Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

asmana no trzymalam sie piersi z kurczaka to moi przyjaciele byli i rybki na parze:) ale choc nigdy glodna nie bylam. Szczupla ja sie w kulturze reggae wychowalam takich mam znajomych wiec co zielone nie jest mi obce;d teraz grzeczniej bo Franek maly ale juz szczelilam focha ostatnio na meza bo palil beze mnie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Martuska w zyciu nie zdecydowalabym sie chudna w ten sposob. Moja kolezanka w liceum wpadla otro w narkotyki, schudla wtedy na wior...., jednak spustoszenie w organizmie miala niesamowite. Stracila nad wszystkim kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie kazdy schudnie, nie kazdy :P Na mnie to wylacznie duuuzo ruchu dziala i nic innego. Jak pisalam- byl okres dlugi, ze niemal nic nie jadalam( i to bez uzywek ;)) i nie chudlam. Moze ma to zwiazek z moja troche chora tarczyca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pospalam po poludniu iw ale mi sie spac nie chce. Ja przepraszam za bledy, ale z telefonu pisze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i martini oczywiscie, no i jeszcze muzy słucham i gram sobie w kulki i jeszcze muszę na trzecie forum zajrzeć.Ja jestem kobieta-orkiestra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M@rtuśka ja podobnie funkcjonuje teraz;d a mąż na drugim laptopie nie ma to jak kochajace sie malzenstwo w lozku a dziecko pomiedzy;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, ja to nie siedze na kompie jak maż jest ano On nie siedzi....jest to czas wtedy tylko dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci pisałam, taka motocrossowa. :P Jak schudnę to się w taką może wbiję. Ja na all szukam głuwnie w kategorii wózki dziecięce. :P Moje zboczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe laski ja tez juz odpadam bo bede rano cierpiec;d bo ja pospac lubie no i macierzynstwo tego nie zmienilo;d;d;d uciekam jutro sie odezwe napewno ale o ktorej to nie mam pojecia bo moj syn jest naprawde bardzo absorbujacy;d kolorowych snow no i nie tylko chodzi mi o ciebie szczupla;d;d papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra,ustalmy coś bo nie chce mi sie skakać na tamten stary wątek i szukac.Ile ty Szczupła wazysz? Przy jakim wzroście?Na pewno nie jestem szczuplejsza od ciebie,ja rasowy grubas.Cyce też mam jak donice, w mamusie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papapa Pela! :) Mnie jeszcze czeka wieczorny spacer wiec tez bede spadac niebawem. Kupilam odkurzacz pioracy i jutro urzadzam wieeelkie sprzatanie :) Musze zebrac sily- musze to sama zrobic bo moj luby w pracy bedzie, a ost nocy niewiele spalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×