Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Grace.....niestety tak to jest w tym naszym swietnym kraju...jak nie pojdziesz prywatnie to trzeba czekac miesiacami...ja chodze prywatnie bo wtedy jestem przyjeta w milej atmosferze w przytulnym gabinecie i lekarz ma duzo cierpliwsci i nigdzie sie nie spieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś na NFZ chodziłam na Żabim Kruku do gina - nie wiem jak teraz ale kiedyś byli tam fajni lekarze ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmZoom
Dzięki :) Ja nie bardzo mam czas tyle co wy stukać, ale staram się podczytywać i być na bieżąco tylko mi się jeszcze mylicie :) Któraś z Was isała że ma toksoplazmozę ja w drugiej ciąży rozmawiałam z moim ginem i on mi mówił że wiekszość kobiet przechodziła nieświadomie tokso i może mieć wynik pozytywny co w żaden sposób nie wpłynie na dziecko. Dlatego najlepiej badanie toksoplazmozy zlecać w momencie gdy sa jakies rozbieżności rozwojowe i gdy szuka się przyczyny (bardzo rzadko). Tokspolazmoza jest groźna jesli ktoś zarazi się nią w trakcie ciąży, nie przed nia. W dużej mierze można się tokspolazmozą zarazić od ptaków częściej niż od kotów, bo plaki sa nosicielami i poprzez odchody na owocach i warzywach mozna się zarazić, dlatego bezwzględnie trzeba wszystko dokładnie myć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name wyprzedzasz moje pytania:) ją zamulam bo z telefonu:p i przez to ciągle zapominam nickow chce komuś.coś odpisać ale nie wiem jak się zwrócić. Nie kojarze Olszewskiego, ja od wielu lat chodze do łapinskiej w oliwie. Chyba muszę di niej zadzwonić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie mieszkam w Gda teraz wywiało mnie na pewną wieś 100 km dalej ..... ale odwiedzam rodziców i wtedy planuję wizyty we Wrzeszczu - z tym, że on kasuje 150 za wizytę z usg - ale jest na prawdę dobry, jego żona też. Z córką tylko doraźnie jeździłam do niego a ciążę prowadził lekarz z NFZ na mojej wsi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia - nic innego mi nie pozostało jak po raz setny balic kupę kasy:( Elzoom - to ja o tej toksoplazmozie pisałam. Na szczęście na innych wątkach też uzyskałam wsparcie w tej kwestii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKRÓCIŁAM TROCHĘ :-) MAMUSIE:...........WIEK:.......Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28..........Gdynia.............29.09.13 czarnulka0000......25..........Poznań..............2.10.2013 M.CZ.Kawka.........22...........Siedlce............7.10.2013 GABI__82.............31.........łódzkie..............7.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25..........poza Polską.......7.10.2013 Roxi3433.............31.......... ..........................12 .10.2013 karola2812..........32...........Toruń.................1 2.10.2013 zaniepokojona......32..........poza Polską........chyba 12.10.2013 AnetaG84............29..........Poznań................12 .10.2013 Aaam..................30..........Pabianice.............1 2.10.2013 AnilorakAkswieisz..22.......Gorzów Wlkp........14 .10.2013 EmZoom...............32......Śląsk.......................16 .10.2013 no name..............27.........pomorskie............17.10.13 r. nadia3111............31.........dolnośląskie........19.10.2013 Emka___.............29.......... ..........................20.10.2013 grace88..............25..........Gdańsk................. 23.10.2013 Moniqell..............25...........Warszawa.......... II połowa października malawronka.........29.......... Wrocław........ ............... kropka236...........30.........śląsk.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam , witam wszystkie mamuśki! Ja wprawdzie nie mam potwierdzenia (kolejka do gina z nfz...) ale brak okresu i 3 testy ciążowe :) Odstawiłam plastry Evra w sylwestra , pierwszy okres chyba z odstawienia i potem Bach! chyba walentynkowo ;) Kiedy zaczęłyście mieć wymioty? Ja póki co nic. MAMUSIE:...........WIEK:.......Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28..........Gdynia.............29 wrzesień czarnulka0000......25..........Poznań..............2 październik M.CZ.Kawka.........22...........Siedlce............7 października GABI__82.............31.........łódzkie..............7 październik J.U.L.I.T.A...........25..........poza Polską.......7październik Roxi3433.............31.......... ..........................12 październik karola2812..........32...........Toruń.................1 2 październik zaniepokojona......32..........poza Polską........chyba 12.10 AnetaG84............29..........Poznań................12 październik Aaam..................30..........Pabianice.............1 2 pażdziernik AnilorakAkswieisz..22.......Gorzów Wlkp........14 październik EmZoom........32......Śląsk..........16 październik no name..............27.........pomorskie............17.10.13 r. nadia3111............31.........dolnośląskie........19 październik Emka___.............29.......... ..........................20 październik grace88..............25..........Gdańsk................. 23 październik Moniqell..............25...........Warszawa..........drug a połowa października malawronka.........29.......... Wrocław........ ............... kropka236...........30.........śląsk............. nowanowanowa.....31.........Trómiasto...........II połowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace- ja chodze prywatnie, tzn niby prywatnie, a dokladnie to chodze do medicovera, moj M ma w pracy taki pakiet ubezpieczeniowy, co miesiac placi skladki i wszystkie placowki medicovera mam za darmo. Czyli poradnia prywatna, ale za nic nie place, ani za wizyte, ani za badania, swietna sprawa:) wwwwwwwwwww AnilorakAksweisz nikt Cie nie wyrzuci, bo wszystko dobrze sie skonczy.. I tak masz myslec:) w kazdym badz razie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta G84 - super sprawa, ja myślałam o wykupieniu czegos takiego, bo mnie wciąż dziwne choróbska dopadają i naprawdę leczyłam się już w życiu chyba u każdego specjalisty oprócz geriatry:P no ale mądry Polak po szkodzie, teraz po prostu zapiszę się na pierwsze 2-3 wizyty prywatnie a potem od kwietnia na nfz (wooow będę wśród uprzywilejowanych, wg tej starej prukwy z recepcji) nowanowanowa - witamy:) akurat trafiłaś na dyskusje na temat żałosnego NFZu, ja też się nie dostałam. Witaj w klubie. Jeśli chodzi o mnie to zero wymiotów, mało tego - prawie żadnych mdłości. Zdarzyło mi się tylko kilka razy i to tak słabo, że ledwie to zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TAK??? MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28...................................Gdynia.............29.09.1 3 czarnulka0000......25...................................Poznań..............2.10. 2013 M.CZ.Kawka.........22.....................................Siedlce............7.10.2 013 GABI__82.............31...................................łódzkie..............7.10. 2013 J.U.L.I.T.A...........25.....................................poza Polską.......7.10.2013 Roxi3433.............31................................. ...........................12 .10.2013 karola2812..........32...................................Toruń.................1 2.10.2013 zaniepokojona......32..........................poza Polską..........chyba 12.10.2013 AnetaG84............29.................................Poznań.................12 .10.2013 Aaam..................30...................................Pabianice.............1 2.10.2013 AnilorakAkswieisz..22...............................Gorzów Wlkp........14 .10.2013 EmZoom...............32...............................Śląsk.......................16 .10.2013 no name..............27...............córa..........pomorskie.............17.10.13 r. nadia3111............31.................................dolnośląskie........19.10. 2013 Emka___.............29.......... ..................................................20.10.2013 grace88..............25..................................Gdańsk................. 23.10.2013 Moniqell..............25................................Warszawa.......... II połowa 10 malawronka.........29................................ Wrocław........ ............... kropka236...........30....................................śląsk.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ale was dużo, jeszcze nie oganiam was jako konkretnych osób:) kropka--moja Nadia poszła do żłobka gdy miała 1,5 roczku ale ciągle chorowała więc ją wypisałam, zatrudniłam opiekunkę i myślałam że dostanie się do przedszkola w wieku 2,5 lat ale się nie dostała i do tej pory była w domu z opiekunką od marca idzie do prywatnego przedszkola a od września- mam nadzieję- do publicznego jeśli chodzi o słyszenie bicia serduszka, to ja w poprzedniej ciąży słyszałam je w 7t6d (gin miał jeden z najlepszych sprzętów w Łodzi), a teraz widziałam tylko pulsowanie- byłam u innego gina ja chodzę do gina na nfz (tylko usg robię prywatnie), wizyty na nfz mam co 2 tygodnie, nie ma długich kolejek dla ciężarnych, ale często przychodząc np na 9 jestem przyjmowana o 10 czy 11 bo tyle ciężarnych wpisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowanowanowa - WITAJ - JA JESTEM W 6 TC 4 DZ i jeszcze nie wymiotowałam, w pierwszej ciąży można powiedzieć, że ulało m isię dwa razy ale mdłości miałam okropne do 15 tc :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace....ja place za wizyte 80 zl ale badania krwi itd wypisu je mi na przychodnie szpitalna i wtedy nie place.chociaz tyle. Nowa...ja mialam mdlosci od poczatku 6 tyg i daja mi w kosc juz tydzien caly dzien...najgorzej rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABI__82: no to widocznie mój gin ma taką zasadę (jak pewnie wiele innych), że do 12 tc tylko oglądamy a nie słuchamy serca ...... ciekawe dlaczego są tak różne zdania wśród ginekologów .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej męczy to, że jak nie zjem średnio co 3h to mnie mdli coraz gorzej, a jak zjem to mało i zaraz jest mi niedobrze :-/ apetyt mam średni :-/ coś zjem a potem mi się odbija pół dnia :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi mamy 2 dni różnicy w ostatniej @ a termin o 10 dni różnicy - jakie miałas cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name - zapomniałam odpisać jak pisałam do kilku na raz. Posty pojawiaja się tu z prędkościa światła. Chciałam napisac, że głupio sie przyznać, ale wstydzę się mężczyzn ginekologów także ja tylko moge do kobiety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jaki dramat - do ginekologa w Medicover w Trójmieście dopiero 27 marzec! No i muszę się wcisnąć w kolejke do przychodni , przecież nie będę tyle czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name - mi się tez strasznie odbija , nigdy tak nie miałam , normalnie refluks! nawet po szklance wody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grace88: mi tam bez róznicy, zawsze mężczyźni delikatniej badali mnie dlatego wolę mężczyzn - do kobiet się zraziłam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowanowanowa: straszne to jest ..... dziś jadlam mielone smażone i ciągle się dobijaja ..... oj włącza się mdlenie muszę coś przekąsić ...... tylko co jak nie mam na nic ochoty :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze na NFZ ..na pierwsza wizyte czekalam miesiąc,ale on nie przyjmuje wczesniej jak w 8 tyg no chyba,ze cos sie dzieje,bylam 22.02 a teraz ide 15 marca czyli za 3 tygodnie..wtedy chyba dopiero wyśle mnie na jakiekolwiek badania,bo na pierwszej wizycie o nich nie wspomniał.Ale nie moge na niego narzekac,jest bardzo w porządku i wszystko sam mowi co i jak nawet pytac nie musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name, o tym sercu tylko tak napisałam, chodzi o to ze co gin to inna opinia; np moja gin prywatna mowi ze lepsza jest luteina dopochwowa na poczatku ciazy a ginka na nfz mowi ze podjezykowa i bądź tu mądra ostatnią @ miałam 30.12, ale 2 ostatnie cykle przed zajściem w ciąże trwały jeden 42 dni a ostatni 60 dni; w tym cyklu w którym zaszłam w ciążę (po moich odczuciach i powiedzmy objawach) owulację najprawdopodobniej miałam 16-18dc, a nie 14 dc jak powinna być; ginka mówi, że wg usg mam 7t7d któraś dziewczyna napisała że była w górach na nartach- powiedz mi- jeździłaś na nartach? nie bałaś się? ja miałam być właśnie na desce w Szklarskiej, ale zrezygnowałam bo bałam się poobijać będąc w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oznajmiam, że w ramach protestu zapisałam się do ginekologa na NFZ. Termin 22 marca i jest to zupełnie nieznany mi lekarz i to mężczyzna:( opinie w internecie ma dobre. Muszę przełamać swój wstyd. A teraz tylko pójdę raz prywatnie do tej mojej, zobaczyć upragnione serduszko. Czy myślicie, że jak pójdę np. teraz w tygodniu, a potem 22 marca to nie będzie za długa przerwa? Nie chcę przez swoją dumę narazić mojego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi- tez bylam w Szklarskiej jak zaczynalam 5 tc ;) strasznie mnie korciło zeby pojezdzic na nartach ,ale troche sie balam.ze sie przewróce i dopiero bedzie :P wiec zrezygnowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×