Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Dziękuję dziewczyny za zaciśnięte kciuki, jesteście kochane;) Mi tez dziś kamień z serca spadł ;) Z maleństwem wszystko ok, widziałam je na USG (ruszało się :), serduszko bije :) 9 tc, jak na razie nie ma żadnych nieprawidłowości.... jak mi lekarka powiedziała, że jest zarodek z bijącym serduszkiem to się popłakałam. Nawet teraz mam łzy w oczach;) także wszystko jest ok, i uwaga, MAM SIĘ NIE DENERWOWAĆ. A termin porodu mam na 29 wrzesień (wg kalendarza 3 październik, ale z racji krótkich cykli na karcie ciąży lekarka wpisała mi ten 29ty) Ale podejrzewam, że i tak w październiku urodzę, bo w rodzinie przeważnie wszyscy po terminie rodzą..... mogę zostać??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kombinuję zmianę koloru więc sorki za zaśmiecanie wątku. Sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura jak dla mnie to możesz :). Mi nie przeszkadza czy ktoś we wrześniu, czy w październiku czy w listopadzie będzie rodził. Ważne, że są tu dziewczyny z którymi można popisać o dup...marynie i na tematy poważne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura super ,ze wszystko dobrze :) i ze widzialas bijące serduszko :) To jednak masz najwczesniejszy termin z nas wszystkich :P jestes pierwsza w kolejce :D ile mm ma Twoja dzidzia? i kiedy idziesz na nastepna wizyte? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura super ciesze sie ze nastepna dziewczyna z dobrymi wiadomosciami jasne ze mozesz zostac innej opcji nie widze:)Wogole to mam sentyment do twojego nicu hehehehe bo strasznie mi sie podoba imie Laura i tak po cichu mysle ze jakbym miala druga dziewczynke to wlasnie dam jej na imie Laura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka bardzo dziekuje za mile slowa. Ja wiem kazda z nas sie boi ale sama nie wiem jak to bedzie jak bedzie zle . Po tym co napisalam to poplakalam sie to moze hormonki buzuja . Jestem optymistka ale ostatnio jest mi ciezko . A jeszcze musze czekac do 7.03. Laura super ze jest wszystko dobrze . Jak chodzilam z synkiem w ciazy marzylo mi sie troszke ze bedzie dziewczynka i ze bedzie Laura. A i cycki mnie bola .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiomama
Hej dziewczyny :) ja 6 tydz. 3 dzień. Termin z om 19 października. Mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita niestety nie moge, M pracuje po 12h, bedzie w domu kolo 19 to juz za pozno na spacer. Teraz mała mi zasypia, obudzi sie pewnie za godzine i pojdziemy na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, nie wiem, ile mm ma dzidzia :o pokazywała mi serce, zarysy rączek, ale zdjęcia USG Pani Doktor mi nie dała, schowała do swoich papierzysk... ale wg ostatniej @ (jak liczyła przed badaniem)miał być przełom 8/9 tyg, a później mówiła, że 9 tydz także chyba raczej standardowe... troche zła jestem,ze nie poprosiłam jej o zdjęcie, ale byłam dość przejęta, a tam. Dostałam spis badań do wykonania obowiązkowych i nieobowiązkowych, no i zalecenie udania się do poradni z dobrym sprzętem między 12 a 14 tc do badania genetycznego. A więc z tym zanikiem objawów (mdłości w sobotę i "zwiotczeniem" piersi) to jednak były moje schizy.A dzidziuś wyglądał dokładnie tak samo, jak mój starszy synek na pierwszej wizycie.... ech znowu płakać mi się chce ;) No to skoro mogę zostać to wpisuje się do tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gin nie dal skierowania na żadne badania..mysle,ze moze na drugiej wizycie dopiero mi da..a wy dostalyscie na pierwszej wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:...........WIEK:.......Miasto..........TERMIN P: M.CZ.Kawka.........22........... ..................7 października Roxi3433.............31.......... ...................12 październik karola2812..........32...........Toruń............12 październik Moniqell..............25...........Warszawa.......druga połowa pażdziernika malawronka.........29.......... Wrocław........ ............... zaniepokojona......32..........poza Polską.....chyba 12.10 Emka___.............29.......... ...................20 październik J.U.L.I.T.A...........25..........poza Polską.....7październik czarnulka0000......25..........Poznań...........2 październik nadia3111............31.........dolnośląskie.....19 pażdziernik grace88..............25..........Gdańsk..........23 październik Laura*****............28..........Gdynia...........29 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:...........WIEK:.......Miasto..........TERMIN P: M.CZ.Kawka.........22...........Siedlce...........7 października Roxi3433.............31.......... ...................12 październik karola2812..........32...........Toruń............12 październik Moniqell..............25...........Warszawa.......druga połowa października malawronka.........29.......... Wrocław........ ............... zaniepokojona......32..........poza Polską.....chyba 12.10 Emka___.............29.......... ...................20 październik J.U.L.I.T.A...........25..........poza Polską.....7październik czarnulka0000......25..........Poznań...........2 październik nadia3111............31.........dolnośląskie.....19 październik grace88..............25..........Gdańsk..........23 październik Laura*****............28..........Gdynia...........29 wrzesień i Poprawiłam się w tabelce:) widze że tylko ja taka młoda jestem:P Wpisujcie się bo pamiętam że jeszcze któraś była w moim wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasiowa76
Witam Was, Pisałam tutaj wczesniej, ze mam 36 lat i jestem w pierwszej ciazy (7 t.c.) i ze na ostatnim usg widzialam tylko pecherzyk. Strasznie sie boje jutrzejszej wizty u lekarza :-( Boje sie, ze nie zobacze bijacego serduszka. Nic mnie nie boli, oprocz piersi. Jeszcze w poprzednim tygodniu pobolewal mnie brzuch, tak teraz nic, zero mdlosci, nudnosci, wymiotow, czestego siusiania. Boje sie bardzo ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michasiowa - wszystko bedzie dobrze :) bedziemy trzymac mocno kciuki :* Mnie tez tylko piersi bolą no i czesto chodze siusiu ,wymioty i mdlosci mi przeszly...w środe zaczynam 9 tc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ostatnio tylko sie wczytuje bo i o czym mam pisac jesli tylko czekam na rozwoj wydarzen teraz jednak musze Was prosic zebyscie mocno trzymaly kciuki. Jutro o 12:20 wizyta i wszystko bedzie jasne. Tak jak wspominalam ostatnia @ 7.01 w zeszly wtorek niestety pusty pecherzyk 3mm. Mam nadzieje jutro zobaczyc malenstwo wiec kciukajcie jak najmocniej :-P ... Dolegliwosci paskidne wszystko mi smierdzi mdli na sama mysl o jedzeniu i piersi bola wiec moze sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michasiowa, jeśli to Cię pocieszy, u mnie przy pustym jaju płodowym pierwszym objawem było oklapniecie piersi (no ale teraz w sumie mam tez takie, jak przed ciążą), mdłości dopiero później ustępowały. Wiem, jak to jest, bo ja tez czekałam tydzień na "wyrok", a teraz nie potrafię się cieszyć tą ciążą, tak, jak przedtem. Plamiłaś? Na która masz jutro wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle się wyraziłam, nie potrafię się cieszyć tą ciążą tak beztrosko, jak to było przed tym pustym jajem. Będę kciuki trzymać mocno, bo mnie to pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnilorakAksweisz - Pewnie,ze bedziemy trzymac kciuki od tego tu jestesmy ;) Napewno jutro zobaczysz juz swoja fasoleczke :) skoro masz caly czas jakies objawy to musi byc dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura.....to super ze wszystko w porzadku.gratuluje. Misiomama.....to masz taki sam termin jak ja to idziemy rowno:) Michasiowa.....badz dobrej mysli wszystko bedzie dobrze....trzymam kciuki Mi troche mdlosci odpuscily ale rano byla rzeznia ledwo przy biurku siedzialam.to dopiero tydzien a ja juz mam dosyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak Anilorak dla ciebie od 12:20 jutro trzymay kciuki . Dla kogo jeszcze Michasiowa ktora godzina pisac jak nie to bede musiala trzymac caly dzien:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasiowa76
Kochane, jutro mam wizyte u ginekologa po godz. 19. Martwie sie tym brakiem objawow, jedynie tak jak napisalam wczesniej bola mnie piersi, i to bardzo. ehh, boje sie :-( Utworzylam nowy watek o pecherzyku ciazowym, moze cos wiecej sie dowiem. Pozdrawiam Was serdecznie i dziekuje za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Czytam Wasze wypowiedzi juz od dłuższego czasu i dzisiaj się dołączam, Krótko opowiem swoja historie: Mam 29 lat 2009 zaraz po ślubie postanowiliśmy mężem, że będziemy sie starac o dzidzie i udalo sie za 1 razem z tym ze w 7 tygodniu plamienia i niestety nie zobaczyłam wogole serduszka, po odczekaniu 3 miesiecy znowu staranie i znowu za pierwszym razem nam sie udalo- niestety strach gdyz w 8 tygodniu dostalam plamien-ale w ten sam dzien widzialam serduszko, dostala luteine, 1,5 lezenia pozniej duzo odpoczynku i dotrwalismy do 40 tygodnia i dwoch dni- 12.10.2010 urodzila sie nasza Maja. Na poczatku 2012 bolal mnie brzuch i mialam plamienia wiec postanowilam isc do lekarza i okazalo sie ze mam torbiel na lewym jajniku- pol roku leczenia i nic nie pomoglo- zrobili mi laparoskopie i okazalo sie endometrioza. Pani doktor powiedziala ze jesli chcemy sie starac i drugie dziecko to wlasnie zaraz po zabiegu, ale my chcielismy poczekac conajmniej jeszcze pol roku, wiec dostalam lekarstwa wstrzymujące miesiaczke, Po odstawieniu w grudniu 2012 po rownych trzech tygodniach wrociła@, pozniej po 29 dniach 2 @ czyli 06.01.2013 wiec poszlam do lekarza w 9 dc i dostala duphaston od 16 do 25 dnia cyklu i jak bedzie pozytywny test w dniu spodziewanej@ to brac dalej, cos mnie korcilo i zrobilam 4 dni przed i wyszla blada kreseczka i tak do dnia @ blada troche sie przestarylam i w pierwszym dniu po @ poszlam na bete i tu 367- po 48h 967. Po tygodniu poszłam do mojej lekarki bo tak mi kazala byl to 5 tydzien i 1 dzien- byl piekny pecherzyk i ciałko zolte wiec kazala przyjsc znowu za dwa tygodnie czyli dzisiaj 25.02. Więc nerwy co bedzie za dwa tygodnie, dodam ze brzuch mnie bolal przed okresem i tydzien po pozniej przestal na kilka dni, znowu zaczal na kilka dni teraz znowu nie boli, sutki tez mniej bola, czuje caly czas krzyz, mdlosci mialam przez ponad tydzien czaly dzien a w sobote tylko do poludnia, w niedziele wieczorem, dzisiaj rano starsznie delikatne wiec zaczelam sie martwic ze moze byc cos nie tak, szlam do lekarza jak to sie mowi z dusza na ramieniu, a tu piekna dzidzia z bijacym serduszkiem. Dzisiaj jest mój 7 tydzień i 1 dzien- dzidzia 7 tydzien i 2 dzien wg usg. Także dziewczyny jestem kolejnym przykladem ze jesli objawy jakis ustepuja to wcale nie musi oznaczac czegos zlego dzisiaj sie sama o tym przekonalam PRZEPRASZAM ZE TAK DUZO NAPISALAM ALE CHCIALAM PO KOLEI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiomama
czarnulka0000 dziękuję :) byłam u lekarza już 2 razy, ponieważ poprzednią ciążę straciłamw 6 tyg. Od początku miałam bóle w podbrzuszu więc duphaston i leżeć. Tydz temu byłam na usg - póki co pęcherzyk 9 mm. Za tydz mam następną wizytę :) malawronka dziękuję i również witam :) a Ty który tydz? michasiowa76 spokojnie, może jeszcze zobaczysz coś więcej, dużo zależy od sprzętu i kiedy dokładnie było zapłodnienie. W tak wczesnej ciąży każdy dzień się liczy :) nadia3111 rzeczywiście u mnie OM 12.01, więc mamy identycznie :) AnilorakAksweisz - kciuki zaciśnięte!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo no to się zaczerniam i wpisuję do tabelki :-)) MAMUSIE:...........WIEK:.......Miasto..........TERMIN P: M.CZ.Kawka.........22...........Siedlce...........7 października Roxi3433.............31.......... ...................12 październik karola2812..........32...........Toruń............12 październik Moniqell..............25...........Warszawa.......druga połowa października malawronka.........29.......... Wrocław........ ............... zaniepokojona......32..........poza Polską.....chyba 12.10 Emka___.............29.......... ...................20 październik J.U.L.I.T.A...........25..........poza Polską.....7październik czarnulka0000......25..........Poznań...........2 październik nadia3111............31.........dolnośląskie.....19 październik grace88..............25..........Gdańsk..........23 październik Laura*****............28..........Gdynia...........29 wrzesień no name..............27.........pomorskie........17.10.13 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy na to aby uporządkować tabelkę wg terminów porodu?? bo jest trochę bałagan ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:...........WIEK:.......Miasto..........TERMIN P: M.CZ.Kawka.........22...........Siedlce...........7 października Roxi3433.............31.......... ...................12 październik karola2812..........32...........Toruń............12 październik Moniqell..............25...........Warszawa.......druga połowa października malawronka.........29.......... Wrocław........ ............... zaniepokojona......32..........poza Polską.....chyba 12.10 Emka___.............29.......... ...................20 październik J.U.L.I.T.A...........25..........poza Polską.....7październik czarnulka0000......25..........Poznań...........2 październik nadia3111............31.........dolnośląskie.....19 październik grace88..............25..........Gdańsk..........23 październik Laura*****............28..........Gdynia...........29 wrzesień AnetaG84............29..........Poznań...........12 pażdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×