Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

Jesssuuu jak sie pisze na szybko to takie debilizmy nieskladne czasem wychodza ze litosci. Mam nadzieje ze doczytacie i sie domyslicie o co mi chodzilo LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewtemacie
wow, munetka, szczena opada. da sie tyle w ciagu 3 miesiecy??? aż mi wstyd borykam sie z waga juz tyle lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no ja nie umiem pływać tzn kiedyś umiałam, teraz nie wiem, bo kiedyś się nad wodą topiłam i od tamtej pory do wody nie wejdę tylko do wanny. a jeżeli chodzi o cellulit to moje 3 koleżanki brały właśnie te tabletki cellasene i było u nich bardzo widać poprawę. ja wtedy byłam w ciąży to nie mogłam z nimi przetestować, ale robiły wtedy sobie zdjęcia przed i po i naprawdę były rezultaty.co prawda każda miała inny stopień zaawansowania ale i tak każdej pomogło. teraz chcemy zamówić razem od nowa aby taniej wyszło i zobaczę czy pomoże choć trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ni do końca tak, 3 miesiące ujełam w sumie, pierwsze 10 kg poszło w przeciagu 2 mieiacy bo sie tak bralam i nie brałam, a 20 w 3 meisiace, tak da się, nie głodziłam sie, ja niestety tez przybrałam wage po porodzie. generalnie wcinam codzien galaretki, nie mam obwisłej skóry, jest w bardzo dobrej kondycji a wyniki badan nigdy nie były lepsze:) planuje zakup rowerka stacjonarnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj munetka chyba nie braluje Ci zawziętości i silnej woli - a u mnie z tym na bakier jednak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pływać bardzo lubie, ale przy diecie basen odradzają, ponieważ człowiek jest po nim wygłodnialy jak lew i jest obawa przed rzuceniem się na jedzenie. Ja przymiwerzam sie też do Cwiczen Ewy Chodakowskiej ,ponoć są na prawde dobre musze zaryzykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co zawziętość jest i to podstawa:) wszystko leży tylko i wyłącznie w naszej głowie, skoro bedąć w ciaży mogłam odmówić sobie alkoholu , to przecież i teraz jestem w stanie odmowić sobie jedzenia:) wszystko to głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana - kazdy ma jakies tam problemy z dyscyplina ale najwazniejsze to sie nie poddawac prawda? x sluchajcie moze umowmy sie na jakis dzien tygodnia na raport pt ile razy sie zawalio, ile sukcesow, ile cwiczen no i ile wagi poszlo? W ten sposob jednorazowo bedziemy wiedzialy jak nam idzie. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agha prawda prawda gorzej z wykonaniem:-P Ja jestem jak najbardziej za, alew jakiej formie? tabelki i aktualizowania jej np. co soboty? tylko nie tak, że jedna sobie podje i nie będzie stawała na wagę "bo się boi";-P....jak wszystkie to wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ja już moge napisać - zero ćwiczeń...., no chyba że igraszki z mężem to też ćwiczenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Agha i gdzie ten Twój poat.... bo zgłupiałam że już mam przewidzenia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie w formie tabelki bo zaraz sie ktos moze o prawa autorskie upomniec LOL moze po prostu w poniedzialek kazdy piszemy jak leci co sie w tygodniu dzialo. Jak ktos chce szczegolowo to prosze jak tylko na zasadzie TAK i NIE tez dobrze, a wage pisac jak leci bo przeciez i tak kazda z nas wie czy poszlo w gore czy spadlo a liczy sie caloksztalt a nie 30 deko w to czy tamto prawda? x a igraszki z mezem jak wysilkowe tez zaliczac trzeba do cwiczen jak najbardziej (lezenie na klode sie nie kwalifikuje LOL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana - kafe sie zapycha i pokazuje posty z opoznieniem to moj drugi jest a poprzedniego jeszcze nie widac jak to pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co to za igraszki jak się lezy jak kłoda:-P szczupłą coś o tym wie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walentynka:)
ja tez się podjełam zdrowej diety i ćwiczeń .Studiuje dietetyke wiec nie wypada bym zaokraglona była zbytnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walentynka:)
ja tez się podjełam zdrowej diety i ćwiczeń .Studiuje dietetyke wiec nie wypada bym zaokraglona była zbytnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła mama jak patrze na Twoją wagę to się zastanawiam z czego kobito TY chcesz się odchudzać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynka wiesz szefc bez butow chodzi ale wiadomo nikt puszystej dietetyczki serio brac nie bedzie chyba ze .... masz taki niecny plan ze najpierw przytyjesz , pozniej opracujesz super diete i schudniesz i wtedy bedziesz gwiazda od doradzania :D W sumie to dobry plan :) witaj ja mam dzis lenia do mega kwadratu i NIC mi sie nie chce !!! Ale to tak zawsze przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juuuujuuuu ja tez tak mialam ale dalo sie ...tylko powoli :) Ale sie Szczupla ucieszy jak wroci ze tak sie jej watek rozrosl ...pare godzin i juz 4 strony WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do du... z tą kafeterią..pokazuje posty potem usuwają..., albo dublują ehhhh nie mam już nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za ważeniem i kontrolowaniem:) mam nadzieje ze bedziemy tu razem do końca że zadna po drodze nie odpadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napiszę jutro już dopiero, bo mnie też wku.....ta kafeteria piszę od 15 i dupa idę robić naleśniki ze szpinakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) jejku ale temat się rozwinął ja niestety nie mogę tu być co chwilka bo praca itp. ale ramo i wieczorem zawsze napisze :) już wszystko przeczytałam :) I nadrabiam zaległości. Ja jako tako nie mam żadnej diety ograniczam jedzenie ile się da :) np. dziś zjadłam 1 jabłko i jedna owsiankę ok 250 gr a teraz na obiad zjem surówkę z kapusty kiszonej i to będzie na tyle woda i kawa z mlekiem :) Stosuje dietę od 10 października startowałam z wagi 81 kg :) dziś już mam 74 ale moje marzenie to 62 kg do lata :) może się uda .Ćwiczę tez w miarę możliwości jak mam czas czyli tak 3 razy w tygodniu po 40 min rowerka stacjonarnego i dziennie 50 brzuszków lub 100 zależy jak mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski kafe dzis nie dziala jak trzeba. Jestem juz z godz w domu, ale nie moge niczego wyslac.. Nie wiem czy to pojdzie, jak tak to witam nowe kolezanki :) Juuujuuuu- ty pisalas na pierwszysch str tamtego topicku, dlaczego przestalas? Pozniej po basenie jeszcze sie pojawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×