Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość l'avendaa

20kg do zrzucenia. moze ktos podejmuje sie podobnego wyzwania i sie przylaczy?

Polecane posty

dokladnie- niby jem tak ja w polsce bo polskie sklepy dookola a i tak mimo wszystko sie tyje :D chociaz mysle, ze wplyw na to moze miec styl zycia- w polsce bylam ciagle zabiegana, na nic czasu nawet na jedzenie- a i kasy jako malolata nie mialam, zeby szalec po knajpach i fast foodach. Teraz jest inaczej no i sa efekty :D ja tez sciagnelam sobie Skalpel, Turbo Spalanie i Killer- jeszcze nie mialam mozliwosci sprobowac ale slyszalam, ze ciezkie!! jak narazie cwicze zumbe- na youtube jest swietny filmik gdzie jest grupa dziewczyn i trener- genialne! tak sie zmachalam jak nigdy! i o dziwo humor mi sie poprawil i taka bylam z siebie dumna, ze wytrwalam do konca za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam dziewczyny że ja kiedyś też byłam za granicą...trochę w innym kierunku ale tam schudlam ...a nigdy niczego sobie nie odmawialam ....również spacerów...ale gimnastyka jakaś -nawet nie myślałam wtedy a teraz w domu więcej się siedzi niby gdzieś człowiek się czasem wytoczy ale coś to słabo idzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat miałam taką pracę, że ciągle byłam w dojazdach, wieczny stres, a i tak tyłam nie jedząc wcale żadnych fastfoodow, czasem coś gotowego, ale jak mówię najczęściej sałatki z M&S... W weekendy sama gotowałam, wszędzie miałam daleko więc ciągle spacerowałam i jedynie tyłam... A tu mniej się ruszam, a i tak jestem szczuplejsza niż tam, mniej napompowana, tak nawet mi się po prostu chyba woda zatrzymywała w organizmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie skonczylam skalpel. jakis zly dzien mam dzisiaj. nie dosc, ze chodze jakas przybita, to jeszcze czuje sie jakas niedojedzona i czekolada mi w glowie. normalnie potrafie sobie wyobrazic calkiem realny zapach czekolady, hehe - kto by podejrzewal jak niebywale umiejetnosci siedza ukryte w czlowieku ;-P ale spoko, wytrwam. nie zjem niczego, co jest morzem cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie czekam, az mi sie sciagnie zumba z youtuba- strasznie mi sie zacinala i nie moglam cwiczyc plynnie bez przerw, jak tylko sie sciagnie to czeka mnie godzina meczarni ale dam rade :) moja mama za to pojechala kupic steper haha (jest niepelnosprawna i nie moze tanczyc) ale w miejscu na steperku da rade wiec kiedy ja bede tanczyc ona bedzie mi towarzyszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, czytam was od jakiegos czasu i chetnie się dołacze. musze schudnac jakieś 20 kg do czerwca myslicie że dam rade - bo ze mnie to ciezki przypadek jezeli chodzi o diety, po prostu zarcie rządzi - co z tym zrobic ... pomozecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ania. Ja akurat jestem na dukanie, ale większość jest na MZ, a na takie porady pewnie liczysz... start- faza I 13.12.2012- 81,1 faza II 20.12.2012- 78,1 30.12.2012- 77,2 09.01.2013- 73,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieram :D jestem cala mokra- niby troche skakania, krecenia biodrami a tak sie zmachalam :D jeszcze tylko troche steperka- wlasnie przywiezli mi do domu :D prysznic i coursework mnie czeka :/ Czesc Ania, troche wiary w siebie- dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Lavenda mój głód poszedł do ciebie ;-) Dziewczyny uważajcie bo ta zarlocznosc jest udzielajaca :-D Mnie przeszła dopiero po rybce pieczonej (w piekarniku )uff ciekawe na jak długo? Witam nowa koleżankę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam ochoty na czekoladę, ale na jakąś pizze... To jest jeszcze gorsze. Zjadłam właśnie kolację, a tu jeszcze wierci mnie w brzuchu, bo wypiłam trochę wina, które bardzo lubię, a zwykle do wina jadłam coś niezbyt dietetycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula ja też byłam na diukanie ale niedługo bo okazało sie że mam problem z nerkami , dobrze że zrobiłam w pore wyniki bo nie byłoby chyba ciekawie. dzięki dziewczyny ja już dzisiaj po sniadaniu tzn, kawka i wafel ryżowy cała noc nie spałam jakieś paskudne przeziębienie dopadło mi dzieciaki i cała noc z głowy , także śniadanie u mnie raniutko,jutro będe u koleżanki to stane na wage i wszystko tu wpisze, dzieki jeszcze raz fajnie ze sa takie stronki , moze wreszcie z takim wsparciem cos mi sie uda zrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzieki wszystkim. ja juz po śniadanku kawa i wafel ryżowy , mam zamiar jesc co 3 godz - bedzie dobrze? oczewiscie małe porcje. jaki wy obrałyście sposób odchudzania???. a tak czytam ,, co to jest ten '' skalpel'' o którym piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:-) Ania skalpel to zestaw ćwiczeń Ewy Chodakowskiej ...jeszcze jest killer i jeszcze coś ale nie pamiętam też mnie tutaj dziewczyny uswiadomily :-) na you tube sprawdź:-) A ja jeszcze nie zgramoliłam się z łóżka .....;-) no znów taki dzień że od rana nie mam siły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :-) ja juz po sniadaniu, zakupach i odsniezaniu. pomachalam troche szufla i usypalam kilka gorek sniegu. troche kcal spalilam :-) coraz bardziej sie przekonuje zeby odtawic ta cholerna wage naprawde. mimo, ze waga stoi w miejscu, a nawet wzrasta to widze juz mala roznice po ciuchach. mam jedna spodnice w ktora juz ledwo co sie miescilam. musialam ja zapinac na glebokim wdechu i nie moglam nawet reki do kieszeni wlozyc. a dzis ubralam, co prawda dalej jest obcisla, zeby nie bylo, ale wyobrazcie sobie ze wlozylam dwie rece do kieszeni bez problemu. wiec jest jednak postep, choc waga nic nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje! to juz jakies osiagniecie, malymi kroczkami i w koncu utoniesz w tej spodnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wczoraj umówiłam na spotkanie z konsultantem cambridge, tyle się słyszy o tej diecie to może i ja spróbuję, z moimi problemami ze zdrowiem muszę jakoś się poradzić specjalistów, boję się żeby sobie krzywdy nie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postanowiłam się umówić ze specjalistą cambridge na konsulację, trochę boję się diety przy moich problemach zdrowotnych, może oni mi coś podpowiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woop woop - dzieki :-D nawet taki maly kroczek a cieszy bo wkazuje, ze ide w dobrym kierunku. zreszta, mam duzo czasu - do czerwca. kiedys schudlam na glodowce 8kg w 3tygodnie ale... cellulit jak byl, tak zostal, tak samo falda na brzuchu. wazylam 60kg ale moje cialo nie bylo w ogole jedrne. poza tym na glodowce nie mozna byc wiecznie, i jak tylko zaczelam jesc to wszystko mi wrocilo z nawiazka w niecale 3 miesiace. teraz jestem madrzejsza. na realizacje mojego celu daje sobie 6 miesiecy. mi nie chodzi tylko o to zeby zrzucic 20kg, ja chce zeby moje cialo sie zmienilo. przede wszystkim chce sie pozbyc cellulitu, dluuuugo go hodowalam, wiec tak samo dluuuugo bede musiala z nim walczyc. tego sie nie da obejsc na skroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, zapomnialam dodac, ze wlasnie skonczylam skalpel. mimo, ze juz podczas cwiczen nie wygladam jak paralityk i jakos mi idzie, to i tak Ewka wyciska ze mnie siodme poty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ania ja tez jestem cieżki przypadek wczoraj jak sie najadłam ale miałam za swoje.... późiej w toalecie hahaha wiecie jadłam ponad tydzień tak mniej a wczoraj taka bombe zapodałam i sie zołądek zbuntował. Ja ostatnio kupuje te ryzowe krązki sonko i jem to zamiast chleba wiecie że nawet bardzo dobre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjaca - ja w zeszlym roku jak sie odchudzalam i przez dwa miesiace mniej jadlam, a potem zjadlam cala zapiekanke ziemniaczana w restauracji. bylam chora 3 dni!!! ja w ogole odrzucilam chleb. jem okazjonalnie 1 kromke, a tak to robie kanapki z pieczywa chrupkiego - sa dobre, a w miedzyczasie przekaszam wlasnie te wafle ryzowe oraz inne tego typu rzeczy np. maca, czy wafle kukurydziane. zapychaja, a prawei nie maja kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy.76... Lavendaa- dzięki bardzo, napewno zerkne na te ćwiczenia a mówisz że po tygodniu widzisz różnice to super strasznie szybko , ja mam okropny cellulit po 2 ciązy zostało mi 20 kg i niestety wygląda to bardzo nieładnie. musze zaczac ćwiczyć, karen_p dieta cambridgr nie boisz się co bedzie pózniej przecież nie bedziesz cały czas jadła posiłków z torebek ( bo z tego co wiem to o to chodzi tak?) mój kolega był kiedys na tej diecie schudł bardzo ładnie ale za rok jak już całkowicie przestał sie pilnowac nabrał kg z nawiązką. wypytaj tego konsultanta od tej diety o wszystko bardzo dokładnie, daj znac co ci powiedział tyjąca EB wafle ryzowe - pychota nie martw się damy rade, z dziewczynami z tej stronki nie ma mowy żeby sie nie udało . pozdrawiam was kochane wszystkie ,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenia patrzyłam - no postaram się je wykonać , tyle wcześniej do was napisałm i mi nie poszło coś mi się komputer psuje, może się nie rozleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lavenda- mam takie samo podejscie do diety, bo co nagle to po diable, trzeba do tego podejsc ze zdrowym rozsadkiem, lepiej dluzej sie odchudzac ale zdrowiej, bez glodowek, a i efekty beda sie lepiej utrzymywac. Co do pieczywa to ja mam maly problem, przez to, ze nadal sie ucze calymi dniami nie ma mnie w domu, i takie przygotowywanie kanapek z pieczywa chrupkiego czy wafli ryzowych nie wchodzi w gre... zanim dojde do szkoly i doczekam przerwy to mi sie wszystko pokruszy, nasiaknie i bedzie niejadalne. Nie chce jesc bulek i normalnego chleba (moja mama piecze dla nas ciemne, z ziarnami) ale nie bardzo wiem jaki uzyc zamiennik???? Tak mowicie o tym skalpelu, ze az chyba w koncu sprobuje. Chociaz korci mnie turbo spalanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×