Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość l'avendaa

20kg do zrzucenia. moze ktos podejmuje sie podobnego wyzwania i sie przylaczy?

Polecane posty

Gość zalotna ruda
Ja też do was dołączam !!! Mam 170cm i ważę ok. 78 ( dawno się nie ważyłam, ale mniej więcej tyle, dzisiaj po południu dokładnie sprawdzę) W zasadzie od tygodnia jestem na diecie. Wyeliminowałam wszystkie fast foody, słodycze, chipsy, przekąski itp... Niestety jedyny chyba mój minus to to, że piję bardzo dużo wody (jestem już tak przyzwyczajona) potrafię wypić ok. 6L dziennie ;/ wody mineralnej, soku 100%, lub enery drinka , gdyż zaczynam wczas pracę i jestem jeszcze nie przytomna, a nie mam możliwości napić się kawy. Jeżeli chodzi o posiłki, to w zasadzie ich nie jem [ bo jem może 3 razy w tygodniu - ze względu na brak czasu ] , ćwiczę już na orbitreku 30minut 3-4 razy w tygodniu. Aha no i dla motywacji kupiłam sobie kremy ujędrniające i anty-celulitowe. Też mam wielką motywację żeby schudnąć, chciałabym do czerwca ważyć 55kg. Nie wiem czy mi się to uda, ale silnie w to wierzę. Aha.. i też nie jestem na żadnej specjalnej diecie, tylko MŻ .. Trzymajmy się razem :) Musimy być fajne dupeczki !! Buziaki dla was ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:-) Wczoraj przy sobocie pozwolilam sobie na obiad dwudaniowy , oczywiście po pół porcji ...a dzisiaj z racji tego że mój mąż gotuje to ja za to pocwicze trochę dłużej.. Witaj Karen:-) Witajcie radzieckie oszczepniczki hahaha ;-);-);-)leje normalnie z tego :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michigen
Hej dziewczynki :) Wczoraj byłam na imprezie trochę za duzo zjadłam do tego był alkohol. Ale co tam, porównując z tym ile jadłam przed dietą i tak nie zjadłam dużo. Dziś postaram sie poćwiczyć. A za niedługo ide na spacer z psem, ładnie słońce świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalotna ruda to ze pijesz duzo wody to akurat bardzo dobrze :) Nie zrozumialam tylko---->jesz 3 razy w tygodniu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalotna ja tez potwierdzam ze picie wody jest bardzo dobre tylko tylko to Twoje jedzenie juz mniej. musisz jesc częściej nawet dietetycy polecaja zeby jest 5 posiłków dziennie. My tu staramy sie racjonalnie odchudzac i jesc musimy. Więc moze sie zastanowisz i jednak znajdziesz czas na jedzenie??🌼 Michigen moze sie zaczernisz❤️????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zaczerniłam się. Dzisiaj chyba znowu nie poćwicze tyle ile bym chciała, chce mi sie spać i jestem zmęczona. Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie najgorsze jest to że nie mam czasu na gotowanie, macie jakieś sprawdzone sposoby ? bo ja ostatnio chodzę tylko głodna ciągle, konia bym zjadła z kopytami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzuć brzuch
Na początek proponuje Ci ograniczyć słodycze i słodkie napoje oraz tłuste jedzenie i fast foody. Zacznij pić więcej wody około 2 do 3 litrów dziennie. Wprowadź do swojego życia ruch , zacznij powoli od spacerów. A potem przejdź do cięższych treningów typu cardio (minimum 15 minut skakanka , rowerek, orbitrek, stepper). Żeby skutecznie się odchudzić sama dieta nie wystarczy, potrzeba zmian w sposobie myślenia i stylu życia, wiekszość diet daje efekty ale ludzie kończąc je wracają do starych nawyków a tym samym do starej wagi. Zajrzyj na mojego bloga o diecie i ćwiczeniach http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ znajdziesz tam dużo ciekawych porad, przepisy potraw, opisy ćwiczeń , ciekawostki. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrzuc brzuch my tu własnie do takiego odchudzania wszystkie namawiamy::) Karen moze przejdz do szykiego gotowania ja jestem jej zwolenniczka bo nie bardzo lubie..gotuje czasem na dwa dni np: no warzywa (słupki na patelnie) dusze z piersia z kurczaka do ryzu bądż kaszy, odstatnio czesto gotuję(mieso mielone od razu gotuję dodaje fasole czerwoną i kukurydze troszke sie pogotuje dodaje koncentrat pomidorowy bądź świeze pomidory po tem przyprawe"kurczak po meksykańsku"do ryżu mówie wam super ) bardzo lubie naleśniki ze szpinakiem, a własciwie jemy prawie wszystko wiec mysle ze to tez jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michigen fajnie ze jestes juz czarna :) wiesz z ćwiczeniami to jest tak zeby w ogóle ćwiczyc dosc regularnie polecane jest 3 razy w tyg (ja ćwicze codziennie nie odpuszczam sobie) ale jak nie mam siły to chociaz 20 min chociaz to i dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula13
Czesć kobietki:) jak postępy? U mnie ważenie dopiero w sobote. start- faza I 13.12.2012- 81,1 faza II 20.12.2012- 78,1 30.12.2012- 77,2 09.01.2013- 73,4 19.01.2013- ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj w pracy do 11, dzisiaj też dużo załatwiania, wizyta u koleżanki, trochę tego jest, więc nie mam nawet kiedy odpisać, ale dzielnie trzymam się diety. Jutro mam luźniejszy dzień to napiszę więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka żarlocznosc dzisiaj za mną chodzi !!!!!! Żeby odwrócić uwagę to wzięłam się za odkurzanie ...trochę goście sie też przewineli ...a w telewizji jak na złość ...gotują...ale jakie przysmaki ...mmmmm;-) Ćwiczenia zrobione nawet jak poszłam się położyć to szkoda mi tak było tylko leżeć Więc brzuszki i ogólnie machanie odchodziło:-) Agula to w sobotę masz towarzyszke do wazenia :-) A w ogóle to chciałam wam powiedziec że mój brzuch zrobił się jakiś rozlazly ...wisi ta skóra jak nie wiem...ciekawe czy później go wessie trochę czy taka falbana zostanie???:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczerniłam się, udało się, acz musiałam dodać bużkę, bo nie pamiętałam tamtego hasła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radziecka oszczepniczka mowi: Dobry Wieczor moje Panie :-) milo mi, ze Wam humor poprawiam :-D mi dzien minal zgodnie z planem. dzis pozwolilam sobie na obiad dwudaniowy, ale okrojony - rosol bez makaronu i na drugie polowa tego, co zjadalam zwykle. musze sie pochwalic, ze robie juz caly skalpel, bez omijania czegokolwiek. co prawda dalej mi ciezko, ale juz daje rade. w koncu moja dupa sie podporzadkowala, bo wczesniej to miala swoje oddzielne zycie. lucy - jak bedziesz cwiczyc, to brzuch bedzie ladny. falbanki zostana, gdy nie bedziesz sie ruszac - wiem bo widzialam takie falbanki, po utracie kg na wlasne oczy. przypomnial mi sie taki filmik na youtubie (pisalam juz, ze lubie sie w ten sposob domotywowac) i wklejam tu linka, dziewczyna jest po dwoch ciazach, a na koncu filmu ma brzuch rewelacyjny: http://www.youtube.com/watch?v=Cu01sNvleQc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:-) Jestem pierwsza?:-) Powiem wam że fatalnie się dziś czuje już wczoraj zaczęłam brać leki uspokajające bo coś moja nerwica lubi taka porę roku ... Serce mi kolacze ... No chyba że przy ćwiczeniach coś mi w kręgach przeskoczylo bo strzelanie i chrupanie to słychać cały czas ...:-( Zaraz zjem owsianke i pójdę odsniezyc podwórko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. czy u Was tez tak zimno? tak sie zastanawiam czy do zupy mozna dodac mleka zamiat smietany? moja corka sie rozchorowala i dzis jest ze mna w domu. poszlam na zakupy wczoraj, zeby dzis chorego dziecka po marketach nie ciagnac, tylko, ze zapomnialam o smietanie. ja nie jem smietany, ale moje dziecko pomidorowki bez smietany nie tknie. nie mam tez jogurtu, tylko mleko. jak myslicie mozna czy nie mozna? chyba skoncze z wazeniem sie. albo bede sie wazyc co dwa tygodnie, bo dzis waze o 1,1kg wiecej niz 2 dni temu! chyba zrobie tak, jak radzi chodakowska. waga w kat i bede sie mierzyc. dzieki lucy pierwsze mierzenie juz za mna. nastepne zrobie za tydzien. musi byc lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:-) Jestem pierwsza?:-) Powiem wam że fatalnie się dziś czuje już wczoraj zaczęłam brać leki uspokajające bo coś moja nerwica lubi taka porę roku ... Serce mi kolacze ... No chyba że przy ćwiczeniach coś mi w kręgach przeskoczylo bo strzelanie i chrupanie to słychać cały czas ...:-( Zaraz zjem owsianke i pójdę odsniezyc podwórko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. czy u Was tez tak zimno? tak sie zastanawiam czy do zupy mozna dodac mleka zamiat smietany? moja corka sie rozchorowala i dzis jest ze mna w domu. poszlam na zakupy wczoraj, zeby dzis chorego dziecka po marketach nie ciagnac, tylko, ze zapomnialam o smietanie. ja nie jem smietany, ale moje dziecko pomidorowki bez smietany nie tknie. nie mam tez jogurtu, tylko mleko. jak myslicie mozna czy nie mozna? chyba skoncze z wazeniem sie. albo bede sie wazyc co dwa tygodnie, bo dzis waze o 1,1kg wiecej niz 2 dni temu! chyba zrobie tak, jak radzi chodakowska. waga w kat i bede sie mierzyc. dzieki lucy pierwsze mierzenie juz za mna. nastepne zrobie za tydzien. musi byc lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nam ladnie powielilo wpisy ;-P strasznie mnie to denerwuje. ja tez sie dzis nie za dobrze czuje. strasznie zmeczona jestem. ja mam problemy z cisnieniem. ogolnie mam niskie, ale czasem spada mi na 85/55. w tedy sie czuje jakbym dzien wczesniej cale pole sama plugiem przeorala. normalnie noga mi ciezko ruszyc i najchetniej bym tylko lezala. obawiam sie, ze dzis mam taki wlasnie dzien. ide wypic mocna kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:-) Powiem wam że fatalnie się dziś czuje już wczoraj zaczęłam brać leki uspokajające bo coś moja nerwica lubi taka porę roku ... Serce mi kolacze ... No chyba że przy ćwiczeniach coś mi w kręgach przeskoczylo bo strzelanie i chrupanie to słychać cały czas ...:-( Zaraz zjem owsianke i pójdę odsniezyc podwórko :-) Lavenda ja jak zapomnę o smietanie to też zabielam mlekiem a małej to najczęściej żółtkiem bo ona to niejadek i żelazo jej spada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:-) Powiem wam że fatalnie się dziś czuje już wczoraj zaczęłam brać leki uspokajające bo coś moja nerwica lubi taka porę roku ... Serce mi kolacze ... No chyba że przy ćwiczeniach coś mi w kręgach przeskoczylo bo strzelanie i chrupanie to słychać cały czas ...:-( Zaraz zjem owsianke i pójdę odsniezyc podwórko :-) Lavenda ja jak zapomnę o smietanie to też zabielam mlekiem a małej to najczęściej żółtkiem bo ona to niejadek i żelazo jej spada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmącam żółto z paroma łyżkami gorącej zupy i mieszam jej to na talerzu powiem ci że nawet dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez mam załamkę!!!kilka dni temu było 1 kg w dół a dzis jest znowu 80kg. no Chodakowska mówi wyrzuc wage wyrzuc wage...hmm no moze. ale ja sie nie poddam bede walczyc . ja dzis zaczynam tydzień ze skalpelem. zobaczymy bo killer robie juz prawie bez przerw:) ale postanowiłam ze bede robic co tydzien inny zestaw. Zupa pomidorowa z mlekiem??? hm chyba nie bedzie zła. wlej do małej miseczki zupy zalej mlekiem i zobacz czy dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×