Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Gość Przysięga Hipokratesa
Egzamin do Akademii Medycznej. Rękę podnosi jeden z kandydatów. - Dlaczego na teście są także pytania z fizyki? - Żeby ratować życie. - Jakim cudem pytania z fizyki ratują życie? - Trzymają debili z dala od medycyny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka małżeństwo
9 rano. Pukanie do drzwi. Babeczka otwiera - tam facet z pytankiem: - Przepraszam, czy ma pani pipkę? Odpowiedź - "Ty chamie" - i trzask drzwi. Kolejny dzień - ta sama sytuacja. Po trzecim dniu babeczka nie wytrzymuje i opowiada całe zdarzenie mężowi. "Nic się nie przejmuj" - jutro mam wolne to załatwimy tę sprawę. Kolejny dzień - 9 rano, pukanie do drzwi. Mąż - przyczaja się za drzwiami - żona otwiera - ten sam gość: - Przepraszam czy ma pani pipkę? Babeczka spogląda ukradkiem na męża - on kiwa głową żeby potwierdziła: - Mam - pada odpowiedź z jej strony - To niech pani da swojemu mężowi i powie żeby się odpiertolił od mojej żony - OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schooll
Znajomy był świadkiem takiej oto scenki. Kobita, nauczycielka o rubensowskich kształtach podjeżdżała pod szkołę swoim samochodem. Z powodu dużej ilości śniegu zaklinowała się przy wjeździe na parking. Widząc stojących nieopodal uczniów, poprosiła, aby jej pomogli wjechać pchając samochód. Trzech uczniów podeszło, popchało samochód, nauczycielka wjechała. Wychodzi (a raczej wylewa się)z samochodu i mówi do młodzieży: - no widzicie chłopaki? Tacy młodzi jesteście a macie tyle siły, że przesunęliście ciężar ponad tonę! Na to jeden z gimbusów: - plus samochód...... Mina nauczycielki bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitanie ;)
Twój uśmiech jest bezcenny ;) Naleję wina w ten już poniedziałkowy wieczór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna brunetka..
Poleję winem ;) pocałuję w kilku miejscach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka kapitan wsadzi gorący maszt :D Lato będzie na pokładzie :D Rumem ugaszę pragnienie, masztem podyndam ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdaje kawe
}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madam, na miły wieczór bukiet kwiatów 🌼 ;) Już niedługo na pokładzie zapanują letnie dni ;) Na leżaku przyjemny masaż zaprezentuję ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesta_][
juz prawie poludnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka Ty to zawsze musisz zdjąć sukienkę kiedy przechodzisz kolo kapitańskiej kajuty :P:D 🌼 Jak tu pracować?:P Lecem poleżakować z Tobą ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitanie... Pan wie, że to nie moja wina :P lubię spacerować na leżak na około :P i zdejmować sukienkę akurat w połowie drogi :P to zupełnie niezamierzone :P tak akurat wychodzi, że w połowie drogi jest Pana kajuta :P:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka znam Twoje drogi :P Przy każdej z nich, w połowie drogi jest umieszczona moja kajuta :P A w niej kapitan, rozgrzany jak piasek Sahary...Chcący pobudzić Twoje doznania za pomocą kostki lodu pędzącej przed moim masztem :P po Twoim miłym ciele :P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaneczko to stół z tradycjami dziadek babcie dmuchał na nim, ojciec matkę, i nas bezproblemu wytrzyma :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×