Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Karola jedz wieczorkiem na izbe niech zrobia USG na pewno jest wszystko dobrze . Ale spokojna bedziesz. No name ja w poprzedniej ciazy bardzo mialam ochote na cole ale staralam sie ograniczac ja bo pozniej mialam problemy ze skurczami w nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
Dzieki dziewczyny troche mnie uspokoiłyście ale jutro pójde do mojej gin i moze uda mi sie jakos wbic w kolejke!! Bo w sumie to mnie te jajniki bolą jak połaże troche a jak odpoczne to odrazu lepiej! karolka 2812 jedź i daj znać - trzymam kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montgomery
Dziewczyny czy Wy też macie orgazmy przez sen? Czy to prawda, że zwiększona ochota na seks i takie właśnie orgazmowe sny oznaczają, że będzie chłopczyk? Jakie macie przeczucia co do płci dziecka? ja bardzo chciałabym córeczkę, mój facet synka, tak się zastanawiam co tam rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkie wie któraś z was na co są tabletki dla kobiet w ciąży olej z ryby bo jak byłam w aptece po witaminy to aptekarka poleciła mi właśnie te tabletki i mówiła ze to na prawidłowy rozwój płodu Karola jedz do lekarza nie czekaj bul w wczesnej ciązy to znak ze coś się dzieje a reszta babeczek jak tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skończyłam Was czytać na 37 stronie ale obiecuje że nadrobie zaległości. Póki co leże w szpitalu ale mam nadzieje że bezie ok i mnie jutro wypisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny...witam nowe mamuski... Ja dzis musialam wziac wolne bo tak mnie mecza mdlosci ze nie moge wysiedziec w pracy...dzis jeszcze boli mnie glowa o wzdeciach nie wspomne...niestety u gina mam wizyte dopiero w piatek i dopiero wtedy da mi zwolnienie mam nadzieje... Karola jedz do szpitala bo najwazniejszy jest twoj spokoj... Montgomery....ja mialam dzis taki sen...ale raczej mysle ze za dluga mialam przerwe w tym temacie i dlatego...na razie mdlosci mi odbieraja ochte na wszystko Moniquel....a co sie stalo czemu w szpitalu ....nie doczytalam czegos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
Moniquell co się stalo???? zdrówka zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Nie zdążyłam wszystkiego przeczytać,ale tak no name- gratuluję ,bardzo się cieszę razem z Tobą:) Będę mamą-musi być dobrze,trzeba w to wierzyć,moc pozytywnego myślenia,trzymam mocno kciuki za Ciebie i maleństwo. karola-może faktyczne jedź na izbę,po co się stresować dodatkowo skoro jest taka możliwość Minquell- mam nadzieję,że wszystko z dziadzią dobrze i wizyta nie z tym związana,pisz koniecznie co się dzieje. U mnie dobre wieści,byłam dzisiaj w szpitalu tutejszym na oddziale wczesnej ciąży,powiedziałam co mnie niepokoi i z racji tego,że poroniłam ,poprosiłam o wykonanie usg i tak: mamy serduszko,pięknie bijące:):):):)boże,płakałam ze szczęścia,mąż razem ze mną. Ciąża jest tydzień młodsza,najprawdopodobniej do zapłodnienia doszło później,jednak cuda się zdarzają:):):):) Następną wizytę mam 13.03,wszystkim tutaj życzę takiej radości jakiej doświadczyłam dnia dzisiejszego. Poza tym zaczęłam wymiotować,nie mogę patrzeć na jedzenie,a w szczególności na mięso,odrzucają mnie wszystkie zapachy i mogę spać i spać eheheh Pozdrawiam z pełnym uśmiechem na twarzy i ogromną radością w sercu:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniqell - co sie dzieje,ze jestes w szpitalu? Kurde dzisiaj po kazdym wstaniu z pozycji siedzacej mam mroczki przed oczami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
Karola,jedź na izbę i nie czekaj. Ja też tak zrobiłam. I dobrze,bo dostałam duphaston i nakaz lezenia przez 5 dni. No name,nie gniewam sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wcięło mi mojego posta, bo nie widzę.... pisałam, ze też mnie odrzucało od mięsa, tak na samym początku. Gratulacje, Też mama :) Moniquel, Twój ostatni post był po spacerze z małą i wnoszeniu wózka:o mam nadzieję, ze to zbieg okoliczności, wszystko ok?? Ja pomidorówkę ugotowałam właśnie, tak mnie wzięło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamuski! Nie bylo mnie od rana a tu taka lektura. Calineczka ja mam 39 lat i tez jestem w ciazy. Wiekim sie nie przejmuje aby dzidzia zdrowa byla. Badan prenatalnych nie robie bo to za duzy stres dla mnie. Trzymam kciuki za wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama 2013
to ja Moniqell zmartwilas mnie wpisem. odezwij zie vo sie dzieje. pisze z kom wiec przepraszam za bledy. karolka jak u ciebie sytuacja wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ale trafiłam na idiote:(:(:( A jaki bezczelny! Pierwsze pytanie-dlaczego tak szybko zaszlam w ciążę-normalnie mnie zatkalo!.A usg trwało sekundę-tylko tyle powiedział że ciaza żywa:) Mam się zgłosić do swojego lekarza a nie przyjeżdżać na izbe przyjęć.Normalnie kretyn:( Ale dobre tylko to że wiem że jest. Na wizyte idę w czwartek,więc może wytrwam te dwa dni. Jezu za co się płaci składki.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola - takich buców pełno w slużbie zdrowia, a składki idą na stare baby co wystają od 5 rano pod przychodniami bo nie mają co w domu robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie jakiś kretyn...trzeba było mu powiedzieć do słuchu kilka ciepłych słów....to jego zasrany obowiązek przyjąc pacjentkę i się nią zając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie jestem w szoku,przecież nie pojechalam tam ot tak sobie,bo nie mam co w domu robić,tylko po to że miałam problem! Ale za to mu odpowiedni komentarz dam przy jego nazwisku. Może prywatnie jest inny dla pacjentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzilam w Nl
Zaniepokojona, Calineczko.Ja urodzilam dwoje dzieci w Holandii. Fakt,ze w prawidlowej ciazy opieka w NL zostawia troche do zyczenia. Ja jednak bylam pod opieka ginekologa w szpitalu i bardzo jestem zadowolona jak prowadzil moje ciaze. Tak jak pisalas Calineczko w Nl po porodzie silami natury wypisuja czesto w ten sam dzien.Jednak zaraz po powrocie,do domu przychodzi pomoc, ktora do 8h dziennie zajmuje sie matka, dzieckiem, ugotuje i posprzata. I tak do 8 dni (zaleznie od tego ile dni bylo sie w szpitalu) Moim zdaniem rowniez opieka nad dzieckiem po porodzie jest rewelacyjna. Przychodza do domu, badaja sluch dziecku,pobieraja krew . Rowniez do mamy przychodzi kontrola po porodzie (oprocz poloznej z Kraamzorg) Sprawdza jak sie goi rana po cc lub czy szwy po sn zeszly. Ma sie kilka numerow telefonow i mozna dzwonic z pytaniami i w razie problemow. Ja spotkalam sie wlasnie z taka opieka w Holandii i takiej wlasnie i Wam zycze. Wszytskiego dobrego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzilam w Nl
Zle sie wyrazilam.Piszac '' Prawidlowa ciaza '' mialam na mysli ksiazkowa ciaze prowadzona przez polozne tylko. Moje ciaze takie nie byly dlatego bylam pod opieka ginekologa. I pisze o takiej tylko opiece. U poloznej bylam raz w 8tc i drugi w 11tc ,pozniej gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola- co za... Zero zrozumienia dla kobiety, ktora sie martwi, ze tez na takich ludzi musimy trafiac, szkoda slow.... Ale dobrze, ze z malenstwem wszystko ok, czwartkowa wizyta pewnie Cie w pelni uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montgomery
Nadia ja narazie mdłości nie mam, tylko brzuch mnie kłuje i cycki mi rozsadza (rozmiar D...jak będzie poźniej zobaczymy). Też mam wzdęcia okropne, nie wiem czy to brzuch urósł czy tylko wdęcia haha. Laura ja z kolei dałabym się pokroić za pieczonego kurczaka, kebaba, hamburgera :/ Też mama ja na serduszko muszę poczekać do 8.03 mam nadzieję, że też będzie wszystko dobrze i będziemy ryczeć ze szczęścia... :) Calineczka ja od początku ciąży brałam tran z wątroby wieloryba czy coś takiego i mój gin powiedział, że ok ALE czytałam, że wątroba ma dużo witaminy A, która może być szkodliwa dla dziecka więc od wczoraj już nie biorę a gina opierdzielę ;) olej z ryb z tego co wiem to same dobre kwasy bardzo zdrowe i potrzebne dzidzi i Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, olej lekarza, co niektórzy mają straszną znieczulicę :o okropnie mi laptop ostatnio szwankuje, albo internet ciągle mi się rozłącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz plamic zaczelam w srode rano -szybko pojechałam do mojego gina i właśnie wtedy pokazało się serduszko a te plamienia powiedział że macica mi się jeszcze zluszcza.Zwiększył leki.Parę dni spokoju i dziś znów tylko że do tego doszedł ból brzucha.dlatego zmartwilam się.przecież gdyby nie moje przerażenie to poczekalabym do czwartku.nie pojechalam tam z nudów! Dziękuję,że jestescie takie kochane:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola masz prawo jechać do szpitala jeżeli cię coś niepokoi....przecież nie bywasz tam codziennie...zresztą co to za przyjemność miałaby być dla ciebie?nie przejmuj się takim głupim lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×