Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Gość lala nie martw sie
hehehhe może dyskretniej, bo reklamę tylko robisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam c.d.
Jaką reklamę?! Jak można być tak zarozumiałym, zepsutym babsztylem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala nie martw sie
Podobno natura jej w tym pomogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala nie martw sie
tak więc kobietko, cieszmy się, że te dwa zjeby się sobą zajęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam c.d.
Jakoś tego nie widzę, jak dla mnie tylko wszystkich wkurwiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam c.d.
A skończy się wielkim płaczem, bo to dwa urodzone kłamczuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala nie martw sie
I czy to będzie sprawiedliwe ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam c.d.
Ona jest gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala nie martw sie
heh to może jak pani wyżej sugeruje należy się temu panu :D taki kij w jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahahahahaha
ludziki kosze nazbierali i teraz boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarszySpełnionyWyluzowany
Przystojny, wysportowany, dobrze wykształcony, starszy pan ;) Ogólna charakterystyka prpofilu: -wiek - 77 lat -sprawność seksualna - 99,9% -witalność 95,4% -zdolności narracyjne, abstrakcyjne myślenie, kreatywność umysłu, skuteczność biznesowa 100% Kogo szuka: - kobiety w wieku 20-40 lat Cele poszukiwań: - kobiety na seks: a) seks klasyczny b) seks na hiszpana c) seks analny d) seks oralny e) połykanie spermy z całowaniem sygnetów rodowych f) rimming g) orgia starszych panów ;) h) uległość 100% Co oferuje: -utrzymanie na najwyższym poziomie -prestiż na mieście -totalne przelecenie we wszystkie otwory -zapisanie w spadku 56 milionów dolarów -po śmierci możliwość przejścia praw własności w rozporek 38 letniego syna ;) Kontakt: MagiaStarości.gmail.us Zapraszam drogie i tanie panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahahahahaha
heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Mieczysławo Czy jest Pani ubezpieczona? Chodzi mi o działania polegające na penetracji Pani pochwy męskim członkiem Nie wiem czy nieświadomi użytkownicy mogą liczyć na rekompensatę ze strony ubezpieczyciela? Powinna mieć Pani OC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam flirtoników :)Zyczę również spokojnej nocy Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madam 🌼 Zawsze miło Cię widzieć ;) Niedługo wiosna, zrobi się ciepło, kwiaty zakwitną, ptaki zaśpiewają, wino się poleje ;) Dobrej nocy Kwiatuszku 🌼 😘 Pragnienie ;) wina doleję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, tak , tak
Ta blondyna i te jej 30 pseudo :P Zapomniałem, że ma jeszcze pragnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy odprysku, tylko trzydzieści? :D W takim razie nie doceniasz Jej, naliczyłem już od kilku lat, sto trzydzieści ;) Nie jest to gra dla miękkich chuujków :P Nie jeden spuścił się w chusteczkę strzelając pod jej wpisy z wrażenia :D Ciężko znaleźć lepszą tzipę z taką głową, po ruuchaniu możesz poczuć się jak w najlepszym kinie akcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G3...
z tego co jej były chlapnął na uczuciowym, niestety się nie mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G3...
Dlatego sobie czytamy i czekamy na jej natchnienie :P i może ich kłótnie kolejną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczu a kim jest Jej były? Kolejny miękki fiutek, przyjmujący w duupe pręta jak niedojeebana betoniarka?:) Na uczuciowym piszą same peezdy, liczące na spust w ryja od pierwszego lepszego leszczyka podszywającego się za babe :D Szoke tzo? ;) :D Nie wiem tzo kapitan kombinuje, mam jednak nadzieje, że porządnie ją wyjeebie rozsyłając screenełe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficerka kafe
Jola z szefem kochają się w biurze. Nagle warkocz Joli dostał się do niszczarki - Warkocz Warkocz!! (krzyczy Jola). A szef na to: - Wrrrrrrr, wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficerka kafe
- Hej, mała, chodź do mnie, napijemy się koniaczku. - Odwal się, mam chłopaka. - Masz chłopaka? A ja apartament w centrum, trzy samochody i dużo kasy. Czemu płaczesz?! - Bo właśnie chłopak mnie zostawił... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficerka kafe
Dlaczego mężczyźni nie powinni redagować kącika porad? Drogi Jacku, mam nadzieję że będziesz mi w stanie pomóc. Pewnego dnia wybrałam się do pracy, zostawiając mojego męża w domu oglądającego telewizję. W drodze do pracy zgasł mi silnik i samochód został unieruchomiony jakieś dwa kilometry od domu - musiałam wrócić aby poprosić męża o pomoc. Kiedy dotarłam do domu nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam. Był w łóżku z córką naszego sąsiada! Mam 32 lata, mój mąż 34, a córka sąsiada ma 19. Pobraliśmy się 10 lat temu. Mąż przyznał mi się, że romansuje przez ostatnie pół roku. Mąż nie zamierza iść do poradni małżeńskiej. Jestem kompletnym wrakiem człowieka. Potrzebuję pilnej porady. Możesz mi pomóc? - Magda Odpowiedź Droga Magdo, zgaśnięcie silnika po krótkiej jeździe może być spowodowane wieloma czynnikami. Najpierw sprawdź czy masz paliwo jeżeli tak to czy nie jest zapchany przewód paliwowy. Jeśli jest czysty, sprawdź wszystkie przewody i rury doprowadzające powietrze do silnika. Sprawdź też przewody uziemiające. Jeśli to nie rozwiąże twojego problemu to należy sprawdzić czy pompa paliwowa nie jest uszkodzona i czy dostarcza prawidłową ilość paliwa. Dodatkowo możesz też sprawdzić: stan przepustnicy, silnika krokowego, filtra powietrza, czujnik temperatury silnika, czujnik położenia wału korbowego, czujnik położenia wałka rozrządu, błędy na sterowniku. Mam nadzieję, że byłem pomocny. - Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficerka kafe
:D miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×