Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Też nie jestem w temacie,bo postu już nie ma..ale dziewczyny mają rację nie ma co sobie głowy zawracać!! Aneta-córcię masz cudowną,widać że klimat jej sprzyjał :) Ja nie mogę się nadziwić że ona tak super siedzi :) Mój to jeszcze daleką drogę ma do siadania.. Super zdjęcia!! My dopiero do domu wróciliśmy,byłam z siostrzenicami mojego męża na rolkach,przejechałyśmy 3km.Alan spał sobie w wózku,ale był z nami :) zajęło nam to 1:15min.nie spieszyłyśmy się za bardzo :) Ale padnięta jestem-już dawnooo nie jeździłam :)Teraz mąż zajmuje się synem a ja jade co Tesco po mleczko,buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia. Jednak nie zabieram się za prasowanie nie chce mi się. Jutro mąż ma urodziny przychodzą rodzice i teściowe tak tylko na kawkę , ciacho , zrobię sałatkę i bagietki na ciepło. Nic wielkiego taką większa imprezkę robimy w połowie maja bo ja tez mam za niedługo urodzinki i chcemy to połączyć. Aneta - nie przejmuj się gościem. Jest tutaj taka pewna osoba z zewnątrz która chce nas sprowokować tak jak kiedyś pisałam totalna olewka. Ja myślę , że nie ma dostępu do poczty. Biegunka przeszła ale kupki są takie rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uważam ze dostepu nikt obcy nie ma do poczty. Ale to wkurzające jak ktos obraża dziecko - zlota rada tak jak pisza dziewczyny - traktować jak powietrze. W końcu sie komus znudzi. Aj u nas znowu problem z siusiakiem. Juz kilka razy był zaczerwieniony. Okladalam rumiankiem (pediatra widziala to i tak kazala) i niby bylo lepiej. Od dwoch dni jednak jakby zarosla dziurka :/ Odciagam i chce byc deliaktna zeby nie uszkodzic nic ale nie schodzi jak kiedys :/ Dodatkowo Jaś dalej siusia przerywanym strumieniem. Niby stulejka u tak małych chłopców to normalka ale bardzo mnie to niepokoi. Jas wlasnie od dwóch dni jest marudby i jak chce mu zrobic okład z rumianku to kopie nogami - czyli go szczypie albo boli :( Mam skierowanie do chirurga dziecięcego żeby to obejrzal na Nieklanska do Warszawy. Jutro z samego rana dzwonie i umawiam sie na wizytę. Juz sie boje ze bedsie potrzebna jakas i interwencja. Ale co to za cholerstow może byc? Wyniki moczu ma Jas bardzo ładne. robiliśmy crp nie ma żadnego stanu zapalnego. .. ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś i mąż śpią, a ja mam chwilę dla siebie. Od paru dni kładę się popołudniami na dwie godzinki żeby dłużej wytrzymać w nocy. Mam teraz dosyć stresujący czas, bo kończę niedługo studia i tu egzamin, kolejne zaliczenie i praca magisterska, nie wiem za co mam sie chwycić. W ciągu dnia przy małym niestety nie da rady się uczyć. Mąż przychodzi z pracy, ja idę się zdrzemnąć i poźniej działam chociaż z niezbyt zadowalającymi rezultatami. Niestety jestem z tych co robią na ostatni moment, niby siedzę czytam, ale tak na 100 proc mobilizuje się dopiero kilka dni przed. Niech już będzie lipiec i koniec szkoły:) Oglądałam zdjęcia dzieciaczków, śliczne wszystkie i też jestem pod wrażeniem jak niektóre ładnie siedzą, u nas też daleka droga, Kuba nawet nie próbuje siadać. Natomiast pełza przez pół pokoju, jak tylko zobaczy pilot albo komórkę to dostaje tyle energii, że chwila moment i już jest przy nich. Jutro kończy 7 miesięcy - jak ten czas szybko leci. Zastanawiam się nad wyjazdem do Krakowa, mieliśmy jechać na 1 dzień, ale myślałam żeby zostać na noc. Czy któraś z was była i może polecic jakieś fajne miejsce na nocleg z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja tez wyslalam na poczte zdjecie Klaudii. Wszystkie dzieciaczki slicznie. Lila jak modelka :-) U nas mala siada sama w wozku, podciaga sie i siada, chociaz za dlugo nie pozwalam jej siedziec. Natomiast pelza i powoli stawia pierwsze kroki w raczkowaniu. Ulubione slowo mojej corci to bababa, babcia jak slyszy jak wnuczka na okraglo powtarza to slowo jest wniebowzieta. Na 8 czerwca mamy zaplanowany chrzest. Powoli rozgladam sie za sukienka dla malej. Ciekawe maja na stronie Abrakanabra, w Warszawie maja sklep, wiec niedlugo tam sie wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta - olewka na gościa. Oglądałąm zdjęcia, Lila to mały słodziak :) Knw - ależ Wiki się zmieniła... :) fajnie rosną i zmieniają się te nasze pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama na paźdz 2013
Aneta tą opaske szara z kwiatkiem kupiłaś na allegro? :) bardzo mi się podoba i chcialam mojej Kajce taką zamowic :) Wogole super macie z tymi wyjazdami...mój mąż to ciągle w robocie...my jedziemy dopiero we wrześniu ale juz sie doczekac nie moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie powiedz Aneta skąd bierzesz te opaski. Byłam wczoraj w kilku sklepach i żadnej takiej nie znalazłam szerokiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wczoraj byłysmy cały dzien poza domem: u babci i pozniej u kolezanki. A dzisiaj bedziemy leniuchowac w domu. Zwłaszcza że pogoda temu sprzyja... pochmurno, zimno i deszcz :( brrrr najchetniej bym nie wychodziła spod koca :) ale przy dzieciaczku juz tak się nie da.... :) Fajnie że chciaz wieczory mam dla siebie i dla męża :) mała idzie spac juz 19-19:30 i spi do jakiejs 1-2 w nocy. Wieczorem wlączam film, herbatka, kanapa i luzik :) hehe ----- Wczoraj miałam juz 7 zajecia z Zumby. Zostały juz tylko 3 spotkania. Szkoda :( bardzo fajna sprawa, dużo pozytywnej energii i dużo wylanego potu... :) jak sie skoncza bede musiala poszukac zajęć w jakiejs innej szkole. Bo tam gdzie teraz chodze to takie "mobilne zajęcia" organizowane w szkolach podst. lub gimnazjach. Przez to jest taniej. W całej Polsce je organizują. Nazywa się "salsa fit". Później ruszają znowu chyba dopiero po wakacjach.... a trzeba się ruszać i w wakacje więc poszukam czegoś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ktoras z Was to pisze... Wiec dla Twojej informacji- gdybym zakladala po to,zeby ukryc uszy, to nie wiedziałabyś, ze ma odstajace. Widac madroscia nie grzeszysz.. Oj co zazdrosc ludzka robi z ludzmi.. Az tak Cie boli, ze mam takie ladne dziecko, uszy zawsze mozna dkorygowac( ale to juz zostawie wybor Lilce jak podrosnie) a Twojej glupoty i zawisci nie... wwwwww Przyszla mama- tak opaska jest na allegro... wwwww Dobra dziewczyny ja naprawde spadam, a Wy pomyślcie, bo macie w grupie intruza. Moze do Waszych dzieci sie nie przyczepi, ale pewno po znajomych pokazuje i opowiada kto jakie ma dziecko. Szkoda, ze taka osoba tutaj jest. Za plecami sie z Was śmieje. Haslo na poczte mozecie zmienić, zeby nie bylo, ze później niby ja kogos obrazam.. Ps.oby Twoje dziecko bylo zawsze piekne, zdrowe i uśmiechnięte, mimo wszystko szczere Ci tego zycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno..opaski kupuje dlatego, ze mnie na to stac i ladnie w nich wyglada. O dziwo nie ma ich na uszach, wiec to nie to jest powodem. Raczej to, ze jest wyczekiwanym, chcianym dzieckiem, ktore kilka razy zmienialo date przyjscia na swiat i chce zeby wygladala i czula sie wyjatkowo.. wwwww Dzieki dziewczyny za mile przyjecie i naprawde fajnie spedzalo sie z Wami czas.. Zdjecia Lili usunelam z poczty, nie chce, zeby kogos razila jej uroda;) Szkoda mi tylko Was, ze musicie pisac z kims kto nie jest fo konca fair, ale to juz nie moja broszka.. Dzieki za mile slowa itd. Trzymajcie sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta Twoja Lila jest ślicznym dzieckiem. A idealna nie jest żadna z nas. przykre, że ktoś tu kogoś obraża. Każda z nas jest mamą i nikt by nie chciał obrażania dziecka. Aneta nie przejmuj się i nie bierz do siebie złośliwych docinek niedojrzałej osoby. xxxxx Byłyśmy na kontroli na rehabilitacji i teraz niby wszystko już jest ok, nie widać już tej asymetrii, ale teraz okazuje się, że rozstaw rąk przy podporze jest za szeroki. Dalej mamy ćwiczyć i jeździć na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta ja i tak jestem zdania, że osoba, która pisze te złośliwe komentarze nie ma dostępu do poczty. Same pisałyśmy o opaskach, pytałyśmy gdzie kupiłaś itp, więc pewnie dlatego to napisał/a, Była już podobna sytuacja, że Gosć pisał o naszych dzieciach że niby na poczcie je widział, ale to nie było nic konkretnego. Jestem przekonana, że gdyby miał dostęp już dawno pisałby o innych dzieciach, nigdy nie podał żadnych szczegółów. Przestałyśmy reagować i komentarze się skończyły, Nie pozwólmy, żeby jakiś tępak rozwalał nam forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana- ja wiem, ze jest sliczna. Gdyby nie byla nie chwalilabym sie nia na prawo i lewo;) I mam gdzies co kto pisze, tylko nie chce udzielac sie w miejscu gdzie znajduje sie dwulicowa osoba. Pod swoim nickiem mila, super itd, a tak naprawde zawistna.. I uwazaj kochana, bo Twoja mala tez jest bardzo ladna, zeby sie Tobie nie dostalo.. Wiesz z checia bym tutaj zostala, bo milo sie pisze, ale swiadomosc, ze ktoras stad bawi obrazanie innych dzieci mnie przeraza.. A teraz juz nie chce zasmiecac forum, wiec naprawde sie zegnam.. Buzki dla wszystkich, ktore sa w porzadku!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milakulus- to skad by wiedziala, ze Lilka ma odstajace uszka????????? Czysty przypadek?? Nie sadze..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego akurat moje dziecko?? Widocznie ktoras az tak bardzo raza moje posty i to, ze Lila jest taka ladna o tyle potrafi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszaca na niebiesko
A może warto by było pomyśleć nad zmiana forum ?? Szkoda żeby fajne dziewczyny odchodziły tylko dlatego że ktoś wredny wciska swoje 3 grosze. Na innym forum gdzie trzeba się zalogować i nikt nieproszony się nie odezwie. Na samym początku część grupy tak zrobiła i to była najlepsza decyzja jaką podjęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama na paźdz 2013
Aneta weź sie nie przejmuj! Zobacz takie coś sie zdarzy raz a potem będzie cisza. Nie reagowac, a wiecej nie napisze. Trolle sie karmią czymś takim jak ktoś reaguje! Swoją droga moja Kajcia też ma lekko odstającą górę uszków:P Z resztą na jednym zdjęciu jak mój mąż ją trzymał widac po kim ma bo ja mam calkiem plaskie:) I moja też nie mogła przyjsc na świat sporo, staraliśmy się o nią ponad rok, miałam laparoskopie hsg tony monitoringów i pobytów w szpitalu po przestymulowaniu. Olej kretynki i do przodu.A opaska szara z kwiatkiem super, mam nadzieje że się nie obrazisz jak skopiuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta,nie przejmuj się.Durne posty gościa były też do innych dzieci..Również i do mojego,ale nie przejmuję się tym,niech sobie pisze!Ja tylko współczuję tej osobie i jej dziecku,bo co to za matka która śmieje się i obraża inne niewinne dzieci.. Ps.ja nawet nie zwróciłam uwagi na uszy Lilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alledonna
Witam malo pisze na forum z braku czasu, ostatnio pisalam jak hania byla chora najpierw oskrzela potem doszlo zapalenie uszu w ciagu 3tyg miala 3 antybiotyki masakra byla jesc nie chciala marudna byla ale wraca mi moje serduszko do zdrowia. Pisze do anety rozumiem jej zal i przykrosc kiedys tez pisalam co do wagi dzieci bo przed choroba tz miesiac temu moja byla disc pulchnym bobasem i wszyscy na okolo mi mowili jejku jaka ona gruba wielka czym ty ja karmisz i byly smiechy za plecami, a mi serce pekalo z przykrosci i zalu i wiecie co nie chcialam jezdzic z nia do nikogo bo ciagle byly uwagi na jej wyglad itd, a teraz mam to gdzies niech sobie mowia ci chca dla mnie jest moje dziecko najpiekniejsze i juz. A nawet wczoraj siostra meza mi dowalila ze pajacoje bo ciagle corcie w rozowe ubrania ubieram itd, zazdrosc nie zna granic. Aneta nue przejmuj sie !!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- tu nie chodzi o to, ze ktos obraza moje dziecko.. Niech pisze co chce. Nie chodzi o jej uszy, czy ma odstajace czy nie i czy to widac.. Chodzi o to, ze napisala to osoba, ktora musiala widziec zdjecia, wiec ktos kto na codzien z nami pisze.. Nie oszukujmy sie- nie kazde dziecko jest miss swiata. Oczywiscie, ze dla rodzicow jest najpiekniejsze ale otoczeniu jedne dziecko podoba sie mniej a jedne bardziej.. Ja nie oczekuje, ze wszyscy będą sie zachwycac Lila i mowic jaka to jest piekna. Ale przykre jest to, ze pisze to osoba, ktora pod niebieskim nickiem jest zupelnie kims innym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nie chce wierzyć, że to któraś dziewczyna z forum, to jakiś troll pisze, i wcale nie musiał widzieć zdjęć. Najprostszym sposobem jest olać te wypociny, no tez mi żal takich osób-muszą mieć nieciekawe i smutne życie, że takie głupoty przychodzą do głowy. My byliśmy dziś u lekarza bo Franio po trzydniówce złapał kaszel i katar znowu -niby nic poważnego,ale juz dość długo i wczoraj w nocy po karmieniu jak zaczął kaszleć to całe mleczko zwrócił :/ Osłuchowo jest ok, ale bad. krwi musimy powtórzyć, bo niskie leukocyty wyszły -jest to normalne przy wirusowej chorobie, ale na wszelki wypadek trzeba sprawdzić. Poza tym Franio pogodny i radosny, lubi pełzać po macie, czasem zdarza mu się podnieść pupę do góry, no a obroty to śmiga raz w jedną raz w drugą non stop. No i w spacerówce też się zaczął podciągać do pałąka i uwielbia tak sobie jechać i patrzeć na ziemię ;) W nocy dwie pobudki -koło północy i koło 3ciej i niestety wcześnie się budzi -5.30-6sta.. Wtedy mąż go zabiera a ja dosypiam do 7.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie znaczenie mają odstające uszka!? U takiej ślicznej dziewczynki w ogóle nie zwraca się na to uwagi.Nie wiem jakim człowiekiem musi być ktoś kto czerpie przyjemność z obrażenia innych.Nie sądzę żeby widział nasze zdjęcia. Jednym spoosobem jest brak komentarzy na takie posty i zwsze można kliknąć- zgłoś do usunięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny..to wytłumaczcie mi skad ta osoba wie, ze Lila ma odstajace uszka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta mi się wydaje, że to był traf, pisałyśmy o opaskach, więc może pierwsze co przyszło na myśl tępakowi (tak będą ją/go nazywać:)) to właśnie opaska = odstające uszy, chciał/ła dopiec i się udało. Nie ma co sobie zawracać głowy, niestety zawsze byli i będą na tym świecie ludzie zawistni, którym szczęście innych osób kole w oczy. Rozumiem, że Ci przykro, ale tej osobie tylko o to chodzi. Nie ma co się przejmować tępakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi ciężko uwierzyć, że to któraś z nas mogłaby pisać. Może to był tylko traf. Ale pewności nie ma. W każdym bądź razie co jakiś czas ktoś próbuje zasiać tutaj zamęt i trzeba to olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie wierzyc, ze to przypadek. Nie tylko ja kupuje swojej malej opaski.. Ale tez nie chce macic Wam w głowach. Dluzej sie "znacie" i jesli jestescie pewne, ze to nikt stad, to ok.. Bardzo bym chciala sie mylic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, aż tak się nie znamy, wkońcu to internet. Ja też kupuje opaski - jak zobaczyłam u Ciebie na zdjęciu jak ślicznie to wyglada, to teraz kupiłam małej aż 5:) xxxxx Ktoś jest zawistny i zazdrosny, że masz śliczną córeczke:) Nie chcesz nie wrzucaj zdjęć, ale na forum zostań z nami. xxxxx Też bym się chętnie gdzieś przeniosła, ale jak to któraś z nas to ciężko będzie to wyłapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×