Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość kropka236
Malika27 trzymam kciuki ! Na pewno wszystko ok !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika- ja tez zaciskam kciuki.. Daj znac jak wrocisz od lekarza, mam nadzieje, ze to nic groznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika - wszystko dobrze? Mam nadzieję, że to nic poważnego... Byłam na dworze, ale ziąb :O Wiecie co, dziewczyny, mdłości chyba stopniowo mi przechodzą. Tzn rano obowiązkowo gnam do kibelka, ale potem jest już lepiej (dziś i wczoraj normalnie już jadłam), po południu mogę nawet pół kawy wypić, co jest dla mnie wybawieniem, bo mam b niskie ciśnienie. Piersi chyba troszkę urosły i bolą przy dotyku (nieznacznie). Ja na kolejna wizyte wybieram się 21.03, to juz bedzie 12tc, także teraz odliczam do 21ego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika - tylko spokojnie. jedź do gina. Będzie dobrze. Plamienia nie oznaczają tylko najgorszego.! Ja mam plamienia od 2,5 tygodnia i właśnie wróciłam od lekarza . NIe wytrzymałam, tym bardziej, że od dwóch dni zjadłam tylko 2 kanapki /mdli mnie i wymiotuję/. Wczoraj mój mąż mnie nieźle przestraszył, więc rano zadzwoniłam do gina. Na szczęście z dzidzią wszystko OK. Plamienia są ze złuszczającej się śluzówki, nie mam żadnego krwiaka, ale mam leżeć..., więc dalej nie będę zbyt aktywna na wątku :( przynajmniej na razie. Podonbno taka moja uroda z tymi plamieniami. Najważniejsze, że nic się nie odrywa i Dzidziek sobie siedzi. Ma już 0,9 cm :) i pięknie bije serduszko 156 na min. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Ja sie nie wypowiem na tematy zwolnie itd bo jestem ciemna w tym temacie ale widze ze dziewczynki ci juz cos podpowiedzialy. Malika tez trzymam kciuki bedzie ok zobaczysz. U mnie jakos nastroj kiepski nic mnie nie cieszy jejku kiedy sie to skonczy bo juz sama sie na siebie wkurzam.Moze przez te dni bo takie pochmurne codziennie moze jak wyjdzie sloneczko to i ja zmienie sie i nabiore pogody ducha.Sadze ze po wtorkowym usg tez sie jakos moze wewnetrznie uspokoje.Ktoras dzisiaj miala wizyte wiec tez trzymam kciuki oby wszytsko bylo ok.A co do wyprawki to tez narazie nic nie robie wozek mam po corce i lozeczko tez a ciuszki to sie okaze co bedzie bo jak druga corcia to ubran mam .chyba na 5 dzieci hehehhe.Pozdrawiam:)bede zagladac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
Bede Mamą super wiadomości :D mnie dopada coraz większy stres, tym bardziej że dzis na badanie jadę sama. Mojemu nie udało wyrwać się z pracy niestety :(( no ale juz bym chciala tam byc. moje mdłosći raz są mocniejsze raz słabsze, ale nie wiem co z jedna rzeczą zrobić. ja nienawidzę mleka pod zadna postacia. Owszem kubek zimnego wypije jesli juz musze, inne wersje odpadaja zadne kakao, ani kawa inka. z nabiału to tylko ser zółty i czasem aktimelki. A dziecku potrzeba i co ja mam zrobic??? nie jestem w stanie sie zmusic, nie mam po prostu ochoty na nawet zimne mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona - trzymam kciuki za Twoją wizytę. nie martw się nabiałem, na tym etapie dzidzia sama ściagnie z Ciebie to co potrzebuje. dopiero potem będzie ważne to jak sie odżywiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
dzieki za slowa wsparcia. Niech dzidzia ściąga ma z czego :D moze i panikuje bo moj mi tak gada czemu nawet mleka sie nie napije, a ja na same te słowa zaczynam miec odruchy wymiotne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale spiaca jestem , siedze w pracy i zasypiam .:( Moze zrobie sobie slaba kawe parzona . Bo nie dam rady a tu pracowac musze di 18 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
głowe mi zaprzata sytuacja Moniqell. dziewczyny moze ktoras z Was ma kogoś kto zna się na tym prawie lokalowym. Wiadomo, ze nie w Warszawie, ale może ktos by mógl pomoc napisac odpowiednie pismo??? Ja jestem za daleko, u mnie to jedynie internet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
ale cisza.... mi się juz dzisiaj nic nie chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie jem serniczek . Dostalam od pani od ktorej wynajmuje lokal. Pycha zapraszam do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie sie poryczalam bez powodu te moje nastroje wykoncza mnie kiedys .malawronka smacznego ale narobilas mi ochoty tym serniczkiem a mnie dzisiaj naszlo na salatke grecka wracam do domu i odrazu robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
ja tez jeszcze jestem i tak patrze czy sa nowe wpisy :D powoli sie szykuje i bardziej denerwuje... ale wiem ze bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona trzymam kciuki bedzie dobrze zobaczysz:) Laura dobranoc heheheheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny... Mam pytanie. Bylam u mojego gina na nfz zalozyl mi karte ciazy i zrobil usg. I tu jestem w szoku. We wtorek malenstwo mialo 3 mm dzis rzekomo 28mm czy to mozliwe ze tak szybciutko rosnie? Zaznaczam ze wedlug ostatniej @ we wtorek bylo za malutkue lekarz stwierdzil ze wedlug CRL ciaza ma 5 tyg 5 dni a wedlug @ 7 tyg 1 dzien.... Wedlug dzisiejszego usg niby jest prawidlowo (usg przez powloki brzuszne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, ja jeszcze nie mogę ogarnać tutaj kto jest kim.. siedze dzis i jakiegos dola mam, nawet spacerek nei pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak kurcze sama nie wiem jak to jest z wymiarami dziecka chyba USG przy tym tygodniu ciazy przez brzuch nie jest tak dokladne. A moze maluszek tak szybko rosnie. Monqell ja tez jeszcze mam problemy jesl chodzi o rozpoznanie was. Juz co nie ktora dziewczynke pamietam np. Ciebie :-) ale jeszcze co nie ktorych nie pamietam dla do czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny narobilsycie mi ochoty na serniczek :D chyba jutro bede robic :P ale sernik na zimno :) moj ulubiony. Zaniepokojona - trzymam kciuki za wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycki tez mnie bola ale to pikus w porownaniu z tymi mdlosciami...nie odpuszczaja nawet na chwile....caly dzien leze i juz mi minela cala radosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestescie dziewczyny! Dzieki za wsparcie! A wiec pojechalam do gina sama bo mojego meza nie ma. Spakowalam torbe do szpitala tak na wszelki wypadek. Posiedzialam sobie troche bo najpierw musial przyjac umowione panie. Zbadal mnie a nastepnie zrobil usg Nic niepokojacego nie stwierdzil. Ciaza prawidlowa.Pecherzyk ciazowy 1,7 cm. I pecherzyk zoltkowy 0.40 cm.Ciaza 5tg.i 6dni i tak mi wychodzi z ostagniej@. Tak sie ciesze ze nic zlego sie nie dzieje. Z tego strachu to nwet mdlosci mi przeszly a po badaniu wrocily ze zdwojona moca. Ja rowniez trzymam za kazde kciuki. Zycze wszystkim zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika super ze sie odezwalas bardzo martwilysmy sie . To teraz kiedy na wizyte? Jakis leki dostals?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Malika, cieszę się:)Widzę, że nasze (Wasze) kciuki maja magiczną moc, oby tak dalej:) A co do plamień w ciąży... delikatna sprawa, różnie może być, czasami nie zapowiadają niczego złego (plamienia implantacyjne czy te w okolicach miesiączki) a czasami tak. Dobrze, ze poszłaś do lekarza, spokój jest najważniejszy. A jeszcze trochę i zobaczysz swoją dzidzię;) Anilorak może USG (pierwsze lub drugie) przekłamało, ważne, ze zarodek już jest :) Cos apetyt mi dziś dopisuje, zjadłam pączka, drożdżówkę i jeszcze bym zjadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika-kamien z serca. To na nastepnej wizycie bedzie juz serduszko:) Karola i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×