Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slubomaniaczkaaaaaaa

slub w 2014

Polecane posty

Gość Agnieszka94
A kiedy dokładnie macie, ja mam w sierpniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka94
Sala zarezerwowana, kucharka (taka jak catering, nic nas nie obchodzi) i zespół ;) Z terminami już bardzo ciężko, chciałam w takiej pięknej sali u mnie w okolicy to terminy były dopiero na październik 2014 roku. No i musiałam zrezygnować. No i na spokojnie szukamy kamerzysty i fotografa, oglądamy różne wesela itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssiiii
boniuu do 2014 jeszcze ilka razy zmienią sie trendy ozdów kwiatow sali o sukni nawet nie wspomne! Ja wychodze za maz w sierpniu tego roku i 1 kwietnia panie w salnie kazaly przyjsc bo wchodzi nowa kolekcja Co to za szał macicy zeby tyle czasu przed kupowac rzeczy??!! tak jak ktos napisal rezerwacje sali terminow zespolu ok ale zakupy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to już jest w tej branży, że jak chce się miec ślub w "chodliwym" terminie to trzeba dość wcześnie zarezerwować sobie salę, zespół czy kamerzystę. Wszyscy sprawdzeni i dobrzy, często mają porezerwowane terminy na rok albo dwa lata przed sezonem. Dlatego nie warto słuchać pieniaczy, że za wcześnie... bo później okazuje się, że wymarzona sala już niedostępna, a fotograf, którego styl pracy się podoba, nie ma wolnego terminu. Powodzenia w przygotowaniach życzę. Pozdrawiam, Anita Komorowska www.ArtisticZoom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamussieeńkaaa
no ja tak wszystkich słuchałam że za wzcześnie i cooo sale zarezerwowałam w marcu w piątek dzwoniłam o zespół i co??? cały czerwiec zajęty!!! a ja sala zaklepana!!! no to dzwonienie przekładanie i wogóle!!! więc nie słuchajcie nikogo tylko jak coś wam się podoba czy to zespół czy sala czy foto-wideo to rezerwujcie bo ja zamiast w czerwcu będę miała wesele w lipcu !!!! korona mi z tego powodu nie spadnie ale sam fakt!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesciara:)
Masz racje, nie ma co za wczasu zamawiac zaproszen, alkoholu czy drkoracji ale takie rzeczy jak sala, zespol, foto i kamaerzysta trzeba jak najszybciej bo wszyscy najfajniejsi sa juz dawno pozajmowani!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w listopadzie pojechaliśmy pytać o salę, a oni nam powiedzieli, że cały czerwiec 2014 już był zajęty!!! i będzie 05.07.14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sala na wesele to numer jeden przy organizowaniu wesela. Nadal są sale gdzie trzeba czekać 2 lata. Z zaproszeniami jest inna sprawa, wystarczy zamówić je 4 miesiące przed ślubem, a winietki na stół czy zawieszki na alkohol ok. 2 tyg przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka000
U mnie sala już oczywiście jest. Suknia upatrzona, teraz dogaduje się ze znajomym kamerzystą. Ostatnio też znajomi podesłali namiary na wódkę (Pan Tadeusz) w dość dobrej cenie i chyba też weźmiemy. Chociaż nie wiem, czy to trochę nie za wcześnie. Ślub we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaOstrowska
Hej. Ja mam prawie wszystko dopięte na ostatni guzik :-) Szukam tylko ciekawej oprawy muzycznej ceremonii ślubnej. Słyszałam pozytywne opinie o Gama System z Radomia lecz prawdopodobnie oferują oprawę ślubu tylko parom, u których grają na przyjęciu weselnym - jutro z samego rana dzwonie do nich. Proszę o polecenie dobrego zespołu ślubnego, najlepiej z woj. Maz. Pozdr. Kasia kasia.ostrowska@opoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Dj Masti gral na moim weselu i z czystym sumieniem moge go polecic.Bedziemy mieli nie dlugo rocznice i juz zarezerwowalam sobie termin u niego Jego stronka www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesciara:)
Ja juz mam, tylko musimy isc do choreografa zeby nam pomogl technicznie :) gdyz oboje raczej nie umiemy tanczyc wiec takie proby nam sie z pewnoscia przydadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka94
No tak, ale może jakieś propozycje mi podsuniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy co bys chciala
czy jakiegos walca, czy tez cos weselszego, wolniejszego czy w ogole cos z jajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzonaa88
cześć dziewczyny, my tez planujemy ślub na czerwiec, albo sierpień 2014, teraz jestem na etapie szukania sali, a nie jest to łatwe, bo interesują mnie tylko sale z okrągłymi stołami. co do piosenki to będzie albo klasyk''Love is all around", albo piękna balladka ''truly, madly, deeply", pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga :)
Witajcie :) Też mam wesele w 2014 :)a dokladnie 21 czerwca :)) Pod koniec tamtego roku zamawialismy salę,zespól, kamerzyste i oczywiście była wizyta u księdza :)Wszystko 2 lata w przód , a i tak terminów gdzieniegdzie nie bylo ;/ Teraz czekam do stycznia 2014 i zacznę działać :D Oglądam oczywiście suknie,zaproszenia itp ale nie ma co sie wyrywać, 6 mieisęcy wcześniej się będe martwić :D Trochę mnie te wszystkie koszty przerażają ale bedzie dobrze :)) Obiecałam sobie że pomoge rodzicom, wiec odkładam :) Pozdrawiam :)) Napiszcie ile płacicie za sale,kamerzyste i zespół ? bo byłam w szoku jak mi powiedzieli w jednym lokalu 220 od osoby ... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)))))))))))
ja place 130 od osobt=y bez ciast i alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo to całkiem niezle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie jest zycie12
Ślub na lipec 2014, mamy już salę, gdzie w cenie menu mamy wszystko prócz alkoholu. Dj, fotograf też zamówieni, umowy podpisane, także teraz zostanie tylko ubiór, obrączki, transport, zaproszenia i alkohol. I formalności urzędowe, bo nie bierzemy kościelnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ślubujemy we wrześniu dokładnie 27 zarezerwowana sala z cateringiem, dj, fotograf i kamerzysta, kościół oraz transport z resztą czekamy do przyszłego roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmarzonaa88 radzę zastanowić się nad okrągłymi stołami... wiem, pięknie wygląda, ale tylko wygląda... też o nich marzyłam, dopóki nie trafiłam na takie wesele. Ludzie się w ogóle nie integrują, siedzisz zazwyczaj z maks 12 bliskimi i dobrze ci znanymi ludźmi, więc o wspólnej zabawie nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaszym
Sorki ze sie tak wcinam ale mam do sprzedania suknie slubna. jesli ktos jest zainteresowany to serdecznie zapraszam do obejrzenia na stronie allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=3308032333 dzieki za uwage i przepraszam za post:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juma123
Cześć dziewczyny... ślub 13.09.2014r. wszystko załatwione prócz fotografa i kościoła... przyjecie na max 45 osób bez kamerzysty... :/ myślicie że sam fotograf wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć kobitki ja mam 9 sierpnia, sala, kościół, fotograf, kamerzysta, orkiestra załatwione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) Jeśli jesteście z woj lubelskiego to coś dla Was:) Chciałabym zaoferować Wam moje usługi. Jestem młodą fotografką, uwielbiam robić zdjęcia więc z przyjemnością mogę je Wam zrobić - np. jako drugi fotograf(będziecie mieć podwójne ilości zdjęć). Na plener zabiorę Was w całkowicie inne miejsca. Sesje w miłej atmosferze. Wykonuję też wiele innych sesji ( jestem otwarta na Wasze propozycje-np. sesja narzeczeńska). W całym województwie dojadę za drobną opłatą, zwrot kosztów dojazdu. Wiele sesji przebiega u mnie na zasadach tfp - liczy się dla mnie to że mogę robić zdjęcia :) Udzielę więcej informacji oraz wyślę portfolio po kontakcie mailowym lub kontakcie na gg. Nie bój się- napisz. Wyłącznie będziecie mieć korzyści. Mail: fotografewelina@gmail.com gg: 47767067 Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka00
a ile wczesniej trzeba rezerwowac muzyke w kosciele? marzą mi sie skrzypce i flet podczas slubu... wiecie gdzie szukac dobrych muzykow? nie chcemy trafic na dzieci ze szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmossek
do betka00: najlepiej też nie zwlekać z nimi,bo najlepszych muzykow (niekoniecznie najdroższych - to nie idzie zawsze w parze) warto miec dla siebie,a nie czekac az ich ktos ci zwinie sprzed nosa. jak chodzi o śląsk, to moge polecić kilka osób, mam znajomych z akademii muzycznej ktorzy sie zajmuja graniem na slubach. takze nie musisz sie martwic ze to dzieci zaczynajace nauke haha:) jak cos to zostawcie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytta
Witajcie PM mające ślub w 2014r. My też z narzeczonym zaplanowaliśmy go na ten właśnie rok. Już udało się nam załatwić salę, zespół i kamerzystę. Na szczęście Pan Dawid Woźnica z Bycze Filmy miał akurat wolny termin, więc bardzo się cieszę, że już mamy go zarezerwowanego, bo kręci super filmy. Jak tam idą wasze przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Folk & Roll
Polecamy się www.folkandroll.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×