Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

Hej dziewczyny poniedziałkowy raport ale niepełny bo dziś rano na wariata szybko bo do lekarza musiałam. Waga ... Jutro bo zapomnialam a teraz po śniadaniu, 2 kawach i w ubraniu to nie bardzo. Ćwiczenia - marnie bo przed okresem mam LENIA Dieta - średnio , jedno śniadanie 1800 cal ( jednego dnia na szczęście) , ataki na tłuste i czekoladę ale nie tak az pod korek tylko do najedzenia sie więc jestem z tym powiedzmy ze OK. Mała dziś nie dała pospac bo co godzina jakieś problemy ...dziś pewnie obie padniemy szybciej to mam nadzieje ze sie wyspie. Dostałam antybiotyk bo zapalenie zatok jak co roku dopadlo, okres na dniach ale postaram sie wiecej poruszać chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** W nawiązaniu do byłego topicu to jesteśmy obserwowane przez Panne L *** Skąd wiesz? o.O Dzień dobry kochane. :) Ja dziś zobaczyłam wagę jakiej nie widziałam od ponad dwóch lat.Żaden szok, bez przesady, ale jednak tendencja spadkowa mimo weekendu z alko i podjadaniem. Jednak nie bedę się już codziennie ważyć (tiaaa) Dzisiejsza waga 87,6 Do soboty musi byc 86.Tak sobie wymyśliłam, zepnę się i musi być. Idąc za radami Szczupłej własnie jem (tak tak, dopiero wstałam i sniadanie jem ;) ) rozcieńczone mleko z granulatem otrębowym i garstką płatków kukurydzianych (płatki te z glazurką i jabłkami z biedry, ale tylko garstka, uwielbiam je).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArtuśka, wpisz sobiw wyszukiware nick i zobaczysz jakie topiki obserwuje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***MArtuśka, wpisz sobiw wyszukiware nick i zobaczysz jakie topiki obserwuje*** aha Miałam was spytać o coś - zauwazyłam od pewnego czasu, ze paznokcie zrobiły mi się łamliwe i rozdwajają się. Zawsze były słabe, ale nie aż tak.Sypią się na potęgę od kilku dni i zastanawiam się czy to efekt diety i czy nie powinnam jakoś się suplementować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja poprostu umieram z bolu brzucha :( Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ost czasy ok tyg przed okresem zaczyna mnie bolec i mam wrazenie, ze boli mnie z miesiaca na miesiac coraz bardziej :( x Ja tak sobie mysle, ze gdyby lopilo rozegrala koncowke inaczej i normalnie pisala, i/albo przeprosila ja tamten top bylby on nadal.. (dlatego poczatkowo Agha nei sprzedala kto to jest, zeby tylko ona wiedziala jak sadze) x A co powiesz na plener? Ramajana- a jak myslisz? ;) Powiem tak- malo jest miejsc gdzie tego nie robilismy ;) A Wy- w jakich miejscach publicznych to robilyscie? :) :D Jesli chcecie powiedziec... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raport tyg- Waga- az sie boje stanac, zawsze przed okresem waga mi skacze i chyba nie chce sie dolowac.. W poprzednie dni wrocilam do 84 czyli wagi sprzed swiat. Cwiczenia- jak w zegarku ;) Dzis za to nie bede w stanie cwiczyc na bank. Dieta- Nawet, nawet pomijajac to ciasto o ktorym pisalam. Ten tydz bedzie kiepski pod kontem diety bo z pwodu nadchodzacego okresu mam ochote na wszystko i jestem ciagle glodna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, warzyw to akurat jem dużo. ;) Ugotowałam sobie nawet zupkę z samych warzyw. :P Oczywiscie bez ziemniaków. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, tylko że ja nie daję rady. :/ Nie wiem czemu, ale nie umiem więcej. Mleka już po rozcieńczeniu wodą nawet szklanka nie była, do tego odrobina tych płatków plus jakieś 4-5 łyżek granulatu i się najadłam tak, ze nawet kawy nie robię bo nie zmieszczę. :/ Chyba musze w takim razie jeszcze mniejsze porcje robić, zeby ten owoc dorzucić. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła- ha ha ha :D :D :D Jak by to powiedzieć? Nie wiem, czy przypomnę sobie wszystkie :P W lesie, na łące, na skałkach, w basenie (thermalnym) a z ciekawszych na strychu domu wczasowego :D Wiem, że to nic szczególnego. Nie zaliczyliśmy nigdy plaży :P Zawsze dzieci przeszkadzały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa,nie napisałam wam.:P Postanowiłam sobie robić jeszcze mniejsze cele, a konkretnie to pierwszym jest 86 w sobotę. Może się uda, jak nie płakac nie będę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramajana, widzę ze ty od dziś startujesz.Moze wcześniej pisałaś, jeśli tak to na pewno czytałam (czytałam wszystko od deski do deski), ale nie zapamiętałam - z jakiej wagi startujesz? Ile chcesz osiągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram- dobry pomysl Martuska. Ramajana- Jak to nic szczgolnego, fajnieee :) My podobnie- lasy, laki, lawki w parku- bywalo tak na ostro-- ja zupelnie naga a On mnie obracal w roznych pozycjach ;)- ale wtedy bylo zupelnie ciemno, na placu zabaw noca- tam to mozna wygibasy robic ;), na skalkach tez- wokol roslo mnostwo konwalii i zawsze podczas pobytu w pl tam wracamy, w aucie/ na aucie- zaparkowanym w roznych mniej i bardziej publicznych miejscach, na plazy rowniez- min w wodzie w jeziorze w srodku dnia- teraz mysle, ze bylo to wielce niehigieniczne ale fajnie bylo,na nadmorkiej plazy- na wydmach- wiele razy rowniez w srodku dnia- ale mialam sukienke na sobie ;) i udawalam, ze tylko siedze mu na kolanach LOL) W toalecie po drodze do UK- chyba to Niemcy, a moze Holandia byla.. Moj Tata w aucie z dzieckiem zostal a my na "siusiu" wyskoczylismy. W biurze- w kazdej chwili ktos mogl wejsc. A z takich dziwnych miejsc miedzy innymi- zwiedzany kosciolek- na samym szczyciei z pieknym widokiem, pod spodem chodzili inni zwiedzajacy, w szpitalu- centralnie na sali (moj facet byl tam sam kilka dni) i w lazience, na korytarzu szpitalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie wczoraj wieczorem zrobiłam bilans ostatniego miesiaca i mam mniej 6 kilo, a konkretnie to było 93,4 a jest 87,6 czyli prawie 6 kilo.Dla mnie nieźle jak na swieta po drodze, aczkolwiek wiem, ze to głównie woda która schodziła na poczatku. Powiedzcie mi, że od teraz nie bedzie gorzej, ze przynajmniej kilogram tygodniowo da się na samym mż. ;P Najlepiej jakby to było 1,5 tygodniowo, ale watpię. Chociaż 10 lat temu na zwykłym 1000kcal dziennie tygodniowo schodziło mi 2 kilo. Ehhh, co to były za czasy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Martuska bedzie dobrze Swietnie Ci idzie.*** Dzięki za miłe słowa i wsparcie, ale ja tego tak nie widzę. Ja widzę tylko, że mąz przynosi do domu tony słodyczy,czipsów,orzeszków solonych etc.a ja chociaż na kilka zawsze się skuszę.Ten weekend totalnie był nieudany pod wzgledem diety. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, czyżby koleżanka z dawnego watku? Dziewczynom na stałe piszącym w tym watku nie przeszkadza seksualnośc Szczupłej, a zdanie osób tutaj nie będących mamy w doopach głęęęęboko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska radzisz sobie super, zwlaszcza kiedy twoj mezulo wcina te chipsy ;) Wiele osob nie daloby rady, a ty dajesz. Leca ci kg i jest dobrzeee dziewczyno! :) Apropo- jak niecierpie chipsow i dziwie sie jak wy wsyztscy mozecie je jesc :) Moj maz tez je lubi, chociaz jada sporadycznie, ale lubi je bardzo. A dla mnie to tluszcz i chemia bleeeh... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakże nieszczęśliwi muszą byc ludzie, którym samoocenę i humor podnosi sączenie jadu anonimowo w sieci. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×