Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

Dzień dobry. :) Poniedziałek, ktoś chyba miał się dzis ważyć. :) Mi znów baterie padły.Nie wiem czy to ta waga felerna, czy w kiosku gdzie mąż mi je kupuje mają zleżałe. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki w poniedziałkowy ranek Za oknem pada śnieg, a ja po dwutygodniowym, słodkim lenistwie muszę zebrać się do pracy... Dietkowo ok- dziś 4 dzień PW- ważenie w przyszły poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, a ten poniedziałek nie? Wydawało mi się, że co poniedziałek się wazysz. o.O No nic, może sie pomyliłam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa, widzisz, a ja wybiórczo czytam i widziałam poniedziałek. ;) xxxxx Mam trochę doła. :( Przejrzałam właśnie portale z ogłoszeniami o pracę w moim miescie i jest dosłownie mogiła. :( Wprawdzie jeszcze rok nie szukam pracy, ale jaoś nie wydaje i się, żeby za rok było lepiej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko jest z pracą szczególnie kobietą, też mam kilka koleżanek, które szukają,szukają i nic... Martusia, a Ty jesteś z jakiegoś dużego miasta? Jakiej pracy szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukam,na razie się tylko rozglądam.Nie ukrywam, że to ze względu na być moze przetasowanie w zyciu.Może być tak, że zostane z małym sama, wtedy praca musowo. Mieszkam w Płocku, miasto średnie, pracy brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia23-05
Dziewczyny mogę do Was dołączyć? Od stycznia zmagam się z dietą, oczywiście nic nie schudłam... potrzebuję "bata" nad sobą żeby pisać co zjadłam, kiedy, czy "zgrzeszyłam" ehh... ważę 67 kg, wzrost 174 cm cel 1 62 kg cel 2, marzenie 58 ;))) to jak ,przyjmiecie mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia tak się składa,że ja mieszkam jakieś 50km od Płocka, a pracuje w Płocku:) Zawirowaniami w życiu się nie dołuj- różnie się układa- ja też mam za sobą rozwód, zostałam sama z 2 letnim dzieckiem i dałam jakoś radę. czy będziesz sama, czy z mężem, czy też z kimś nowym, przede wszystkim masz być szczęśliwa, wtedy Twoje dziecko też będzie szczęśliwe- dzieci jak gąbka chłoną wszystkie emocje- zapewne sama o tym wiesz... Myśl pozytywnie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Agula, to nawet nie wiedziałam, ze jesteś prawie sąsiadka. ;) a gdzie mieszkasz? Jeśli można spytać. Najtrudniejszy chyba ten opierwszy krok.Wczoraj rozmawiałam z mężem, powiedziałam mu co czuję, ze chyba nic z tego nie będzie, ze nie jestem pewna czy go jeszcze kocham i że mi nie zależy już.Nie wiem, albo go to nie obeszło, albo nie dał po sobie poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elya
hej dziewczyny ;) masm pytanko jaką dietke stosujecie? ;) ja byłam tydzien na 1000kcal dziennie ale jakos mi to nie podeszło . ;/ znacie może jakies fajne dietki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elya
--> Natalia23-05 . z czego najbardziej chciałabyś zrzucic? :P też w styczniu zaczełam diete ale przerwałam bo nie wytrzymałam..:( teraz znów zaczełam no i ćwiczenia ćwiczenia ;) tylko szybko mnie zakwasy łapią. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam za sobą właśnie pół godz ćwiczeń z youtube. Leje się ze mnie jakby ktoś na mnie wiadro wylał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elya
ja za chwile zmykam ćwiczyć ;) ćwicze z Ewą Chodakowską ;) narazie skalpel robie ;) tylko dziś delikatniej ponieważ no kobiece dni mnie chyciły ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elya
--> Skubi du 123 . w jakim czasie schudłaś te 4kg ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elya
to szybko.:) ja ćwicze i mało jem a mam wrażenie że nic nie chudne ;/ jeszcze biore taki suplement diety Novoslim.. i mam wrażenie jakby mi wgl nie ubywało na wadze.. ;/ a tak nie cierpie mojego brzucha że masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, które cwiczycie, musicie pamiętać, ze wam waga może ciut wolniej schodzić, mimo że tłuszcz spalacie szybciej.Po prostu mięśnie się trenują, rosną, a one sporo ważą. Jak się ćwiczy to warto mierzyć obwody, wtedy zobaczycie ładne efekty.Sama waga nie może być wyznacznikiem dla osób regularnie ćwiczących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dziś na wadze 60,2 przed okresem więc jestem zadowolona. W tym tygodniu postanowiłam zaplanować obiady na cały tydzień ... Jeszcze nigdy mi sie to nie udało więc zobaczymy. Szajba na czekoladę jest straszna przed okresem ...wlasnie zjadlam kogiel mogiel z 2 żółtek i 6 łóżeczek cukru ale jestem pewna ze nie przekroczylam w sumie 2000 cal do tego rower dziś , odgruzowalam szafę ... Tylko na Zumbe juz nie miałam siły. X Martuśka dobrze ze wszystko powiedziałas mężowi może ci tak ulzy ze sama pomyslisz jeszcze o ratowaniu związku jeśli jest co ratować oczywiście :) X Szczupła jak praca? X Nowe dziewczyny witamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to, że on tylko na mnie patrzy i się uśmiecha,vczasem ma powazna minę.Jak pytam co mysli mówi, ze nie musze wiediec. o.O mówi, ze na rozwód się ni zgadza, ale jakoś szczególnie nie protestuje, nie zmienia postawy.Sama nie wiem co o tym myśleć.Chwilami mam wrażenie, ze on jest kryptogejem,że trzasnął sobie żonę i dziecko dla niepoznaki. o.O xxxx co do odchudzania, jak sądzicie, czy jeśli moim największym problemem (po brzuchu) są nogi to jazda na rowerze pozwoli mi je odchudzić? Wymyśliłam, że kupię sobie rower i będę od wiosny jeździła regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolezżanki wczesnym rankiem:) Dietkowo u mnie ok:) Pozdrawiam Was wszystkie i zbieram się do pracy. Martuśka ja mieszkam w Kutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuśka ! ja też mam problem z grubymi nogami , ale mam rower stacjonarny . Dietkowo i bez słodyczy. Rano :kanapka i sałatka na jogurcie, w pracy ;kanapka ,sałatka , jabłko Obiad zupa pomidorowa na nóżkach ale bez skóry . podwieczorek jabłko , grejfut kolacja : tuńczyk w sosie własnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuśka jeśli twoje podejrzenia są prawdziwe szkoda tylko zeby ci czas marnowal , ojcem zawsze bedzie dobrym ( oczywiście jak mu zależy ) ale męża z geja kobieta dobrego miec niestety nigdy nie bedzie . X Co do nog najlepsze jest wg mnie bieganie , rower i wszelkie ćwiczenia na nogi ... Wiecej mięśni na nich jest to automatycznie mniej tłuszczu ... I błagam nie bójcie sie rozbudowana mięśni bo zeby u kobiety były one duże i szpecace to trzeba LAT treningu super intensywnego i silowego. Nawet dla facetów rozbudowa nog jest trudna :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HCG DIETA
ja zaczynam właśnie dietę HCG + 500 www.dietkahcg.pl tu jest wszystko opisane , ktoś stosował tę metodę ? chudniesz od 0,4 do 1 kg na dobę super :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się mieśni nie boję, chodzi mik raczej o to czy to wogóle coś da takie jeżdżenie na rowerze kilka razy w tygodniu (mam na myśli wycieczki 1-2 godzinne, nie maratony na pół dnia, bo na to czasu nie mam). Z tym gejem to tak mi się tli gdzieś w głębi głowy, bo widze tylko dwie opcje - albo mnie zdradza, albo jest gejem.Zdradzać nie ma kiedy, bo poza pracą z domu nie wychodzi, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta !❤️ ❤️ Sama musisz wiedzieć ! Moim zdaniem gdyby był gejem to sex był by ZAWSZE jak pańszczyżniane pole ! Jeśli tak to czy ZAWSZE tak było , BO czasem mężczyżni mają też swoje problemy albo chorują a się nie przyznają , :((( Albo Twoje podejście go zdołowało bo ja mogę być w najlepszym nastroju a jak mój małżonek ma zły dzień -to i mi się to udziela , aż wreszcie muszę na niego wrzasnąć i zaraz uśmiech wraca .:-D SPOSÓB jest ! szczera rozmowa ! CO się z nami stało (Jeżeli na początku go kochałam i za nim szalałam co w nim mi się podobało ? ) , co się zmieniło? , gdzie wypalił się ten żąr? , Bo może wystarczy go tylko podsycic i znów bedzie iskrzyć ! Powiedz mu czego TY chcesz ,Jak TY to widzisz- BO mężczyzni są tacy niedomyślni , że czasem BŁĄDZĄ JAK DZIECI WE MGLE !!! :-D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubudu, serio. Ja już dwa lata walczę o dawny zar.Rozmów przeprowadziłam tyle, że nie zliczę. Wiem to wszystko co napisałaś, ale nie umiem zrozumieć dlaczego zdrowy młody (młodszy ode mnie) facet zwyczajnie nie chce uprawiać seksu.Wogóle, wcale. No chyba, ze tylko ze mną. ;) Zresztą powaznie już mi nie zależy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×