Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Dziękuję Wam jesteście naprawdę kochane. Mi coprawda dochodzi nawet do 37,5 ale i tak jestem spokojniejsza po Waszych odpowiedziach. Może jak przestanę gnić w łóżku to spadnie jeszcze o parę kresek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka dokładnie te - małe żółte. Jest mi po nich strasznie niedobrze. Faktycznie łykasz je przed posiłkiem? Mnie tak ssie w żołądku, że nie jestem w stanie wytrzymać. xxx Grace, dyskutowałam właśnie z koleżanką = lekarką - podobno wyższa temperatura w ciązy jest normalna. Nie wiąże się ze stanem podgorączkowym. xxx Ja dzisiaj padam. Czuję się jak mucha w smole. Zawsze miałam niskie ciśnienie, ale dzisiaj to już przesada, 90/60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synestezja raczej łykam w czasie posiłku . ale nie lubie ich bo po nich miałam pierwsze 5 dni zatwardzenie a poźniej zaczęłam jeść więcej jabłek i śliwek suszonych i już jest lepiej . xxxxxxxxxxxxx w tamtej ciąży brałam jeszcze magnez bo bardzo męczyły mnie skurcze w nogach tak bardzo ze płakałam czasami w nocy . jutro wolne bardzo mnie to cieszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka - Mam wolne już od dzisiaj. Wzięłam dzień wolnego, żeby jechać na wycieczkę do Doliny Chochołowskiej, a miałam wycieczkę do pediatry. Mała kaszle paskudnie. xxxx W jakim tgodniu ciąży macie drugie badanie prenatalne? Mój lekarz kazał mi się umówić dopiero w 21 tygodniu, stwierdził, że dla niego to optymalnie. Nie za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Podczytuję oczywiście wszystko, ale nie mam czasu odpisać.... xxxx Po pierwsze spieszę donieść, że dziś na 100% mój Maluch dał o sobie znać. Jest to moje drugie dziecko więc jestem pewna nawet na 1000%, że to to. Takie lekkie jakby stuknięcia od środka brzucha, niewyczuwalne oczywiście z zewnątrz (gdyby ktoś np. przystawił dłoń to nie poczuje). Cudne to! :D xxxx Wg. okłamanej daty ostatniej miesiączki (którą nie wiem skąd wzięłam i podałam lekarzowi :P ) mam dziś 15 tyg. i 2 dni. A według tego prawdziwego terminu 16 tyg. i 3 dni :D xxxx Temperaturę mam 36,3, mierzona na elektronicznym, ale jest nowy więc na pewno dobrze mierzy. Ogólnie rtęciowe są dokładniejsze. Synestezja jesteś pewna, że nie zepsuty (np. słaba bateria) en Twój termometr. Bo 35 stopni jest możliwe, ale wskazuje na osłabienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do depresji poporodowej to nie miałam... chyba ;) moje dziecko spało 22 godziny na dobę, nawet na jedzenie go budziłam. Był od początku na butelce. Nie karmiłam bo nie jestem do tego stworzona i nie mam z tego tytułu absolutnie żadnych wyrzutów sumienia ;) :P xxxxx I niestety też zaczynają mnie boleć zęby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka zazdroszcze :-/ Ja mialam depresje poporodowa ktora z czasem zmienila sie w fobie spoleczna bo zamknelam sie w domu. I depresja zaczela sie pojawiac wlasnie wtedy gdy zaczelo brakowac pokarmu dla synka... Na szczescie mam to za soba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za temperaturki. Teraz nie będę się odzywać do niedzieli ponieważ wyjeżdżam na działkę, może tam dojde do siebie. Jest tylko jeden problem - jadę z teściami...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace - udanego wypoczynku! My dzisiaj dzień kanapowy z racji choroby. xxx Emka_ - taką temperaturę mam od zawsze 37 stopni to u mnie gorączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
hej u mnie mała poprawa - egzema znika po smarowaniu alantanem- juz tak nie swedzi i ledwo widoczna. Dziewczyny sorry za pytanie ale jak tam wasze libido - bo moje zerowe. I nie wiem co robic, bo to nigdy nie było problemem, a już mi szkoda męza :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona ja odkąd dowiedziałam się że jestem w ciąży maż do mnie nie zagląda...w ogóle nie mam ochoty na sex...męża zadawalam w inny sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona u mnie z libido juz troche lepiej ale wczesniej to biedaka wyganialam w druginkat lozka i cieszylam sie jak wyjezdzal na 2-3 dni ;p Xxxx Od dzisiaj na szczescie apetyt mi wrocil i juz wiem na co mam ochote ;D Xxxx A tak poza tym. Bede sie chwalic ;) mam nowiutki materac i w koncu sie wyspalam !bez bolu kregoslupa!!;) a od zawsze mam z nim problemy;( takze dziewczyny polecam materace z poanka termoastyczna ;) rewelka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z libido również bardzo kiepściutko :( Wcześniej to nie mogliśmy się sobą "najeść" rano, popołudniu, wieczorem a nawet w środku nocy a teraz tragedia :( Ja sama z siebie może raz w tyg mam ochotę ale mój ukochany twierdzi że tak apetycznie wyglądam że on cały chodzi :) Miło mi jak tak mówi tylko powoli takie mam wyrzuty sumienia ze go odpycham. Wydaje mi się że rozumie ale mi samej jest niedobrze ale z drugiej strony nie chce sie zmuszać bo to nie na tym polega. Ahhh ciężki żywot mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjudytax
Witam, przyszłe mamy :) Ja również mam termin na październik i to w samym jego środku bo 15 :) A wczoraj dowiedziałam się, że będę miała córeczkę.... aż się popłakałam ze szczęścia :) mam już 4 letniego synka więc siostrzyczka bardzo oczekiwana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a u mnie z libido wrecz odwrotnie. Zawsze mialam z tym klopot a teraz to ja chodze za moim mezczyzna :-P A ze mielismy ograniczenia przez 3 tyg (calkowity zakaz) to teraz M sie boi ze zrobi cos malenstwu :-/ wiec tym razem ja cierpie nie on :-P taki odwet mi robi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja mam roznie, tak co tydzien inaczej z libido, raz latam za moim facetem albo ukradkiem ogladam filmiki :) innym razem w ogole mne seks nie interesuje. Ale przykra sprawa bo mam odruch wymiotny jak czuje albo widze sperme :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez calkowity brak:/ Wczoraj wogole fatalnie sie czulam... Wszystko mnie bolalo... Dziewczyny czy Was czasami cos kluje w pochwie? Mnie wczoraj pol dnia bolaly wszystkie kosci lonowe, a drugie pol mialam wrazenie jakbym jakas szpilke tam miala... No i oczywiscie weszlam na neta zeby sie zorientowac w temacie i juz panikuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
kurcze może glupio to zabrzmi ale ciesze sie, ze to nie tylko u mnie tak jest, bo zaczynałam już schizować.... .... co do dziwnych uczuć to też tak mam, ze czasem strasznie bolą mnie pachwiny, czasem coś w środku, ale no cóż widać takie uroki ciąży są. Jedynym plusem jest to, iż nastąpił długo wyczekiwany koniec wymiotów :D nawet mogę dłużej pospać i nie budzę się już taka głodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie znow dzis boli glowa od rana...juz sie zaczynam martwic bo odkad jestem w ciazy czesto mnie boli a ostatnio to juz prawie codziennie...mecze sie nieraz caly dzoen do tego ten bol powoduje mdlosci...cos okropnego...znacie jakies domowe sposoby na bol glowy...nie chce brac tabletki ale czasem juz nie daje rady... Xxxx Co do libido...ja mialam ogromne na poczatku...teraz mi juz spadlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też libido ok, w zasadzie niewiele się zmieniło poza większą drażliwością na dotyk piersi. Chociaż na samym początku zasypiałam dość wcześnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia ja otwieram okno i klade na glowe i oczy zimny oklad zelowy. Jak bardzo boli to biore paracetamol 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie libido na poziomie 0 a moze nawet -1 . chciała bym to zmienić . kiedyś brałam na to tabletki żen szeń a teraz nie wiem czy mogę . dzisiaj zle sie czuje plecy brzuch wszystko na raz . coś mam gorszy dzień za tydzień do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie libido roznie raz lepiej raz slabiej ale to i tak bez znaczenia bo przez te krwawienia i krwiaki ktore mialam lekarz odradza na ten moment cokolwiek robic. Ja rowniez mam dzisiaj gorszy dzien, baardzo boli mnie glowa ale jak na razie trzymam sie i nie biore nic na ten bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam problemu z libido tylko ze zmeczeniem. Nie chce mi sie juz wieczorem podniesc nawet :) a potem cala noc snia mi sie jakies erotyczne sceny hehe wiec caly nastepny dzien czekam na ukochanego zeby wieczorem jak on juz wroci-znowu pasc ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka u mnie juz od wczoraj gorsze dni... Boli mnie cale krocze:/ Nie mam pojecia czemu, pewnie jakis ucisk, bo do tej pory czulam dzidzie po bokach a teraz kopie doslownie pod koscia lonowa... W dodatku dostalam uczulenia, chyba od slonka:/ Planuje jutro wyslac meza po poduszke dla ciezarnych, moze w koncu sie wyspie, bo slyszalam bardzo dobre opinie na jej temat. Moze ktoras z Was ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam ta poduszke. Pierwsza noc była udana i faktycznie kregosłup odpoczał, pozniej to roznie bywało. Jest okej mogłaby byc twardsza jak dla mnie. Głowa pobolewa, odruchy wymiotne miewam :(.A libido wzrosło i to dosc wysoko hihihihi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byl tu kiedys temat na pisaly dziewczyny o libido w ciazy . I nie ktore pisaly ze u nich sprawdzila sie wersja ze kto urodzi synka ma wysokie libido a kto core to niskie . Ciekawi mnie jaka w tym jest prawda . Ja bym chciala coreczke mam libido 0 . Moze za tydzien sie dowiem co nosze pod sercem . Kochany Filipek urodzony 14.11.2009 godzina 6:10. SN 3200 waga, 55 długi, 36 tydzień A teraz ostatnia @ 19.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dopiero dowiem za miesiąc czy dziewczynka czy chłopiec. Czy częste usg może szkodzić? Bo mam na nfz usg 13.05 a prywatnie 20.05 i nie wiem czy to nie za często i może jedno odwołać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przełożyłam usg na 31.05 wtedy będzie 20 tydzień to będzie te połówkowe. U mnie libido jest -10 :-). A wczoraj się koszmarnie czułam, jak za dużo zjem to później leże i nie mam na nic siły. A nic nie przytyłam jeszcze chociaż bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×