnić niektóre pasemka, żeby efekt na koku wyszedł jak na drugim zdjęciu. Ale to już jak sama się z tym czujesz :) Welon wzięłabym jednak dłuższy, lepszy za długi niż za krótki moim zdaniem. annielica - ja postawiłam na koronkową suknię i welon obszyty koronką - wygląda to cudnie. Ale do Twojej sukienki rzeczywiście chyba lepsza będzie mgiełka, bo Ty masz jeszcze tą dodatkową warstwę na "spódnicy". Narzeczony spisuje się na medal - ja mu podaję listę rzeczy do załatwienia, a on działa. Nawet sam robi przedślubne zakupy! Naprawdę nie mogę narzekać, bo został nam tylko USC jak przyjadę :) Szkoda, że Twój przyszły nie ma czasu :( Ale zdarza się, niestety. Takie czasy. Nic się nie martw, na pewno dasz sobie radę :* Gosiu - ja niestety jeszcze przed zapowiedziami, u nas daje się na zapowiedzi po protokole ;) Ale miło, że jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×