Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

Gość Azkas
Ja też strasznie odpuściłam ostatnio. Od 5 dni nie biegałam ani nie ćwiczyłam. Jadłam słodycze i chipsy znowu :/ wrrr.... Ale dzisiaj już poćwiczę i przebiegnę się :) Na szczęście nic nie przytyłam przez ten tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiqwertyuio
Czy mozliwe ze mam mniej o 2 kilo po jednym dniu czy waga zepsuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anahi
zalezy jaka diete stosujesz jak jaksa drastyczna to mozliwe boszka wspołczuje straty pracy ale moze to czas na zmiany ,Nie daj sie i cwicz na popawe humoru :) u mnie dzios 75,1 ale odpuscilam cwiczenia :/ moze juto kilo w tą ,kilo w tamta tak się waga waha , np. przed okresem można ważyc kg wiecej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiqwertyuio
Wczoraj na sniadanie pol kubka platkow owsianych z mlekiem i pozniej salatke jablko grejfrut i duzzzo wody i herbaty. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
propo płatków owsianych. Ile ich łyżek robisz? i Czy jestes po nich najedzona, ja jakos próbowałam ale po godzinie juz jestem głodna tyle ze ja robie je na wodzie i dolewam troche mleka sojowego bo krowiego nie mogę :-( . jakos kurcze nie moge sie nimi najesc próbowałam dodawac otrebów ale tez to nic nie daje. szybciej sie najem dwoma małymi kromkachi razowca z pomidorem, ale chciałam zrezygnowac z chleba i pomyslałam o płatkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiqwertyuio
Ja daje tak na oko mysle ze ze 3 lyzki no i jak jem wpoldo 7 to pozniej o 12 no i ok nie jestem glodna w miedzy czasie jakies jablko... tylko ja robie takie geste jak budyn czasami dodaje jakiegos owoca dobre sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek335
Część jestem tu pierwszy raz . Od miesiąca próbuje się odchudzac 03.04.2013 moja waga 114 kg dziś 102 mój cel 72 ciekawe czy dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek jak się zepniesz to na pewno tylko na to potrzeba czasu, żeby uniknąć rozstępów, wiszącej skóry itd. A ile masz wzrostu? Ja mam załamanie, nie jem ponad program raczej, ale zaczynam wątpić czy uda mi się schudnąć do tych 65...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
agonia pewnie ze ci się uda, wszystkim nam się uda :-) Wiecej wiary w siebie a wszytko bedzie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aga :) Denerwuje mnie tylko, że jestem taka głupia, że męczę się 2 tygodnie, żeby schudnąć, a potem w 4 dni to zaprzepaszczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiqwertyuio
Ja chwilach slabosci mowie ze nie chce juz byc grubasem i ze jak nie przestane zrec to rozrosne sie jak swinia i dziAlaa polecam:) dzis moj 3 dzien jak narazie jestem z siebie dumn hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w sumie szczupła i drobnej budowy. Ale duzo jem, zwłaszcza wieczorem nie przestrzegając karencji po 18 ;/ efekt? Narasta mi oponka na brzuchu, mimo że nigdzie indziej sie nie odkłada, ani na pośladkach a ni w biuscie. tylko brzuch ćwicze, ale nie potrafie zmienić nawyków zywieniowych by zrzucic tą zimową oponkę. czy COCON mi pomoże? chodzi mi o http://timeclinic.pl/index.php/coccon-coolte chtm-nowo.html czy jest to coś podobnego do klasycznej kriolipolizy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
agonia każda z nas ma chwile słabości jesteśmy tylko ludżmi, miałysmy swoje nawyki i cięzko się ich o tak poprostu pozbyc. Najważniejsze jednak żeby się nie poddawac. Upadłas trudno, wstan otrzep się i idż dalej, nie ogladaj się za siebie, potrzebujesz odpoczac to się na chwilę zatrzymaj ale zaraz rusz w drogę bo nowy rozmiar spodni czeka :-). Może bedziesz długo szła ale najważniejsze zeby nie zawrócić. Każda z nas da radę Dziewczyny i chłopaki walczymy bo jak wy odpóscicie to kto da mi motywację do walki dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
alkaaa43 nie wiem co to jest bo strona mi sie nie otwiera ale nie ma konkretnych cwiczen zeby zgubic dana partie ciała tłuszcz spalamy równomiernie z całego ciała lub w zależnosci od genetyki, najlepszymi spalaczami tłuszczu sa cwiczenia cardio badz interwałowe przynajmnie 35 mindopiero po 30 min organizm spala tłuszcz. Cwiczeniami na okreslone partie ciała może szwyżeźbic sobie mięsnie jezeli nie masz na nich za dużo tłuszczyku. ale bez diety to i cwiczeniami nie wiele wskórasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiqwertyuio
Co ile sie wazycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
ja raz w miesiącu chociaz czasem jak widze wage to nie wytrzymam i stane ostatnio np nie wytrzymałam w niedziele u tesciowej i sie zwazyłam ale takie wazenie które zapisuje to raz w miesiacu a tu na formu mamy wazenie 1 czerwca juz niedługo ale i tak najlepiej sie mierzyc albo robic zdjecia bo wtedy bardziej widac efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
o matko jak mi ciezko ruszyc dupe do cwiczen dzisiaj ale zaraz stary wroci z młodym ze spaceru a ja nawet nie w dresach :-). Trzeba się przemoc dziewczyny goncie mnie stad na mate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiqwer
Dzis 4 dzien 3.6kg mniej. Chociaz wczoraj myslalam ze juz nie wytrzymam jak chlopak jadl czipsy:) ale dalam rade:) Milego dzionka dla wszystkich:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia_k1
Ja ćwiczyłam i potem dodatkowo poszłam na kriolipolize z www.przelomwodchudzaniu.pl. Efekt jest zaskakujący. Schodłam kilkanaście kg w ciągu 3-4 tygodni. Napewno dużo dały mi ćwiczenia, ale wydaje mi się że ta metoda też ma spory wpływ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudłam wszystko co nadrobiłam i 200g :D Ten tydzień bez katowania, dietkuję spokojnie po mojej dyspensie żeby nie cierpieć, ale nie ćwiczę... I mam długie czerwone pazury- poszalałam :D Mariola chuda już jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się zmieniło w forum? Ważyłam się dziś i ważę 75,7 czyli jest troszkę lepiej, za to wczoraj ochlałam się piwska i dziś mam malutkiego kaca :P poza tym mam zakwasy i nie mogłam dziś poskakać więc do d**y zwłaszcza, że w weekendy zawsze odpuszczam sobie więc skakanka czeka do poniedziałku. Ja postanowiłam do piątku zrobić sobie fest ostrą dietę, piwo trochę popsuło moje plany :P Ale jadę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
dziewczyny czy u was formum tez tak inneczej wygląda? do tego nie przychodza mi wiadomosci ze ktos zamiescił post u was też? czy to u mnie sie pochrzaniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 29x1
Ja swoją szczupłą figurę zawdzięczam Novoslim i cwiczenia z MelB... Łącznie przez trzy miesiące schudłam ponad 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiqwer
No faktycznie jakos inaczejcto wyglada i u mnie.... sle mam chec na zjedzenie czegos normalnegoo nawet mam ochote na zwykle pieczywo a o slodyczach juz nie mowie straszne to jes......:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówię, mi też nie przychodzi i inaczej wygląda... U mnie dziś waga ukazała 75,3 czyli jest trochę lepiej, coraz lepiej. Postanowiłam sobie zrobić ten tydzień taki fest ostry do piątku. No zobaczymy jak to wyjdzie :) Też mam czasem taką ochotę po prostu na kanapkę :D Ale musimy się trzymać niewiasty, damy radę, bo kto jak nie my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
dziewczyny poleccie jakis przepis na lekka kolacje bo sałata juz mi sie znudziła a pozatym robiłam ja z odrobina octu (z jogurtem nie moge mam alergie) i moj zołądek chyba juz nie wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×