Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalina.

Mam juz dosc meza

Polecane posty

Gość Ona........
Dobre z tymi chłopami. Mój tez zdziczał, wiecznie nadęty jakiś, niezadowolony, leniwy z wysokim mniemaniem o sobie, marudzi, nigdy jego wina zawsze ktoś inny czemuś zawinił, najczesciej to ja. Mam go serdecznie dosyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brejda
ona....witaj w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina.
Dziewczyny a czy Wasi idioci sa zazdroscni? Bo moj lazi na dziwki a mnie by najchetniej w domu zamknal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brejda
Mojego szlag trafia kiedy wychodzę sama nawet po zakupy. Zżera go ciekawość gdzie? co? jak? Numer ze zdradą walnął mi taki, że się nie moglam pozbierać. Typowy pies ogrodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina.
brejda ja wiem ze ja go zostawie, tylko jeszcze nie moge. bedzie to moj najszczesliwszy dzien w zyciu a kretyn obudzi sie z reka w nocniku.Nie myslisz o tym zeby odejsc od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
kalina. Dziewczyny a czy Wasi idioci sa zazdroscni? Bo moj lazi na dzi**i a mnie by najchetniej w domu zamknal. niedługo ci hiv-a w prezencie przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
kalina. brejda ja wiem ze ja go zostawie, tylko jeszcze nie moge. a na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina.
wredniucha bez obaw Ja znim nie spie od 4 lat i jestem po badaniach a w burdelu bez gumy mu nie dadza wiec nie sadze zeby zlapal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina.
wredniucha juz ja wiem na co czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brejda
Jak najbardziej myślę, ale to trudne ze względów ekonomicznych. Tysiąc razy zamierzałam odejść i wciąż pojawiały się zrozumiałe wątpliwości jak sobie poradzę. Musiałabym stanowczo wyjechać do innego miasta, a z pracą wiadomo jak jest. Po prostu boję się o swój byt, bo i zdrowie trochę mi szwankuje. Chwilami mam ochotę walnąć sobie w głowę z bezradności, ten człowiek doprowadza mnie do ostateczności. Niech się nawet sypnie grad krytyki, dlaczego za niego wyszłam. Otóż facet potrafi się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
i czekając na to od czterech lat dajesz się traktować jak ścierka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pociesze ale prawde powiem
hmmmm.... też jestem w długim związku, ale zdziczenia nie zauważyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
mnie tam honor droższy niż wszystkie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina.
brejda doskonale cie rozumiem.Nikt nie siedzi z takim facetem dla przyjemnosci. U mnie jest podobnie,moze tylko chodzi mi o dzieci, bo sama dalabym sobie swietnuie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pociesze ale prawde powiem
kalina!!!! dlaczego Ty z nim jesteś jeszcze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina.
wredniocha o czym ty piszesz? Nie masz zielonego pojecia o sprawach w ktorych sie wypowiadasz. Jaka scierka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brejda
No właśnie, coś za coś....coś trzeba poświęcić dla kogoś, w naszym wypadku dla dzieci. Mam jednak nadzieję, że nastąpi taki dzień, kiedy wyzwolę się z tych okowów. Na innego faceta nawet nie spojrzę, a to już zasługa mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak już
sobie pogadałyście, to wyobraźcie sobie,że jesteście wolne,zostawiłyście tetryków i zaczynacie życie bez nich . Jak sobie radzicie ? Macie gdzie mieszkać ? czy samotność was nie przygnębia? finansowo dajecie radę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina.
Nie mam z tym problemu. Zawsze moge jechac do rodzicow do USA, problem w tym ze moje dzieci nie chca jechac tam a i moj maz nie zgodzilby sie na ich wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
kalina. wredniocha o czym ty piszesz? Nie masz zielonego pojecia o sprawach w ktorych sie wypowiadasz. Jaka scierka? chłop lata po burdelach a ty z nim siedzisz bo niby dzieci??? już głupszego wytłumaczenia nie mogłaś znaleźć - dla mnie poniżasz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brejda
Wypowiem się w kwestii samotności. To jest to, czego najmniej się obawiam. Uważam, że samotność we dwoje jest znacznie gorsza od tej z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pociesze ale prawde powiem
"przyjdzie sądny dzień, przyjdzie dzień wyzwolenia"... G... prawda. Jak same nic nie zrobicie, to nie przyjdzie. Bo niby jak? Odpowiedzcie sobie, jak niby miałoby się to stać? Jak się wyzwolicie? Samo nic nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina.
wredniucha wiem co pisze wiec nie musisz mnie cytowac.Mowisz chyba o malzenstwie ktore sie kocha. Moje malzenstwo to komorka spoleczna wiec przez jego orgazm nie bede rujnowala swiata dzieci.A Tobie zycze rycerza na bialym koniu bo widze ze jeszcze w bajki wierzysz.Pozdrawiam i pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brejda
Wiadomo, cud się nie stanie, ale zdarzają się różne okoliczności, chociażby podjęcie śmiałej acz ryzykownej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina.
nie pociesze....... przeciez ja nie mowie ze samo ma cos przyjsc ale dzieci same musza urosnac, drozdze tu nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pociesze ale prawde powiem
no i jak miałoby się to odbyć? Jaki scenariusz, by ta śmiałą decyzja weszła w życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
tak się składa, że mój pierwszy mąż był do prezentowanych tutaj bardzo podobny - został pogoniony i od dziesięciu lat przewalam się po satynowej pościeli z księciem, który przyjechał nie na białym koniu, ale na dość niezłym motorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
kalina, jak dzieci urosną to ci bardzo podziękują za wspaniałe dzieciństwo z takim tatusiem -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina.
wredniucha wiec moze nie mialas dzieci albo Twoje dzieci nie mialy jeszcze nic do powiedzenia. Moje sa czlonkami rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina.
wredniucha przeciez moj maz to nie terrorysta i bandyta tylko idiota. Dzieci maja normalny dom bez przemocy i zyja w dostatku. Im dziwactwa ojca nie przeszkadzaja tylko mi. Chyba naprawde nie bardzo rozumiesz sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×