Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Tatiana- ja odkąd przeszlam na spacerowke woze mala przodem do kierunku jazdy, chociaz mam mozliwosc ustawienia tak, zeby byla przodem do mnie. Ale stwierdziłam, ze niechaj mala oglada swiat a nie mame;) poza tym mam takie duze okienko w budce, ze widze co mala robi.. wwww Ana- nie przesadzaj!!! Np. przewracanie z plecow opanowala calkiem niedawno, jedne rzeczy szybciej jej przychodza, inne wolniej.. wwwww Undo- my teraz jedziemy do Kolobrzegu i wiem, ze tam gdzie bedziemy pokoje sa przystosowane dla maluchow, tzn zapewniaja lozeczko, przewijak, wanienkę.. Wieczorem wkleje linka z dokladna oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
undo w aptekach są takie specjalne woreczki na mocz. Przyklejasz zakladasz oieluszke i gotowe;) rozpinasz za jakiś czas i mocz będzie w woreczku. Pitem przelewasz i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
undo w aptekach są takie specjalne woreczki na mocz. Przyklejasz zakladasz oieluszke i gotowe;) rozpinasz za jakiś czas i mocz będzie w woreczku. Pitem przelewasz i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
undo w aptekach są takie specjalne woreczki na mocz. Przyklejasz zakladasz oieluszke i gotowe;) rozpinasz za jakiś czas i mocz będzie w woreczku. Pitem przelewasz i gotowe. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
undo w aptekach są takie specjalne woreczki na mocz. Przyklejasz zakladasz oieluszke i gotowe;) rozpinasz za jakiś czas i mocz będzie w woreczku. Potem przelewasz i gotowe. polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
undo w aptekach są takie specjalne woreczki na mocz. Przyklejasz zakladasz oieluszke i gotowe;) rozpinasz za jakiś czas i mocz będzie w woreczku. Potem przelewasz i gotowe. polecam:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Undo Ana napiszecie jakie macie puzzle piankowe? Chce kupić i chetnie zdecyduje sie na jakies sprawdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, też jestem zainteresowana tymi puzzlami piankowymi- dajcie znać! Mój brzdąc potrafi przekręcać się z pleców na brzuszek w obie strony, bardzo ładnie, a z brzuszka na plecki też potrafi, ale robi to bardzo rzadko, a jeśli już, to bardzo ostrożnie. Najpierw powoli główka, później dupka, na końcu rączki i nóżki. Jeszcze nie tak dawno temu, to było takie "łubudu" :-) Jak jest na brzuszku to ma zaciśnięte piąstki- co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy z polecenia do Pobierowa. Pensjonat położony blisko morza i przystosowany dla dzieci. Cena za apartament to 260 zł ze śniadaniem + obiadokolacja. Pytałam o kupki bo moja nigdy tak nie robiła. Dość często miała problem więc to , że robi 3 - 4 dziennie to dla mnie szok. Dzisiaj dzwoniłam do pediatry i powiedziała , że ma dobrą przemianę materii. Mogę dać jej biszkopta i troszkę czekolady bo robi dość płynne kupki. Dzisiaj ją ważę a tu 7100 spadła mi na wadze. Nie dziwie się jak ostatnie nie ma apetytu mleczko bleee , obiadki bleee , jedynie co zje to owoce , flipsy no i kaszkę smakową. W połowie maja mam się zgłosić na kontrolę to zobaczymy. Maż właśnie karmi małą a ja odpoczywam bo niedawno wróciłam z małą do domku. Jak wyszliśmy o 11.30 to w domku byliśmy przed 19. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milka-wyślę na pocztę link z puzzlami które my mamy. Aneta-w takim razie czekam na link z info :) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ctr Alt Delete - nie mam pojęcia co to może oznaczać. Moja córka ma zawsze otwarte. Czekaj jak ktoś inny się wypowie na ten temat a jak nie to ostateczność zostaje pediatra. Ja mam dobry kontakt z moją pediatrą mam do niej komórkę i jak mam jakieś wątpliwości , pytania to od razu dzwonię. Koleżanka mi mówi nie wstydź Ci tak dzwonić odpowiadam , że zdrowie mojej Wiktorii jest najważniejsze. Może dlatego się nie wstydzę bo to dalsza rodzina od mojego męża i jak Wiktoria się urodziła to ona sama podała mi telefon i powiedziała , że zawsze mogę do niej dzwonić albo pisać sms bo nie zawsze może odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnetaG84 - TY chyba masz spacerówkę Bebetto Luca prawda ? Ja też posiadam na początku nie byłam zadowolona ale teraz widzę dużo plusów. Na tą chwilkę nie będę zmieniać aczkolwiek nie wiem jak będzie później. Teraz jeździmy w pozycji pól lezącej nie przypinam małej pasami z gondoli ściągam ten materacyk i jest rewelacja miękko i widać , że małej wygodnie. A Tobie co się nie podoba w tym wózku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jas juz od jakiegos czasu swobodnie się turla. Niestety robi to tak g***townie ze momentami wygląda to groźnie :/ Generalnie jest tak *****iwy ze czasami sie zastanawiam gdzie mu mozna baterie wyciągnąć. Dzisiaj tak szalal po pokoju ze ubawialiśmy sie do łez. Czolgal sie za piłką chyba z pół godziny i nie odpoczal nawet minuty. Tak sprawnie mu idzie czolganie ze na prawdę szybko się przemieszcza. Dzisiaj wyczolgal sie az na korytarz. Tak szybko przebiera nogami i rękoma ze czasami wyglądało to jak raczkowanie tylko brzuch jeszcze po podłodze sie sunie Probuje sie podciągnąć przy meblach ale jsst jeszcze za slaby i nie daje rady. Dzisiaj w spacerowce nie dal sie położyć jak zwykle do pozycji polsiedzacej. Zlapal się uchwytu i sobie siedzial. Nie pozwalam mu bardzo bo jeszcze stabilnie mi nie siedzi sam. Gebedsknie wulkan energii. Apetyt tez ma słabszy ostatnio. Zupkę zje jak zajmę jego uwagę czyms - wygląda to tak ze grzechocze mu np. butelka i w tyk czasis karmie. ladnie otwiera buzie i zjada. A jak nie ma czegoś do skupienia jego uwagi to zaraz gryzie skrpetke, sciaga ja, lapie za łyżeczkę, rozglada sie, próbuje usiasc, sciagnac pasy no nie usiedzi. Ale kazda matka jakis sposób sobie znajdzie :) Dziękuję dziewczyny za linki - zaraz sobie zobaczę :) Ps. macie jeden komplet? Jest wystarczajacy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radmon- jutro wkleje tego linka, bo maz na popo w pracy i chyba jest mocno zapracowany, bo do tej pory nie wyslal mi smsa z nazwa pensjonatu w ktorym bedziemy.. Ale nie martw sie, nie zapomne o Tobie;) wwww Knw- generalnie wozek jest ok, fajnie sie go prowadzi, ma duze pompowane kola, świetnie sobie radzi na kazdej powierzchni itd itp. My jezdzimy i w pozycji pollezacej i w siedzacej. W pollezacej i tak musze mala zapinac, bo sie podciaga i siada. Jedyne zastrzezenie do tego wozka to wzgledy wizualne. Nie jest brzydki, ale jak dla mnie troche za duzy i za masywny. Wole cos zgrabniejszego. Zakochalam sie w spacerowce mutsy igo, ale cena troche powala, mutsy evo tez jest niezly i tańszy, wiec chyba zdecyduje sie na evo koniecznie czerwony kolor bo kocham czerwien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam na allegro te które ma Undo - zwierzęta i pojazdy. Zamówiłam dwa komplety czyli 20 elementów :) h ttp://allegro.pl/show_item.php?item=4138363949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi mówili fizjoterapeuci to półroczne dziecko powinno się opierać na prostych dłoniach, dopiero wtedy może zacząć raczkować. U nas jest różnie, ale często jeszcze zaciska, staram się teraz jak najwięcej ją kłaść na brzuchu, ale jeszcze nie jest tak sprawna, żeby sie sama czołgała. Trenuje oborty na obie strony, obraca się wokół własnej osi i czasami uda się jej przewrócić z brzucha na plecy - ale to jej jeszcze ciężko wychodzi. xxxx Milka jeden komplet wystarczy - jest dosyć spory. Też mi się te Undo bardziej podobają. Napewno jest to zakup trafiony i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ctr alt delete mój też miał zacisniete piastki na brzuchu. Rehabilitantka powiedziała że dzieci tak robią jak się nie stabilnie czują, pomału widzę że zaczyna je otwierać i to dość często. Tak samo jak siedzi to chwilę ma zacisniete a po chwili otwiera dłonie Jak wasze dzieci mniej jedzą może na ząbki? Mój też tak miał. I gorączka też może być na ząbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radmon- wyzej masz linka, gdzie my jedziemy, jak sie okazuje nie jest to w samym kolobrzegu, ale jestesmy mobilni, wiec zaden problem. No i ja nie potrzebuje luksusow, wystarczy lozko i prysznic;) dla malej dadza lozeczko, przewijak, wanienke, czego wiecej chciec?? My placimy 70zl na dobe za osobe, wszystko zalezy jaki pokoj itp. Wiecej bede mogla napisac jak juz wrocimy z majowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Undo - też mam taką samą spacerówke x-landera ja jestem zadowolona aczkolwiek są minusy, przede wszystkim waga.... przez to co prawda wozek jest stabilny ma duze mocne kola wiec mozna jezdzic po kazdej nawierzchni i wózkiem nie trzęsie. Ale kolezanka kupila ostatnio nowa spacerowke (firmy teraz nie pamietam) sugerujac sie jedynie wagą (6kg) i powiem wam że jest to mega wygoda, jedna reką mozna go zlozyc , wrzucic do bagażnika, ale za to trzesie nim troche jak się jedzie po kostce brukowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnetaG84 - calkiem w porzadku pensjonat. Ja tez czegos teraz szukam na wyjazd na wakacje, ale jakos w Polsce te ceny mnie przerażają... Z meżem zawsze sie segurowalismy ceną, poniewaz specjanych wygód nie potrzebujemy, a czasu nie mam zamiaru spedzac w hotelu, a tylko tam przenocowac .... Szukam i szukam i wszystko wlasnie 70-80 zl od osoby... więc chyba znowu zagranice pojedziemy. Nad morzem na Litwie w hotelu płacić bedziemy 80zl od osoby , 5 minut do morza... w Pałandze, bardzo dobra droga, prawie jak autostrada, wiec po co mi tłuc się nad polskie morze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć no i mamy wtorek. Jak fajnie jeszcze jutro i jedziemy. Już się nie umiem doczekać. Wczoraj dowiedziałam się , że jadą z nami przyjaciele z córką ma 3 latka. W hotelu mamy praktycznie wszystko aqua park , siłownię , restaurację , kącik malucha , plac zabaw , spa itp. W styczniu zdecydowałam , że jedziemy dlatego co miesiąc odkładałam pieniądze , żeby poszaleć. Moja Wiki od kilku dni robi kupę nawet w nocy. Dzisiaj o 3 rano obudziła się z takim płaczem podchodzę do niej i czuję jak coś śmierdzi. Przebieram pampersa a tu cały pampers brudny. Wypiła mleczko i poszła dalej spać -- w łóżeczku :) Jestem z niej dumna , że śpi w łóżeczku nie chce zapeszać hihi. Zabieram ją do siebie ją mąż idzie do pracy czyli o 5 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama na paźdz 2013
Mój xlander xs waży 7 kg super się składa...wygodna i stabilna spacerówka wszystko na plus:) no i cena 365zł. xxxx Moja Kaja pełza wokół własnej osi i do tyłu, obraca się i tak i tak ale z brzucha na plecy baaardzo rzadko poniewaz woli leżec na brzuchu:) Opiera się bardzo mocno na dłoniach i podnosi pupe. Ostatnio bardzo fajnie przybiera pozycję na boku z jedną nogą zgiętą a drugą wyprostowaną podpierajac się na wyprostowanym reku (taki wstęp do siadania) xxxx Zamówiłam jej zabawke kula hula vtech do raczkowania. zobaczymy czy sie jej spodoba, zdam relacje jak dojdzie. Puzzle kupowalam w carefourze z atestem 46zł za opakowania. Kupilam dwa. Są bardzo fajne:) xxxx Ja juz kiedys pisałam że my jedziemy do Władysławowa ale na poczatku wrzesnia bo moj m nie ma szans na urlop lipiec/sierpien. Co jest ok bo my nie cierpimy upałów. Płacimy bardzo tanio bo 30/os doba plus 10 za wypożyczenie łóżeczka turystycznego. Willa Cyprys http://wladek.pl/prezentacja_355.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mama nie dużo płacicie:) My za miesiąc lecimy na Rodos, a właśnie sierpień/wrzesień planujemy nad morze:) To już sobie te noclegi dodaje do zakładek, może skorzystamy:) ja za pokój też wolę nie przepłacać, bo wkońcu wogóle się tam czasu nie spędza na wakacjach, poza nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, im taniej tym lepiej, w koncu zalozenie jest takie, ze w pokoju spedza sie tylko noc, wiec nie potrzeba zbyt wiele. Moj maz w polowie lipca bierze urlop tacierzynski, bo jeszcze nie wykorzystal, a później ma swoj urlop i tym o to sposobem bedzie mial miesiac wolnego;) Na wakacje wybieramy sie do Wloch, w Polsce pogoda niepewna, a tam jak jest lato to jest lato ;) apropo lata, to u nas dzis jest tak piekna pogoda, ze chyba caly dzien spedzimy poza domem. Uciekam sie ogarnac, potem mala zje i wybywamy. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×