Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani z Kosmosu

Ukochany ŻONATY mężczyzna odszedł złamał mnie i wszystkie obietnice

Polecane posty

Gość ajapowiem
a ja powiem ci tak... bylam w bardzo podobnej sytuacji, z ta roznica, ze nie myslal o rozwodzie z zona dla dobra dzieci. tak mi mowil. dalam sobie spokoj, choc kochalam i cierpialam. on natomoast znalazl sobie kolejna. nie wiem, moze dla niej zostawi zone, zapytalam go o to, ale jeszcze nie odpowiedzial. to co bylo z wami, z nami to tylko zauroczenie. milosc to toc zupelnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym powiedziała ,że właśnie ojcowie i kurwiarze to swięte krowy bo dom rodzinę mają za nic ,liczy się tylko on ,wielu nigdy nie powinno mieć dzieci bo potem,właśnie dzieci wstydzą się takiego latającego z ogonem tatę.Na szacunek trzeba sobie zapracować ,mineły te czasy ,że dawca spermy chce szacunku.Matacz żyj tak aby Twoje dzieci nie musiały się Ciebie wstydzić ,tylko tyle i aż tyle ,pomyślałeś o nich jak szłeś do kochanki lub wracałeś na łono rodziny ,obrzydliwość fałsz i zakłamanie to cały Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
MAJKA Sek w tym ze twój osciec był albo jest szmaciarzem i tylko ty sobie myslisz , ze jest inaczej bo to pzreciez twój tato , zakładasz ze nigdy mamy nie zdradził , sory , ale to tylko załozenia , nie raz go całowałas kiedy to przyszedł do domu po wylizaniu cipy swiej kochanki , nie raz piescił byc moze twe policzki łapami ktorymi macał kochankę bo mu sie nawet umyc nie chciało takim szmaciarzem był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
zapewniam cie , ze moja dzieci sie mnie nie wstydzą , predzej mojej zony i nie dlatego ,ze cos sobie teraz w głowie uroisz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
matacz wez juz stul ryj i skoncz pisac te farmazony bo normalnie albo jestes jebniety albo cos cpasz, żyj tam sobie w tej swojej patologii ale nie wmawiaj innym ze to co odpierdalasz to jest normalne, bo to skrajna patologia i takich gnoi jak Ty powinni wystrzelac żeby nie wychowywali kolejnych patologicznych ludzi. Zamiast siedziec non stop przy kompie rusz dupe i zarób jakas kase, urzadz na nowo mieszkanie bo ostatnio robiłes to chyba jakies 20 lat temu, zrób coś z łysina i wymien garderobe bo tez czuc lata 80. Zajmij sie czyms pozytecznym a nie głosisz m jak czubek te swoje nędzne teorie które potępia kazdy normalny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka.k
Bo są w życiu poustawiane gdyby w wyniku twojego kurestwa doznały w życiu biedy to bu na ciebie nasrały. Teraz to twoje kurestwo ich już kompletnie wali. A matki owszem powinny sie wstydzić bo jej poziom głupoty sięga zenitu.Od innej baby to byś wpierdal i walizki dostał od razu przynajmniej dla mnie byłbys nic nie wartym gównem które ani minuty dłużej nie było by moim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepelina
A mnie pojawiło się pytanie, skąd wiesz, że oni sie nie kochają, skad wiesz, ze to nie jest miłosc? 20 lat razem, morze emocji, wychowywanie dzieci, dom, pasje, wspolne dojrzewanie, pewnie masa roznych kryzysow, chorob i innych niepowodzen. To jest milosc wlasnie, a nie motylki w brzuchu, pozadanie i oddawanie calej siebie. Milosc to odpowiedzialnosc, przezyli razem wiele lat, byc moze mieli kolejny kryzys i tu pojawilas sie ty. On juz dojrzaly, zapomnial o zauroczeniu, zakochaniu i tym calym wariactwie stworzyl sobie jakis obraz ciebie, zyl iluzja, ktora niestety szybko prysla. Ciesze sie, ze mimo wszystko poradzili sobie z kolejnym kryzysem, coraz wiecej par sie rozwodzi myslac, ze caly czas ma byc tak jak na poczatku szal cial i te wszystkie inne fajne emocje. Zycie jednak wyglada nieco inaczej, dlugoletnie zwiazki przezywaja kryzysy, swoje wzloty itp. to nie znaczy, ze od razu trzeba sie rozstawac i wyrzucac 20 lat wspolnego zycia. Byli mlodzi jak sie poznali, oczywiscie pewnie bylo im trudniej ale razem dojrzewali, a to bardzo laczy, znaja siebie, swoje rodziny, zmarlych dziadkow, zdjecia cioci, wspolne wakacje, to wszystko laczy nie dzieli. Uwazam, ze nie masz prawa mowic, czy oni sie kochaja czy nie, to jest miedzy nimi. A tesciowa :) tesciowe czesto nie lubia swoich synowych. Szkoda, ze nie potrafisz jeszcze wyjsc z tej iluzji, bo niestety zyjac nia ranisz siebie i znieksztalcasz rzeczywistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A na co pozwalasz
Z gównem nie rozmawiam (to dotyczy matacza). Autorko, jeszcze jedno: twojemu facetowi należy się, aby został sam. Bez kochanki i bez rodziny. To odpowiednia kara dla chuja, który lubi trzymać dwie sroczki za ogon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo poraniona kobieta uczę
do matacz tak tak moja zona musi byc głupia , a ja idiotą jestem i dał bym sie oskubać nie słoneczko ze mnie nie ten typ faceta , nie na daremno mam rozdzielnosc majatkowa , ale najlepiej wtracic jakas pierdołe w temat i myslec , ze sie zabłysło znam ten typ kobiet Poroniony psycholu nie nazywaj kobiet, które mają szacunek i znają swoją wartość i ambicje krowami i nie wiedzą co to znaczy kochać i co to jest miłość. Uzależnić swoją żonę finansowo i ją terroryzować przez 12 lat, żeby stała się ofiarą, poniekąd rośliną, która cierpi to dla ciebie spełnienie marzeń, nie każda kobieta taka jest, cały szacunek należy się kobietom, które stać na to ( a jest ich niestety mały procent dać takiemu gnojowi kopa!! Chcesz nam wmówić, że przykładny ojciec ma żonę i kochankę, żona to popiera i ciebie gnoju kocha i to jest prawdziwa miłość. Jeżeli ona jest rośliną, i uzależniłeś ją finansowo od siebie, to być może się na to godzi. Nie potępiam twojej żony, tylko jej współczuję, każda mądra kobieta kopnęłaby cię w dupę i nie myl miłości ze zrobienia ofiary, która boi się o jutro i uzależniła się od kata, jakim jest jej psychopata mąż. Nie mierz też wszystkich jedną miarką i nie opisuj tu nam sytuacji tak patologicznych, że czyjś ojciec wraca i całuje cipę kochanki a potem całuje swoje dziecko. Bez odzewu bydlaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matacza
Ja mam ojca kurwiarza, szmaciarza i dziwkarza. I wiesz matacz nie chce znac tej karykatury mężczyzny. Dla mnie jest gównem i mam nadzieje, że na stare lata zostanie zupełnie sam i będzie zdychał w samotnosci. Należy mu się to za jego kurewstwo, tobie matacz też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,.,.,
bardzo poraniona kobieta uczę do matacz Uzależnić swoją żonę finansowo i ją terroryzować przez 12 lat, żeby stała się ofiarą, poniekąd rośliną, która cierpi to dla ciebie spełnienie marzeń, nie każda kobieta taka jest, cały szacunek należy się kobietom, które stać na to ( a jest ich niestety mały procent dać takiemu gnojowi kopa!! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Bredzisz jak kazda krowa ktore sie wydaje ze jest panterą .to ze mam rozdzielnosc finansowa nie znaczy , ze moja zona jest uzalezniona ode mnie a w dalszej kolejnosci twego durenego rozumu - bez grosza , moja zona pracuje i ma w zasadzie wiecej odemnie , ale by to ogarnac co , jak , dlaczego trzeba miec łeb na karku a nie orzeszek . Moje ineresy od dawna były wysokiego ryzyka stad rozdzielnosc bo jak by mi sie tak noga powineła , to komornik zabrał by byc moze wszystko , a tak zabierze tylko z mojej puli :) I tak jak własnie to tak co tych tepych łbów nie moze przyjsc zadna inna opcja tylko ta najgorsza :) i skoro moja zona nie nazywa mnie gnojem to dlaczego takie tepy łeb sie na to sili jak Ty ? uwazasz sie za madrzejszą ? od niej ? a co osiągnełaś w zyciu krowo ? teraz fantazjuj :) papier wszystko przyjmie . Chcesz nam wmówić, że przykładny ojciec ma żonę i kochankę, żona to popiera i ciebie gnoju kocha i to jest prawdziwa miłość. Jeżeli ona jest rośliną, i uzależniłeś ją finansowo od siebie, to być może się na to godzi. Nie potępiam twojej żony, tylko jej współczuję, każda mądra kobieta kopnęłaby cię w d**ę i nie myl miłości ze zrobienia ofiary, która boi się o jutro i uzależniła się od kata, jakim jest jej psychopata mąż. Nie mierz też wszystkich jedną miarką i nie opisuj tu nam sytuacji tak patologicznych, że czyjś ojciec wraca i całuje cipę kochanki a potem całuje swoje dziecko. Bez odzewu bydlaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,.,.,
Izabellaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa matacz wez juz stul ryj i skoncz pisac te farmazony bo normalnie albo jestes j**niety albo cos cpasz, żyj tam sobie w tej swojej patologii ale nie wmawiaj innym ze to co odpie**alasz to jest normalne, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx a teraz mi pokaz gdzie ja wmawiam ze to jest normalne - gdzie ? czekam xxxxxxxxxx' bo to skrajna patologia i takich gnoi jak Ty powinni wystrzelac żeby nie wychowywali kolejnych patologicznych ludzi. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx oczywiscie normalnoscia i patologią nie jest jezeli zona meza nazywa gnojem , hujem , i stek innych wyzwisk .... jezeli wywala go z domu , gnebi , ogranicza dostep do dzieci , przeszkadza w zyciu itd to jest norma :) ha ha ha brawo . xxxxxxxxx Zamiast siedziec non stop przy kompie rusz d**e i zarób jakas kase xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx kasa sie zarabia juz sama ....wiec daruj sobie xxxxxxxx urzadz na nowo mieszkanie bo ostatnio robiłes to chyba jakies 20 lat temu, zrób coś z łysina i wymien garderobe bo tez czuc lata 80. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx jak sadzisz ze po wpisaniu w google bodo jak to ktos uczynił ten pan co sie tam pojawia na zdjeciu z Gdanska to ma osoba , to tylko potwierdza twą głupotę juz pisałem ze jestem z slaska i łatwo to sprawdzić piszac nawet na tym forum tylko , ale trzeba miec głowe , a nie jak juz wspomniałem orzeszek xxxxxxxxxxxxxx Majka.k byłbys nic nie wartym gównem które ani minuty dłużej nie było by moim mężem. xxxxxxxxxxxxxxxxxx to bardzo przykre , sek w tym, ze twoje matka jak i ojciec mogła byc i skoro piszesz tak jak piszesz i uzywasz takich słów w zyciu ona szmatą kurwiaca sie bez wiedzy jak twojej tak meza , a ojciec jej dłuzny nie był - idę o zakład ze córką swego domniemanego ojca nie jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,.,.,
Chcesz nam wmówić, że przykładny ojciec ma żonę i kochankę, żona to popiera i ciebie gnoju kocha i to jest prawdziwa miłość. Jeżeli ona jest rośliną, i uzależniłeś ją finansowo od siebie, to być może się na to godzi. Nie potępiam twojej żony, tylko jej współczuję, każda mądra kobieta kopnęłaby cię w d**ę i nie myl miłości ze zrobienia ofiary, która boi się o jutro i uzależniła się od kata, jakim jest jej psychopata mąż. Nie mierz też wszystkich jedną miarką i nie opisuj tu nam sytuacji tak patologicznych, że czyjś ojciec wraca i całuje cipę kochanki a potem całuje swoje dziecko. Bez odzewu bydlaku. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx gdzie ja napisałem , ze moja zona mnie kocha ? gdzie ja w swej pisaninie tak napisałem ze to wmamiam ? nie mierz ludzi swoja miara ? wcale tego nie czynię , pracuje z ludzmi od lat z mezczyznami głównie , wiem co opowiadają , wielu znam osobiscie i ich zony , rodziny mawet jezeli polowa to chwalenie sie i przesada to cała reszta i druga połowa jest prawdą . a zony ....? własnie takie jak ty ? przeswiadczone ze mają cudownego meza , zas on sam jest niesamowitym aktorem i nawet sie nie dziwie , ze zona to łyka .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,.,.,
i ja nie chce byc przykładnym ojcem , bo by takim byc swiat musiałby byc inny , a jest jaki jest i sie nie da . Mi wystarczy , ze jestem dobrym ojcem , ze dzieci maja wpojone od malenkosci to co istotne a nie dyrdymały i jakies frazesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest typowym
Matacz vel karolek ja nie wiem co bierzesz ,ale wez polowe , twoja zonka i kochanka wiedza ze cpiesz? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
DO MATACZ- to co to jest,to co istotne, co wpoiles swoim dzieciom????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
szczerość odpowiedzialność zapobiegliwość prawdomówność kreatywność Dobroć sumienność życzliwość lojalność punktualność pracowitość tolerancyjność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest jak sie
ahahahahahahah ten smiec matacz poplynal w swoich rojeniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
smieciem jestes i smiecia powiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiec to zaplodnil
twoja kurewska matke, ktora mialo pol miasta i pol sasiedniego i smiec cie wypchnal z ledzwi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalalala i ahahaha
No no no kurwarz i blazen nauczyl dzieci szczeroski , odpowiedzialnosci , lojalnosci , sie poszczalam ze smiechu. Matacz vel karoolek to mitoman . Swego czasu krazylo po kafe jego zdjecie zreszta z portalu randkowego. Typowy cyberboy ,bez wygladu ,bo rozumu to wiadomo ze nie ma. Szczurza chuda morda , lysa pala i chuchro .... taki ogon sledzia . Tfuuuu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
szczerość odpowiedzialność zapobiegliwość prawdomówność kreatywność Dobroć sumienność życzliwość lojalność punktualność pracowitość tolerancyjność hahah chyba padne ze smiechu :D lojalnośc mnie najbardziej rozjebała, zwłaszcza lojalnośc matacza wobec zony :D:D matacz nie ćpaj :D bo resztki mózgi jak ci zostały zanikaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ulalalalalala i ahahaha widze ze nie tylko ja widziałam jego fote :D żałuje strasznie ze jej sobie nie zachowałam, wkleiłabym teraz i byłoby zabawnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
zaledwie ciut wyzej pisałem , z e tylko kretyn i kretynka jest w stanie uwierzyc , ze Bodo ze zdjecia z Gdanska w dodatku to ja :) i juz pisałem , ze styknie zaledwie ziarno rozumu by sprawdzic skad jest matacz , a skąd ten ze zdjecia Bodo . Jakis kretyn wpisał w google bodo - bo kiedys podałem taki adres emeil i uznał ze odkrył amerykę :) i ze skoro bodo ma zdjecie na portalu randkowym to matacz nim jest bo skoro adres emeil taki >:) pekam ze smiechu ile idiotów i głupków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkliuhgfcvbnhj
matacz, FUUUUJJ jesteś odrażający, bleeee pewnie musisz kupować kochanki, bo żonka przejrzała na oczy no obrzydliwy no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obleśny typ
matacz na takiego olecha jeszcze jakaś się łapie? fuj ta twoja kochanka to jakaś nienormalna albo ślepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie ... ...
no a jak z autorką??????????? rozstaliście sie juz definitywnie? oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie ... ...
no a jak z autorką??????????? rozstaliście sie juz definitywnie? oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×