Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

calineczka71: a Ty nie pisałaś z nami wcześniej? bo tak mi się jakoś kojarzy, że pisała jakaś babka, że zaszła w ciążę i została niedawno babcią ....... ale chyba pod innym nikiem? syrfi: dobrze napisałaś :-) czarnulka0000: ja jak chodziłam w ciąży do gina na NFZ badania miałam za darmo - mają podpisaną umowę z jakimś laboratorium na pewno - tylko nie wszystkie badania były refundowane ...... chyba za toxo płaciłam ..... i za grupę krwi ... Mniamniek: przykro mi, ale wyszedł z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak trzymam kciuki bedzie dobrze.Ja chyba poczekam z tym wpisaniem ale korci mnie heheheh.Ja w pracy jakos mi sie dzisiaj dluzy strasznie.spac mi sie chce i jem strasznie musze sie troche opanowac bo do modelek nie naleze i jak tak dalej pojdzie to nie zmieszcze sie w fotelu w pracy:)Milego dnia dziewczynki bede zagladac i za kogos tez trzymam kciuki co ma wizyte popoludniu sorka ale naprawde te niki mi sie wszytskie myla:) A i witam nowe mamusie im wiecej nas tym razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ciesze sie bardzo gratuluje ile ja bym oddala za to zeby tak juz bylo a tu jeszcze caly tydzien czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak super Mi tez troszke nudno w pracy . Dobrze ze ma internet i gram sobie na kurniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
Będę Mamą2013 gratuluję:) AnilorakAksweisz trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na informację. Sama wiem, jaki to straszny stres. Malawronka, mąż ma 35 lat:) No name mąż jest w trakcie chemii, ale to 100%wyleczalny nowotwór. Tylko to leczenie trzeba przejść:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
Anilorak, gratuluję! To piękna informacja. Ja do tej pory nie mogę się nadziwić, że takim kruszynkom już serduszka biją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnilorakAksweisz - super :) tez trzymalam kciuki :* Dzieki za odpowiedz co do badan :) Ja robie sie senna,chyba pora na mała drzemkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniamniek dla mnie rozwoj dziecka jest bardzo magiczny . lle sie dzieje . W przeciagu tych 40 tygodni . Maz mlody a juz nowotwor :( dobrze ze wyleczony nowotwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona dla mnie to za daleko poszukam tutaj jakąś malawronka poszedł na usunięcie żylaków przed operacją i po nie dostał tabletek na krzepliwość krwi po około 30 dniach skrzepy zawaliły mu płuca 99% do 1% ze przeżyje ale przeżył a potem po około 6 miesiącach zawał też wyszedł i po 3 znów zawał a teraz tylko wizyty u lekarzy i męczy ich chcieliśmy oddać sprawę do sądu ale żaden adwokat nie chce się podjąć z dofinansowanej kasy adwokackie od razu wołali 240 euro za godzinę a nas na to nie stać. no name 123 pisałam ale pytałam się o bete HSG bo tu jakies inne mają odznaczenia tez powiedziałam ze mam 3 dzieci i ze jestem babcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie czy nie zaszkodzi picie kawy rozpuszczalnej zbożowej Caro z nestle a piję jej sporo 5 /6 kubków dziennie i tylko jedną kawe normalną rozpuszczalną rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
Hej wszystkim :) Dziewczyny mam pytanie ? Kują mnie jajniki i tak ciągną... czy to normalne? Na necie wyczytałam ze to normalne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnilorakAksweisz- a nie mowilam??? :) Ciesze sie, ze wszystko dobrze, teraz juz bedzie tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka- ja nie mialam zadnych z takich dolegliwosci, nawet brzuch mnie przed @ nie bolal, ani pozniej, wiec co organizm to inna historia. Ale z tego co zdazylam to mnostwo dziewczyn tak ma, wiec mysle, ze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
AnetaG84 ja w pierwszej ciąży też tego nie miałam wiec teraz sie zmartwiłam, a gina mam dopiero za tydzień;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaam
Kropka236 ja wczoraj caly dzien tak mialam bol po prawej stronie ciagnacy ale to norma z perwszym dzieckiem tez tak bylo.Dzis za to o 3 w nocy pobudke mialam i bol okropny pecherza dodam ze od dziecka z tym walcze ale za to teraz zadnych lekow nie moge wziac tylko jakies tam ziolowe....masakra cale przedpoludnie spalam i nie poszlam do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę MAMĄ2013: wszystko dobrze się potoczy, musisz wierzyć mnie też suszy i muszę dużo pić - ale to właściwy objaw :-) ale przez to, że dużo piję co chwilę latam na wc :-// malawronka: ja zawsze piłam można powiedzieć kawę z mlekiem ..... ale w ciąży staram się nie pić bo wypłukuje magnez z organizmu .... choć czasami mam ochotę i pewnie się skuszę :-P dziś zjadłam gorący kubek - miałam takie parcie, że nie mogłam sobie odmówić ..... oj :-P Gosia...: ja też często jem w pracy - ale inaczej mnie mdłości zabiją .... w pierwszej ciąży przytyłam 10 kg teraz przytyję pewnie więcej ...... choć jem mało bo apetyt średni .... ale brzuch mam ogromny :-/ trochę pozostałość z 1 ciąży trochę wzdęcia ...... koszmar AnilorakAksweisz: super wieści, moja fasolka też ma 3m :-))))) Mniamniek: uf to szczęście, przeraziło mnie jak pierwszy raz napisałaś ..... przepraszam za wścibskość, ale bardziej z troski niż z ciekawości zapytałam .... calineczka71: smutne :-( że taki rzeczy się zdarzają ... człowiek może się przekręcić :-/ a to jednak mam dobrą pamięć, że pisałaś z nami wcześniej :-) kropka236: myślę, że normalne ..... też czasami tak mam do tego ta pachwina boląca prawa :-/ Aaam: pęcherz oj mi też często dawał w kość :-/ współczuję .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie było mnie tu jakieś 5 dni a tu tyle do nadrobienia i tyle nowych mam Witam wszystkie serdecznie:) Ja wczoraj powiedziałam menagerce o ciąży .Troche się bałam ,bo od mojego powrotu do pracy (po macierzyńskim ) minelo dokładnie pół roku a tu znowu ciąża:) ale bardzo pozytwnie mnie zaskoczyła ucieszyła sie pogratulowała i widać ,że nie było to udowane z jej strony:) powedziała ,żebym jak chce odrazu na l4 szła ,a właśnie takie miałam plany bo nudności i wymioty nie dawały mi pracować ,pozatym jestem strzasznie słaba nieraz normalnie ręką nie moge ruszyć >jutro ide do lekarza z moich obliczeń to juz 8 tydzień zabaczymy co mi powie >i jutro tez wpisze sie do tej tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znowu mam dziwne plamy.jejku jak ja sie boje!chyba podjade wieczorem na izbe przyjec, bo jeszcze brzuch mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka, ja bym chyba pojechała... po co się stresować, a przynajmniej Cię przebadają. W poprzedniej ciąży lekarz (na NFZ) powiedział mi,ze z każdym plamieniem mam od razu przychodzić, nie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×