Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

no name, ja jestem za :) Michasiowa i AnilorakAksweisz trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze wizyty wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwLLaura- ja tez nie potrafie sie beztrosko cieszyc i chyba tak juz zostanie do konca.Ale za to bardzo mocno wierze w szczesliwe zakonczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
hej hej witam wszystkie mamuśki :) Czy mogę się dołączyć? Terminu jeszcze dokładnego nie znam bo do pani doktor ide dopiero 6 marca ale taki orientacyjny to koniec października/początek listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka witam widze ze troszke juz swoje przeszlas w zyciu teraz to tylko dobrze musi byc. Misiomama u mnie jest dopiero 5tydz2dz. 6 tydzien dopiero zaczelam . Kropka witaj ja ide na wizyte 7.03 jeszcze tez nie ma konkretnego terminu to bedzie moja 2 wizyta ale pierwsze USG .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mam do poczytania nie szalejcie tak z ilością wpisów he he :-) 1 co do bólu brzucha jak na okres - w pierwszej ciąży miałam prawie całe 9 msc taki ból i jechałam trochę na nospie ...... teraz brzuch mnie nie boli ...... bolał jak czekałam na okres, piersi mam nadal tkliwe ..... 1 jeśli macie wzdęcia polecam granulki espumisan easy - można stosować w ciąży - dostałam w pakiecie prezentowym od gina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem na tak, wstepnie powiedziano termin na 24.10 ale okaze sie na najblizszym USG Wybralam sie jednak na spacerek, chcialam sobie ulatwic i zniesc i wniesc wozek wjezdzajac po schodach tylnymi kolami... Tak sie umeczylam ze weslam na pietro i padlam. Dobrze ze mala jeszcze spi, tylko jej kombinezonik rozsunelam. A co Wy na to by jeszcze wpisac do tabelki czy mamy juz dzieci albo ktora ciaza a pozniej plec jak bedziemy znac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:...........WIEK:.......Miasto..........TERMIN P: M.CZ.Kawka.........22...........Siedlce...........7 października Roxi3433.............31.......... ...................12 październik karola2812..........32...........Toruń............12 październik Moniqell..............25...........Warszawa.......druga połowa października malawronka.........29.......... Wrocław........ ............... zaniepokojona......32..........poza Polską.....chyba 12.10 Emka___.............29.......... ...................20 październik J.U.L.I.T.A...........25..........poza Polską.....7październik czarnulka0000......25..........Poznań...........2 październik nadia3111............31.........dolnośląskie.....19 październik grace88..............25..........Gdańsk..........23 październik Laura*****............28..........Gdynia...........29 wrzesień AnetaG84............29..........Poznań...........12 pażdziernika no name..............27.........pomorskie........17.10.13 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle to witam wszystkie nowe zafasolkowane :-)) mało nas w tabelce mam wrażenie, że udzielało się nas więcej ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za jesli chodzi o wpisy . Jeszcze moze by sie udalo wpisywac w jakim wieku ma sie dziecko . I wiecej tym ja bardziej bym was rozpoznawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszecie, że się martwicie, że nie słyszałyście jeszcze serduszka - to Was uświadamiam, ze do 12 tc serca nie posłuchacie - mój gin powiedział, że właśnie do 12 tc serca się nie słucha ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po wizycie :) maleństwo ma 14 mm i ładnie bije serduszko:) termin porodu to ok 07.10 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
Pozwole się dopisać :) MAMUSIE:...........WIEK:.......Miasto..........TERMIN P: M.CZ.Kawka.........22...........Siedlce...........7 października Roxi3433.............31.......... ...................12 październik karola2812..........32...........Toruń............12 październik Moniqell..............25...........Warszawa.......druga połowa października malawronka.........29.......... Wrocław........ ............... zaniepokojona......32..........poza Polską.....chyba 12.10 Emka___.............29.......... ...................20 październik J.U.L.I.T.A...........25..........poza Polską.....7październik czarnulka0000......25..........Poznań...........2 październik nadia3111............31.........dolnośląskie.....19 październik grace88..............25..........Gdańsk..........23 październik Laura*****............28..........Gdynia...........29 wrzesień AnetaG84............29..........Poznań...........12 pażdziernika no name..............27.........pomorskie........17.10.13 r. kropka236...........30.........śląsk............. ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
hej ja czekam do czwartku na kolejna wizyte, wtedy sie dowiem o termin porodu, no i wtedy zmienimy kolorek :D fajnie ze jest nas tu tyle, kazda ma inne doswiadczenia, innych lekarzy, bedziemy mogly wymieniac sie naszymi doswiadczeniami. Mnie szczególlnie na tym zalezy, bo jestem tu sama. Jedyny plus ze mam tu polską połozną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja serduszko slyszalam w 6 tc i 2 dniu.więc nie mozna tak pisać bo inne dziewczyny jeszcze bardziej będą się martwic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:...........WIEK:.......Miasto..........TERMIN P: M.CZ.Kawka.........22...........Siedlce...........7 października Roxi3433.............31.......... ...................12 październik karola2812..........32...........Toruń............12 październik Moniqell..............25...........Warszawa.......druga połowa października malawronka.........29.......... Wrocław........ ............... zaniepokojona......32..........poza Polską.....chyba 12.10 Emka___.............29.......... ...................20 październik J.U.L.I.T.A...........25..........poza Polską.....7październik czarnulka0000......25..........Poznań...........2 październik nadia3111............31.........dolnośląskie.....19 październik grace88..............25..........Gdańsk..........23 październik Laura*****............28..........Gdynia...........29 wrzesień AnetaG84............29..........Poznań...........12 pażdziernika no name..............27.........pomorskie........17.10.13 r. kropka236...........30.........śląsk............. ................... GABI__82.............31.........łódzkie............7 październik to i ja:), ale pewnie nie będę zbyt często zaglądać bo mam małą rozrabiarę w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 20 minut i do domku ale ciężko mi wysiedzieć te 8h - mdłości nie zapominają o mnie :-/ cały czas muszę coś podjadać, większe ilości nie wchodzą w grę bo nie mam apetytu ;-/ dłuższe przerwy w jedzeniu nasilają mdłości :-/ w ogóle mam wrażenie, że brzuch mam ogromny i wszyscy niedługo go zobaczą :-// nie chcę jeszcze w pracy mówić :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola2812: jesteś pewna? mój gin mi powiedział, że do 12 tc się serca nie słucha - nie wiem czy to szkodzi, czy poprostu go nie słychać (dodam, że sprzęt ma na prawdę świetny w 2009 jak chodziłam z córka do niego miał najlepszy sprzęt na pomorzu ....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi super No name ja chcem zobaczy serduszko jak pulsuje slicznie uslyszec moge pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
Gabi ja tez mam 3-letniego synka ale juz w przedszkolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmZoom
MAMUSIE:...........WIEK:.......Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28..........Gdynia.............29 wrzesień czarnulka0000......25..........Poznań..............2 październik M.CZ.Kawka.........22...........Siedlce............7 października GABI__82.............31.........łódzkie..............7 październik J.U.L.I.T.A...........25..........poza Polską.......7październik Roxi3433.............31.......... ..........................12 październik karola2812..........32...........Toruń.................12 październik zaniepokojona......32..........poza Polską........chyba 12.10 AnetaG84............29..........Poznań................12 październik EmZoom........32......Śląsk..........16 październik no name..............27.........pomorskie............17.10.13 r. nadia3111............31.........dolnośląskie........19 październik Emka___.............29.......... ..........................20 październik grace88..............25..........Gdańsk.................23 październik Moniqell..............25...........Warszawa..........druga połowa października malawronka.........29.......... Wrocław........ ............... kropka236...........30.........śląsk............. ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
OOO jaki ładny spis :) Ok lece do domku, moze wieczorkiem uda mi sie zerknąć do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmZoom
Hej poukładałam troszke tabelkę. Nie pisalam ostatnio bo byliśmy z rodzinką na nartach i tyle naklikałyście, e mnie chyba już nie pamiętacie. to ja jak wariat robiłam test na 5 dni przed miesiączką i wyszedł pozytywny. u mnie wszytsko dobrze, mam mdłości okropne i strasznie mnie zrywa na wymioty, zapachowstręt, wielkie cyce i ogólną senność. Mam też pierwsze zdjęcie z usg na razie tylko widać czarną kulkę, lekarz jak na razie potwierdził ciąże i kazał zrobić badania. Gratuluje wszystkim mamusiom i życzę Nam szczęśliwego rozwiązania. A powiedzieliśmy już naszym dzieciom i strasznie się cieszą, dziadkowie też już wiedzą nawet żartują, ze będą musieli większy samochód (najlepiej bus) kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władzia2013
Ja sie staram od zeszłego m-ca.Czekam na @,która ma pojawić sie 28.II.Zastanawia mnie tylko jedno.....w ogóle nie mam objawów nadchodzącej @.Czasem tylko pomuli trochę w podbrzuszu.Dziwne ,bo tydzień przed @ bolały bardzo piersi.krzyż ,janik,rozdraznienie..... Czy to możliwe,że mogłam zajść w ciążę.Zrobiła bym test,ale nie chcę się niepotrzebnie rozczarować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×