Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem w szoku co z tymi ludźm

moja siostra nie może wrócić do domu bo w jej bloku zabarykadował się morderca!

Polecane posty

Gość jestem w szoku co z tymi ludźm

Ja myślałam że takie rzeczy to tylko w telewizji w usa się dzieją a to u nas też są wariaci! siostra mieszka w sanoku i o 15 chciała po pracy jechać po dziecko do przedszkola a tu telefon z przedszkola że ma dziecko gdzie indziej odebrać bo była strzelanina! wyobrażacie sobie? dokąd ten świat zmierza :O teraz siedzi u teściowej i czeka żeby policja odblokowala teren. no koszmar jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lloretta
Akcja jak z filmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku co z tymi ludzm
Zginął, on kogoś wczoraj zabił i chcieli go aresztować... :( Dorze że była w pracy a dziecko w przedszkolu, bo nie wiadomo co to za typ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku co z tymi ludzm
Jak nie wierzycie to proszę - już nawet o tym piszą! http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019403,title,Strzelanina-w-Sanoku-Otworzyl-ogien-do-policjantow,wid,15240410,wiadomosc.html?ticaid=1fdc1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammaa33
prawda to jest nawet na tvn 24 mowia o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku co z tymi ludzm
boże snok to przecież taka dziura, siostra to nawet pod blokiem rower bez zapięcia zostawiała, bo tam u nich to zawsze taka cisza i spokój. zawsze narzekała, że u nas to bandyci i huliganie, a u nich tak fajnie i miło, jaki ona teraz musi tam koszmar przeżywać, jak dzwoniła to cała zapłakana i roztrzęsiona była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam, ale ta osoba co zginęła, to podejrzewają porachunki grup przestępczych - dobrze, że nikt postronny nie zginął - to miałam na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku co z tymi ludzm
kto by to nie był, jak tak można do kogoś strzelać i zabić? no jak? przecież to jest drugi człowiek. nie wiem, może ja jakaś głupia jestem, bo nie rozumiem jak można komuś krzywdę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie problem
Świat schodzi na psy,nigdzie nie jest bezpiecznie. nawet w małych i dotąd spokojnych miejscowościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afffffffffffff
Mieszkam w MIEDZYBRODZIU. Tu nawet dzwi do domu nie zamykam. W życiu bym sie takiej akcji nie spodziewała-spokojna, piekna wies a tu morderstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pot
współczuje mieszkancom tego bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×