Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

W tym momencie po ciazy mam na liczniki 88 kg przy wzroscie 173 cm no i od dwoch dni dieta typu MŻ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystkie trzymamy kciuki....dfasz rade, pomysl o lecie, spacerkiem z Frankiem:-)i od razu wieksza mobilizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego do was dołączyłam bo samej jakos tak nie ma za wielkiej motywacji a w grupie zawsze raźniej a i fajnie sie komuś pochwalic efektami, posłuchać dobrej rady. Ja 3 lata temu schudlam 20 kilo w 3 miesiace no ale na dobre mi to za bardzo nie wyszlo wiec teraz zakladam ze do lata chociaz z 15 uda mi sie zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła ucichło, bo dziewczyny pewnie zajęte, ja młodego ogarniałam, no a poza tym sama sobie odpisywać nie będę. :P Asmana, masz dzieci? Ja póki nie miałam dzieci, a już nie pracowałam (miałam ciąże zagrożoną) to też spałam z mężem cały dzień, a jak on szedł na noc do pracy ja zasiadałam przed tv lub kompem i tak do rana. :P Pela1992 - witamy młoda mamę na topiku odchudzaniowym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walentynka:)
ja mam 168 na wadze 57Pamietam okres wakacyjny z ubieglego roku gdzie waga pokazywala 50 mimo ze dostawalam pochwaly zadobrze nie wygladalam.Mi bardziej chodzi o wprowadzenie zdrowych nawykow żywieniowych bo taka prawda ze wiekszosc chorob z diety wynika.Oczywiscie wprowadze aktywnosc fizyczna bo lekki zarys mięsni wyglada kuszaco.To prawda, ze traktuje sie w pewnym stopniu jak królik doświadczalny bo często różne rzeczy testuje.Prawda jest taka , ze jesli ktoś chce to schudnie tylko czasu potrzeba i jednak dobrze to z głowa robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najwiekszy problem mam z ruchem bo po calym dniu z maluchem to mam ochote tylko walnąć się do łózka i poleżeć przed telewizorem. No ale bez ruchu się nie obejdzie trzeba jakis wprowadzic i przypomnieć sobie ze mam jakieś mięśnie brzucha o ile całkiem nie zanikły hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska tam mam dwie cory, ale nie sa juz tak male by potrzebowaly caly czas mojej uwagi. Mi sie zadko kiedy zdarza by zasnac po poludniu-musze byc naprawde bardzo zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela, ale jeśli po całym dniu z dzieckiem padasz,znaczy dziecko jest absorbujące (mój synek jest samodzielny na tyle że nie absorbuje poza tym ze się czasem pomiziamy czy popbawimy klockami,z reguły nawet sam woli się bawić) to już ruchu ci w sumie zbytnio nie potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój ma dopiero 2 i pol miesiaca wiec troche ruchu przy niem mam szczegolnie ze spac to mu sie za bardzo nie chce, a lezec tez nie lubi i tak chodze, huśtam niekiedy polezy, posmieje sie albo pospi ale w dzien raczej malo zdarze kawe wypic albo cos ugotowac na szybko:) Mimo wszystko jakies cwiczenia na brzuch by sie przydaly bo pomimo tego ze po moim brzuchu nie bardzo bylo widac ze w ciazy jestem to nie jest on juz w takiej formie jak byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie cię nie pocieszę mówiąc, że już nigdy nie będzie jak przed ciaża, ale w sumie chyba warto. :) A co do wymagań maluszka - to ja gapa. ;) Napierw w stopce czytam, że świeża mama, a teraz porównuję z moim dwulatkiem. :P przepraszam najmocniej, późnia pora a i martini już poszło w ruch. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M@rtuśka spoko:) hehe mi tam jest dobrze tak jak jest byle by się tych kilogramów pozbyć i dla siebie i dla męża bo w końcu nie taką babke sobie brał;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ja dopiero wstalam. Jak sie polozylam z mezem po 17 tak dopiero oczy otworzylam:-P. Maż poszedl do pracy na noć wiec jego spanie usprawiedliwione. Szczupa ja i owszem mam rowerek w domu i walczylam z mezem ok. W LAT aby zawiozl mi do naprawy, bo cos sie pochrznilo. Przed swietami w koncu go zmobilozowala, a ciezki on a ciezki on jak cholera-rowerek. Zaplacilismy 150 za naprawe i w swieta dziecwzyny znowu mi go popsuly. Musze wyniesc do piwnicy, bo tylko miejsce zajmuje. Na rowerku to lubilam jezdzic, zawsze to jakis ruch nie:-P. Martuska ja tez dlugo mialam myslenie jak Twoje, ze jak bede jakdla to nic nie schudne. Potem zaczelam jesc przede wszystkim sniadania co nie powodowalo wieczornego napadu glodu i pustoszenia lodowki. I jadlam co 3 godziny. I zaczelam chudnac. Ale powiem Wam, ze 6 lat temu odchudzalam sie z wagi 82 i w dwa miesiace schudllam 12. Zaczelam od kopenhaskiej a potem na snadanie jogurt obiad warzywa na patelnie i potem plasterek szynki i to caly jadlospis byl.... Teraz jestem madrzejsza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co? ;> Oficjalnie mam te 5 do tyłu, ale od kilku dni waga mi pokazuje błąd i nie ważyłam się, więc moze wiecej jest na minusie.W każdym razie dzisiaj założyłam bluzeczkę, którą już miałam wystawiać na opchnięcie na all i choć nie jest luźna, to tez nie pije. ;) poza tym po wszystkich spodniach które dotychczas nosiłam widze, że opadają, a jedne takie co były za ciasne, nadal są ciasne dosyć, ale już przynajmniej mogę je dopiąć i normalnie w nich funkcjonować. ;) Tak się pochwalić chciałam.Widzę że trochę brzuch mi zleciał, ale niestety fałda pociążowa jak wisiała tak wisi, mniej jakby napompowana, ale obawiam się ze zostanie z tego skóra wisząca, zwłaszcza że po cesarce nie mam nawet na fragmencie szwu czucia ciągle.To już dwa lata więc raczej czucie w tym miejscu mi nie wróci. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M@rtuśka ja u mnie czekam na takie efekty bo im mniej na wadze tym wieksza motywacja. A wazyc mam sie zamiar raz na tydzien bo jak bede sie codziennie wazyc to mniejsza radosc ze zrzuconych kilogramów;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska to gratulacje....pewnie, ze sie trzeba chwlic sukcesami. Ja 10 lat temu mialam wycinany wyrostek i tez w miejscu blizny nie mam czucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana- moj tez niedawno byl naprawiany, tylko ja mam w domu takiego mechanika, co naprawi rower, auto, skuter, a nawet i samolot ;) No ale tez mi sie zepsul i mialam 2dni bez rowerka. Za to ost, idac do pracy moj maz znalazl rower w dobrym stanie, swietnym wrecz porzucony. No i kolory ma bajeczne- taki blekitno- rozowy, poprostu sliczny. Pare czesci sie wymieni, zreperuje i bedzie jak nowy. A w skl widzialam takie za 300 :) x Pela witaj! Gratuluje slodkiego malucha- ja uwielbialam ten okres, kedy moje dzieci byly takie malenkie. :) Musze przyznac, ze podoba mi sie imie twojego synka. Moj mlodszy syn mial miec tak na imie, ale ze wzledu na to, ze po ang Franciszek juz trudno byloby napisac/ przeczytac, a Frank to juz nie to samo- no i ja rodzilam w PL wiec nie daloby tak rady- wybralismy mu inne imie. A imie Franek dostal nasz pies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodzilam naturalnie wiec blizny nie mam. I mysle na jakie cwiczenia na miesnie brzucha sie zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska- no i super :) Ja juz cala garderobe wymienilam prawie :) Zostalo mi kilka koszulek etc i no tra ktora mam na sobie kilka msc temu byla lekko za krotka. Wygladalam jak Kubus Puchatek niemal :D A teraz do polowy tylka mi siega, takze jest dobrze, bedzie lepiej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupla duchem w czerni hehe powiem ci ze my w niemczech mieszkalismy i nie bardzo sie zastanawialam nad tym jak to bedzie po niemiecku ale do pl wrocilismy wiec Franciszek jak najbardziej na miejscu:) A zeby tak psu dac na imie to bym nie pomyslala hehe i tak na pisia Franciszku wolac haha:) No ja tez w synku zakochana chociaz po 9 miesiacach prawie ze lezacej ciazy i prawie 3 miesiacach od porodu jestem żądna wyjscia do ludzi, do znajomych którzy sie troszke porozjezdzali na studia i sama zostalam w mojej dziurze. No ale zeby im sie pokazac to najpierw sie musze do pozadku doprowadzic bo 2 lata temu w liceum bylo mi z 18 kilo lzej;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupla tzw. Zlota raczka:-P. ..... U mnie caly czas psek zspada z kola zamachowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupla duchem w czerni jutro te cwiczenia chetnie wyprubuje jak tylko od tesciów wroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za tydzien 21 mi stuknie:) kurcze poszlabym na zumbe :) no ale to jak znajde nianke ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×