Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

Kiedyś marzyłam o mziejszeniu piersi a teraz o ich podniesieniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, ja zawsze byłam bardzo otwartą osobą, to właśnie internet i fora nauczyły mnie dystansu i nieco więcej skrytości. ;) zresztą jeśli chodzi o igraszki jak to nazwałaś kiedyś byłam niewyżyta, ustabilizowanie życia, dziecko i nadwaga mnie od tego skutecznie odciągnęły, ale nie po to rok 2013 postanowiłam poświęcić na zmianę życia, by w tej dziedzinie zostało po staremu. ;) Żeby już tam nie odpisywać to tu sobie pozwolę: "Odnosnie kawalka paczka- Martuska jak masz wielka ochote na cos, lepiej zjesc ten kawaleczek zeby potem nie rzucic sie na np 2-3 paczki." też własnie z takiego założenia wychodzę, jednak póki co wolałabym powstrzymać się do czasu wkręcenia się na dobre w dietę i wyłapania systematycznych spadków wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten[,,
link nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana- no moj tez jest moim :) ;) Ja Ciebie tez lubie bardzo :D ;) x Aneta- Straj sie jesc malo, ale czesto. Najlepiej co 3h. Owoce jadaj do poludnia ( no chyba, ze napdnie cie ochota na cos slodkiego i zamiast batona zjesz jablko- wtedy ok niezaleznie od pory.) Jedz duzo warzyw, parowane, gotowane, pieczone lub duszone mieso. Pieczywo biale zamien na wieloziarniste, tak samo makaron czy ryz- na brazowy. Ostatni posilek jedz na 3-4 h przed spaniem- nie o 18 jesli chodzi sz spac kolo polnocy- to glupota. Dobrze zeby byl to bialkowy posilek. Po cwiczeniach koniecznie cos zjedz zlozonego z weglowodanow i bialek+ warzywka, albo specjalny shake proteinowy + banana np. Jesli to wszystko zrobisz i dolozysz trochje ruchu= bedziesz szczupla do wiosny :) Na bank! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** MArtuśka - cycki?? ze silikon? poważnie??*** asmana, własnie przecież napisałam, że nie silikon i te sprawy tylko plastyka, czyli wypełnienie nadmiaru skóry(najlepiej moim tłuszczem w doopy) i podniesienie.Żadnych silikonów.Silokon co kilka lat trzeba wymieniać,n ie wyobrażam sobie poddawać sie poważnej operacji (bo dla mnie krojenie skóry to powazna operacja) tak często. xxx Aneta witaj. :) Jestem od ciebie tylko 2 cm wyższa i marzę póki co o wadze takiej jaką masz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko z córką szczupła i TY do tych wszystkich zasad się stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuśka a to przepraszam widocznie w pośpiechu źle przeczytałam:-)... Agha witaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana ja też hehe..:-) A co do diety?to jak jecie?bo ja odrzucam jasne pieczywo,ziemniaki tłuste..gazowane.jem te chrupkie pieczywo z wasa ,ale nie wiem jak długo na tym zajadę heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana- no raczej :) To poprostu zdrowy styl zycia :) Jesli mam ochote ( zawsze przed okresem mam, w pozostale dni nie) na cos slodkiego czy niezdrowego to jem to w malej ilosci, zeby- jak Martusce pisalam- pozniej nie rzucic sie na wiecej. Zreszta od dawna mamy zasade u nas w domu- bo tak sie zywi cala nasza rodzina- ze co jakis czas kupujemy cos czego na codzien nie jedamy i wtedy nikt nie teskni na codzien za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) juz sie tam pożegnalam mam nadzieje ze uda nam sie Aguche ściągnąć a jeśli nasza główna pomaranczka tu wpadnie to juz tym razem nie popuszcze wyzwisk i na policję złożę doniesienie z tym razem dokładnym adresem zamieszkania jak trżeba bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi do zdrowego stylu życia brakuje wieeeeeeeele....., ale co mam się za życia katować:-P Aneta ja obecnie jestem na dukanie (zaraz się gromy posypią)... nie mam wiele do schudnięcia, więcpowoli, powoli do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co, póki nie rozkręcę sie z chudnięciem na serio całkiem odtawiłam pieczywo,makaron,ryż,kaszę,ziemniaki,wszelkie takie wypełniacze.Słodkiego owszem zdarzy mi sie chapnąc, ale to własnie na zasadzie o której Szczupła pisała, że jak mnie przyciśnie to coś muszę,jednak nie obżeram się jak kiedyś. wykluczyłam napoke słodzone (mój mąz się nimi katuje), choć czasem jak mnie sciśnie to też łyka pociągnę ;) no ale zazwyczaj jak już bardzo mnie na napój gazowany ciśnie to wolę jednak jakiś light na słodziku wypć niż taki z cukrem.Generalnie na wodę się przestaiwłam, no i oczywisćie moją ukochaną zieloną herbate piję. Na bakier ze sportem jestem niestety :/ ale to już taki mój rys charakteru, ja z natury leniwiec jestem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego co opisalam powyzej, pije duuuuzo wody. Zazwyczaj niegazowanej, ale zdarza sie i ta druga. Nie uzywam cukru, a jak gdzies cos slodze to syropem klonowym lub miodem. Jem tez tak z raz w tyg ziemniaki. No i od czasu do czasu nawet ciasto wcisne- ale 1- 2 kawalki, a nia jak moja przyjaciolka 1/2 blachy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nowe dziewczyny :) ja juz generalnie swój cel osiagnelam i schudlam z 65 kg do 59,7 (moje ostatnie wazenie) ale chce powalczyć jeszcze o cm ćwiczac a moje koleżanki z poprzedniego wątku naprawdę mnie mobilizuja. Co do diety jak tylko raz w życiu po ciąży zastosowalam Dukana a teraz schudlam na MZ bo jak tylko zaczynam myśleć ze czegoś mi nie wolno to ssanie sie włącza. Mam nadzieje ze nam sie wątek rozwinie juz bez syfu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam juz sie tam pożegnalam mam nadzieje ze uda nam sie Aguche ściągnąć a jeśli nasza główna pomaranczka tu wpadnie to juz tym razem nie popuszcze wyzwisk i na policję złożę doniesienie z tym razem dokładnym adresem zamieszkania jak trżeba bedzie No i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ,ja chyba posłucham szczupła w duchu i zrobie tak jak mi opisała :-) Wezmę się do dzisiaj ,a ie tak jak zawsze od poniedziałku hehe..weekend zawsze najgorszy bo to zawsze sobie na więcej pozwalałam,mieszkam z mamą,a ta zawsze to sałatkę to ciasto zrobi na niedzielę i weź wytrzymaj tylko patrząc hmmm.. Ale trzeba w końcu z tym skończyć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArtuśka ja to leniwiec z wyboru:-)mąż lubi kanape filmy piwko ja rower uwielbian spacerowac mogłabym godzinami, ale samej się nie chce:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta a może zacznij jak ja on mniej zrec? Zamiast 4 łyzek sałatki weź 1 , zamiast 3 kawałków ciasta 1 i tak ze wszystkim. Dla mnie w ten sposób łatwiej sie powstrzymać od napadów czegoś niedozwolonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana, żadne gromy. ;) Mam nadzieję że tutaj będziemy się motywować, a nie na siebie wjeżdżać jak którejś nie uda się nic zrzucić ;) Jedynie mogę ci powiedieć, ze na dukana uważaj i jeśli zamierzasz go pociagnąc dłuzej niż miesiac to zrób sobie badanka kontrolne - krew mocz i te sprawy.Moja znajoma po tzrech miesiacach dukana (ale trzymała się rygorystycznie) zachorowała na łysienbie plackowate,tak w każdym razie określił to dermatolog.Męczyła się strasznie, bo musiała łykać tabletki, używać specjalnego sprowadzanego na zamówienie szamponu i poroniła nawet ciąże pierwszą. :( Nie wiadomo czy własnie rozstrój po ducanie nie przyczynił sie do tego trochę. Na ducana trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.6 tak tak,one nie chą z mamusią chodzić wolą swoje towarzystwa... jedynie co w lecie jeździmy w czwórke na rowerach po lesie - oj kocham to....,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napadów nazarcia sie ... Zjadlo mi :) Przepraszam za literowki i czasem słowo z kosmosu ale auto korekta w ipadzie Polska nie jest najlepsza i jak szybko pisze to czasem nie wylapie :) X Szczupła genialny pomysł z nowym topikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArtuśka kiedyś byłam na dukanie,ale wytrzymałam miesiąc:-), wg. testu już 8 lutego powinnam osiągnąć swoją wymarzoną wagę.., więc nie jest to długo..,ale znająć życie i mnie nie dociągnę jej do końća III fazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×