Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafał39ba1

zakonczenie obowiązku alimentacyjnego

Polecane posty

Gość rafał39ba1
Szykuj kase Płacić na jej bachory nie będę. Ja już swoje się napłciłem i to wystraczy 400zł jeszcze przez dwa lata i to na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szykuj kase
to to jak katarynka: córki nie chce i córki nie chce Nikt ci jej nie daje , ani nie pyta czy chcesz A płacił będziesz do czasu aż córka będzie w stanie utrzymywać się zamodzielnie. O chwili kiedy to nastąpi zadecyduje sąd. I może to być w wieku 32 lat. Albo 40. Albo nigdy. A jak narobi sobie dzieci bez męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
Ja nie chce córki. Skończy ona 18 lat i płacić nie zamierzam. Niech idzie do roboty. Ja się córki wyrzekłem. Nie mam do niej żadnych praw. To niech nie robi bachorów bez męża bo płącić na jej bachory będzie jej mąż nie ja. Ja się już napłaciłem. Mam nadzieje ze na studia nie pójdzie. Ona nawet mnie nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikaaka
Ale z ciebie choooj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
Ikaaka Dlaczego przecież płacę alimenty i to wystarczy córka nie jest mi potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz żaden Sąd nie orzeknie ustalenia wygasnięcia obowiązku alimentacyjnego w dniu jej 18 urodzin, bo to oczywiste ze się sama nie utrzyma w tym wieku - jarosławpolskezbaw napisał bardzo dobrze. Takie jest stanowisko doktryny i orzecznictwa. Nie chcesz, nie płać. Sąd nie uchyli obowiązku alimentacyjnego więc Twoja córka sciągać bedzie przez komornika to co jej się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
mariannam27 Córka mnie nie zna więc założe się ze nawet nie wie że na nią płacę a tak po za tym coo mnie to obchozi. Po co mi córka ? Będzie miała 18 lat to pójdzie do pracy. Na studia przecież nie pójdzie więc pąłcić już nie będe po jej 18-stych urodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
matka twojej córki doskonale wie jak długo przysługuja jej alimenty i z pewnoscia dziewczyna pojdzie na studia, no i dobrze bedziesz bulił kolejne 10 lat hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haipeko
A czemu się jej wyrzekłeś? Co Ci ta matka zrobiła? Poruchałeś se pierwszy raz i wyszło? A może poszedłeś nachapać się rozkoszy do burdelu i też "wyszło"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wieszy czy na studia nie pojdzie, nawet jesli nie jest zdolna,ale bedzie robila szkole policealną to obowiązek alimentacyjny będzie utrzymany. Nie chcesz, nie płać, ale do pracy jej nie zmusisz:) za to komornik zedrze z Ciebie ostatnie obesrane gacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci proponuje skontaktowac
sie z prawnikiem bo tak jak ci tu pisza to co ty chcesz lub nie to nie ma znaczenia tak samo jak to ze nigdy nie widziales corki na oczy. Jesli ona nie bedzie zdolna do utrzymania sie i pozwie cie o alimenty to bedziesz musial placic obojetne w jakim ona jest wieku. Ty tak samo moglbys pozwac ja o alimenty jesli niemoglbys sie utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotolineczka
Córki nie chcesz. Ruchać się chciało ? Trzeba było chodzić na dziwki a nie dzieciaka robić jakiejś babie. Pewnie ja traktowałeś jak dziwkę a teraz nie lamentuj że Cię to za drogo wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Czyli wie też że ja jej płacę do 18-stego roku życia. Po 18-stym roku życia pieniądze się płaci swojemu synowi/córce. Córka nie zna mnie nawet więc pozwać mnie też nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
haipeko Wyrzekłem się jej bo przez nią straciłem swoje małżeństwo i żona mnie żuciła. Nie chce znac córki gdyby nie ona to teraz siedziałbym ze swoją żoną i był szczęśliwy. I jeszcze na nią muszę płacić. Żona o zdradę mnie posąziła ii się ze mną rozwiodła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
mariannam27 Na pewno nie pójdzie. Ja jej płacę do 18-stego roku życia. Po 18-stym roku życia pieniądze się płaci swojemu synowi/córce. Córka nie zna mnie nawet więc pozwać mnie też nie może. Nawet córka nie wie że na nią płacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotolineczka
To się wyrzekaj... alimentów się nie wyrzekniesz. Jak zaciągasz kredyt to też się go wyrzec nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotolineczka
Nie wie że płacisz ha ha, dziewczyna 16 lat wie że kasa z nieba nie spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
ja ci proponuje skontaktowac To jest nawet nie złe. Czyli teoretycznie jak ja stracę pracę to mogę córkę pozwać o alimenty. Czyli oda mi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotolineczka
Pozywać ją możesz, ale jak nie będzie miała kasy to sąd jej nie karze płacić na CB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
emotolineczka Córka mnie nie zna ja ją widziałem 2-3 razy na oczy. Ja nawet nie wiem gdzie oni mieszkają równie dobrze mogą meszkać gdzieś w Niemczech albo być w Angliii. po 18-stym roku życia to tylko corka może mnie pozwać o alimenty ale tego nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
emotolineczka Ale jak ja kasy nie będę miał to będzie ona mi płacić. Czyli dobrze bo może mi odda to co jej dałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
autorze debil z ciebie :D twoje małzeństwo rozpadło sie tylko i wyłącznie z twojej winy, to ty zdradziłes zone, to ty zrobiłes dzieciaka innej kobiecie i teraz za to płacisz i bardzo dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotolineczka
A co matka jej myślisz nie powiedziała że płacisz? Na pewno jej powiedziała. I łudzisz się że ona nie wystąpi o alimenty jeśli nagle jej 400 zł zniknie z budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Mnie najbardziej to wkurza i nigdy sobie teraz nie wybaczę tego że moja była żona jest żonata znowu z kimś innym i ma 2 córki i jest szczęśliwa. Mnie wkurza to że moja ukochana nie ma tych dwóch córek ze mną. Już za 2 lata przestane płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotolineczka
Widziałeś ja 3 razy w życiu i na tej podstawie stwierdzasz że nie pójdzie na studia ani nie będzie chciała kasy? Nie znasz jej i nie wiesz co zrobi. To że ty tak chcesz to nie znaczy że tak będzie... Ja bym Cie pozwała na jej miejscu za to że zrobiłeś dzieciaka matce zostawiłeś i jej nie odwiedzałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
emotolineczka Wątpię żeby jej powiedziała. Córka chyba mnie nienawidzi. Nawet mnie nie zna. Nie wiem gdzie ona mieszka. Nie wiem jak się nazywa. Równie dobrze może być za granicą. Ona na oczy mnie nie wiziała. Ja ją widziałem tylko 2-3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tępak
Chłopie, nie mogę pojąc twojej tępoty i nie znajomości prawa. Nie od twojego chcenia zależy, czy skończysz płacić alimenty jak córka skończy 18 lat. Twoje chcenie nie ma tu nic do rzeczy. Przygotuj się raczej, że będziesz dalej bulił, bo dziewczyna na pewno tak się urządzi, żeby dalej te pieniądze dostawać, znaczy pójdzie do byle jakiej szkoły. A dokąd się uczy - sąd zarządzi alimenty dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebiessskoooka,,
Ty jestes jakis tepy ze nie rozumiesz co do ciebie ludzie pisza? Nikogo nie obchodzi czego ty chcesz. Jesli dziecko uczy sie w 3 letnim liceum to nawet jesli nie pojdzie na studia to bedziesz placil do 19 r.z, jesli w technikum to do 20 r.z bo dopiero wtedy zakancza sie edukacje na poziomie szkoly sredniej. A jak pojdzie na studia to placisz jeszcze +5 lat. Sadu nie interesuje czy podoba ci sie to czy nie, jak nie bedziesz placil to idziesz siedziec i tyle. A corka nie ma wobec ciebie zadnego obowiazku bo w takiej sytuacji gdy rodzic posadza dorosle dziecko o alimenty dla siebie, sad rozpatruje w pierwszej kolejnosci czy rodzic zajmowal sie dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obudź się chłopie
Rzadko który ojciec przestaje płacić jak dziecko kończy 18 lat. Dziecko musiałoby iść od razu do pracy. A któremu by się chciało? Uczą sie dalej, żeby zdobyć wykształcenie albo po prostu ciągnąć dalej forsę od ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
emotolineczka Bo ona nie jest mi potrzebna. Po drugie jeżeli ona mnie pozwie to wraz ze mną pozywa swoją matkę. Bo obowiązek alimentacyjny przypada na obu rodzicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×