Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

nie no, ja tego nie pisałam złośliwe.Serio przyszło mi do głowy, ze może ma jakąs dietę, która dozwala takie bomby kaloryczne, a przy tym działa.Jeśli tak to ja też chce. :) Co do ciasta drożdżowego - ja jak dojem gryza pączka po dziecku to z kacem moralnym łażę do wieczora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie metabolizm cos sie zatrzymał.Wczoraj zjadłam te buraki, zioła z senesem na sranie,dziś woda z octem jabłkowym. troche pobulkało w jelitach i dalej nic. robie kolejną kawe. tak wgl to ja nie lubie kawy ale po niej zawsze na kibelek latałam wiec dlatego pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placek drożdżowy to największa zakała..wydaje sie taki leciutki a to najgorsze połaczenie wszystkiego co idzie w bioderka,powiedziała mi swego czasu dietetyczka ,ze juz lepiej zjeśc kilka okienejk gorzkiej czekolady niz kawałek placka drozdzowego czy drozdzówki.Ta gorzka czekolada to mniejsze zło-powtarzam tylko jej słowa M@rtuska,słuszne spostrzezenie...ale z drugiej strony jak sobie kobieta zje mały kawałek rano i więcej nie bedzie grzeszyc,to nie powinno jej to zaszkodzic wagowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubi Du tylko się nie poddawaj :) Wierzymy w ciebie i nie bierz sobie tego wszystkiego tak do siebie. Co zjadasz na codzień? Opisz np wczorajszy dzień. GłodnyOwoc a ty co dzisiaj jadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz się spowiadam 1 kromka na sniadanie razowa z chudym serem z rzodkiewką i herbatka łeb mi napier...więc nurofen raz :) 2 kromki z plastrem chudej szynki i ogórkiem zielonym-2 sniadanie obiad coś a'la bigos...ale nie taki tradycyjny,kapucha ugotowana z przyprawami i koncentratem pomidorowym i filet z kurczaka na teflonie potraktowany na razie tyle Mysle ze za godzine to jabłko moze i mała activie i tyle na dzisiaj a Ty Lateksova oprocz kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_9419
Nie potrzebne ćwiczenia. ! wystarczy rozpocząć program CellReset! trwa 28 dni , a efekty gwarantowane ! Zapraszam - www.resetujkomorki.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano kawa. Woda z octem jabłkowym. Na obiad kawa z ciemną bułką ziarnistą. Szklanka soku wielowarzywnego. I to koniec na dziś. Ale myślę że wieczorem jeszcze zrobie herbate z senesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuje za bardzo głodu bo ciągle fantazjuje o moim eksie :) Jutro ma zadzwonić. Normalnie nie moge się doczekać. Nawet jakby nie wypaliło z nim to nie szkodzi. Ważne że mam motywacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lateksova, ale skutek uboczny może byc taki, że w nocy nie będziesz mogła zasnąć. ;) Za dużo kawy to kiepska noc, wiem coś o tym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie cierpie na bezsenność a ostatnio sie cos pogorszyło. dziś np nie mogłam zasnąć więc wstałam po 3:00 w nocy i zaczęłam sobie kuchnie sprzątać,kibel myć itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To myslałam ze tylko ja dzis źle spałam...jakas masakra ,no ale zeby kibel myc o 3 :))) hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkryłam, ze jak po obiedzie nie piję już kawy i jak nie zarywam nocy przed kompem ;) to zasypiam szybko, spi mi sie idealnie i wstaję wyspana nawet o 5,30 jeśli dziecko tak zarządzi. :P Wczoraj poszłam spać o północy i dzisiejsza pobudka o 6tej zwaliła mnie z nóg na cały dzień. ;) Starzeję się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje 12 letnie dziecko spi juz normalnie :) i budzi się o powiedzmy normalnych porach. U mnie chyba zmiana pogody tak działa własnie zazyłam druga tabletke przecwbólową,łeb mi pęka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje się tak słabo i beznadziejnie że postanowiłam zjeść puszke z tuńczykiem (70 kcal) i kisiel który ku mojemu zaskoczeniu ma 20 kcal. Może warto kiśle jeść? Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lateksova,z dobrego serca to piszę..nie odzywiasz się zdrowo. Dlatego wczesniej pytałam co jadłaś itp... Kefir,sok warzywny i bułka...co to ma byc?..Dlatego słabo sie czułas wieczoram i zjedzenie na noc tunczyka i kisielu to nie jest dobry pomysł.Organizm zaprotestował bo dostrczałas mu za mało tego czego potrzebował.,czyli jakby to powiedziała dietetyczka -źle zbilansowana dieta. Spróbuj zamiast od kawy zacząc dzien od sniadania.lekkiego,zdrowego koło 11 drugie-np owsianka Activii kubełek duzy ma tylko 108 cal jakis owoc.Ty w ogóle jesz owoce? To by wszystko wyjasniało dlaczego masz problemy wiesz z czym :) potem jakis obiad /to co przedtem pisałas to ok-czyli ziemniaczki z groszkiem,czy jakies tam mięsko zapiekane/ wczesnym wieczorkiem tunczyk np z łyzka chudego sera /dostarczasz białko a to sprzyja chudnięciu i na pewno głodna nie bedziesz/ Ja staram sie własnie w ten spsob odzywiac,chudnąc normalnie czytaj 2-3 kg miesiecznie ale bez efektów jojo... Pozdrawiam P,s Kisiel? Obczaj ile ma cukru :) nie patrz tylko na kalorie,jak tak bardzo chcesz to zjedz sobie w ciagu dnia a nie na wieczór...to samo tyczy sie owoców.. No dosc tych madrych rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 82 kg :) Nawet się wyspałam bez nocnych pobudek. Czuje sie świetnie. W pon ide kupic nowe tabletki bo od kilku dni jestem bez. Ale na razie sie trzymam. Jak to fajnie jak brzuch nie odstaje :) Jem owoce. Przedwczoraj byly 2 pomarańcze na pół z psem :D on wszystko zjada. Nawet jakbym mu cytryne dała to by pewnie zeżarł :D Nabiału nie cierpie. Ale moze dzis jakis obiad wymysle. Zmiksowana zupa z wątróbki i marchewki. Jeszcze sie zastanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lateksova,jakie Ty prochy żresz? Ja cie kręce...jestem pierwsza przeciwniczką tego typu rzeczy.Straciłam majątek na t g... i jezeli po nich schudłam to potem ZAWSZE był efekt jojo.. No ale każdy kowalem swojego losu jest przecież. Szkoda ze nie lubisz nabiału,jest małokaloryczny /mówię o chudych wersjach :)/daje uczucie sytosci wzmacnia mięsnie itp itd :) Ja tez sie wyspałam dzisiaj Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było kupiłam owoce. Przed chwilą zjadłam banana,kawa inka za chwile. A na obiad gotuje brokuł,marchewki i wątróbki troche. Wszystko zmiksuje. Biore tabletki które nazywają sie Lida. Kupuje u zielarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! dziś nie ma się czym chwalić mąż robił obiad i mięsko było na patelni z oliwą z oliwek smażone . No ale od jutra już tylko gotowane :) grejfuta jadłam i jabłko . Rano bułka z ziarnami jajko gotowane na miękko, potem jogurt z siemiem lnianym 🌻 Głodny owoc 🌻 Ale mnie do pionu przyprowadziłaś ! DZIĘKUJE ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GłodnyOowc
Skubi du-dziękuję za miłe słowa.Pamietajcie kobitki,ze jezeli cos tam napisze ostrzej to naprawde w dobrej wierze. Skubi,no ja czasami pozwalam sobie na 2-3 małe okienka czekolady gorzkiej.Unikam ciast,po prostu przestałam piec-bo to zawsze kusi,chocby nie wiem co.. Są jeszcze te z Nestle chyba czy z innych takie batoniki-rewelecyjne to to nie jest,ale nie ma zbyt duzo kalorii i w ciagu dnia raz na jakis czas mozna chyba zjeść :) Ja mam patent taki..mleko chude z kako /to z wiatrakiem/ i słodzik...tez zaspokoi głód na słodkie a kalorii ma mało więc mozna czasami zaszaleć. Lateksova-owoce super:) tylko nie przesadzac,bo to cukry jakby nie patrzył... jak mnie prowadziła dieityczka to mogłam w ciagu dnia zjesc max 2 małe jabłka albo 1 duże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie o rzucaniu palenia w czasie diety? może się wstrzymac i zacząć jak skończę dietkowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula ja bym się wstrzymała. wiadomo że po rzuceniu palenia chce się przeważnie jeść. Mój wujek przerzucił się na tego e-papierosa a potem robił to coraz rzadziej aż przestał palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zauważyłam wzmożony apetyt i nie jestem z tego zadowolona... ale jak skończe dietke, przestane palic i przytyje to też sie wkurze... i tak źle i tak niedobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo rzucanie palenia, jeśli się jest uzależnionym, daje odczucia psychiczne i emocje jak dieta, więc jeśli będąc na diecie jednocześnie rozpoczniesz rzucanie palenia to tak jakbyś trudności dietowe pomnożyła sobie przez dwa.Ja bym z rzucaniem się wstrzymała. Jeśli podczas diety wyrobisz w sobie zdrowe nawyki i będziesz się ich trzymała, to rzucając palenie nie przytyjesz. Aczkolwiek łatwo nie będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Melduje, ze na wadze kolejne 2 kg mniej :) Nie mam czasu, ale cwicze codziennie, no prawie, 1-2 mam na regeneracje. Dziewczyny, zlwaszcza kiedy cwiczycie, musicie jesc zeby chudnac. Jedzac malo, nie wlasciwie rozwalamy metabolizm. Ja jadalam z 600kcal dziennie przez ok 2 lata i schudlam w tym czasie z 2kg. Odkad zaczelam jesc duzo wiecej ( ale wartosciowe rzeczy, nie smieciowe jedzenie) zaczelam chudnac i nie chudne szybko jak coniektorzy, bo 16kg w ciagu 11msc schudlam, ale bankowo trace tluszcz i z kazdym dneim wygladam coraz lepiej. A moje cialo jest jedrne i bylo takie nawet przy wiekszej wadze- dzieki cwiczeniom. Zalamuja mnie teksty, ze ktos je jeden posilek etc bo przeciez pozniej kiedy zacznie taka osoba jesc normalniej, choc troche bardziej kalorycznie to wszystko wroci i z dodatkiem jeszcze. Polecam wam zdrowe jedzenie, w rozsadnych ilosciach i cwiczenia. :) Buzka! Ps. Witam wszytskie nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Kawa ? śniadanko do pracy szykuje , hula hop doszedł !!! tak długo jeszcze nie czekałam na przesyłkęłodny owoc ! gadasz ! tylko 1 jabłko ja czasem zjem ze 3 i grejfuta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła duchem w czerni- TWÓJ NIK JEST ZE TAK POWIEM ZAJEBISTY :)) Podpisuję sie dwoma rekami pod Twoim ostatnim postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×