Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafał39ba1

zakonczenie obowiązku alimentacyjnego

Polecane posty

Gość rafał39ba1
DARIA_xD Gdyby nie ona to miałbym teraz żonę. Żona się ze mną rozwioła tylko dlatego że ona przyszła na świat. Teraz wiem że moja była ma męża i dwie córki i nie mogę tego wybaczyć sobie. Dlaczego ja nie jestem ojcem tych dwóch jej córek tylko jakiś inny facet. Ja był bym szczęśliwy z nią. gYBYM TO TYLKO BYŁ NA MIEJSCU JEJ FACETA. Gdyby nie córka to siedziałbym teraz ze swoją żoną i dżiećmi szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmfmfmf
Matko, jakiś ty nie tylko durny, ale totalnie bez kręgosłupa. Zwalasz winę na to nieszczęsne dziecko które się na świat nei prosiło. Podziękuj sobie. Trzeba było kutas trzymać w spodniach i nie bzykać na lewo. Nie sądzisz, że jednym winnym jesteś tutaj ty sam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
,,emotolineczka Nie gadaj że jakiś obcy facet ma płacić na twoją córkę... Może i tak jest że córka myśli że ktoś inny jest jej ojcem i tylko to by Cię ratowało. Wcale jednak nie musi tak być, kto by chciał pannę z dzieckiem? Takie się nie cieszą zbyt dużym braniem chyba że takim na kilka razy, szczególnie kiedyś jak społeczeństwo było jeszcze bardziej staroświeckie.... " 1 Ja mam tatę, takiego co odkąd pamiętam zajmuje się mną, dba o mnie, interesuje moim życiem....takiego, którego się kocha i szanuje, do którego można przyjść z każdym problemem. Więc moja mama musiała mieć niezłe branie ha ha ha skoro stanęła przed ołtarzem z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
płać i płacz i bardzo dobrze Ale ja tego żałuje bardzo. Córka mnie nie zna. Równie obrze mogłem ją spotkać i ona mnie ze 200 razy na ulicy. Bo obecnie dużo widzę dziewczyn na ulicy w jej wieku. Równie dobrze mogłem siedzieć z nią w autobusie bo nie raz siedziałem z dziewczyną która jest mniej więcej w jej wieku. Równie dobrze mogłem nie spotkać jej ani razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
fmfmfmf BO ja sobie wybaczyć nie mogę że moja była jest szczęśliwą matka swoich dwóch córek którcyh to ja powinienem być ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Nie czytajcie czubka zakłada już kolejny temat ostatni to czy są jakieś legalne sposoby by nie płacić alimentów.Identyczna sytuacja tylko wiek dziecka się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmfmfmf
Dobre określenie: nie mogę SOBIE wybaczyć. Ale dlaczego złość przenosisz na to dziecko? Przecież ono nie decydowało o swoim przyjściu na świat. Poza tym miałeś realną szansę być ojcem chociaż jednej dziewczynki i sam z niej zrezygnowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płać i płacz i bardzo dobrze
eee, też już mi się wydaje, że to jakaś głupia prowokacja. Jakaś lalka się nudzi i wypisuje w kółko pierdoły. Ale to co pisze, nie jest takie bezpodstawne, bo takich tatuśków jak przedstawiła jest cała masa, zgodzicie się ze mną? To żaden rafał, tylko jakaś rafałka tu ściemnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
fmfmfmf Tak a niby której dziewczynki bo nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmfmfmf
Tej, którą utrzymujesz od 18 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Skończ człowieku bo się ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
płać i płacz i bardzo dobrze Mam na imię rafał mam 39 lat i mam 16-letnią córkę coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgthyjukjghffrgthujki
A jaką dziewczynkę spłodziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
fmfmfmf Chyba od 16 lat. Jak ona się pojawiła to ja już byłem praktycznie rozwiedziony. Dzieci chciałem mieć z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
frgthyjukjghffrgthujki Chozi ci o tą która obecnie ma 16 lat. Ona mnie nienawidzi i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
frgthyjukjghffrgthujki Chozi ci o tą która obecnie ma 16 lat. Ona mnie nienawidzi i tyle w temacie. Chociaż wiem że jej nie znam i nie wiem co ona sobie o mnie myśli wiem że mnie nienawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
Normalnie jakbym czytała mojego biologicznego ojca...też ma 39 lat i mam dwoje rodzeństwa, ale mój nie łoży na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
,,Chozi ci o tą która obecnie ma 16 lat. Ona mnie nienawidzi i tyle w temacie. Chociaż wiem że jej nie znam i nie wiem co ona sobie o mnie myśli wiem że mnie nienawidzi" Tego nie wiesz. Ja bym chciała utrzymywać kontakt z biologicznym ojcem. Jaki by nie był jest nim. On nie chce kontaktu, więc narzucać się nie zamierzam i to co jest mi winien wyegzekwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD Czyli nie mogę być twoim ojcem ? Ale ja naprawdę nie wiem jak pisałem córkę mogłem już ze 200 razy na ulicy spotkać mogłem z nią razem siedzieć w autobusie mogłem z nią być na przystanku mogłem być w restuaurcji, kinie a mogłem też jej ani razu nie spotkać. Mogliśmy się minąć między sobą z 50 razy. Ostatnio dużo widzę dziewczyn w wieku mojej córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD Pisałaś że twój ojciec na ciebie nie płaci. To jak on to robi że jeszcze komornik go nie odwiedził ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD Pisałaś że naplułabyś mu w twraz pisałaś że nie chcesz go znać. Jak to możliwe że nie płaci na ciebie i nie ma komornika. Może nie ma zasądzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotolineczka
Do: DARIA_xD Ja nie mówię że panny z dziećmi są gorsze czy wybrakowane, po prostu wielu facetów woli kobiety bez dzieci bez takiej przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
Ja na serio nie miałbym nic przeciwko gdyby ta dziewczyna była moją córką. Kochałbym ją, zajmowałbym się nią najlepiej jak umię. Ale tylko pod jednym warunkiem. Tą córką urodziła by mi tylko inwyłącznie moja żona nikt więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotolineczka
To po co chcesz jej szukać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotolineczka
Chcesz mieć na nią haka zastraszać czy co chcesz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
Zawsze był bez dochodów. Pracował na czarno, obecnie pracuje zza granicą (wiem z Policji). Nie polecam ci tego, bo nigdy nie wiesz, co cię w życiu czeka, a alimenty można ściągnąć nawet za 30 lat z emerytury. Mój ojciec myślał, że pracując na czarno upiecze się mu. Pomylił się. Zmarli moi dziadkowie i stał się niechcący właścicielem mieszkania (spadek). Komornik je zajął. Żal mu było 300zł to teraz zapłaci je za wszystkie lata wraz z odsetkami. Przed alimentami nie ma ucieczki ( chyba że wierzyciel ci je odpuści). Moja rada- odszukaj córkę. Ona wie, że ma innego ojca. Nie jest małym dzieckiem przed którym można to zataić. Ja swojego ojca znalazłam na NK, napisałam,ale nie odpisał i usunął konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
emotolineczka Zastraszać jej nie zamierzam. Chcę tylko wiedzieć na kogo płacę. Chce wiedzieć tylko jak wygląda córka, gdzie mieszka, i jak ma na imię tyle nic więcej. DARIA_xD czemu swojemu ojcu nie opisałaś ? Może chciał się z tobą spotkać cię poznać. Jak wizę dużo wiesz o ojcu. Moja córka jeśli już to tylko z opowieści jej matki. Ja płacę czyli komornik niczego nie zajmnie mi. Jak mam odszukac córkę nic o niej nie wiem. Nie wiem jak się nazywa, gdzie mieeszka, jak wygląda ona równie dobrze może być gdzieś daleko za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
rafał39ba1 Naplułabym ze złości. Jestem na niego zła za to, że choćby głupiej kartki nie przyśle na święta, czy urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotolineczka
To Daria Xd napisała do ojca a on ją olał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD ja nawet kartki nie wysle bo nic o corce nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×