Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Hej. Ja przytylam 25 kg:) Zrzucilam wszystko do czerwca, a rodzilam w grudniu, ale cialo juz nie bylo i nie jest takie samo:/ No ale ja wiedzialam ze tak bedzie, bo mam strasznie wazliwa i delikatna skore i pomimo pielegnacji nie obylo sie bez rozstepow i popekanych naczynek... Pozatym czuje sie fatalnie, na 11 mam wizyte u lekarza bo chyba znowu mam zapalenie zatok:/ Pewnie nie obedzie sie bez antybiotyku, ale juz nie mam sily i wezme cokolwiek zeby tylko mi przeszlo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie brzuszek jeszcze jest maly, ale juz widac delikatne kraglosci. Czy was tez bola tak piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolały,bolały.Ale już przestały.i nie wiem czy to dobrze?a zaczelam18 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie troche bola jeszcze a jestem w 16 tyg. Za to pieka mnie sutki tak raz, dwa razy dziennie ale tak okropnie, nie wiem od czego..w sumie to tylko jak mi jest zimno albo ciarki mam i twardnieja teraz sobie przypomnialam ;) ale dzisiaj wbieglam ze sklepu myslalam, ze bede wymiotowac do kosza pod supermarketem hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) Tak piszecie o tych brzuszkach, to i ja się dołączę:) Ja mam już taką piłkę, że mnie dzisiaj jakiś facet przepuścił w kolejce w sklepie:D I szczerze mówiąc trochę mnie martwi wielkość tego brzucha, bo jak tak dalej pójdzie, to się będę toczyć:D Rano jest mniejszy, ale i tak jest. Wczoraj bez skrępowania, z tym brzuszkiem poszłam pooglądać wózki :D No i przytyłam już 4kg., ale wcześniej byłam bardzo szczupła, więc nie panikuję z tymi kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Wam tych mdłości:( ja nie miałam w ogóle. Tylko słabnę na każdym kroku i boję się wychodzić sama:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu na antybiotyku:/ Niestety nie dalo sie uniknac, znowu dostalam amoksycykline na 10 dni... Dziewczyny ktoras pisala kiedys ze jak byla chora to baby prawie sie nie ruszalo... Moja dzidzia tez jakas nieruchliwa dzis... Nawet dzwonilam do mojego gin i powiedzial ze to normalne podczas choroby... Zebym sie nie przejmowala i czekala do piatkowej wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja też już wróciłam z majówki (o ile mozna to tak nazwać, bo dluuugo jeszcze po tym moim omdleniu źle sie czułam, więc dużo leżałam) i bardzo duzo u mnie sie zmieniło. Dokładnie 1 maja wywaliło mi brzuch i tak juz zostało. Więc mam w końcu ciązowy (a nie tylko wyimaginowany) brzuszek! Ponadto dokładnie tego samego dnia poczułam pierwsze ruchy! było to wieczorem gdy czytałam książkę, nagle poczułam, że mnie coś łaskocze w brzuchu. Zaraz sobie wyobraziłam taka malutka rączkę. Następnego dnia pod wieczór to samo. A teraz mały tak się roszalał, że co chwilę czuje te łaskotki:) zdziwiłam się że te ruchy czuję tak szybko, bo jak się zaczeły to był początek 16 tc natomiast dla równowagi, żeby nie było tak dobrze, doszły mi kolejne dolegliwości ciążowe takie jak: nadciśnienie i pękająca głowa. Dziś rozmawiałam z moim lekarzem przez telefon, ta moja temperatura powyżej 37 mówi że to norma, ale z ciśnieniem muszę iść koniecznie do internisty bo dostanę na to leki. Czy któraś bierze takie lekarstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i po majówce weszłam na wagę a tam szok. Przytyłam 3 kg! przy mojej wadze startowej 53,5 może być te 3kg dodatkowe, mąż wręcz jest zachwycony krągłościami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie sie dzis potwierdzilo ze dziewczynka:)serduszko wali mala strasznie ruchliwa ale nic nie czuje jeszcze...mi juz tez brzuszek wywalilo ale mam jiz spodnie ciazowe wiec pelna wygoda... Xxxx Asiula....okropna ta twoja alergia...ja mialam uczulenie na poduszke zeby bylo smiesznie antyalergiczna....przez pare miesiecy wstawalam rano kichalam lalo mi sie z nosa i po poludniu przechodzilo nie wiedzialam co jest dopiero niedawno sie skapnelam ze od poduszki kupilam taka z gesim pierzem i jak reka odjal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, ze nie tylko ja z brzucholkiem latam;) Wiecie co? mój synek dzisiaj się tak rozszalał, że czułam go bardzo wyraźnie, rytmicznie przez 15 minut. Aż się wystraszyłam, bo do tej pory czułam tylko pojedyncze szturchnięcia, max 3, a tu kotłowanie przez 5 min. ! Też tak miewacie, albo miewałyście w tak wczesnej ciąży?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia, gratuluję córeczki! Będą piękne sukienusie i kiteczki:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia, czy Ty czasem nie masz już 17 tyg.,? Miałyśmy ost. @ w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja nadal latam w normalnych spodniach - chociaż cięzko pozostały mi już te lużniejsze. Do tego obszerniejsza koszula lub bluzka, obowiązkowe obcasy albo koturny i nie jest źle. Nie mam jeszcze jakiegoś strasznie widocznego brzucha chociaż przytyłam 4 kg. Czytając wasze posty, stwierdzam, że to niesamowicie dużo. U mnie dzidzia delikatnie łaskocze pod wieczór, albo jak zjem coś słodkiego. Badanie mam za 2 tygodnie więc dopiero wtedy dowiem się co tam w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mój brzuchol też już jest ogromny:) 16 tydzień a wyglądam jak w 7 miesiącu;) ale mnie niestety nikt w kolejkach w sklepie nie przepuszcza ;) hehe.. Przytyłam 3 kilo ale w biodrach przybyło mi z 6cm! Spodnie kupiłam o 2 rozmiary większe, na gumce iwęc nie uciskają brzuszka. xxx Piersi mnie bolą jeszcze ale różnie, raz mocniej tak że sie nie mogę nawet ręcznikiem wytrzeć po kąpieli a raz praktycznie wcale nie bolą. Ale za to bardzo często sutki mnie swędzą! Masakra czasem boję się ze je zadrapie :) Jak tak będzie po porodzie to nici z karmienia bo nie można ich wtedy dotknąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KidsDesire
Witam, wszystkim przyszłym mamusiom na wstępie gratuluję i życzę powodzenia! Sama mam dwójkę cudownych dzieciaczków i wiem jak one szybko rosną i ile trzeba wydać rocznie na ciągłe zmiany garderoby.. Dlatego wraz z mężem wpadliśmy na pomysł aby otworzyć sklep internetowy z ubrankami znanych marek ale w niskich cenach.. W naszej ofercie znajdziecie odzież typu Outlet- nową z metkami i bez metek jak również czyste wyprane i wyprasowane używane ubranka dziecięce... Zapraszam do odwiedzienia sklepu: www.kidsdesire.pl i polubieniea naszego funpage'a na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Kids-Desire/54 3654722362162?ref=hl Pozdrawiam, Martyna, KidsDesire.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie niestety żałuję, że się nie pomierzyłam na początku, bo na oko też mi się wydaje, że w biodrzyska poszło:/ a piersi pobolewają mnie tak jak od początku. Przy dotyku, ale mocniejszym, szczególnie po bokach i najbardziej wieczorem. Poza tym żadnych innych piersiowych dolegliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniamniek ja też mam już sporą piłkę. Na moje oko to wieczorem można spokojnie powiedzieć, że brzuch jest wielkości piłki do kosza! :o Założę się, że żadna jeszcze nie jest taka gruba ;) xxxxx W pierwszek ciąży przytyłam 23kg i zostało mi 10 do tej pory. I choćbym niewiem co i jak jadła to ani o kilo w te czy we wte. Natomiast nie ma się co dziwić, że zostało bo ja z takich co to się raczej nie ruszają i jedzą bo lubią, a nie bo muszą ;) Dlatego teraz mam zamiar się pilnować i przytyć książkowo, czyli między 10 a powiedzmy 15 kilo, a później coś ze sobą zrobić bo po 30-stce jak se kobieta siądzie tak tylko obwód brzucha będzie rósł. No ale to póki co fazie planowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis usłyszałam bijace serducho :) wkroczylam w 18 tydzien. Na początku cycuchy bolały tak strasznie ze pod prysznic musiałam wchodzić w staniku bo bolały mnie krople wody padajace na piersi :( teraz juz tylko rosną. Przestały boleć. Nawet juz na noc stanika nie zakładam. Brzuch u mnie tez juz spory :) a położnej podobała sie moja opalenizna. Powiedziała ze nie ma przeciwwskazań. Zeby wysłuchać sie w organizm. Jesli bedzie mi słabo czy zbyt gorąco wtedy uciekać ze słońca. A tak to ona poleca na poprawę nastroju matki i dziecka i oczywiście naturalna witaminy D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ( po dłuższej przerwie) :) mam pewien problem, nie wiem co robić, potóż swędzą mnie, a w sumie może bardziej pieczą wargi sromowe, są nawet jakby nieco opuchnięte. nie wiem co robić, bo miejsc do lekarza wczesniej nie ma, wiec nie moge sie dostac, a to może być jakaś infekcja, albo... sama nie wiem przegrzanie? może w getrach nie powinnam chodzić? troche mnie to martwi... może macie jakieś domowe sposoby na coś takiego, bo do lekarza mam dopiero na czwartek... a to mnie ciągle swędzi:( chciałabym być lepsza, silniejsza... termin 12/14 październik 2013r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na moje oko infekcja jak nic. W ciazy podobno czesto sie zdarza. Sama mialam w pierwszej teraz tez myslalam ze mam a to byla wina pecherza w moim przypadku. Mialam cos z ph moczu iantybiotyk pomogl... Niewiem czy domowe sposoby cis dadza :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Better...sprobuj saszetki tantum rosa...ale mozesz w aptece czy mozna w ciazy clotrimazol...po tym by ci ulzylo...bo nie wiem czy saszetki cos zdzialaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie . jem śniadanko i szykuje sie do pracy . xxxxxxxxxxxxx tullipanna ja w czwartek licze że usłyszę serduszko . xxxxxxxxxxxx Nadia gratulacje udanego USG . xxxxxxxxxxxxx chwialiśmy sie brzuszkami ale szkoda ze nie możemy sie zobaczyć . ja jak z synkiem byłam w ciazy to też pisałam na forum i miałyśmy założone konta na NK fikcyjne . i tak miałyśmy zdjęcia ubranek , wyprawki dla dziecka no i nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Better, a zaobserwowałaś upławy. Swędzenie to oznaka najczęściej grzybicy. Jest to dość częste, szczególnie w ciąży. I niestety ale obcisłe, nie bawełniane majtki czy getry mogą bardzo pomóc w jej rozwoju. Być może to dopiero początek więc szybciutko do lekarza. Nawet rodzinny wypisze Ci odpowiednie leki jak powiesz o co chodzi. Jeśli upławy zmienią Ci się w taki jakby biały serek to to już na 100% grzybica, ale wtedy to ja już Ci współczuje tego swędzenia :( Domowych sposobów chyba niema. Jednak co wiem na pewno, to trzeba zakwaszać środowisko pochwy ;) Aha i jeszcze mi się przypomniało, że mój poprzedni (bardzo mądry już na emeryturze) ginekolog mówił, że zwykle grzybicą zarażają nas nasi faceci, którzy w 99% przypadków są nosicielami, ale nie odczuwają z tego tytułu żadnych dolegliwości. Wystarczy drobna infekcja, temperatura, nieodpowiednie ph w pochwie czy zbyt wysoki poziom estrogenów + stosunek płciowy i grzybica gotowa :/ Wiem, że jak miałam o mój mąż też dostał tabletki od mojego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka: jestem za takim kontem fikcyjnym na nk :) Co prawda prościej byłoby założyć po prostu forum na hasło, no ale jak tam chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, gdzie się podziała nasza tabelka? :) Miałyśmy w nawiasie dopisywać co się urodzi. Trzeba by było ją odświeżyć i skorygować (np. wielu z nas niestety już nie ma :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może właśnie jakieś zamknięte forum utworzymy? Ja słyszę serduszko na każdej wizycie co 3 tyg. teraz 20 maja usłyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×