Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani z Kosmosu

Ukochany ŻONATY mężczyzna odszedł złamał mnie i wszystkie obietnice

Polecane posty

Gość trzymaj się kosmosie
Nie poleciałabym na żonatego nigdy- ale uważam, ze faceci są świetnymi manipulantami i w tym wypadku on ponosi większą winę. To on ma żonę, na ma dzieci. Autorkę pozdrawiam, jest mądrą i sympatyczną osobą co widac po jej postach i podejściu do dzieci np. Dziwi mnie żona, która i tak wiedziąła o wszystkim, z autorką rozmawiała, sama przyznała, ze to jest podtrzymywanie na siłę. Po co? Załosna baba, niech sobie ma kochanki ja będę przy nim siedzieć. Autor4ce życze szybkiego powrotu do formy i oby więcej nie spotkała żałosnego manipulanta... Tak dodam wam, ze moja znajoma nie chce dać rozwodu mężowi, mimo, że on z nią nie mieszka od dwóch lat- nie spali ze sobą 8 lat (mają po 40 lat), 8 lat temu przestali się przytulać, on się do niej nie przyznaje na ulicy. Ale małżeństwem są? są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymaj się kosmosie
myślę, ze powinnaś myśleć, ze na żałobę dac sobie rok- bo aż tyle może to potrwać. Spawr mu w myślach pogrzeb, pż3egnaj się na zawsze i tyle. Nie złam się i nie daj dziadowi wrócić, będzie skamlał w jakieś walentynki czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymaj się kosmosie
co ma zrobić mąż znajomej jak kogoś poznaje?? jak ma się przedstawiać? żonaty? czy nie?? 8 lat bez seksu i jakiejkolwiek bliskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetIT
Autorko, Ty jesteś głupia jak but, ale zona twojego kochanka to dopiero kretynka! Jak można przyjąć z powrotem takiego gnoja?! Przecież to chore! Poza tym jak czytam tutaj teksty typu, że jak facet żonaty to żadna inna baba nie ma do niego praw. Goowno prawda! Nikt nie jest niczyją własnością! Żaden człowiek nie może być własnością drugiego człowieka! Małżeństwo to nie umowa kupna-sprzadaży, ludzie! co wy dalej żyjecie w bajkowej rzeczywistości, że slub daje nam gwarancję świetlanej miłości do grobowej deski? Goowno ślub daje nie gwarancję.Gwarancję to można dostać na telewizor a nie na człowieka! KAŻDY człowiek odpowiada sam za swoje czyny. z tym, że jak w związku się sypie, ROZWODZIMY SIĘ CZY ROZSTAJEMY i układamy sobie życie na nowo. Nie robimy drugiej osoby w przysłowiowego ch*ja, oszukując, matacząc, kłamiąc tylko się zwyczajnie rozchodzimy i tyle. To nigdy nie jest proste, bo każdy ma jakieś tam nadzieje związane z tą drugą osobą, są wspomnienia, wspólne chwile, często dzieci, wspólny majątek. A to co zrobił kochanek autorki to jest największe skur*ysyństwo jakie może być! Kłamał, oszukiwał i chociazby ze względu na to autorka sama powinna gada pogonić! Nie wspomnę już o żonie, która funduje gościowi dostatnie życie w zamian za obecność. To jest śmieszne. Nie wiem kim jest ta kobieta, ale musi mieć solidnie nierówno pod deklem i nie ma za gorsz szacunku do samej siebie. Za gorsz. Podobnie jak autorka. Ale ona powinna myśleć zanim związała się z mataczem, kłamcą i oszustem. Ale mleko się wylało, teraz trzeba posprzatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesioooooooooooo
powinien dostac rozwod bez problemu, jezeli ze soba nie spia to ustalo pozycie i koniec bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
trzymaj się kosmosie Dziwi mnie żona, która i tak wiedziąła o wszystkim, z autorką rozmawiała, sama przyznała, ze to jest podtrzymywanie na siłę. Po co? Załosna baba, niech sobie ma kochanki ja będę przy nim siedzieć. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx TAK TO JEST JAK SIE MA NASCIE LAT , ALBO NASCIE LAT W ZWIAZKU jak sie mysli, ze sie wszystko wie jak i ze ma sie racje , niestety kazdy jest inny . Zona faceta jest sprytna , po co jej samotnosc ? ma fajnego faceta ktory jedynie co to kochanke sobie znalazł , a ze sex dla niej jest przereklamowany , albo ma innego pociskacza , albo lubi wibrator , to co ma odpuscic i stracic kogoś kto na starosc jej poda przysłowiowa szklakę wody :) sprytna wyrafinowana osoba , i tylko małolatą sie wydaje , ze głupia . Ma swiadomosc , ze jako stara baba nie ma szans na kogoś kto przy jej wrednosci i okropnym charakterze do konca dni nie zostane , a tylko znajdzie sie kandydat na umoczenie fiuta , zas jej to na co ?? jak diabeł nie chajcuje :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetIT
Matacz twoje teksty są tak prostackie, ze szkoda słów. Jeżeli ludzie są w związkach tylko po to, zeby na starość miał im kto padac szklankę herbaty czy podetrzec d*pę to ja wam serdecznie współczuję swiatopoglądu. Jak widać nigdy nie zajmowałeś/łaś się starsza osobą i nie wiesz ile to kosztuje wysiłku, nerwów i wyrzeczeń. Nie wiem jak bardzo musiałabym kogoś nienawidzić, żeby liczyć na to, że stanie się moim niewolnikiem na stare lata. To jest jakiś koszmar! Nie powinno się tego wymagać ani od dzieci ani od partnera! Starość jest smutna ale społeczeństwu powinno zalezeć na tym, aby powstawały specjalne ośrodki, które będa się zajmowac ludżmi na starość. jesli sądzisz ze zonka kochasia autorki dobrze robi, bo bedzie miała frajera na starość to ja jej współczuje pustej mózgownicy. Jak mozna chcieć być z kłamcą??? to jest zupełny brak szacunku do samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morena41
Nieprawda,że,nie,znam,pięknych,wzniosłych,uczuć.Znam,bardzo,dobrze.I,pamiętam,jeszcze,lepiej...Ale,wyniosłam,z,tego,dobre,wnioski.Nigdy więcej,uczuć,zero.Kiedyś,kochałam,kogoś,bardzo,mocno,całą,swoją,duszą,i,jestestwem....Pogardził,moim,uczuciem,choć,dziś,bardzo,żałuje-to,wiem,napewno.Wyszłam,za,mąż,bez,miłości,ochów,i,echów... Czysty,pragmatyzm.Dziś,jestem,szczęśliwą,mężatką,od,21lat,dobrą,żoną,i,matką....Choć,czasem,chciałoby,się,coś,więcej,od,życia-nie,zamierzam,niczego,zmieniać.Mój,mąż,zasługuje,na,uczciwość,z,mojej,strony,i,vice,versa.Nigdy,przenigdy,nie,weszłabym,w,taki,układ-z,żonatym,facetem.!!!Nie,oceniam,Cię,jestem,daleka,od,tego...Bardzo,Ci,współczuję.To,jedno,mogę,powiedzieć.A,faceci,jak,to,oni,zawsze,będą,na,wierzchu-manipulanci,kłamcy,i,tyle...!Masz.rację,nie,wierz,już,żadnemu. Poza,tym,uważam,że,nie,kocha,Cię,jak,tego,oczekujesz....Gdyby,tak,było,odszedłby,od.żony,i,dzieci,i,był,z,Tobą.Wszak,MIŁOŚĆ-pokona,wszystko....!Znam,faceta,42lata,zakochał,się,w,innej,kobiecie-odszedł,od,żony....Nie,wziął,nic,Dziś,jest,szczęśliwy-kocha,i,jest,kochany,tworzy,Dom.Czy,tylko,warto,kogoś,unieszczęśliwić,tylko,dlatego,żeby,samej,być,szczęśliwą/myślę,tu,o,jego,żonie,dzieciach/....Jeśli,kocha,się,szczerze,i,prawdziwie-WARTO....! Zawsze.Walczyć,o,swoje,szczęście,bo,każdy,ma,prawo,być,szczęśliwy-Ty,też-Pani,Z,KOSMOSU--------- tylko,miłośc,musi,być,obopólna,i,prawdziwa.Czy,taka,jest... odpowiedz,sobie,na,to,pytanie,sama.... Życzę,Ci,wytrwałości,cokolwiek,postanowisz.I,w,tym,wszystkim,pomyśl,o,sobie....Czasami,warto,być,Egoistką.Pozdrawiam,życząc,uśmiechu,i,nadziei,na,każdy,następny,dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
SweetIT Matacz twoje teksty są tak prostackie, ze szkoda słów. Jeżeli ludzie są w związkach tylko po to, zeby na starość miał im kto padac szklankę herbaty czy podetrzec d*pę to ja wam serdecznie współczuję swiatopoglądu. xxxxxxxxxxxxxxxxxx to nie jest mój swiatopoglad ale fakt , podaj inny powod takiego a nie innego stanu rzeczy pomijajac milosć - czkam mądralo xxxxxxxxxxxxx Jak widać nigdy nie zajmowałeś/łaś się starsza osobą i nie wiesz ile to kosztuje wysiłku, nerwów i wyrzeczeń. xxxxxxxxxxxxxxxxxx bredzisz słonko , jak zwykle sie zawsze komus cos wydaje i zawsze ktos wie najlepiej i najwiecej moja mama opiekowała sie ojcem 5 lat zanim zmarł , uczestniczyłem w tym a teraz mama jak i ciotka opiekuja sie swą matką ktora ma ponad 100 lat a mieszka wspomniana ma babcia dosłownie obok mnie - wiec daruj sobie podobne teksty , ze mnie sie coś wydaje , albo nie mam pojecia , ja mam 48 lat i wiem co piszę , a margines moja omylnosci jest wązki jak kreska w zeszycie w linijki :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Nie wiem jak bardzo musiałabym kogoś nienawidzić, żeby liczyć na to, że stanie się moim niewolnikiem na stare lata xxxxxxxxxxxxxxxxx ale tak bedzie chcyba ze switniesz pierwsza , abo bedzie ci dane umrzec nagle i cieszyc cie bedzie , ze jest ktos bliski ktory cie oporzadi xxxxxxxxxxxxxxxxxx . To jest jakiś koszmar! Nie powinno się tego wymagać ani od dzieci ani od partnera! Starość jest smutna ale społeczeństwu powinno zalezeć na tym, aby powstawały specjalne ośrodki xxxxxxxxxxxxxxxxxx póki co takie osrodki są , tyle , ze myslenie ludzi na starosc sie zmienia i to co wydaje ci sie teraz moze nie miec nic wspólnego z tym co bedzie wtedy i nikt od nikogo nie wymaga - niby - ale kazdy po cichu liczy , ze tak sie stanie xxxxxxxxxxxxxxxxx Jak mozna chcieć być z kłamcą??? to jest zupełny brak szacunku do samej siebie. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx sam jest kłamcą to i kłamce rozumie , a pzred tobą jeszcze jak widze bardzo wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamaaaa,,
nie widzisz paradoksu w tym co piszesz? Uważasz, że ONI kiedy się pobierali w wieku 20 lat byli niedojrzałymi dziećmi ale JEGO dzieci w wieku 18 do 22 lat są już dorosłe :O Co za hipokryzja :O Zważ na jedno: 20 lat temu dwudziestoletni ludzie to nie 20-sto latkowie XXI wieku. Byliśmy dużo dojrzalsi bo wychowani w czasach złych: zawieruch politycznych, strachu o najbliższych, kolejek po słone holenderskie masło. Może byliśmy naiwniejsi, bo nie wiedzieliśmy o wielu rzeczach, o których się zwyczajnie nie mówiło a informacje były w książkach a nie w bezimiennym Internecie. I Jedno jest tu jednak najważniejsze: nie zaczyna sie życia z facetem zajętym. On miał RODZINĘ a ty wlazłaś z butami mamiąc go sobą. Acha- a rozwód można obecnie uzyskać na pierwszej rozprawie. Termin rozprawy od dnia złożenia wniosku to miesiąc w porywach do dwóch. Więc nie pieprz głupot :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morena41
Poza,tym,uważam,że,tego,kwiatu-to,pół,światu.Kazdy,facet,między,nogami,ma,to,samo,tylko,w,głowie,co,innego.Zapomnij.Znajdż,kogoś,innego,kto,zasługuje,na,Ciebie,i,Twoją,miłość.Wiem,że,łatwo,powiedzieć,ale,udaje,się....Tylko,potrzeba,czasu,i,wiary.Czego,Ci,z,całego,Serca,życzę....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
jamaaaa,, nie widzisz paradoksu w tym co piszesz? Uważasz, że ONI kiedy się pobierali w wieku 20 lat byli niedojrzałymi dziećmi ale JEGO dzieci w wieku 18 do 22 lat są już dorosłe Co za hipokryzja xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx zadnmej hipokryzji tu nie widze , natomiast widze czepianie sie zdania wubiurczo , pominełas to co istotne a napisane było w dalszej czesci tego posta . to ze jeden jest dojrzały w wieku 20 lat nie znaczy ze inny tak samo , po drugie tu chodzi o coś innego , zenienie sie w tym wieku a rozumienie pewnych spraw rodziców to dwie rozne sprawy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
SweetIT Matacz jesli wydaje ci sie, ze majac 48 lat masz monopol na rację to zejdź na ziemię, bo realia są zupełnie inne. Ja mam 27 lat i pochowałam już dziadka i babcię, którymi ja z matką zajmowałyśmy się przez 15 lat! i nie mówie tutaj o podanie szklanki herbaty tylko wycieranie dupska, przewiajnie po kilka razy dziennie, noszenie bezwładnych ciał do wanny, karmienie, wizyty u lekarzy itp. więc jak widać nie wiesz jak to jest być do czyjejś dyspozycji 24/gobę, 7 dni wtygodniu, 365dni w roku bo zmieniłbyś zdanie. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx czytasz głabie co piszę , czy dalej bedziesz te brednie wypisywać ? nie mas monopolu na wiedze jak to jest przy np niedołedze siedziec , tylko ci sie wydaje ze tylko ciebie to dotkneło i masz monopol na racje w tej kwesti , wiec wstydu oszczedz i zamilcz . xxxxxxxxxxxxxx A na marginesie spróbuj dostać się do porządnego ośrodka, który zajmie się należycie starą, schorowaną osobą. xxxxxxxxxxxxxxxx bredzisz znowu ja nie mam probelu z takim osrodkiem , ale my nie o tym zmieniasz temat bo chcesz cos udowodnic co nie jest w temacie . xxxxxxxxxxxx Nie w tym kraju niestety. I nie, nie liczę na to, że umrę szybko i bezbolesnie, nie wiem co zgotuje mi los, jednak chyba wolałabym żeby zajęły mnie mna osoby, które mają taka pracę, 8 godzin i do domu, następna zmiana, tak, jak nanie zajmują się małymi dziećmi - taka praca, takie życie tego nie zmienisz. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx to co ty wolisz nie ma na dzis znaczenia pogadamy jak bedziesz miala 70 lat i trzeba sie bedzie tobą zajac nie koniecznie az tak dosłownie jak tobie było dane sie zajmowac rodzina xxxxxxxxxxxxxxxxx zycie to zycie , jak byc powinno , a jak jest to jak z rewersem i awersem monety ciezka praca przyjaciółki :) kogo to obchodzi i jak sie ma do tematu !? :) gdzies cos ci sie pomieszało i to ze ty chcesz isc do chospicjum na starosc nie znaczy , ze kazda inna osoba , wielu che by zajaoł sie w domu nim wlasnie maż , zona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
po drugie skoro ja nie mam racj,i a tobie tak zle , to wypierdol matke do chospicjum - gdzie masz problem :) i to wlasnie pokazuje jak to działa , stary liczy na młodego jak nie ma rowiesnika w postaci zony meza , to na dzieci jak by było inaczej matka by ,a i mysle na starosc by nie robic kłopotu ukochanemu , ukochanym , skoczysz z okna :) tyle twej racji no tak jeszcze mozesz zadbac o to ze majac wysoką emeryturę wezma cie do domu starosci gdzie całą emeryturę wchłoną tak tez mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a 213
super podejscie i tak trzymaj ja postepuje dokladnie jak Ty i jestem szczesliwa,sama nie jestem ale juz zadnego mieszkania z facetem..nigdy w zyciu!dobrze zrobilas trzymaj sie1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetIT
No więc skoro chcesz, żeby zajmowała się tobą zona, albo dzieci jestes popieprzonym egoistą, któremu ze wzgledu na wiek śmierc powoli zagląda w oczy. Taka prawda! Nie kumam ludzi, którzy "używają" innych ludzi do własnych celów. Ale to jest polska, popieprzony kraj, w którym "wartości rodzinne" są wpajane od małego. Tutaj gdzie mieszkam takie myślenie jest uznawane własnie za czysty egoizm. I owszem, jak każdy normalny człowiek dbam o to, żeby na starość nikomu nie robić problemu. Pracuję, płace podatki, składki i mam prywatny fundusz. Myślę o przyszłości, żeby się nie zostać na lodzie. Bo życie jest takie, że w jednej chwili masz rodzinę a w drugiej jakis pijany debil powoduje wypadek i zostajesz się sam jak palec. I co wtedy? Ani nikogo kto ci podetrze ten tyłek ani kasy zeby sie ktos toba zajął. To jest właśnie typowe polskie, krótkowzroczne myślenie. Dlaczego zajmuje się matką? Bo została tak wychowana i nigdy by mi sie wybaczyła gdybym ją teraz zostawiła w domu opieki. Ale swoje dziecko wychowuję już inaczej, żeby było samodzielne, a nie liczyło tylky na to, że ktos mu da, ktoś się zajmie, ktoś pomoże i że urodziłam je nie po to, żeby się mną zajmowało tylko żeby żyło własnym życiem, wiedząc że ma we mnie wsparcie i w mężu. Ot co! Ale skoro są na świecie takie kanalie jak autorka i jej kochanek, które myślą tylko o własnym szczęściu, nie dziwie się, że są tez egoiści, których to egoizm przejawia się na każdym innym polu, o którym nawet ja bym nie pomyślała. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego pomijać wypowiedzi matacza? Uważam, że akurat w tym temacie pisze rozsądnie. Nie zgadzam się z jego podejściem do posiadania kochanka/kochanki, robi też okropne błędy, ale ostatecznie nie musimy się z każdym zgadzać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
SweetIT No więc skoro chcesz, żeby zajmowała się tobą zona, albo dzieci jestes popieprzonym egoistą, któremu ze wzgledu na wiek śmierc powoli zagląda w oczy. xxxxxxxxxxxxxxxxxx :) Na jakiej podstawie piszesz to co teraz piszesz , ktore zdnaie przeze mnie napisane swiadczy o tym , ze ja mchce by na starosc sie mną ktokolwiek zajmował ? Masz problem z rozumieniem tekstu pisanego to raz , specjalnie albo z głupoty piszesz to co piszesz i wkładasz w usta mnie to co nigdy nie napisałem i nie napisze . To Ty zajmujesz sie jak wspomniałas mamą , a skoro jest takie stanowisko twoje dlaczego sie nia zajmujesz i dlaczego mama na to pozwala ?? dlaczego nie poderznie sobie zył by córeczka nie cierpiała , a ty ja nie wywalisz do domu spokojnej starosci , odpowiesz w koncu czy dalej bedziesz sie motać. Ja jestem majetnym facetam , z rozdzielnoscia majatkowa od lat , zabezpieczony na starosc juz w tym wieku , wiec o mnie spoko mną sie bedą zajmowca jak wyjdzie taka potrzeba ten kto bedzie chciał , albo kto bedzie miala za to zapłacone . xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Bo życie jest takie, że w jednej chwili masz rodzinę a w drugiej jakis pijany debil powoduje wypadek i zostajesz się sam jak palec. I co wtedy? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx jak to co , skoro nie jestes egoistka i takas sprytna i zapobiegliwa to jeszcze sobie cjanek kup i gdzie masz problem , łykasz i wszyscy w koło są szczęsliwi . xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Dlaczego zajmuje się matką? Bo została tak wychowana i nigdy by mi sie wybaczyła gdybym ją teraz zostawiła w domu opieki. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx a widisz , a jak ja napisałem ,ze ta zona z podanych przeze mnie powodów zostaje z mezem to mnie wysmiałas i zaczełas pisac te wszystkie swoje posty ...po co ? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ale skoro są na świecie takie kanalie jak autorka i jej kochanek, które myślą tylko o własnym szczęściu, nie dziwie się, że są tez egoiści, których to egoizm przejawia się na każdym innym polu, o którym nawet ja bym nie pomyślała. Żegnam. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx a ty kim jestes ? zasłaniasz sie wychowaniem i tylko dlatego sie swą matką zajmujesz - jeses załosna , jestes mega egistką w dodatku wredna córką ktora robi cos bo tak ja wychowano a nie z milosci . Ty też myslisz o wlasnej dupie , a dowodem jest to jak wychowujesz swoje dzieci bo nie godzisz sie z tym jak ciebie wychowano . to ja ciebie zegnam kanalio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
no nie padne sweeti nie wytłumaczysz mataczowi, egoista jakich mało, któremu zdaje sie ze nie wiadomo kim jest, nie raz widziałam te jego wypociny no i inna kwestia ze domyślam się z jakim to poziomem mam do czynienia gdy ktoś pisze rynsztokowym językiem, z takim błędami jak "wązki" "chospicjum", NAWET gdy ktoś wyżej napisał to przez "h" - świadczy fatalnie o człowieku, pokazuje jego niechlujstwo najlepiej tego w ogóle nie czytać - jak się widzi matacz - to po prostu należy pomijać i nie tracić czasu xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Co to ma byc ? w czyimś oku drzazge widzisz w swoim belki nie widzisz :) napisany post zaiste wzorowo :) jak merytorycznie , stylistycznie tak interpunkcyjnie ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
no nie padne sweeti nie wytłumaczysz mataczowi, egoista jakich mało, któremu zdaje sie ze nie wiadomo kim jest, nie raz widziałam te jego wypociny no i inna kwestia ze domyślam się z jakim to poziomem mam do czynienia gdy ktoś pisze rynsztokowym językiem, z takim błędami jak "wązki" "chospicjum", NAWET gdy ktoś wyżej napisał to przez "h" - świadczy fatalnie o człowieku, pokazuje jego niechlujstwo najlepiej tego w ogóle nie czytać - jak się widzi matacz - to po prostu należy pomijać i nie tracić czasu xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Co to ma byc ? w czyimś oku drzazge widzisz w swoim belki nie widzisz :) napisany post zaiste wzorowo :) jak merytorycznie , stylistycznie tak interpunkcyjnie ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beyonce Knowlessssss
nie żal mi takich suk co daja zonatemu dupy a potem wielki płacz :D autorko masz to na co zasłuzyłas, mało tego karma wraca i kiedys doświadczysz tego samego czego doświadczyła zona Twojego ex kochasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
Co za brednie !! tak jka by zona sie przejeła tym, ze jej maż miał kogoś innego . Gdyby jej zalezało na mezu maż nie musiał by szukac szczescia gdzies indziej . a suka to cie powiła userze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa....
A ja Ci napisze autorko ze nie masz co rozpaczac bo on Cie poprostu nie kochal a zycie z kims kgo sie nie kocha i zycie z kims kto Cie nie kocha jest nie do zniesienia. Facetowi cos tam sie wydawalo (na temat tego ze moze miec lepsze zycie),lecz nie do konca wiedzial co.Gdyby cie kochal nie mialo by znaczenia ze zostawil dom i majatek,napewno tez wiedzial by ze z dziecmi to z czasem sie ulozy,szczegolnie ze nie sa to male dzieci.Nie kochal Cie i tyle.Ja znam przypadek gdzie facet w samych skarpetkach zostal,zostawil duzy majatek by byc z ukochana kobieta i sa razem do dzisiaj. Co do jego zony,to ona musi byc wyjatkowa ze jednak jej nie zostawil i zrozumial ile ona i rodzina dla niego znaczy.Dlatego ne pisz ze ona jest niezrownowazona bo motala sie w tej sytuacji i jednego dnia na obiad zapraszala a drugiego z domu wyrzucala,bo ta kobieta mial tak ciezko jak ty teraz a moze ciezej niz ty bo jest z nim dluzej i laczach ich dzieci.Nie,ona nie jest niezrownowazona ale byla w takim samym szoku jak ty teraz i cierpiala dotkliwe.A zdanie jej tesciowej na niej temat sie nie liczy bo tesciowa jak to tesciowa,zawsze synowa oczerni.Ciebie tez by oczerniala jakbys zostala jej synowa. Tak wiec on napewno cie nie kochal.Zabawil sie toba,urozmaicil zycie,cos sie dzialo,spelnil sie na nowo jako facet,sprawdzil ze jeszcze go stac na to zeby ktos sie zaiteresowal jego osoba(podejrzewam kryzys wieku sredniego) i wrocil z podkulonym ogonem do zony i rodziny bo to zone i rodzine kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
powiedziała co wiedziała :) tyle , ze wszystko jest bez sensu to co napisała - to ze ktos tam poszedł w skarpetkach i ma to byc oznaką ze kochał , a to, ze ten nie kochał bo jak piszesz nie zostawi domu rodziny itd jest taką bzdura , ze ide o zakład ze pisała to osoba młoda bez doswiadczenia zyciowego . Takie pisanie to bełkot na zasadzie nie oddała matka dziecku nerki to go nie kochała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
i taka sama głupota jak kocha to pozwala na to by ją bił i znecał sie psychicznie ...a wszystko dla czego ???????? bo kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
az sie boję o profil psychologiczny mej zony , wszak o kochance wie , zna ją, gadali ze sobą nawet , toleruje ja , pozwala na oficjalne spotkania itd :):):):) idiotka co nie ?!:) wielu by chciało - NIC NIE JEST TAKIE PROSTE JAK SIE WIELU WYDAJE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,.,.,
takich pytan ja moge zadac roznych setki . Po co kobiety wchodza w takie zwiazki to jedno , po co faceci ? drugie . po co sie bierze kredyt gdy prawdopodobienstwo utopienia sie jest wysokie .masz juz trzy po co ludzie palą ? pija ? po co mjaą po np 5 dzieci jak zarobki ich są z dolnej półki ? po co jedza wiecej niz organizm potrzebuje ? pytac dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa....
Matacz ja z Toba nie dystkutuje. Autorko przeczytalam dokladniej twoje wpisy i jeszcze bardziej sie zdziwilam,jak bardo niedojrzala osoba jestes pomimo 40 lat na karku.Do tego straszna z ciebie egoistka,bo ciagle wytykasz jego zonie jaka to ona zla i niedobra a siebie stawiasz w sytuacji pokrzywdzonej i cierpiacej a jest dokladnie odwrotnie.Facet tez nie lepszy,zaszalec mu sie zachcialo w kryzysie wieku sredniego,bo napewno cie nie kochal to pewne.Zadupczyc mu sie chcialo na boku i tyle.Tak jak tu ktos wczeniej napisal to ta cala burza moze teraz pomoc w ich kryzysie malzenskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×