Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

no name nie powinno, ja bylam na silnych antybiotykach i pytalam lekarz czy to dziecku nei zaszkodzilo a ona mi powiedziala ze do 7-8tc zarodek zywi sie cialkiem zoltym i leki nie maja jeszcze wsplywu, nei docieraja do rozwijajacego sie organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze u mnei wlasnie byla psychika i u M tez. Ja bardzo chcialam dziecko, moze az za bardzo a on sie bal ojcostwa. Nigdy dziecka na rece nie bral. Balam sie co to bedzie jak sie malenstwo urodzi a tu niespodzianka, po 3h od porodu zmienila jej sam pieluszke i ja nosil, a teraz jest jego oczkiem w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
ja pierwsze 3 msc życia mojej córki wspominam źle - kolki, nietolerancja pokarmowa, sen jak zając :-/ bóle brzuszka, płacze, problemy z kupką, karmieniem ........ wtedy nie chciałam już więcej dzieci ..... miałam małą depresję ......... ale jakoś minęły mi te myśli i zapragnęłam rodzeństwa dla niej :-) i znów poczuć takiego małego kurczaczka w swoich ramionach ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniulka wiem ze na USG to za szybko tylko w moim przypadku ja musialam tak szybko isc do lekarza po leki . 3 straty to stanowczo za duzo i lekarz od poczatku chce sie dobrze mna zajmowac. W ostatniej ciazy poszlam w 6 tygodniu i juz bylo za pozno. Juz znalazlam w ktorym tygodniu jestem tak jak pisalam 4,5 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronko ja @ mialam18.s tycznia i pokazuje mi 5 tc.wiec idziemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Filipka pierwsze miesiace wspominam bardzo dobrze . Jadl spal i bym grzecznym niemowlakiem . Bardzo szybko zaczol w noc przesypiac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
załamanie nerwowe zabrało mi te pierwsze chwile ......... nie umiałam się cieszyć dzieckiem ....... dopiero jak skończyła 3 msc odżyłam troszkę ..... ale tak prawie do końca zaczęłam być spokojna jak skończyła pół roku, po roczku już było super, wróciłam do pracy jak miała 10 msc i to też mi pomoglo, przestałąm wymyślać bo nie miałam na to czasu - jak psychika człowika moze byc slaba -przekonalam sie na wlasnej skorze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jak mala skonczyla 2 tygodnie zaczely sie problemy z brzuzkiem, krzyki.... 4 dnia juz nie wytrzymalam, kupki nie mogla zrobic, poprosilam moja mame zeby jej pomogla a ja o 1 w nocy z M pojechalam do Tesco po mleko comfort dla niej ( jechalam pierwszy raz samochodem od 2 miesiecy a prawmko ma 9 miesiecy po mega lodzie bo M byl po piwie - jeszcze mi sie gaz po drodze skonczyl). Po tym mleku bylo jak reka odjal. A pozniej miala skok rozwojowy i mega krzyk 2 dni. We wtorek, tydzien temu wyladowalismy w szpitalu na cala noc bo mala caly dzien spala, nie chciala jesc, plkala, stekala i wogole oczu nei otwierala, jakiegos wirusa zlapala ale juz jest z brzuszkiem dobrze. Teraz chyba tylko za ciocią tęskni i odbiera moje emocje że sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
malawronka - no w takiej sytuacji to musialas isc innego wyjscia nie bylo.. teraz bedzie wszystko dobrze..trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Wy prawie wszystkie juz macie dzieciaczki to wiecie co i jak a u mnie to pierwsza ciąża i strasznie sie obawiam jak to bedzie no i czy sobie poradze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
a ja jestem w 5tc i 5 dniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniulka musi byc dobrze . W listopadzie ja stracilam ciaze a tydzien po mnie moja siostra . Termin porodu mialysmy tydzien roznicy . A teraz ja w ciazy a ona stara sie . Dostala od wczoraj nowe leki po ktorych ja przy drugim cuklu zaszlam dlatego wieze ze i jej sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
Moniqell: moja córka była na bebilon pepti jakoś od 2 tygodnia życia - z podobnych przyczyn .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
malawronka: fajny lekarz, że tak się dobrze interesuje i dba o Ciebie - musisz mu zaufać a będzie dobrze - niewielu lekarzy jest tak fajnych i pomocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
czarnulka0000: pocieszę Cię, że z jednym dzieckiem będzie Ci o wiele łatwiej niż nam (przynajmniej tym co mają dzieci kilkuletnie), ja się boję jak to będzie noworodek i 3latek ....... oj to będzie stres ..... w dodatku jestem odcięta od cywilizacji, najbliższy szpital ok 40,50 km :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jest na Bebilon Comfort. Drogie to mleko ale staram sie na tablica.pl kupowac albo na allegro hurtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Moj gin jest taki ze do wszystkiego podchodzi na luzie i przy tym nie stresuje swoich pacjentek :) i chyba tak powinno byc :) chodzicie do gina prywatnie czy na NFZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzilam niby do super lekarz, polecanej bo mialam w szpitalu św.Zofii rodzic a jak zaczely sie problemy to mnei zostawila, zero pomocy.... teraz w szpitalu w ktorym rodzilam trafilam na super lekarza. Dzieki niemu zyje ja i moja córcia. Teraz juz tylko do niego bede chodzic bo nas uratowal... Ale nei bede Wam o tym opowiadac, nie bede straszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaam
ja chodze w ramach uslugi Luxmed bo taki pakiet mamy wykupiony w pracy wiec super bo darmo i wszyscy specjalisci .Dziewczyny chce zeby moja ciaze prowadzil dr Kaminski Tomasz , dodam ze jestem z Pabianic moze ktoras zna, chodzila??? do niego jakes opinie/?? bo ja jak narazie slyszalam same pozytywne:) a jeszcze takie pytanko co z SEXEM bo mnie lekarz powiedzial zeby tak do 12 tygodznia raczej unikac szalenstw hehe:) a jak z wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
Moniqell: ja do 13 msc dawałam córce pepti, później wyrosła z alergii, ale niestety zaczęły się inne problemy i prawdopodobnie ma ATS :-/ czekają ją badania z krwi :-( czarnulka0000: w pierwszej ciąży prowadził mnie gin na NFZ a prywatnie jeździłam na usg 4D i jak mnie coś niepokoiło ..... teraz nie wiem jak to będzie, s sobotę idę prywatnie a 8 marca na NFZ .... mamy nowego gina w przychodni i chce oblukac jaki jest ...... Moniqell: współczuję przeżyć :-( najważniejsze, że dobrze się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
Aaam: posucha na razie, w pierwszej ciazy w ogole nie mialam ochoty i moj m byl biedny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name ja ufam swojemu lekarzowi poczesci dzieki niemu mam synka . Dlugo walczylam o ciaze a pozniej trafilam do niego i mialam laparaskopie i w nastepnym miesiacu juz ciaza byla . Dbal o mnie przez cala ciaze . Ja chodze prywatnie ale on bardzo malo kasuje jak na wroclaw bo tylko 50 zl a czasami nic . Wczoraj nic nie wziol za wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Ja chodze na NFZ .. moja szwagierka chodzila prywatnie ale do innego gina i stwierdzila ze juz by nie poszla prywatnie bo szkoda pieniedzy...a moj gin jest taki ze nie wyroznia pacjentek ktore chodza prywatnie... moja siostra tez chodzila do tego co ja i byla zadowolona z tym ze ona od samego poczatku miala ciaze zagrozona i cale 9 miesiecy musiala lezec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Aaam - ja odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy to nie dopuszczam meza do siebie :P jakos sie obawiam .. w sumie tez dlatego nie chce bo caly czas mam lekka infekcje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaam jesli chodzi o seks to lekarz nie zabronil mi ale zaznaczyl zebysmy za bardzo nie szaleli . I tylko jak pojawi sie jake kolwiek plamienia to odrazu zrezygnowac. I odrazu telefon do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
ja płaciłam 100 zł teraz kasuje 150 :-/ dlatego mam nadzieję, że ten u nas na NFZ okaże się spoko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×