Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość gosieńka 82
aaaaanuskaaaa ja miałam na tym etapie tak samo z pierwszą ciażą i teraz z druga też że jest najpierw pusty pęcherzyk...w poniedziałek byłam na pierwszym usg i widziałam pusty 6tydz. lekarz kazał mi przyjść dopiero za 3 tyg. by coś zobaczyć... głowa do góry...wszystko będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
dzień dobry, nuś27 a to Twoja pierwsza ciąża? moja druga i w pierwszej nie miałam bóli pleców/krzyża .... nawet przy porodzie ominęły mnie bóle krzyżowe ..... boję się, że taki ból nie oznacza nic dobrego :-( a Ty jak dokładnie to odczuwasz? ja nie mogę się schylić bo odczuwam ból, wczoraj w pracy (mam siedzącą) zaczął mnie boleć i promieniował na lewy pośladek :-/ ból trochę przypomina zastuj mięśni pleców ..... nie wiem czy to rozćwiczyć czy leżeć/oszczędzać się ...... lekarza dopiero mam na 2 marca ....... a czy któraś z mam miała podobny przypadek w poprzednich ciążach? będe wdzięczna za rady .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name ja w drugiej ciazy mialam podobny bol.szedl od krzyża,przez pośladek az do kolana :-( mój gin twierdził, że to powiększająca się macica uciskała na jakis nerw. Nie jest to przyjemne,tym bardziej, że u mnie trwało to bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name: to moja pierwsza ciaża. Tak samo mam prace siedzaca i na dodatek bardzo odpowiedzialna. Po 8 godzinach pracy tak mnie krzyz boli i bol promieniuje az do kolana ( obawiam sie ze am to samo co moja mama, mianowicie bol nerwu kulszowego). jak leze to troche ulzy, ale nie mija calkiem. w weeken kiedy nie jestem w pracy to nic mi nie dolega oprocz lekkich ciagnjec brzucha. Plamien nie am zadnych, tylko biala wydzieline i to dosc obfita. boje sie zwlaszcza ze meszkam w uk a tu ciaze traktuje sie powaznie dopieto po 12 tygodniu. wiem ze do tego czasu nikt mi nie pomoze jak bedzie cos zle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka - powiem Ci tak jak mi gin. Na tym etapie ciazy ani nie mamy na nic wpływu, ani zbyt wiele nie możemy zrobić. Nie martw się na zapas. Bo serduszko ma prawo pojawić się do 8-tyg. ciaży i często to się tak zdarza. Dopiero ja wtedy będzie pusty pęcherzyk i dodatkowo sprawdzi się poziom hcg w określonym czasie można wyrokować, że coś jest nie tak. Dlatego jeśli nie masz innych dolegliwości to po prostu głęboko odetchnij , pomyśl pozytywnie i postaraj się wyłączyć od złych myśli. Będzie dobrze! - tak myśl. i po prostu cierpliwie poczekaj. Wiem że łatwo tak powiedzieć. ale nie mamy innego wyjścia. /też jestem w sytuacji ,że mamplamienie i ból brzucha i jeszcze nie przyrasta mi hcg prawidłowo, więc też się dołuję.... :(/ Stres szkodzi dziecku.Kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuś - jak masz jakieś obawy to moze zrób usg. Wydaje mi się, że jeśli to tylko ból krzyża to nic złego się nie dzieje. Moja mama tak miała we wszystkich 3-ech ciażąch - i wszystkie 3 dziewczyny jesteśmy zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama: tutaj pierwsze usg jest robione 10-12 tydz. ciazy. Narazie staram sie oszczedzac. A bol krzyza wystepuje tylko wtedy kiedy dlugo siedze. ogolnie jak jestem w ruchu to nic mnie nie boli, tulko od czasu do czasu czuje takie ciagniecie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama: moge u polskiego ginekologa. najwczesniej wizyte moge miec za trzy tygodnie, tyle chetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
nus27 a widzisz Ciebie boli jak dlugo siedzisz, a mnie od wczoraj boli caly czas jak chodze- jedynie jak leze to nic nie czuje ... dzis m zajmuje sie corka a ja leze ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqell
Ja nie mam pewnosci ale niestety podejrzenia ze jestem znow w ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Witajcie dziewczynki :) co tam u was? jak sie czujecie? ja dzisiaj nawet dobrze sie czuje :) sama nie wiem co bym zjadla wciaz na cos innego mam ochote :D no ale takie uroki ciąży :P za 5 dni na wizyte juz nie moge sie doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montgomery
Witam wszystkie przyszłe mamy :) Wczoraj zrobiłam dwa testy i wyszły mi bardzo słabe kreski w polu testowym, @ się spóźnia 4 dni, mam taki dziwny ból brzucha, nawet nie ból tylko takie kłucie, ciągnięcie i ból w krzyżu, myślicie, że się udało? :) Na badania krwi mogę pójść dopiero w piątek bo pracuję, nie chcę się nastawiać ale to silniejsze ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżykowa
Przywitam się i ja :) Test domowy robiony w poniedziałek pozytywny i beta hcg 79, w piątek już 430 :) na razie niedowierzanie (uwierzę jak zobaczę ale to dopiero za dwa tygodnie). Jeżeli się potwierdzi to będzie moja pierwsza ciąża :) Pozdrawiam, miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kushion, założycielko tematu, przykro mi ;o u mnie ok, ciągle rano mi niedobrze, przechodzi po południu. Za tydz mam wizyte u lekarza. Póki co prawie nic mi nie smakuje,żadne mięso, czy wędlina, tylko chleb z serkiem, frytki ewent rosołek, pączki, troszkę się obawiam, czy dostarczam kruszynie wystarczającą ilość subst odżywczych? Większość produktów z lodówki budzi odruch wymiotny ;) chyba dziewczę będzie, bo w ciąży z synkiem nie miałam aż takich rewolucji żołądkowych. Plamień odpukać nie mam (ufff)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqell
ja mam nadzieje ze u mnie to ten test pozytywny przez pomylke, moja córcia ma dopiero 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaczyna mi być niedobrze rano ale tak delikatnie, a pozatym ok.no i to spanie mnie przeraża:( A co tam u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde moniqel to nieźle:-o Myślałam że tylko u mnie taki hardkor:-) Kiedy idziesz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqell
sennosc to normalne w ciazy, ja po tym w kwietniu poznalam ze jestem w ciazy bo mi dlugo test negatywny wychodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Witam w niedzielny poranek :) a raczej juz prawie w poludnie :) MONTGOMERY - mysle ze juz moge Tobie po cichutku gratulowac skoro wyszka druga kreska blada :) mnie w dniu spodziewanej @ tylko bolal brzuch ,a teraz raz po raz mnie ciągnie... CZYŻYKOWA- gratulacje :) to tez moja pierwsza ciąża :) jak sie czujesz ? LAURA***** - ja tez prawie codziennie jem tylko chleb z serkiem :D na wędline i mięso tez nie mam zbytnio ochoty :) no i owoce mi smakuja w kazdej postaci :P MONIQELL - testy w tą strone raczej sie nie myla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
J.U.L.I.T.A - Tobie tez gratuluje :) nie bedzie duzej roznicy wieku miedzy dzieciaczkami :) KAROLA2812 - Ja dzisiaj mialam starcie z kibelkiem :D ale mdlosci jako takich nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqell
poczekam na poniedzialku, zrobie beta i okaze sie. Chociaz powiem Wam szczerze że chciałąbym mieć drugie dziecko tylko finansowo nas nie bedzie stac na to... Ale przynajmniej mala roznica by byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka, powiedzieliście juz komuś? U nas nikt nie wie, oprócz mnie i męża, po poronieniu w październiku zdecydowałam, ze nikomu teraz nie powiem. Owoce też jem, a co do mdłości, to jak rano zwymiotuję (od razu mnie bierze, juz po przebudzeniu), to potem mam spokój, ale jeśli uda mi się opanować, to cały dzień niedobrze :o także wole tą 1 opcję. Kalkulator pokazuje mi 8 tydzień, byle do poniedziałku do wizyty echhh ;) Moniqq tak sobie myślę,może test wykazał stężenie hcg z poprzedniej jeszcze ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Laura - u nas juz prawie wszyscy wiedzieli jak zrobilam 2 testy i wyszly pozytywne no i jeszcze potwierdzilam betą zeby bylo wszystko jasne :) to moja pierwsza i wyczekiwana ciąża wiec moze z tych emocji zaraz wszystkich chcielismy poinformowac :P A rano jak sie budze to czuje taka gule w gardle ze musze zaraz leciec do kibelka... zwymiotuje i juz wszystko ok..caly dzien mam spokoj z mdlosciami :) Ja w środe zaczynam 8 tydzien a w piątek ide do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqell
Laura wlasnie taka mam nadzieje.... lekarz powiedzial mi ze jak wogole nei karmilam piersia to juz powinnam dawno okres dostac a tu cisza.... no nic, nie denerwuje sie, poczekam do poniedzialku i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqell
Jeszcze mam takie pytanie do Was. Nie chcecie gdzies zalozyc grupy zeby mozna bylo zdjecia wrzucac brzuszkow, maluszkow z usg itp? My w grudniu mialysmy taka grupe na facebook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak dalas pomysł to zaproponuj coś!W sumie fajny pomysł,pazdziernikowki z brzuszkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqell
Moge zalozyc grupe na facebook i podam link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×