Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Viccca

Wysokość alimentów

Polecane posty

Gość gośćesmeralda
Ja otrzymuje z funduszu alim,500zl,mam dziecko z autyzmem,ojciec dziecka jest pozbawiony calkowicie praw,wiem,ze dochody alimenciarze ukrywaja,zyja niektorzy pinad stan bogato,a dzieci cierpia nędzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo spodobała mi się wypowiedź jednej z pań: "sąd zasądził mi 900 zł, jak wnioskowałam, problem w tym, że on się ostatnio powiesił". Niestety, kobitki, chce się wieszać, jak czyta się niektóre z Was. Niestety, nie każdy kto chce zrobi Wam tę przykrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że w pl panie zajmują się produkcją dzieci pod haracz żeby rączek od pracy nie pobrudzić. Taniej będzie zapłacić 100zl za wizytę niż być sponsorem do 18 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.29 tak, to najlepsze wyjscie, oby kazdy chlopiec mial takie podejscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także walczyłam podczas rozwodu o alimenty dla dziecka. Na szczęście dzięki www.adwokatmotyka.szczecin.pl udało mi się uzyskać satysfakcjonującą kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zrobić jak partner wyprowadzajac się zabrał ze sobą swój własny telewizor i dziecko zostało bez telewizora w domu. Telewizor kupiłam, ale nie wiem jak teraz policzyć jego kwotę do alimetów? 1799 zł dałam jednorazowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Chyba musiałby więcej zarabiać, żebyś dostała wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat sprzed 5 lat ale ja sie tak zastanwiam... Skoro przy ustalaniu kosztow utrzymania koszt mieszkania dzieli sie na 2 (lub na 3 jesli 2 dzieci) i na kazda osobe przypada jego czesc to ciekawe czy bezdzietna osoba mieszka w mieszkaniu o polowe (lub 2/3) mniejszym i tanszym ? ;) O ile posiadanie dziecka podnosi koszt mieszkania ;) ? Zawsze mi sie wydawalo ze jeden dodatkowy pokoj to max 20% kosztow wiecej :P ...? Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ze chyba tylko w Polsce mozna od ojca dziecka wyciagnac polowe jego dochodow. W wiekszosci krajow europejskich na PIERWSZE dziecko mozna dostac od 9 do max 20% dochodow ojca : 9% przy opiece naprzemiennej, 20% przy zerowym wkladzie ojca w wychowanie dziecka. Przy kazdym kolejnym dziecku te procznty spadaja. Wcale sie nie dziwie ze polscy faceci do zakladania rodziny sie nie garna... nikt nie lubi byc w majestacie prawa okradany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klerra
Ja skorzystałam z usług kancelarii adwokackiej Cejrowski. Sprawa dotyczyła zmiana wysokości alimentów. Chciałam, aby mój były płacił więcej na dziecko i dzięki panu Cejrowskiemu to się udało! Cieszę się, że spotkała mnie odrobina sprawiedliwości po tym wszystkim, co przeszliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohna

Ja w sprawie o alimenty musiałam sięgnąć po najcięższy kaliber, a więc dobrego adwokata, który wyegzekwuje w sądzie to, co mi się należy. Tak też się stało. Polecam kancelarię adwokacką Cejrowski z Tczewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 7.08.2018 o 15:25, Gość gość napisał:

Temat sprzed 5 lat ale ja sie tak zastanwiam... Skoro przy ustalaniu kosztow utrzymania koszt mieszkania dzieli sie na 2 (lub na 3 jesli 2 dzieci) i na kazda osobe przypada jego czesc to ciekawe czy bezdzietna osoba mieszka w mieszkaniu o polowe (lub 2/3) mniejszym i tanszym ? 😉 O ile posiadanie dziecka podnosi koszt mieszkania 😉 ? Zawsze mi sie wydawalo ze jeden dodatkowy pokoj to max 20% kosztow wiecej 😛 ...? Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ze chyba tylko w Polsce mozna od ojca dziecka wyciagnac polowe jego dochodow. W wiekszosci krajow europejskich na PIERWSZE dziecko mozna dostac od 9 do max 20% dochodow ojca : 9% przy opiece naprzemiennej, 20% przy zerowym wkladzie ojca w wychowanie dziecka. Przy kazdym kolejnym dziecku te procznty spadaja. Wcale sie nie dziwie ze polscy faceci do zakladania rodziny sie nie garna... nikt nie lubi byc w majestacie prawa okradany.

Lol, za granicą ja dostałam alimenty na siebie (dzieci nie mamy) i to takie, ze w Polsce mało kto tyle zarabia (a w Polsce teraz mieszkam), wiec to nie jest tak ze polscy mężczyźni maja tak źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×