Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

1) milakulus................30.09...............Jakub.......... .............07.10 2) Danusia01986........02.10...............Kacperek............ . ...24.09 3) malbikk...................02.10...............Tomasz........ ..........25.09 4) Delicja21a.............. 02.10...............Blanka.....................14.10 5) Knw1986................03.10...............Wiktoria......... .........05.10 6) Michellinka.............07.10................Aleksander..... . ......06.10 7) cyan_10..................07.10................Dominika...... .........01.10 8) Larrwa....................08.10................Helenka...... ...........04.10 9) Przyszła mama.......08.10................Kaja.......................0 3.10 10) 2plus1...................08.10................Piotruś...... ............15.10 11) undo......................10.10................Franciszek... ..........17.10 12) Aam......................10.10................Krzyś........ .............09.10 13) madziulkao7.........10.10................Maja............... .......12.10 14) Tullippanna...........10.10................Lili............. .............03.10 15) radmon.................10.10.................Alan 16) dalyah...................10.10................Nataniel 17) pazdziernikowa....10.10.................Weronika............ . ..04.10 18) Fasolka2013.........10.10................Gabrysia........... ......12.10 19) lunaa88.................10.10................Maja 20) karolinalilly............10.10................Lilly 21) Gigi82……........... 13.10….…........Kacperek................11.10 22) karola2812............13.10............... Klaudia 23) Ana_86.................16.10.................Kaja 24) Milka1988.............17.10................Janek 25) myoosis91............17.10.................Ksawery 26) malinka321...........17.10.................Krzysiu.......... ........06.10 27)mamaMatyldy.......18.10.................Matylda....... ............08.10 28) lalolii.....................19.10.................Ewa 29) Mimi1987..............20.10.................Alan 30) nika8307...............21.10.................Jakub.......... ..........10.10 31) Wodna2................22.10..................Błażej....... ............09.10 32) JuLKoWa..............22.10.................Julian 33) babelek2013.........22.10.................Lena.............. .........13.10 34) Martusia1985........23.10.................Amelia............ .........14.10 35) emileczka007........23.10.................Klaudia 36) michasiowa76.......23.10.................Wiktoria....................12.10 37) pattip.....................24.10.................Mikołaj... ................17.10 38) sylwunia1011........24.10.................Ines 39) CzekamyNaVa......24.10.................Vanessa 40) Kroliczatko............25.10.................Julian 41) Tamarark ............ 25.10................. Lenka 42) Malika27 ..............25.10 ................Anna Maria 43) Ewelina1988.........26.10.................Alan 44) Ctr + Alt + .............28.10.................Julian 45) mamamagdal…....30.10.................Ewa i Ola..............02.10 46) JulkaZ...................30.10.................Gabrysia 47) kura samograj.......30.10.................Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla kolejnych mam:) a ja dalej czekam z nadzieją, że sie samo ruszy. Moze to przez to myslenie blokujemy się jeszcze bardziej. Pełnia to chyba dopiero jutro, ale niebo tak jasne, że spać nie idzie. Zreszta z tych nerwów to się nie da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Pełnia 19.10 o 01:37 :) Sprawdzalam :) Nie to żebym w to jakoś wierzyla ale dlaczego nie zrobić sobie nadziei :) Lekarz mi podał już ostateczny termin kiedy chce wywołać poród to można sobie poplanowac ze cos się naturalnie wydarzy wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka a na kiedy masz ten termin? Ja mam się zgłosić po weekendzie na kontrole i zdecyduja czy odrazu szpital czy dalej bede czekac, ale mam nadzieje ze sie samo przez weekend ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ja mam we wtorek jechać na Ktg i badanie - i tu albo zostane albo wrócę do domu. Mam być przygotowana (miec torby)ale tez jednocześnie nie nastawiona na zostanie. Jak we wtorek wyjdę i nic sie nie zacznie to albo czwartek albo piątek kładą mnie na oddzial na wywołanie - to mi lekarz potwierdzi właśnie we wtorek. Tez bardzo liczę ze zacznie sie samo... Baaardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie troche brzuch pobolewa co jakis czas ale narazie sie nie nastawiam, ze to cos oznacza. Za to napewno nie zasne z nerwow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny tak mnie żołądek boli że chyba zaraz zemdleje.takie skurcze żołądka i do tego strasznie mocno mnie przeczyscilo.i nie wiem od czego to jest,nie zjadłam nic takiego czym mogłoby mi zaszkodzić.a mała w brzuszku jeszcze do tego urządzila sobie dyskotekę.no masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ja też mam delikatne bóle jak na miesiączkę i niby twardy brzuch ale nie wiem czy od skurczy czy od wypinania sie młodego. Pokieruje sie jednak zasada "jeżeli nie jesteś pewna czy to skurcze porodowe to na pewno NIE SĄ skurcze porodowe" :) Więc sie nie nakręcam :) Co do bólu żołądka - miałam to jakiś czas temu - cały tydzień mnie trzymało. Nachodziło jak fala, musiałam w ciągu kilku sekund znaleźć sie w łazience bo odruch był nie do zatrzymania - i przeszło. Wiem jak to meczy wiec oby u Ciebie był to objaw oczyszczania sie organizmu przed porodem. Ja chyba wtedy cos zlapalam po prostu i tak sie meczylam. Oj cos mi sie wydaje ze dzisiaj bezsenna nocka - jest po pól nocy a ja oczy w 5 złotych. Kurcze zawsze mam w weekend jakieś problemy ze snem nooooo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też mam problem z karmieniem ale się nie poddaje chodzby i 10 ml z cycka wypił zawsze witaminy dostanie takie co w żadnym mm nie ma. Narazie po opróżnieniu dwuch cyckow młody dopija jeszcze 30-40 mm po każdym karmieniu. Mi tak w szpitalu kazali i teraz co polozna przychodzi to też. I zaczyna przybierac na wadze bo urodzeniowa była 3200 a zjechał do 2660 więc bardzo dużo ale pewnie przez żółtaczkę. Teraz ssma też waze go w domu i przybrał do 2974 ciekawe kiedy przychodnia zadzwoni o pierwsza wizytę patronazowa bo oni sami u mnie dzwonią bo pytałam już. I też lekarze położne i pani od laktacji zgodnie wszyscy mówią że nie ma malowartościowego mleka matki bo też tak myślałam i się obwinialam że jestem zła matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fałyszywy alarm wczoraj był, ale nocka słabo przespana. Bóle brzucha jak na okres, na zmiane z bólem żołądka ale przeszło. Oczekiwania ciąg dalszy. karola2812 a jak u Ciebie? Ruszyło się cos? Coraz mniej nas czekających, michellinka ja Ci niestety nie doradze, ale u nas położne na szkole rodzenia też mówiły, że nie ma czegoś takiego jak pokarm małowartościowy. Nie powinnaś się obwiniać. Każde dziecko jest inna i każda matko ma pełne prawo wybrać czy chce karmić piersią czy mm i nikt nie powienien się w to wtrącać. Teraz na forum tematy się mieszają, więcej mam rozpakowanych. A te nasze dzieciaczki uparte, nie śpieszą się, a się najabrdziej boję, że trzeba będzie iść na wywoływanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne te wasze dzieciaczki wszystkie po kolei. Tak na nie patrze i się zastanawiam kiedy wkońcu i ja się spotkam z moją księżniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od 24 walczę ze skurczami na przemian krzyżowe i takie okresowe występują co 30, 20 minut. Masakra jaki to ból:( Teraz byłam pod prysznicem i poleciało coś czerwonego prawdopodobnie to był czop. Chyba syn się w ciągu kilku godzin upomni o wyjście. Męża bjeszcze nie budzę bo biedny mnie masował od 1.00 do 6.00 rano. Jak będą skurcze co 7 minut lecę do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Mimi trzymam kciuki ! Oby sprawnie poszło! U mnie o dziwo spokojnie - żadnych objawów - nocka tez spokojna - później usnelam ale spalam bez problemu. Ja to chyba jeszcze z miesiąc w tej ciąży będę :) Ajjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi trzymamy kciuki:) przynajmniej Twój synek terminowy:) pomyśl, że niedługo będziesz miała ten ból za sobą i maleństwo na rękach:) Milka a my dalej musimy czekać... trzeba się dalej brać za jakieś porządki czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Oj Ana juz przestałam liczyć który raz będę sprzątać w domu na przyjęcie Jasia :))))))) Przytulanki, sprzątanie, spacery no nic nie chce ruszyć :) Wiem ze to kwestia dni ale juz jestem taka niecierpliwa. Biore sie dzisiaj tez za sprzątanie - a wieczorkiem zrobię sobie ciepła kąpiel. Na codzień korzystam z prysznica to może kąpiel cos moje dziecko zmotywuje do spotkania z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy czy taki terminowy :) Na razie nie panikuje jem sniadanko pije kawkę i czekam na rozwój sytuacji. Im dłużej w domu tym krócej na porodowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za kolejne mamusie. Milka TY jeszcze chodzisz z brzuszkiem ja już myślałam , że syna masz obok siebie .... ale to tuż tuż cierpliwości życzę :) Odpoczywajcie jeszcze póki możecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym karmieniem to jest tak, że najpierw leci mleczko zaspokajające pragnienie dziecka, czyli mniej syte po kilku minutach zmienia się w sytsze, gęstsze, jest bielsze i to ono sprawia, że dziecko się najada. A dzieciaczki różne są, jedne popiją trochę z cyca i zasypiają a za chwilkę znów chcą, to tak jakbyśmy co chwilę chodzili i coś podjadali nie jedząc porządnego obiadku. Karmienie jest cholernie męczące trzeba być wyłącznie do dyspozycji Maluszka. Jak przysypia po chwili karmienia trzeba troszkę posmyrać brodawką przy jego usteczkach i znów złapie. Chociaż bywa, że chce się tylko napić. Ja do karmienia brałam zawsze jakąś gazetę, pilota, tel. pod rękę, żeby dzwoniąc nie rozpraszał Maluszka i tak siedziałam i siedziałam. Sprawdźcie ile czasu dziecko musi aktywnie ssać, żeby się najeść, bo tego to już nie pamiętam. +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi a te skurcze się uspokoiły? Skoro Cie tak w nocy wymęczyło to pewnie już tuż tuż:) Termin masz na jutro to myśle, że twój synek spokojnie się wyrobi. Dzisaj pełnia. Zobaczymy czy coś z tego będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Knw a no czekam czekam :) I chyba póki co to na porodowke sie wybierać nie będę bo objawów brak :) Im bardziej chce wspomóc porod naturalnie tym lepiej sie czuje. Biore sie za sprzątanie, potem spacer bo pogoda się ladna robi a wieczorem kąpiel w ciepłej wodzie :) Przytulanki z mężem nie dzialaja ale odprezaja wiec tez może cos dzisiaj zaszalejemy :) Mimi - trzymamy kciuki - mysle ze skoro juz tyle Cie trzyma to niedługo będziesz miała dziecko na rękach :) Powodzenia i dawaj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się uspokoiły, czekam czy dalej się będą powtarzać. Kontroluje na razie czy nie ma już żadnej krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ale to czekanie flustrujace. Ja tez czekam "oby do wtorku" bo jak nie wtedy to w czwartek\piątek zabiorą mnie na wywołanie i synek będzie na rękach :) Heh u mnie w domu dyskoteka - muzyka na full a ja ze scierka sobie tańczę i sprzątam :) Ajjjjjjjjjjjj :) A synek ma w brzuchu swoją dyskoteke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milka1988 przepraszam ale juz czytac nie moge twoich wypocin. Wiesz po co w szpitalu dokarmiaja mm?? Bo Nie wszystkie kobiety od razu maja pokarm kretynko! Po cc pojawia sie czesto dopiero w 4 dobie to co dziecko ma 3 dni nie jesc?? Po porodzie naturalnym tez czesto pokarm jest dopiero w 3 dobie a jak kobieta sie zestresuje to i w 5! Zycze sprawdzenia na wlasnym przykladzie, czy nie pobiegniesz sama po butelke z mlekiem po 3 godzinach bezproduktywnego ssania gdy w cyckach pusto a maluch pchal bedzie raczki do buzi krzyczac w nieboglosy:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
gość - proponuje wrócić do gimnazjum i nauczyć sie czytać ze zrozumieniem :) Po pierwsze podany byl przykład mojej siostry gdzie BEZ JEJ WIEDZY podawane bylo mm a ona miała problem z karmieniem dziecka piersia i sie sporo nerwow najadla bo myślała ze może nie ma pokarmu, może jest mało wartościowy itd. Po drugie nie każda kobieta ma takie same problemy z karmieniem wiec jeżeli uważasz ze każdy będzie miał tak jak ty świadczy to tylko o Twoim ograniczeniu :) Ps. Dziękuję Ci za mile słowa - sa dla mniena prawdę mega wartościowe - jeżeli myślisz ze mnie sprokowujesz poprzez czepianie sie co jakiś czas to próbuj dalej bo póki co słabo Ci idzie, slaboooo :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi a jak u Ciebie wystąpiło krwawienie to nie powinnaś się zgłosić do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny przestańcie skakać sobie do gardeł.To forum jest po to żeby mówić co się myśli lub zadawać.pytania nawet te bezsensowne.I nie obrazajcie się.nawzajem.po co to???jesteśmy na tym samym etapie,mamy wspólne problemy więc kochane trochę luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
:) Dla mnie formuła forum jest jasna - piszemy o wszystkim co nas ciekawi i nurtuje ale NIKT tu do nikogo wcześniej nie wyskakiwal z "kretynkami". Nie raz można było przeczytać ze ktos sie z czymś nie zgadza ale było to robione w sposób konstruktywny i kulturalny. Nie jest to nowość ze wielu ludziom brakuje tych elementow ale po co psuć atmosferę na tak fajnym temacie na kafe jak nasz (a niestety na kafe mało takich) W każdym razie po mnie to trochę splywa :) Właśnie Mimi - a może odeszły Ci wody pod prysznicem skoro zauważyłas jak czop Ci odplynal. Może lepiej jechać i to sprawdzić. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamatosijanka
Witam,tak Was podczytuje od kilku dni,bo również czekałam na rozwiązanie-termin 17.10.jeszcze wczoraj o 15 w szpitalu na badaniu pozamykana na 4spusty,a od19 regularne skurcze co 5 minut i o 6 rano już Malutka była w moich ramionach:-D dziwi mnie bardzo postawa goscia, jak czytam jej postu top mnie krew zalewa! Po co pisze na forum skoro wszystko wie najlepiej!? Masakra po co tacy ludzie wtrącają swoje trzy grosze tam gdzie nie trzeba....? Pozdrawiam wszystkie Mamusie! Te za i rozpakowane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×