Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafał39ba1

zakonczenie obowiązku alimentacyjnego

Polecane posty

Gość rafał39ba1

Jestem ojcem nastoletniej córki którą może ze 2-3 razy widziałem na oczy. Wiem, że córka ma 16 lat i mam do was takie pytanie. Czy jak już skończę płacenie alimentów na córkę czyli do jej 18-stki to mam isc do sądu z tym, czy od tak sobie mam przestać płacić. Mam alimenty zasądzone w wysokosci 400zł i za 2 lata skoncze płacić. Nie pytajcie dlaczego ja ją widziałem tylko tyle razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam pion
a córeczka na studia sie nie wybiera? bo wtedy obowiązek alimentacyjny do 25 czy tam 26 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hefner sie ożenił!!!!
widzieliscie ostwtnie newsy ze świata? trzecia zona i to jaka młodziutka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
oby nie ja jej nie znam ja nigdy sie do dziecka nie przyznawałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
Mam nadzieje ze nie pojdzie na studia i to jeszcze tylko 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
będziesz płacił, dopóki młoda będzie się uczyła w systemie dziennym, w dowolnej szkole, niekoniecznie na uczelni wyższej. do 26 roku życia włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyt. Jak jest głupia i kibluje to też płacisz :( A jak się do dziecka nie przyznawałeś to czemu płacisz?:> Albo się przyznajesz ze twoja albo nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
dziś na pomarańczowo ale ja córki nawet nie znam ja sie do niej nie przyznaje i płacic bede tylko do jej 18-stki mam nadzieje ze na zadne studia nie pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngrew
a to twoja biologiczna corka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
MiĄGWA bo wtedy komornik wiec to jest na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,as xncsd
kto ci takich głupot naopowiadał , bedziesz płacił do 26 roku zycia , chyba ze pójdzie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
ngrew niestety tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
,as xncsd oby nie poszła na studia bo juz mam dosyc placenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutsia
nie możesz po prostu przestać płacić, jeśli ona się uczy. Wiek 18 nie ma tu znaczenia. Jeśli nie zapłacisz, po prostu do sądu cię wezwą. Ustanie obowiązku alimentacyjnego orzeka sąd. A czemu nie przyznajesz się do córki? na jakiej podstawie uznano ją za twoją córkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
nutsia bo niestety biologicznie jest moja, nie przyznaje sie do niej bo jej nie chce nie jest mi potrzebna. Mam nadzieje ze corka nie pojdzie na studia. Czyli co musze jakis pozew do sadu skladac o zakonczenie obowiazku alimentacyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutsia
jeśli córka skończy 18 lat i obecną szkołę, nie będzie się uczyć - to wtedy ty składasz wniosek do sądu. I sąd decyduje. A swoją drogą, mało istotne, czy ty córki potrzebujesz czy nie. Czy się do niej przyznajesz. Poruchałeś, twój plemnik zrobił swoje, jak nie umiałeś się zabezpieczyć to teraz płać. Córka nie jest winna twojej głupocie. Ja na jej miejscu na maxa bym cię wydoiła. I ona też po Tobie dziedziczy hyhy Na szczęście są alimenty na takich łosi jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
nutsia ale wtedy jak zloze ten wniosek to bede musiał sie widziec z corką ? Wolalbym jakos uniknac tego spotkania. Ona mnie nienawidzi i jak sie spotkamy to ona nie bedzie dla mnie miła wiec da sie tego jakos uniknć tego spotkamia ona mnie nawet nie zna tak jak ja jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutsia
żałosny tchórz z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
nutsia dlaczego tak sadzisz corka i tak mi nie wybaczy odpowiesz na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawpolskezbaw
Z przyjęcia, iż obowiązek alimentacyjny nie wygasa z chwilą osiągnięcia przez dziecko pełnoletniości wynika, że nie wygasa on również z chwilą osiągnięcia przez alimentowanego określonego stopnia wykształcenia. Jedyną miarodajną okolicznością uzasadniającą ustanie obowiązku alimentacyjnego jest okoliczność, czy dziecko jest w stanie samodzielnie się utrzymać. O ile w przypadku dziecka małoletniego przesłanka braku możliwości samodzielnego utrzymania jest oczywista, o tyle w przypadku dzieci, które osiągnęły już pełnoletniość, należy brać pod uwagę to, czy wykazują chęć dalszej nauki oraz czy osobiste zdolności i cechy charakteru pozwalają na kontynuowanie nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawpolskezbaw
Jak dla mnie placisz grosze wiec modl sie zeby matka corki nie wystapila o wieksze alimenty bo zdechniesz w locie i komornik ci ostatnie gacie zabierze.A swoja droga jakim idiota trzeba byc zeby porad szukac na kafeteri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatoka czerwonych świń
jakim idiotą trzeba bys żeby nie znac własnej córki, nie przyznawac sie do niej i jeszcze płacic jej grosze alimentów z nadzieją, że zakończy edukację na 18 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemy problemy problemy
skoro sad nalozyl na ciebie obowiazek alimentacyjny to tylko sad go moze z ciebie zdjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
jaroslawpolskezbaw Płacę wystarrczająco dużo. Córki nawet nie znam ona mnie też nie, więc te 400zł to dużo i to jeszcze na nic. Czyli będę musiał składać wniosek do sądu ? Ale to wygląda na to że będe widział córkę w sądzie. A ja nie chce jej widzieć, ja chce tego dziecka. ALe wygląda na to że będe musiał się z córką zobaczyć, ale to nie ma sensu, bo ona mnie nie zna jaj jej nie znam. Córka na pewno bardzo mnie nienawizi. I chce mnie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
zatoka czerwonych świń Normalnie córkka potrzebna mi nie jest i jej nie chce. Płacę dużo te 400zł na nic to dużo, Chce żeby zakończyła te edukację bo nie chce dłużej tracić na byle co kasy rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
problemy problemy problemy TO jest najgorsze bo przez 16 lat córki nie wiziałem i co teraz zobaczę ją w sądzie. Ja jej nie chce widzieć bo jej nie chce znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szykuj kase
twoje chcenia nie mają znaczenia. a twoje nie chcenia też są nie ważne. BĘDZIESZ PRZYMUSZANY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
Szykuj kase Jeszcze tylko dwa lata. I ani minuty dłużej. Żaden sąd mnie nie zmusi do płacenia kiey córka skończy 18 lat. Ja dziecka nie chce przez 16 lat się nic nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szykuj kase
a wiesz że jest taka możliwość żebyś płacił alimenty na dzieci swojej córki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
Szykuj kase A dlaczego niby ja. Ja córki nie chce. A jej alimenty pbędzie płacić jej mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×