Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość l'avendaa

20kg do zrzucenia. moze ktos podejmuje sie podobnego wyzwania i sie przylaczy?

Polecane posty

Hej kobietki i kolejny dzionek dietkowania prawie za nami... Lawenda kiedy się pochwalisz swymi wynikami? start- faza I 13.12.2012- 81,1 faza II 20.12.2012- 78,1 30.12.2012- 77,2 09.01.2013- 73,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie pisałam wczoraj bo nie miała internetu, okazało sie ze jakiś filtr sie zapchał. Wczoraj miałam małego stresa do tego nie mogłam nic tu napisać no i objadłam sie :( Nawet nie bede pisać co zjadłam bo dużo tego było. Dziś już jest ok. Chyba musze tu częściej zaglądać, bo czytanie i pisanie tutaj dobrze na mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wiecie mam dobry motywator JEST U MNIE JEDNAJ TEN 1 KG W DÓŁ JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!! woop woop ja wczoraj tez zaczełam tydzień skalpela no i tak zrobiłam wszystko!! ale pupa boli łoj boli ona po prostu jest niesamowita z tymi ćwiczeniami!! zmęczyłam sie troche ale nie tak jak przy killer albo turbo spalanie przy turbo wysiadłam gdzieś w 9 minucie hihihihi. Wiesz ten pieczony chlebek z ziarnami to chyba jest dobry pomysł. Jedz go tylko moze sobie zmniejszaj ilosci co jakis czas no i bierz wode do szkoły uzupełniaj płyny. agula Tobie ładnie ta waga leci w dół super❤️ Michigen nie załamuj sie ja też sie przezarłam w poniedziałek no cóż trudno idzie sie dalej nie ma co sie zadręczać tylko starac eliminowac ja juz tak nie zrobie po tym jak odchorowałam to przezarcie to ja juz podziekuję!!!! ania masz racje z tym forum nie da rady zeby nie schudnąc z takimi babkami i z lavendą radziecką oszczepniczką hahaha🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :-) Jak fajnie że spadają wam kilogramy:-)aż miło czytać:-) Ja wczoraj miałam zakrecony dzień ,mało jadlam w ciągu dnia ale wieczorem tak mnie zassalo że musiałam coś zjeść i jeszcze na gyrosa mnie naszło... No i tak dziś chodzę koło tej wagi i chodzę i musiałam się zważyć bo cały czas mialam wrażenie że po tym zarciu to mi podskoczyla a tu ...-2:-D:-D:-D Z 80 na 78 ..uff jaką ulge poczułam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAONAONIIII
Jestem 2 tydzien na diecie ,3 kilo mniej , nieje weglowodanow, i ograniczam tluszcze,a schudnac che do 75kg, teraz waze 93kg,ale kazda utrata wagi mnie zadowala, nawet 1 kg czy pol kilo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje towarzyszki niedoli :-) ja dzis dostalam kare za caly rok obzerania... w zeszlym roku, gdy bylam odchudzona i wazylam 62kg kupilam sobie wymarzone kozaki. takie wysokie nad kolano, skorzane, no mi sie podobaly bardzo. no w obecna zime od samego poczatku ledwo co je zapinam bo lydka az chce mi z nich wyskoczyc, no i dzis stalo sie... zamek sie zepsul! no takie mam wlasnie zgrabne i powabne nogi :-/ jakby mnie dorwalo plemie ludozercow to by jedli i jedli i jedli. a rosol to by mogli miesiac gotowac, tyle tluszczu! eeech no pocieszenie w tym, ze pierwszy krok juz za mna, a teraz moze byc tylko lepiej. ja juz po sniadanku-owsianka, po przerzucaniu drewna - tak, tak, taki drwal ze mnie, musialam napalic w kominku bo mega zimno dzis u mnie. do tego jest straszna mgla i tak ponuro, az nic sie nie chce. musze zaraz zrobic skalpel bo potem nie bede miala czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluje wam spadku wagi!!!! nic tak nie motywuje jak ubywajace kilogramy. Brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zjechały mi trochę uda i musiałam...wylazl mi cellulit !!!!:-( Smarujemy tym kremem co niby go likwiduje ale to nic nie daje ...znacie coś skutecznego? Oprócz tabletek...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, to na cellulit cwiczenia i zdrowe odzywanie. podobno dobrze jest tez masowac szorstka gabka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczenia są.... Zdrowe odżywianie też ...bo tłustych ,smazonych i słodkich nie jem od września 2011r chociaż z tym słodkim to czasem spróbuje czegoś ale nie dużo bo potem ze 2 dni wycięte z życiorysu... Muszę tą gąbka bardziej się przyłożyć:-) A jeszcze teraz mi przyszło do głowy...masaż bańka chińską nie wiem czy to pomaga ale może spróbuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz, pozbycie sie cellulitu wymaga czasu. nie ma co liczyc ze po 2 tyg cudownie zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Dołączam się do Was :) 165 wzrostu jakiś czas temu ważyłam 70 kg i to był ostatni raz kiedy na wagę spojrzałam...Chciałabym wrócić do wagi 58-60 kg,wtedy świat wydawał się piękniejszy :) Mam ambitny plan:) Z tego względu,że dość mało jem a jeszcze mniej się ruszam,dużo mniej się ruszam...to stawiam na basen,aqua aerobik i capoeirę:) Będę dawać znać:) Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Dołączam się do Was :) 165 wzrostu jakiś czas temu ważyłam 70 kg i to był ostatni raz kiedy na wagę spojrzałam...Chciałabym wrócić do wagi 58-60 kg,wtedy świat wydawał się piękniejszy :) Mam ambitny plan:) Z tego względu,że dość mało jem a jeszcze mniej się ruszam,dużo mniej się ruszam...to stawiam na basen,aqua aerobik i capoeirę:) Będę dawać znać:) Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie jakiś sprawdzony zestaw ćwiczeń ? ja już po wizycie z konsultantem camridge, dostałam trochę wskazówek i produktów, zobaczymy jak mi pójdzie i oczywiście mam też cwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karen ja Ci mogę polecic billego balanks albo chodakowska... Ta druga jest rewelacyjna po prostu daje taki wycisk ze łoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Mogę się do was dolączyc ? Odchudzac zaczynam sie po raz ostatni teraz ma sie udac i koniec teraz albo nigdy z głowa. Mam do schudniecia 20 kg narazie ale bede cieszyc sie z kazdego utraconego bo on mnie przybliza do celu :) Mam 22 lata 83 kg 2 razy udalo mi sie juz schudnac 20 kg to teraz sie nie da tym razem naprawde bez jojo chociaz to moze nawet nie jojo mnie dopadlo ale zapuscilam sie siedze w domu nie pracuje na codzien i jeedzenie noca. W poniedzialek ide kupic karnet na fitnes bo dopiero na weekendzie wracam do mojej miesciy teraz jestem w Krakowie u siostry. I tak zamierzam chodzic 3-4 razy w tygodniu brzuch zumba step :) I do lata bedziemy wszystkie laski :) Aa co ! ;) A stosuje diete mniej zryj + rusz dupe + wyczytalam o tym jedzieniu przez 8 godzin i do tego sie stosuje zero zmazonego zero bialego chleba jak najmniej sldyczy powiedzmy ze czasem sobie pozwole na kostke czekolady czy cistko uwazam ze to normalne :P ograniczenie makaronu ! do minimum Duuuzo warzyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na cellulit bańka chińska??? moja przyjaciółka kupiła tylko straaaaaaszne siniaki robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karola, witamy, wszystkie tutaj mamy podobny cel, więc powinno sie udać. Moja dieta to także mż :D Mam nadzieje że dzis w końcu uda mi sie poćwiczyć. Dieta dzisiaj ok. A jesli chodzi o słodycze o wole nie brać do ust, bo wiem że jak zacznę to na jednej kostce czekolady czy jednym ciastku sie nie skończy. Na razie nie staje na wagę, czekam do poniedziałku zobaczymy ile spadnie, jesli w ogóle COS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu karolina witamy u nas Ci sie na pewno uda tylko nie rezygnuj i zaglądaj tu bo to na prawdę motywuje ja zauwazyłam ze od kiedy czytam wszystkie wypowiedzi mozna zawsze cos dla siebie wyciągnąć:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz z tym cellulitisem to Chodakowska mówiła ze jak sie bedzie ćwiczyć regularnie conajmniej 3 razy w tygodniu to mozna sie pozegnać z cellulitisem powiedziała ze ogólnie to po mieisacu widac efekty. No zobaczymy ja narazie mam tydzień z Chodakowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjąca EB codziennie ćwiczysz? ja mam zamiar zacząć od jutra - zobaczyny jak mi pójdzie. karola fajnie że jesteś jest nas coraz więcej , co do tego cellulitu to mam nadzieje że po tych ćwiczeniach trochę się zmniejszy , widze że to nie tylko moja zmora. dziewczyny jakoś sie trzymam . w maju mam komunie u znajomych a tam same laski w rodzinie więc mam jakiś cel bo nie chce wyglądac jak wieloryb przy nich. jakas motywacja się we mnie zrodziła. trzymam za was kciuki kochane ja sobie robie na śniadanie placuszki otrębowe sa pyszne może któras chce zrobić . podaje przepis; 1 łyżka przennych, 1 łyżka otrąb owsianych, 1 jajko, 1 łyżka serka białego beztłuszczowego mozna dadać słodzik do smaku ( koleżnka była na diukanie i jadła to ) dla mnie są super po takim sniadaniu nie jestem głodna . a oczewiscie mieszamy to wszystko razem i smażymy na patelni bez tłuszczu - mi wychodza 3 placuszki. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprastu _karolina witam cos mi się tam żle wpisało. fajna strona, będziemy wyglądać jak laleczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam za przygarniecie mnie :) Ja zachwile bede zasiadac do kolacji zjem jakoms lekka sałatke ;) Chce juz wrocic do domu i moc jesc to co mi pasuje i w godzinach jakich chce tu jestem w gosciach :) No i fitnes od poniedzialku :)) Zastanawiam sie czy kupic karnet np 8 wejsc lub 16 czy open na cały miesiac za 150 zł Btw chce juz 7 na przodzie i pozbyc sie tej cholernej 8 z przodu. Jaki macie dziewczynki wzrost wg bo ja 165,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania0607 tak ja ćwicze codziennie i widze efekty!!tzn zaczynam wiecej wytrzymywac np skalpel nie jest dla mnie zbyt trudny po kilerze. jest spoko nie opuszczam już żadnego powtórzenia. Efektów w wadze wybitnych nie ma bo tylko kilogram ale juz przynajmniej nie widze tych 80 tylko 7 z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×