Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość synestezja
Biorę femibion. W poprzedniej ciąży też to brałam, ale występowało pod inną nazwą. Dzisiaj mam jakiś " pieski dzień" nie mogę się zmobilizować do niczego, ciągle chce mi się spać, wszystko mnie drażni. Niech żyją hormony! :) Kiedy poznałyście płeć swoich dzieci? Moja córka do 5 miesiąca odwracała się tak, że nie można było określić " co tam w środku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synestezja ja usłyszałam bardzo szybko bo juz w 12 tyg usłyszałam ze chyba synek a w 18 że na 99%. a siostra moja do końca nie wiedziała co nosi pod sercem . bo jej synek nie chciał sie pokazać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny doradzcie mi co moge wziąć na ból głowy? Dzisiaj od rana mnie męczy i już dłużej nie wytrzymam musze coś łyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ból głowy APAP XXX Ja mam w czwartek genetyczne, mam nadzieję że wszystko ok nie wiem czemu ale jakoś mam złe przeczucia. Z pierwszym dzieckiem właśnie na genetycznych mi powiedział że chłopak na 70 % zobaczymy tym razem... a nie ukrywam że też bym wolała ptaka nie widzieć :D XXX Ja łykam elevit... minusem jest to że nie zawiera jodu a się w necie naczytałam że przy hashimoto nie powinno się zażywać jodu więc tak na wszelki wypadek wybrałam te witaminy a teraz jak będę muszę koniecznie zapytać swojej endo czy to prawda czy jedna z wielu bzdur jaki wyczytałam... ostatnio oczywiście zapomniałam zapytać ale teraz sobie zapiszę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiem wam, że jeśli lekarz widzi ptaszka to nie znaczy że to ptaszek:) Jak byłam w ciąży z córką to w 12 tygodniu upierałam się żeby sprawdził. i mówił że chyba chłopak. Ale nie potwierdza na pewno, bo tak wcześnie bardzo łatwo pomylić ptaszka z pępowiną. I tak też było. W 17 tyg przychodzę i mówię, że włąśnie mi się śniło że będzie córa. I on potwiedził córkę :) A z witamin biorę vitaminer. 60 szt za 18 zł więc spoko. Wcześniej brałam prenatal complex i tam chyba było 30szt za coś około 30 zł więc się nie opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montgomery jak masz mdlosci to moze je wywolywac kwas foliowy wlasnie albo potegowac, ja tak mialam. zaczelam jesc femibion tam jest prosta forma kwasu odrazu przyswajalna z ktora organizm nie musi sie uporac..:) xxxx eh padam juz po pracy dopiero wrocilam, mnie tez mecza bole krzyza ale nie mocne wiec mam nadzieje ze to normalne i wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny dzisiaj byłam cały dzień na nogach. Najpierw pomagałam Młodemu sprzątać pokój-a to jest zawsze wyzwanie, później sprzątałam kuchnię i piekłam ciasto, myłam podłogi i złożyłam caaaaałą górę ubrań. W międzyczasie wyszykowałam i zaprowadziłam synka na urodziny koleżanki. Do tego miałam dziś gości i mimo, że poszli już po 21 to położyłam się przed chwilą... cała opowieść zmierza do tego, że tak mnie napier....la krzyż (przepraszam za słownictwo, ale to najodpowiedniejsze słowo), że zaraz oszaleję. Chodzę jak starsza Pani, pochylona i w lekkim rozkroku. Mam nadzieję, że noc będzie kojąca... xxx Chyba muszę opieprzyć lekarza za takie drogie tabletki. Płacę 36zł za 30 tabletek. Ale biorę 1 na dobę-może tu jest haczyk? Wy ile bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosuenka zus ci wyplaca po 33 dniach wg. Wypisanych na zwolnieniu mi ksiegowy wyliczyl do 29 zaklad pracy od 30 juz zus . Ale ja mialam juz w tym roku 2 tyg zwolnienia chorobowego a to sie sumuje dni z calego roku. Xxx Grace moze ty masz kolki ? Pod zebrami to moze byc to , mnie raz bolalo cslusny dzien i sie przenosilo od boku lewego az do lewej pachwiny przenosilo i maz mnie uswiadomil ze jak na chwile oprzechodzi to najprawdopodobniej kolka , mial rache po kilku jogurtach i maslance na nastepny dzien juz bylo lepiej ;) XxX Emka ja tez mam moje w podobnej cenie biore femibion. Xxx Ja na szczescue msm juz mdlosci i wymioty glownie rano i w porywach popoludniu gora 2-3 razy ,a tak mialam kolo 5 razy dziennie,wiec mila odmiana;) i apetyt zaczal mi wracac. Tylko dalej sie dziwie ze jeszcze swojej wagi nie nadrobilam dalej mam okolo 3 kg mniej niz przed ciaza;p Od kilku dni nola mnie plecy ale to taki tepawy bol i chwilami podbezusze, ale ponoc to normalne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
A mnie dzis dorwaly sasiadki, dwie starsze babki z Puerto Rico, I kazaly mi sie rozbierac do samej koszulki:) ogladaly z kazdej strony brzuszek I stwierdzily ze na bank drugi chlopczyk:) a podobno tylko raz sie pomylily:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hejka z tym jaka płeć to racja że w 12 tyg nie można powiedzieć przynajmniej tak mi powiedziała lekarka na genetycznych a z tym badaniem byłam u bardzo dobrej lekarki w gdańsku mówiła że do 16 tyg to jest 50/50 . Ale nie wiem mi się śniło że chłopak ale ja chcę córeczke :) Ja biore prenatal classic i place 46zl za 90 tebletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek13
Ja słyszałam,że ze snami to jest na odwrót. Jak sie śni chłopczyk to będzie dziewczynka i na odwrót:). Tyle,ze to jak ze wszystkimi takimi wróżbami 50% szans ;) Dla chętnych fajnej zabawy polecam Chiński Kalkulator płci. Mi sprawdził sie 2 razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWKA83 a czy po tym prenatal classik nic ci nie dolega? mnie cos od kilku dni boli brzuch i nie wiem czy to nie od witamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiul28
Mi w pierwszej ciazy na samym poczatku snila sie dziewczynka, chinski tez pokazywal dziewczynke, a jest chlopczyk:) Teraz snil mi sie chlopczyk:) I jakos tak myslalam ze bedzie dziewczynka, ale sasiadka mowi ze jest jak usg:) I chyba jej uwierzylam, bo nawet paczke z ubrankami po synku spakowalam zeby wyslac w poniedzialek do meza siostry, ale jednak wstrzymam sie do 25:) hahah:) Co do witamin to moga powodowac rozne skutki uboczne, bole brzucha mdlosci, biegunki.... Ja przetestowalam kilka zanim trafilam na te ktore biore teraz... Pewnie nie ma takich w Pl, ale bierzes ie po 2 tabletki, jedna to witaminy dla mamy, a druga kwasy dha dla dziecka... Tylko ze strasznie duze te pigulki i jak lykam to az mi oczy na wierzch wychodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiul28
Tzn chodzilo mi o to ze odpowiednika tej nazwy nie, dlatego nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiul28
A tu wlasnie te ciazowe sa wszystkie baaaardzo duze:) A ja dzis chyba zostawie synka z mezem i wybiore sie do sklepu:) Wiosna za oknek i pomyslalam ze kupie sobie jakas ladna sukienke maxi:) podobaja wam sie dlugie kiecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za niska do sukienek maxi ;( wole takie do kolana ;) ja teraz bede polowac na trampki ,bo nie mam praktycznie plaskich butow ,pomijam ta jedna pare ktora jest tak dobita ze az zal hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas te witaminy nazywaja sie femibion natal 2 ja tez je biore ;-) Naprawde sa duze ale da sie przezyc ;-) A co do kiecek to odkad skonczylam 9 lat sukienke mialam na sobie moze z 5 razy spodnic w ogole nie trawie. Ja to typowa chlopaczyca jestem. Dresik i adidaski uwielbiam choc po pierwszym porodzie zainwestowalam w kilka par szpilek i bardziej "kobiecych" laszkow... Mimo to poki jestem w ciazy dresik dresik i jeszcze raz dresik :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Gosienka w pierwszej ciąży też lykalam prenatal i dla mnie jest ok. ale każdy mam inny organizm i może tobie nie służą. Oby z snami było na odwrót :) może 23 kwietnia czegoś się dowiem :) U mnie wiosna pełna gębą :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
A sukienek mam pare takich zwiewnych ktore nosiłam przed ciążą i nadadzą się teraz do tego klapki jal bedzie ciepłej i w plener nad morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synestezja
Hej dziewczyny! U was też taka cudowna pogoda? My uskuteczniliśmy tradycyjnie góry. Chociaż trasa raczej emerycka to i tak odczuwałam zmiany w organizmie. Teraz muszę się wziąć za pracę, poniedziałek coraz bliżej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda chyba ok, ale na własnej skórze nie odczułam bo nie wychodzę za często z domu. Ja jestem raczej piecuchem i jeśli nie muszę to nie wychodzę :P Poza tym stanęłam dziś na pół godziny pozmywać naczynia po wczorajszych gościach i już mi brzuch lekko twardnieje i pobolewa, nie wspominając o krzyżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co się dzieje z plynami które się przyjmuje oprócz tego że się je wysikuje'? Bo oprocz tych moich dziwnych boli zaobserwowalam że strasznie mało sikam! Np dziś wypilam 2 l wody a wysikalam może pół szklanki. Co chwilę mi się chce, ale przychodzi co do czego i wychodzi parę kropel. Dodam że chyba nie jest to infekcja, ponieważ mnie nie piecze i nie mam tego głupiego uczucia po oddaniu moczu se wciąż mi się chce. Zachciewa mi się od nowa tak po pół h. Czy w ciąży organizm wchłania więcej wody? I co się z nią dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co się dzieje z plynami które się przyjmuje oprócz tego że się je wysikuje'? Bo oprocz tych moich dziwnych boli zaobserwowalam że strasznie mało sikam! Np dziś wypilam 2 l wody a wysikalam może pół szklanki. Co chwilę mi się chce, ale przychodzi co do czego i wychodzi parę kropel. Dodam że chyba nie jest to infekcja, ponieważ mnie nie piecze i nie mam tego głupiego uczucia po oddaniu moczu se wciąż mi się chce. Zachciewa mi się od nowa tak po pół h. Czy w ciąży organizm wchłania więcej wody? I co się z nią dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synestezja
Grace wyniki z moczu masz ok? Może coś z nerkami? Teraz bardzo często korzystam z toalety. Dzisiaj z 10 razy,ale zawsze bardzo dużo piłam. Teraz też ciągle chce mi się pić. Przed ciążą nie miałam takiej potrzeby sikania. Może więcej się pocisz lub twój organizm zatrzymuje wodę. Puchną ci nogi czy coś w tym guście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wynikach moczu wszystko było ok oprócz PH które było trochę za wysokie i na to gin zwrócił mi uwagę zalecił wit C żeby zakwasic mocz. A z organizmem dosłownie nic się nie dzieje, nie puchne, nie mam zwiększonego pragnienia. Dlatego zastanawiam się co się stało z tą wodą którą dziś wypilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×