Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Witajcie dziewczyny ;) Ja dziś w nieco lepszym humorze, dwa razy już dziś wymiotowałam i mdli mnie znowu, także jestem uspokojona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, mnie mdłości uspokajają bo jeszcze u lekarza nie byłam, a w pierwszej ciąży mialam je do 5 mies. A w drugiej w ogóle ich nie miałam (puste jajo), także teraz wolałabym, żeby jeszcze trochę pobyły... dziwaczne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrii
Kurze.Chyba mi się od Was te mdłości poranne udzieliły . Albo mam zatrucie pokarmowe bo kibelek zaliczam od wczorajszego wieczoru non stop . Cud że do pracy dojechalam bez żadnych atrakcji . Ale tu już było gorzej :(. Wstyd się przyznać ale majtki to musiałam prać i suszyc na kaloryferze bo nie dolecialam . Tak mnie potraktowalo że jak mnie na wymioty zebrało to już nie miałam czym :). Dobrze że nikogo ze mną nie ma bo do końca zmiany musiałbym bez majtek chodzić :). I cieszę się że tu kibelek taki jak trzeba więc i podmyc się jak miałam czym. Jezu. Po co ja Wam takie głupoty pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grace witaj czarnuka ja wczoraj też wciagłam paczkę czipsów . hi hi ciekawi mnie czy to samo nisimy pod sercem emka i Laura ja w pierwszej ciazy miałam bardzo zgage . a cycki mma z pół rozmiara wieksze . Syrfi ja bardzo lubie spać na brzuchu . bigosik witaj Monigell brawo dla córeczki . no name super że widziałas serduszko Twojego maluszka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syrii my jestesmy po to zeby czytać i pisac o wszystkim takie jest moje zdanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Literke w niku mi zmieniło . Chyba pora się zalogowac i przestać być pomaranczowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmammma
nadia ja tez jestem z dolnośląskiego;) a ktoś pisał o 7/8 etatu.. powiem wam hita ja po macierzyńskim z synem wróciłam na 39/40 etatu żeby mnie nie zwolnili.. czyli w piątki wychodziłam o godzinę wcześniej a tak po 8 godzin pracowałam.. chciałam się zabezpieczyć by mnie nie zwolnili a jednocześnie nie stracić za dużo pieniędzy i tak miałam godzinę na karmienie więc pracowałam pon-czw 7-14 a w piątek 7-13. i to na całkowitym legalu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka, nic sie nie martw i powiedz juz teraz jesli chcesz.. U mnie w pracy wiedza o ciazy odkad tylko ja potwierdzilam i tez od tego momentu jestem na L4.. Nie moga Cie zwolnic, ani nie moga \ci skrocic umowy do dnia porodu, takze spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Moniqel bo pracodawca raczej umowy nie rozwiąże . Prawo jest po naszej stronie . Pracuje się bo jest się chronionym . I co wiecej nawet do czwartego roku dziecka można korzystać z przywilejów pod warunkiem że umowę masz dłuższą . Jeśli jednak kończy Ci się umowa w trakcie to jej przedłużać nie muszą. I wtedy prawo jest po ich stronie . No bo pomysl . Każda kobieta zagrożona utratą pracy z powodu końca umowy zachodziła by w ciążę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, ja mialam mdlosci przez pierwszy tydzien a potem zupelnie przeszly.Tez sie martwilam czy to normalne, ze tak szybko minely, ale wizyta u lekarza mnie uspokoila. Dodam, ze minely mi zanim uslyszalam serduszko.. A teraz zas wrocily, nie zawsze je mam i nie jakies straszne, ale czasami czuje, ze mi po prostu niedobrze.. Takze nie ma co sie martwic na zapas :) A tak na marginesie to w tym samym czasie mialysmy potwierdzona ciaze i w tym samym czasie bijace serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syfri hehe ja jak wymiotuję to tez nie raz muszę się przebierać bo popuszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syfri mądrze prawisz, ja w 1 ciąży tak miałam, pracodawca dawał mi co rok umowę na kolejny rok (niestety już nie jest tak,ze 3 umowa musi być na czas nieokreślony), a gdy pochwaliłam mu się, że wychodzę za mąż w czerwcu (bo był taki w porządku), kolejną umowę dostałam do końca czerwca. Strasznie się wtedy wkurzyłam, szukałam innej pracy, ale miałam jeszcze szkołę na głowie i ślub i nie udało się nic porządnego znaleźć. Postanowiliśmy z narzeczonym - co ma być to będzie i siuup na żywioł ;) Zaszłam w ciążę i 3 dni przed końcem umowy zaniosłam zwolnienie lekarskie szefowi (byłam w 13tc, gdyby było to przed 12 tc, nie musiałby mi tej umowy przedłużać). Do porodu byłam na L4, potem macierzyńskie, potem "kuroniówka". Tylko, ze teraz nie mam żadnych świadczeń (trochę sobie dorabiam dorywczo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
ale sie dziewczynki kochane rozpisałyście :D u mnie jak narazie mdlości, plamienie z rana ustało. Czekam z niecierpliwością na czwartek i ponowne usg. Ja za to mam inny problem - choroba lokomocyjna - nie jestem w stanie jechac samochodem dluzej niz 10 min. to jakas masakra. Ostatnio mój mąż zjechał na taką boczną drogę z głównej trasy bo nie dalo rady inaczej i trezba bylo co chwile stawac ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta-nawet termin porodu mamy taki sam:) No mam nadzieję,że moja fasolka ladnie rośnie:p. A my idziemy leb w leb-hihi. A jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zasnelam jeszcze na 2 godzinki :P a myslalam, ze juz nici ze spania :P Od kilku dni mam ciągoty na dżem,powidełka i kawke zbożowa :P Mi gin powiedzial ze moge sobie wypic jedna kawe zwykla dziennie ,ale ja zwyklej kawy nie pije wiec nie ma takiej potrzeby :) Najbardziej wkurza mnie dym papierosowy :/ rodzice palą co prawda w jednym pomieszczeniu a ja i tak wszedzie go wyczuje i normalnie on mnie dusi :/ wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka z mojego otoczenia bliskiego nikt nie pali, no ojciec, ale nie mieszkam z nim, ale tez nie znoszę, jeszcze przed ciążą mnie "dusiło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Mnie też dym teraz dusi . Mam odrzut . Palenie rzuciłam definitywnie w styczniu zanim jeszcze w ciążę zaszlam . I na samą myśl o zapaleniu jest mi niedobrze . Oczywiscie cieszę sie z tego bo w 1 ciąży miałam ogromny pociąg do fajek . I potrafilam wypalić nawet kilka na dzień co przed ciążą zdarzało się dość rzadko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniquel.....na pewno dacie rade na pewno nie bedzie lekko...ale wydaje mi sie ze pozniej fajnie miec taka duza rodzinke... Mmmamma.....ja mieszkam 160 km od wroclawia. U mnie dzisiaj mdlosci nieco odpuscily nawet pomyslalam ze moze to juz powoli przechodzi...moze nawet przejde sie z m na spacer....trzeba sie troche dotlenic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jesli o mnie chodzi to roznie z tym bywa, dzisiaj troche mnie mdli, ale naprawde troche, poza tym nic kompletnie mi nie dolega, no nie liczac bolacych piersi:) nie miewam zgagi, nie czuje sie zmeczona, nie mam problemow z jedzieniem, z zapachami itd... moze wszystko przede mna, a moze bedzie bezobjawowo:) A Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia i mmmammma ja mieszkam 30km od centrum Wrocławia . a we Wrocławiu jestem z 2 razy w tygodniu po towar jadę na giełdę . a jeśli chodzi o papierosy to w moim najbliższym gronie nie ma palaczy . pali siostra i moj tato ale z nimi nie mieszkam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmammma
maławronka ja mieszkam ok 70 km od wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta-mnie bola piersi,ale tylko jak przycisne:p Pobolewa mnie brzuch raz z prawej raz z lewej strony a czasem jak na @.nie wiem czy to normalne? Na prawym jajniku mam torbiel czynnosciowa po poprzedniej ciazy która nie zdążyła się wchłonąć-ale mam nadzieję że to w niczym nie zaszkodzi. Miałam parę dni z mdlosciami ale chyba przeszlo-no tym to się martwie. I do tego jeszcze krzyż czasami. W srode trochę się zmartwilam bo rano był inny uplaw niż zwykle-żółty-a od 3 tc biore leki na podtrzymanie ciazy -najpierw duphastona potem luteina.no i oczywiście szybko lekarz ale... pierwszy raz widziałam bijące serduszko.:):):) Gin mi mowil że macica mi się zluszcza więc chyba nie mam czym się martwic!ale zwiększył mi dawkę leku,teraz wizytę mam w czwartek.jenki ciekawe jak dlugo będę chodzić do niego co tydzień? A skad jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny też tak macie - mi wszystko śmierdzi. jak otwieram lodówkę to śmieredzi jakąs nieokreśloną tj. ziemią. co wyciągnę z niej coś to też mi zajeźdża - masakra nic nie mogę zjeść. Poza tym mam ochotę na coś np. banana - jak obiorę - zjeśc nie mogę. Odrzuca mnie od pomarańczy. i mnie mdli.... ja chyba padnę z głodu. a moje dziecię razem ze mną. wczoraj przestraszyłam się bo po południu miałam plamienie ale krwią. niedużo, próbowałam dodzwonić się do gina, ale nie odbierał. postanowiłam się położyć i do dzisiaj tylko brązy w śluzie. Mam nadzieję że nic poważnego. Do spzitala nie jadę bo u nas konowały i już po zweryfikowaniu terminu @ im by nie grało i chcieliby czyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mamą ja ostatnio jak obrałam banana i go ugryzłam to tak mi sie zrobiło nie dobrze w buzi ze go odrazu wyplułam . teraz z rodzinką sie zbieram na zakupy . a poźniej na urodziny męża siostrzenicy 10 lat bedzie miała we wtorek . a dzisiaj moja siostra ma urodzinki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×