Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vivat

pozytywny test ciazowy - kiedy wam wyszedl?

Polecane posty

Gość Cleo1976
Po 21 dniach od zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nadzieja 87-jak najbardziej możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja87
Tak bardzo chciałabym już nie dostać miesiaczki. A 3 m-ce byłam na tabl clostybegyt od 5-9 dc i w końcu w 16 dc test owulacyjny pokazał 2 mocne krechy i ciekawe czy się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola120
Cześć dziewczyny w moim przypadku wygląda to tak: powinnam dostać@ 22.02 - nie dostałam więc 23.02 zrobiłam po południu test wyszły 2 kreski ta druga jaśniutka ale mąż też ją widział :) natomiast dzisiaj rano zrobiłam test i wyszedł negatywny. 3 tyg temu zapisałam się na wizyte do gin, którą mam mieć jutro, więc zobaczymy. Mam nadzieje, że po raz drugi zostanę mamą. Czy,któraś z Was miała podobną sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 26 dniu cyklu z porannego moczu kreska testowa blado różowa. Tego samego dnia beta Hcg z krwi 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To test Stream poinformował mnie że zaszłam w ciążę także mam z tym testem dobre doświadczenia bo długo się staraliśmy o dziecko :) Polecam! Bardzo komfortowy w zrobieniu metoda jest strumieniowa także można sobie dość sprawnie poradzić z całą operacją. Łatwy odczyt było widać drugą kreskę bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskoczona

Kochane! Pociesza Was bo sama zaczuytywalam się w różnych postach.

Z mężem nie staraliśmy się jakoś bardzo wybitnie o dziecko, porostu "jak Bóg da"

Co nie zmienia faktu że pojawiające się miesiaczki były jednak rozczarowaniem...

Szczególnie ciężko mi było z faktem że mam potworniaka na jajniku, i okres raz miałam co 28 raz co 30... Ale ostatnio nawet 37 dni.

I proszę, w tym miesiącu okresu nie było! Na teście dwie czerwone krechy! Jutro mam nadzieję na wizytę u lekarza i potwierdzenie...3majcie kciuki.

Ps dajcie sobie czas... poza tym używałam kalendarzyk z aplikacja mój kalendarzyk i sugerując się nim- nie wychodziło.  Ściągnąłam jakąś aplikację Clue i po dwóch cyklach są dwie kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłam chyba prawie dwa tygodnie od dnia kiedy miałam dostać miesiączki i wyszedł pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja_moja

Moge polecic tani i skuteczny test ciazowy jak nie macie pewnosci: test stream się nazywa - ok 10zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi w pierwszej ciąży pierwszego dnia spóźnionej miesiączki (cykle 28 dniowe)  a aktualnie robiłam 4 dni przed miesiączka i nie wyszło nic (cykle 31 dniowe) i dopiero po 2 dniach spóźnienia wyszła cienka kreska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kwasów foliowych polecam folik. To lek, a nie suplement. Oprócz tego co piszą dziewczyny - polecam już wybrać ginekologa  już przy planowaniu zleci badania i będziesz pod opieką.

Od siebie daję namiar na przychodnię zdrowia w Niepołomicach

https://rcmniepolomice.pl/zakres-uslug/

Można zapisać się na wizytę do ginekologa ale i zrobić niezbędne badania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×