Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość Milka1988
mamatosiijanka - ale mnie podbudowalas! :) Czyli jest nadzieja ze mimo pozamykanej szyjki zacznie sie nagle samo i to jeszcze w miarę szybko :) Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a z kiedy macie ostatnie wyniki (morfologia i mocz) do porodu? Bo ja ostatnio robilam jakos koniec 36 tygodnia i nie wiem czy nie powinnam mieć świeższych,a lekarz mi nic nie mówił na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Morfologia z 37tc mocz z 38tc - pytalam czy robić aktualne - lekarz powiedział ze nie trzeba - te co sa wystarcza.... No to nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamatosijanka poród w tym tempie jest jak marzenie:) no ale nie wiemy co nas czeka, oby nam też poszło tak sprawnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ana a u Ciebie jaki plan działania? Kiedy masz sie zgłosić na oddział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do lekarza i dopóki nie będzie skurczy skurczy to mam się nie spieszyć do szpitala. Czop ma prawo być podbarwiony krwią ważne zeby to nie była taka żywa krew. podobno jakby mi wody odeszły to bym czuła. Mały się rusza więc nic niepokojącego na razie nie zauważyłam. Trochę się przespałam po tej nocce tańczenia przy fotelu;) Jak coś się zacznie dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek na ktg i do lekarza jak się nic nie ruszy i wtedy podejmie decyzje czy dalej czekam w domu jeszcze pare dni czy odrazu szpital. Dlatego mam nadzieje, że mimo wszystko ruszy się samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi to dobrze, że się upewniłaś:) zbieraj siły:) u Ciebie to pewnia kwestia godzin jak się rozkręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu - ja napiszę tak wypad z forum bo nikt tutaj nikogo nie obraża a TY masz jakieś aluzje , nie czytaj i nie wypowiadaj się :) A tak na marginesie każdy będzie karmił jak uważa czy to będzie pierś czy butelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ana - czyli podobna strategia do mojej :) Na następny weekend będziemy już rozpakowane :) Mimi - byłam przekonana, że u Ciebie się już rozkręciło - bardzo dobrze że zadzwoniłaś i zapytałaś - możesz teraz spokojnie czekać na rozkręcenie akcji :) Dziecko punktualne to chce Cię do 20.10 przetrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Przejrzałam jeszcze raz zdjęcia na poczcie i muszę powiedzieć, że każde dziecko jest takie piękne - no zakochać się można. Ślicznoty normalnie! :))))) Mamuśki rozpakowane - jeszcze raz gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka następny weekend to już napewno, tylko boję się mieć poród wywoływany. Wole żeby się samo zaczęło i nie spędzić w szpitalu za dużo czasu. Jakbym urodziła w terminie to dzisaj były byśmy w już w domu. Czekanie jest najgorsze a ja nie należe do cierpliwych osób. Milka a jak Twoje samopoczucie? Ja trochę posprzątałam ale za wiele nie dałam rady zrobić, czasami to nawet samo siedzenie okrutnie mnie męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ja też za nic nie chciałabym mieć wywoływanego porodu. Jakiś czas temu marzyłam, żeby zaczęło się najpóźniej w dzień terminu (opcji wywoływania nawet nie brałam do głowy). Teraz marzę, żeby zaczęło się samo - nawet w noc poprzedzającą położenie mnie na oddziale :) Oby tylko samo - mam jakieś wewnętrzne przekonanie, że to co zaczyna się naturalnie lepiej i sprawniej idzie - także liczę jeszcze na odrobinę współpracy ze strony synka. Co do samopoczucia - to powiem Ci, że bardzo dobrze. Posprzątałam cały dom, włącznie z polerką szafy w wysokim połysku - no wszyściutko wysprzątałam - zrobiłam ciasto i sałatkę i teraz relaksuję się przed komputerem bo troszkę kręgosłup boli - ale za chwilkę pójdę na spacer. Czuje takie ciągnięcie w dole brzucha, wieczorami twardnieje mi brzuch i pobolewa jak na miesiączkę ale to już od kilku dni bez większych efektów (w zasadzie od ostatniego "subtelnego" badania przez mojego gin). Czyli w zasadzie w aspektach zbliżających do porodu - nic nowego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamatosijanka
Dzięki:-) poszło szybko o drugiej na porodówkę, od 5.30 bóle parte i o 6 finał:-) to mój drugi poród (po 8 latach), ale lekarz umawiał się że mną na wizytę w poniedziałek, bo nic nie wskazywało porodu,a tu niespodzianka:-) życzę wszystkim mamusią szybkiego rozwiązania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przynajmniej masz dużo energii, ja się czuje strasznie zmęczona i ociężała. Nie będe tęsknić za brzuchem;) Ceikawe jak tam radmon, dalyah i luna??? One już dużo po terminie to pewnie już mają dzieciaczki przy sobie. A ja też wcześniej nie brałam takiej opcji pod uwagę, bo byłam pewna, że urodze przed terminem no i się przeliczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamatosijanka to my też czekamy na taką niespodziankę:) pierwszy poród tez mialaś taki szybki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam skierowanie na oddział z dniem wczorajszym Ale pojadę dopiero w poniedziałek ale i tak się.zapytam czy będą coś robić bo jak nie to wolę jeszcze te parę dni w domu poczekać.chociaż to już tydzień po terminie to mogą mnie już zostawić nie???a ostatnie badanie i usg miałam 9.10 i wtedy nic się nie działo.teraz w tygodniu odpadł mi czop i myślę że może coś ruszy.tylko kwestia tego szpitala!Co myślicie???Ja też nie chciałabym mieć wywolywanego porodu lepiej jakby samo się zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ja to samo - kiepsko sie czułam i byłam przekonana ze to kwestia dni - dni mijają a ja dalej zapakowana :) I te humory tez sa ciężkie do zniesienia. Raz myślę "spoko to kilka dni - dasz rade" za 15 minut "ja chce juz teraz natychmiast". I sie denerwuje chodzę podminowana - męża oszczędzam bo wiem ze mam w nim mega wsparcie i nie zasługuje na ostrzenie siebie na nim języka ale na mamie czy bracie. ... Hmmmmm... Przeprosze ich po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola2812 a lekarz co Ci powiedzial? Jeszcze zeby cos robili w szpitalu to juz mozesz isc. Ja jak lezalam na patologii na poczatku ciazy to tez byla kobieta tydzien po terminie i sie zglosila do szpitala, ale nic jej nie robili. Byla zla ze przyszla bo czekac to mogla w domu. Fakt, że po 1 dniu jej sie samo rozkrecilo, ale wiadomo, że żadna z nas nie chce tam iść, żeby sobie poleżeć na niewygodnych łóżkach. Milka humorki i zmiany zdania to ja też mam. Moze jeszcze powinnam wyskoczyc do jakiegos kina albo zakupy na odstresowanie, tylko ciężko sie zebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Karola - ja bym zapytała czy w weekend coś oprócz KTG by robili wówczas. Bo na KTG to możesz jechać bez konieczności "mieszkania" w szpitalu. Nie ukrywajmy, że w weekendy w szpitalach jest pełen luz i rzadko sobie coś na ten czas lekarz ustawia. Więc jeżeli chcieliby mieć Cię tylko "pod okiem" i robić to KTG to też bym poczekała - jakby chcieli coś działać to może są jakieś wskazania do tego - dojrzałość łożyska, czy ilość wód płodowych - teraz oczywiście gdybam. Ja jednak bym tu sama nie decydowała tylko pogadała z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah jak czasem mamusie tu napisza ze skurcze o 2i porod o 6 a nic na to nie wskazywalo to..... ja chyba juz czytac nie bede forum bo z zazdrośći az sie denerwuje no ;))))))))) ja co prawda mam jeszcze tydzien do terminu a co masz powiedziec ty Milko albo Mimi ;)) Ciekawe jakie jesg to wywolywanie.... to takie budzenie orgamizmu do dzialania bo on wciaz by trzymal maemstwo. Ja wczoraj wdrozylam przytulanki i niestety tak sie stresowaam jakos ze malo przyjemne bylo bo boalo mnie. Wsztstko takie wrażliwe na dotyk. Byly skurcze od razu po...i cisza ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah
Hej ja tylko na chwilke, w środe .16.10. o 14:10 narodził sie Nataniel 4400g 59cm, skonczyło sie cc. Jak dojde do siebie to opisze jak było, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę wam tego sprzątania, nie powiem chęci mam wielkie nic mnie nie boli, ciśnienie dobre i niby ok ale czuję od kilku dni tak potworne osłabienie że zmuszam się dosłownie do wszystkiego... oby szybko minęło. To ja chyba należę do wyjątków że jednak bym wolała w szpitalu czekać po terminie... Nie wiem jak u was ale w moim szpitalu, 3xktg i w między czasie latają i słuchają serduszka. Ja to cykor jestem i wolałabym być pod kontrolą. Nawet mój gin mówił że jak do 30.10 (mój termin) nic się nie rozwinie to dopiero 4 by mnie dał do szpitala. Zobaczymy jak to będzie. Jakby moja Gabi była taka szybka jak starszy syn to już jutro bym się rozpakowała (10 dni przed) No i po czwarkowej wizycie w piątek pojawił mi się brązowy śluz w sumie sama nie wiem czy to ten czop czy po badanku, chociaż badanie nie bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
1) milakulus................30.09...............Jakub.......... .............07.10 2) Danusia01986........02.10...............Kacperek............ . ...24.09 3) malbikk...................02.10...............Tomasz........ ..........25.09 4) Delicja21a.............. 02.10...............Blanka.....................14.10 5) Knw1986................03.10...............Wiktoria......... .........05.10 6) Michellinka.............07.10................Aleksander..... . ......06.10 7) cyan_10..................07.10................Dominika...... .........01.10 8) Larrwa....................08.10................Helenka...... ...........04.10 9) Przyszła mama.......08.10................Kaja.......................0 3.10 10) 2plus1...................08.10................Piotruś...... ............15.10 11) undo......................10.10................Franciszek... ..........17.10 12) Aam......................10.10................Krzyś........ .............09.10 13) madziulkao7.........10.10................Maja............... .......12.10 14) Tullippanna...........10.10................Lili............. .............03.10 15) radmon.................10.10.................Alan 16) dalyah...................10.10................Nataniel...................16.10 17) pazdziernikowa....10.10.................Weronika............ . ..04.10 18) Fasolka2013.........10.10................Gabrysia........... ......12.10 19) lunaa88.................10.10................Maja 20) karolinalilly............10.10................Lilly 21) Gigi82……........... 13.10….…........Kacperek................11.10 22) karola2812............13.10............... Klaudia 23) Ana_86.................16.10.................Kaja 24) Milka1988.............17.10................Janek 25) myoosis91............17.10.................Ksawery 26) malinka321...........17.10.................Krzysiu.......... ........06.10 27)mamaMatyldy.......18.10.................Matylda....... ............08.10 28) lalolii.....................19.10.................Ewa 29) Mimi1987..............20.10.................Alan 30) nika8307...............21.10.................Jakub.......... ..........10.10 31) Wodna2................22.10..................Błażej....... ............09.10 32) JuLKoWa..............22.10.................Julian 33) babelek2013.........22.10.................Lena.............. .........13.10 34) Martusia1985........23.10.................Amelia............ .........14.10 35) emileczka007........23.10.................Klaudia 36) michasiowa76.......23.10.................córeczka 37) pattip.....................24.10.................Mikołaj... ................17.10 38) sylwunia1011........24.10.................Ines 39) CzekamyNaVa......24.10.................Vanessa 40) Kroliczatko............25.10.................Julian 41) Tamarark ............ 25.10................. Lenka 42) Malika27 ..............25.10 ................Anna Maria 43) Ewelina1988.........26.10.................Alan 44) Ctr + Alt + .............28.10.................Julian 45) mamamagdal…....30.10.................Ewa i Ola..............02.10 46) JulkaZ...................30.10.................Gabrysia 47) kura samograj.......30.10.................Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ana_86 ***MAMUSIE ROZPAKOWANE*** ☆Danusia01986........ Kacperek........24.09.........(SN )...........2.800/53cm ★malbikk................. .Tomasz...........25.09..... ...(CC)............3.400/54cm ★1123.......................Laura...............01.10.. ........(SN)...........2.830/49cm ★Cyan_10..................Dominika........01.10...... ..(CC) ...........3.400/52cm ★mamamagda...........Ewa................02.10.......... (CC)..........2.20046cm ................................... Ola.................02.10.........(CC)... ........2.300/47 cm ★Przyszla mama........Kaja...............03.10.........(CC)........... 3.650/56cm ☆Tulippanna...............Lili..................03.10 .. .....(SN)............3.350/xxcm ☆pazdziernikowa........Weronika.......04.10.........( SN) ...........3.360/54cm ★Larrwa......................Helenka.........04.10... .....(CC)........... 3.170/56 cm ☆Knw 1986.................Wiktoria.........05.10..........(SN). ......... 2.940/52cm ★Michellinka.......... .. .Aleksander.....06.10........(CC) ............3.200/54cm ☆malinka321...............Krzysiu..........06.10..... ...(SN).............3.800/57cm ★milakulus.................Jakub..............07.10.... ....(CC)............4.140/60 cm ★MamaMatyldy..........Matylda. ........08.10.........(CC )............2880/55cm ☆Wodna2....................Błażej............09.10. .......(SN).............3.500/53cm ☆Aam..........................Krzyś.............09.10. . .....(SN).............3.470/53cm ★nika8307..................Jakub.............10.10... .....(CC).............2.880/55cm ☆Gigi82.......................Kacper..........11.10. ........(SN).............3.680/56 cm ☆ madziulkao7...........Maja...............12.10..........(SN) ............3.346/52cm ☆Fasolka2013. ..........Gabrysia. .......12.10..........(SN ). ..........3.500/54cm ☆babelek2013.............Lena..............13.10....... . .(SN).............3.080/50cm ★Delicja21a.................Blanka...........14.10..... ... (CC )...........3.300/56cm ★Martusia1985...........Amelia.............14.10.......... (CC).............2.720/56cm ☆2plus1.......................Piotruś............15.10 ...... ....(SN)........3.800/55cm ★ dalyah......................Nataniel..........16.10...........(CC).........4.400/59cm ☆Undo.........................Franek............17.10.. ....... ..(SN)........4.700/65cm ★pattip.........................Mikołaj...........17.10.. ..........(CC)..........3.350/51cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
dalyah - gratulacje!!!!! Spore dziecko - szybkiego powrotu do sił :) Julka - ja też plamiłam po wizycie - a jak powiedziałam lekarzowi o tym wczoraj to powiedział "bardzo dobrze" - więc to było celowe działanie - a po badaniu czułam się jakbym miała dostać okresu albo już go dostała. Słabiutko, słabutko... Ale przeszło. We wtorek będzie powtórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin powiedział, że jeśli nic się nie dzieje i czuje ruchy to mogę poczekać do poniedziałku.Podejrzewam że przez weekend tylko byłabym podłączona do ktg bo nic by nie robili.zazwyczaj im się nie chce.a może przez weekend samo się rozkreci i nie będę mieć wywolywanego?na to liczę.Ale moje dzieciątko jakos niechce wwyjść podbijać świat :) No nic poczekamy, zobaczymy! A poniedziałek pojadę i popytam lekarza na IP co będą robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowej mamusi. Ja siedzę w domku na dworze okropna pogoda i tak myśle ze miło mieć maleństwo przed terminem ale cóż cierpliwie czekam. Lekarz już mi dał skierowanie na wywołanie porodu 28.10 i we wtorek ktg. Milka przykro mi ze gość na forum cię obraza. Dobrze ze nie przejmujesz sie takimi osobami. W Anglii jest tak ze do wywołania to jakichś tabletek dopochwowych używają. Jeśli nic nie ruszy po dwóch próbach lub dziecka tętno będzie po nich zanikać to robią cesarkę. Nie dają oksy dożylnie przynajmniej w moim szpitalu. Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dalyah!!! Duży ten Twój synuś:) dojdziesz do siebie to czekamy na relacje:) Karola to skoro lekarz mówił, że możesz poczekać w domu to ja też bym się nie śpieszyła do szpitala. A może jednak się coś ruszy. A w poniedziałek jak masz skierowanie i będziesz już tydzień po terminie to bym już poszła albo jeszcze raz na kontrole do lekarza. Czekanie jest straszne ale co zrobić jak się dzieciom nie śpieszy. Ja ruchy też czuje cały czas to nie panikuje ale ciągle mi sie wydaje że mi sie wody sączą. Cały czas czuje się mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×