Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

Gromy to tylko za glodowke moga leciec ;) Dukan pewnie jest skuteczny, ale jesli sie cwiczy tak jak ja, trzeba dostarczac wszystkich skl, rowniez wegli. Wazne, zeby to byly cukry zlozone, a nie proste. Czyli wlasnie pieczywo wieloziarniste, owoce- te tez maja cukier etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana, dla mnie i ducan i kopenhaska i kazda inna dieta jest uciazliwa.Tak jak wyżej Agha pisała - każde "nie wolno" powoduje obsesyjne myslenie o tym czego nie wolno właśnie. Dlatego teraz raczej MŻ i raczej z nastawieniem że schudnę powoli, nie spektakularnie, ale za to schudnę. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki- ja musze uciekac. Musze pocwiczyc, wyprowadzic psy i odwiedzic przyjaciolke. W drodze powrotnej zrobie zakupy i wtedy do was zajrze. Pozniej jeszcze na basen jade, ale to juz pod wieczor. Zycze Wam milego dnia i do pozniej! Fajnie, ze jestescie :) BUZIAKI!! :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej weźcie mnie przygarnijcie,co prawda jestem już na jednym topiku,ale nie wiem czy przeżyje, a tu widzę,że jest ruch i jest co czytać i do kogo pisać.Jestem znowu na 1000-1100kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wesoła Mamo. :) Jeśli jesteś kropkiem to cię przygarniemy. ;) Napisz coś o sobie. uwielbiam dietę 1000 kcal. :) To na niej kiedyś "za młodu" zrzuciłam 16 kilo w niecałe 3 miechy. :P A jadłam nawet czipsy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS.Szczupła, podoba mi się twoja stopka - "jest dopbrze, będzie lepiej" - idealnie pasuje do mojego planu na życie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS.Szczupła, podoba mi się twoja stopka - "jest dopbrze, będzie lepiej" - idealnie pasuje do mojego planu na życie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jem wszystko,a co ja mogę o sobie napisać hmmm mam dziecko 1,5r które śpi właśnie i męża mam....i mam za dużo kg i chcę do 50 zejść przy 163-każdy dodatkowy kilogram idzie mi w doopsko. mam tendencję do picia porannej kawy przez 5h:) lubię słodycze i one mnie też bo zastają przy mnie w postaci cellulitu zamierzam zaopatrzyć się w tabletki callesene czy jakoś tak,bo po ciąży nie chce mi to zejść gówno. No i ćwiczyć chciałam,ale bolały mnie kolana i poszłam do lekarza i powiedział,że nie mogę ćwiczyć ,bo wycierają mi się chrząstki,że mam też reumatyzm w wieku 23 lat-robie się stara baba,zobaczymy czy się poprawi to zacznę ćwiczyć skalpel Chodakowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooł, widzę po stopce WesołaMamo, ze masz 30 kilo w dół.Szacun. o.O Z tym piciem kawy 5 godzin mam to samo, tak jak z miłością do słodyczy i słodyczy do mnie. :) Tylko mi w brzuch idzie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed wyjsciem jeszcze zagladam :) Wesola mamo- nawet jak ci sie poprawi nie powinnas sie forsowac i radzialbym ci- nawet teraz juz jako rehabilitacje- basen. W sklalpel-u trzeba trochje poskakac a to nie bedzie sluzylo tobie jesli jestes chora. Skad jestes? Ja mieszkam w UK. x Martuska- to takie moje mini motto zyciowe ;) Tez je lubie :) x Uprawialyscie kiedys jakies sporrt dziewczyny? Ja tak- woltyzerke kiedy bylam dzieckiem, poznej jazde konna i nawet jak mi sie po ciazy pierwszej nie udalo schudnac, jezdzilam nadal. Teraz juz tylko w domowym zaciszu ;) jezdze :P bo kupe kasy ten sport pochlania, ale konie kocham. Jak zreszta wszystkie zwierzeta :) Dobra ide! Buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwierzęta też kocham,ale czyjeś.Sama mogłabym mieć psa czy kota,ale takiego co się nie leni. sport uwielbiałam-bieganie,bo pływać nie umiem i basen od nas daaaaleko bo 50km,tak samo jak chodzenie po górach i przez to bieganie naprawdopodobniej mi się to z kolanami porobiło,bo po każdym następnym sporcie zaczynały mnie boleć. jestem z Dolnośląskieo,w UK mam siostrę do której miałam lecieć w tym roku,ale plany się zmieniły. Po ile Wy macie lat i wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wesoła mamo Ja mam 162 cm i 37 lat :) Szczupła ja 8 lat siatkówkę, pozniej 4 lata bieganie dlugodystansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie sport to abstrakcja niestety. ;) Ja mam 30 lat i 169cm wzrostu (tyle mam w dowodzie, ale może urosłam lub isę skurczyłam, już 12 lat się niemierzyłam ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja musiałam troszkę popracować. Wesoła mamo witaj i ja kawe pijam 5 godzina czasami i cały dzień zejdzie:-) Ja mam 32 i 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munetka_
Witajcie Dziewczyny! ja startowałam z Wagi 105 kg, obecnie waże 78 kg, walcze dalej i dąże do wagi ok 60-55 kg:) jestem caly czas na diecie mż, z małą przerą w grudniu, mogę się do Was dołaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaniewtemacie
munetka, gratulacje podaj prosze czas i jak do tego doszłas...bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie siedzę i piję kefirek:-) ale zjadłabym karaka z grilla o takk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie nic trudnego po prostu przestałam żreć jak świnia:) i jem połowe mniej no moje dzisiejsze menu: śniadanie: 1/2 byłki grahamki z łyżką miosdu II śniadanie : jogurt malinowy 1,5 % obiad: szklanka makaronu penne ze szpinakiem podwieczorek: banan+jabłko kolacja: tuńczyk w sosie własnym ok 100 g staram się by moje posiłki miesiły sie do 1000 -1200 kcal łykam wiesiołek na poprawe cholesterolu;) schudniecię ze 105-78 zajeło mi jakieś 2,5 miesiąca-3 m. przez grudzien 2 kg my przybyło, bo wazyłam 75, także walcze dalej. pije duzo duzo wody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wow ja 30 kg w pół roku,aby skóra nie wisiała.u Ciebie z tym ok? a ja rosół robię i mam pierogi to podgrzeję w wodzie. ale później planuję coś innego to wam później napisze-bo to zależy od tego czy mi mama dziś zakupy zrobi i podrzuci jak wróci wcześniej z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola mama niestety zgodze sie z Toba ze cialo po porodzie juz nie wyglada tak samo nawet jak sie schudnie no ale trzeba robic co sie da czyli ....cwiczyc :) JA ostatnio codzinnie z mezem i corka Zumbe katujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety. ale nie mam kompleksów związanych z wyglądem brzucha po ciąży chociaż są na nim rozstępy i trochę skóry jak się schylę,bo nie chodzę z brzuchem wywalonym dla społeczności, a i da się go zakryć nad wodą kupując monokini które jest i seksowne i nawet skoryguje boczki.a odchudzam się po to aby wyglądać lepiej dla oka w spodniach i dla siebie,bo w tej wadzę źle się czuję i ze względu na nellulit.Ale,że nie mogę ćwiczyć to mi ciężko to przeboleć,bo mam chęci, a jak pewnie będę mogła to już mi chęci wyparują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola mamo czy dobrze pamietam ty nie umiesz plywac tak? A szkoda bo to jedyny sport nie obciazajacy stawow. A co na elektroniczne pobudzanie miesni? Co do celulitu niestety na ta kupe nie ma lekow niestety tylko chirurgia plastyczna mozna troszke zmniejszyc ale pozbyc sie nie da niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×