Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość l'avendaa

20kg do zrzucenia. moze ktos podejmuje sie podobnego wyzwania i sie przylaczy?

Polecane posty

No ja malego niestety nie karmie. Bardzo chciałam ale niestety pokarm zanikł a najbardziej liczylam na to ze po porodzie schudne bo maly cos ze mnie wyciagnie no ale musze sobie radzic sama i pomóc troche naturze bo nie chce czekac roku az samo zleci, troszke to dla mnie za długo a marzy mi się bycie seksowną mamuśką;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula13
Kobitki czy ktoraś z was jest na dukanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula13
Mnie tez kiedys się udało na nim schudnąć, więc na niego wróciłam, ale Ty jako mloda mama dobrze zrobilaś wybierając zdrowsze odżywianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście nie polecam diet. nie zawsze sa zdrowe i dopasowane do naszych organizmów. tylko zdrowe racjonalne żywienie nie jadanie wieczorami i ćwiczenia mogą spowodowac ze zdrowo schudniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz nie chce wydziwiac z dietami wole nauczyc sie zdrowiej jesc mniej tłuszczu i weglowodanów wiecej warzyw owocow i chudego miesa. Oczywiscie zero slodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz nie chce sie w zadne diety pakowac. Wole postawic na zdrowszy styl zycia jesc mniej tluszczy, cukrów, węglowodanów a wprowadzic wiecej owoców warzyw, chudego mięsa i ryb do tego więcej ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula13
zapewne masz rację, ale mi tak jest łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ miałam dzień, wróciłam dopiero 30 minut temu, więc już dzisiaj nie poćwiczę, ale nadrobię jutro rano. Ja pisałam o dużej dupie. Wyobraź sobie, że zmierzyłam Lavendo tyłek i też mam 105 cm, ale cycki mam przy Was malutkie, skromne 70c i zawsze takie miałam, więc bliżej mi do Jlo, ze swoim okrągłym, wielkim dupskiem :D. Ani spodni na to się kupić nie da, ani ładnie to nie wygląda. Okropne, a pamiętam czasy gdy miałam w biodrach 89 cm, spoooora różnica. Dołożę więc jeszcze rowerek i wiosła. Od czasu do czasu jogę, bo świetnie rozciąga mięśnie. Wcinam właśnie chrupiące plasterki jabłka, całe 73 kalorie w porcji :)))). Jutro też cały dzień w pracy, do 11, więc muszę rano się z łóżka siłą ściągnąć. Dobranoc dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pela - witaj:-) ja wlasnie po skalpelu, padam. ale musialam bo wypilam 2 piwa... co prawda malo dzis zjadlam i w kcal mi sie rownowazy, ale lepiej pocwiczyc i polozyc sie spokojnie, niz miec wyrzuty sumienia. ja tez nie jestem zwolenniczka diet. mi diety nie wychodza. wole sobie sama liczyc kalorie i jesc to co chce, niz miec na cos ochote i sie meczyc. ja sie na dukanie meczylam - ale to tylko moja opinia. co do pisania o sobie zle, to w tym jest duza doza humoru. tak naprawde jestem kobieta z duzym poczuciem wlasnej wartosci, a jezeli pisze, ze moja dupa jest tak duza, ze za chwile wyjdzie poza nasza orbite, to jest to po prostu moje specyficzne poczucie humoru. i wiem, ze nie wszyscy je rozumieja. naprawde, nie ma powodu, zeby robilo sie komus przykro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lavenda ja sie pochwale ze mam wiecej w biodrach niz 105 niestety dorobilam sie po ciazy;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lavenda ja od 7 na nogach ;d syn sie butli domagal i tzreba bylo wstac:) lece na zakupy z tesciowa pozniej napisze;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) jestem ...dzisiaj mogę za dużo nie pisać ...no wiecie taki dzień :-) a poza tym trochę sobie dorabiam no i akurat dziś mam więcej pracy :-) Apropos spania...nocne wędrówki mnie umeczyly ...syn zapalenie ucha a mała jakiś churgotliwy kaszel i tak od jednego do drugiego... Dzisiejsza waga (nie elektroniczna tylko stary rzęch ) pokazała niecale79kg :-) A żeby was pocieszyć ....zmierzył się dzisiaj: Wzrost 174 Ob pasa 90 Ob biustu 103 Ob bioder 109 Ob uda w najgrubszym miejscu 61 I uwaga!!!ob łydki w najgrubszym miejscu 40 No to na razie tyle :-) myślę że ulżyło co niektórym porownujac swoje wymiary :-P:-P:-P ale sprzątania u mnie od groma więc trochę kalorii zleci;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och lucy... podjelam wyzwanie i tez sie zmierzylam. no i sluchaj, tzn czytaj: biust 104cm talia 81cm , brzuch mierzony pod pępkiem 93cm!!! biodra 105cm uda w najgrubszym miejscu 64cm lydki 39cm i uwaga, ramiona: moja reka mierzona 2cm ponizej pachy - 34cm!!! wymiary jak radziecka oszczepniczka. teraz to ja Ciebie lucy pocieszylam, co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jestem po ćwiczeniach ...łydki dzisiaj czuje może się trochę ruszą w obwodzie :-) Lavenda w sumie to mamy podobne wymiary :-) Tylko te parę cm we wzroście ... A w ogóle gdzie dziewczyny jesteście ????:-) Tyjaca ...pamiętaj o wypiekach ....nie ruszaj !!!;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzien dosc udany. moj maz zrobil kolacje w naszym starym stylu, zjadlam tylko kilka ziemniaczkow pieczonych i troszke sosu czosnkowego. zrobilam tez skalpel, coraz lepiej mi idzie. ogolnie mysle, ze dzien na plus. lece, bo leci moj ulubiony serial wszechczasow :-) no moze nie wszechczasow, od jakis 12lat ulubiony. do jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dołączam, muszę schudnąć też 20 kg, zalecenie lekarza, niestety mam problemy z serduchem, myślę nad dietą cambridge, czy ktoś stosuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :-) Witaj Karen! gdzie wszyscy? tylko nie mowcie, ze juz topik pada... milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ognik32
mój wypróbowany sposób na schudnięcie bez jojo: zdrowa dieta (unikać dużych ilości smażonych i tłustych potraw), ale zawierająca wszystko, tak, by nie mieć napadów jedzenia np. na słodycze. Ćwiczenia, około 3 x tygodniowo po ok 40 min, a na wparcie Nopalina - reguluje przemianę materii i hamuje głód, do tego picie dużej ilości wody. Schudniecie bez jojo i utrzymacie wagę. O Nopaline informacje znajdziecie na www.nopalina.eu. Odchudzanie wcale nie musi być straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TyjacaEB
Hej wczoraj miałam taki aktywny dzień ze nie mialam czasu nawet zajrzeć:( Lavenda ta "radziecka oszczepniczka" mnie rozbawiła dzis na maxa:) co do mnie bylismy wczoraj u znajomych wieczorem robiłam pizze ja nie jm po osiemnastej ale wczoraj dopiero o 18 bylismy u znajomych wiec mówie dobra dzis przedłuzam o godzine i po 19 nic nie zjem i wiecie co???? DAŁAM RADE!!!!!!! zjadłam jeden mały kawałek pizzy nie tknełam słodyczy i spróbowałam sałatki tez ciut ciut jestem z siebie dumna!!! Ja sie waze w poniedziałki ale wczoraj weszłam na wage i było 79 czyli kg w dół:) super codzienne ćwiczenia w koncu musza dac efekt:) miłej niedzieli wam życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam o tej nopalinie. spoko, ale 89zl za opakowanie 450gr to troche duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja też witam Karen z nami bedzie łatwiej:) tu lavenda jak da do pieca to az dzień fajniejszy no jak sobie przypomne tą radzeicką oszczepniczke.......hahahaha❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×