Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

To gigi się rozpędziła ;) heh... jasne, że równy 10ty tydzień, i rozpoczynam 11ty. To pewnie dlatego, że w necie patrzyłam co będzie w 12tym, i tak o tym myślałam, że się rozpędziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigi, ja też sobie patrzę, jak zaczynam kolejny tydzień, albo kończę, co będzie w następnym, albo jeszcze następnym hehe ;) na razie nie wybiegam poza 13tydz czyli I trymestr ..... a w czwartek zaczynam 13 tydz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja farbowałam 4 dni temu henną-kupuje na allegro henna wax, ziołowa zdrowa tylko śmierdząca:P trzyma sie ze 3 tygodnie-z resztą juz dawno sie przerzuciłam bo mam problemy duze z włosami i aby ich nie zabić to farbuje henną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej ciąży włosy mam naturalne, ale poprzednio po zafarbowaniu farbą bez amoniaku wyszły mi rude :D Ech te hormony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi bez amoniaku ale o co in
Kurka, zwariowałam. Moja farba jest bez amoniaku ale o co innego się martwię. Codziennie w pracy wdycham amoniak przy analizach. Co 2 godziny robię twardość wody ( i nie tylko) gdzie do analizy używa się buforu amoniakalnego ( mieszanka amoniaku i chlorku amonu). Nie wspomnę już o innych odczynnikach, bo szkoda sobie nerwów psuć. Cóż z tego że włosów nie farbuję jak i tak truję dziecko i siebie :(. Oj. Niech no już idę na to zwolnienie. Pierwszą ciążę do 5 miesiąca pracowałam a teraz to początki ciąży i już się boję :(. Chyba wezmę sobie jeszcze trochę urlopu zanim na to chorobowe ( 28) doczłapię. Kolorowych snów dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak miał wyglądać poprzedni post. Sorki :). Kurka, zwariowałam. Moja farba jest bez amoniaku ale o co innego się martwię. Codziennie w pracy wdycham amoniak przy analizach. Co 2 godziny robię twardość wody ( i nie tylko) gdzie do analizy używa się buforu amoniakalnego ( mieszanka amoniaku i chlorku amonu). Nie wspomnę już o innych odczynnikach, bo szkoda sobie nerwów psuć. Cóż z tego że włosów nie farbuję jak i tak truję dziecko i siebie . Oj. Niech no już idę na to zwolnienie. Pierwszą ciążę do 5 miesiąca pracowałam a teraz to początki ciąży i już się boję . Chyba wezmę sobie jeszcze trochę urlopu zanim na to chorobowe ( 28) doczłapię. Kolorowych snów dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ja właśnie spostrzeglam że moje mdłości przychodzą codziennie o stałej porze. Najsmieszniejsze że jest to zawsze ok 16.20 no i czasem trwają chwilke ale czasem aż do wieczora. Ale nigdy silne. Co do hemoroidow - jakoś przestalam mieć te objawy może to było chwilowe po ssilnych zagraniach, oby:) Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny . a ja znowu zmartwiona od wczoraj wydaje mi sie ze cyki mi sie zmieniły . bolą ale są jakieś inne . nie wiem co robić lekarza mojego nie ma urlop ma w Meksyku jest. nie wiem czy iść prywatnie do innego . nie chcem znowu tego przechodzić . mdłości mam wieczorami ale sama nie wiem . ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Ja juz w pracy i zaczynamy nastepny tydzien.Ale dobrze ze mam zajecie.Dziewczynki mi sie wydaje ze nie macie sie co martwic ja teraz to wogole nie mam zadnych objawow czuje sie dobrze ale to nie oznacza ze musi sie cos zlego dziac tak mi sie wydaje.Przy pierwszej corce tez mnie na poczatku tylko mdlilo i piersi bolaly a pozniej spokoj.Te objawy nie bede trwaly wiecznie u niektorych dluzej a u innych krocej.Kazdy ma inny organizm to ja tez powinnam sie martwic ze wogole ani razu nie wymiotowalam?Bo tak bylo wszytsko jest w jak najlepszym napewno pozadku i glowa do gory dziewczynki.Ja w srode na wizyte lece ciekawa jestem na kiedy mnie ustawi z usg w sreode zaczynam 11 tydzien:)Milego dnia zycze i usmiechy na twarzy poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dlugie brazowe wlosy. Oczywiscje caly czas maluje ateraz az sie prosza o pomalowanie bo odrosty i siwe sie pokazuja a na ciemnych to widac mocno. Kupilam henne i boje sie malowac. Sama nie wiem czy nie poczekac do konca 1 trymestru. W poprzedniej ciazy tez malowalam henna ale dopiero w drugim trymestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny nie wkręcajcie sobie tysiąca złych objawów. Nie przejmujcie się aż tak tym wszystkim.Organizm musi sam zawalczyć o te ciąże. Mała wronka i co pójdziesz na sygnale do lekarza i powiesz że przyszłaś bo zauważyłaś zmianę w piersiach? Bez przesady ;-) Mnie to by lekarz opieprzył jakbym z takim czymś przyszła. Nie dajmy się zwariować. Co ma być to będzie. A takie ciągłe myślenie i nerwy tylko szkodzą i wam i dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.ul.i.t.a ty to taka mądra je
jesteś bo nie masz problemów w ciąży,ciekawe czy jakbyś miała plamienia czy zagrażające poronienie to tez byś mówiła "niech organizm zawlaczy o ciąże" ? idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze nie jestem panikara . Boli mnie brzuch i plecy i jeszcze te cycki. Jest to moja 5 ciaza i poprostu boje sie . Udalo mi sie mialam USG zrobione na NFZ serduszko bije . Dostalam nospe i jak do konca tygodnia bedzie nadal sie zle czula to do szpitala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.ul.i.t.a ty to taka mądra je
maławronka trzymam za Ciebie kciuki. Nie przejmuj sie co ta idiotka pisze. Nie straciła ciąży to głupoty pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita fajnie polozna sie mna zajela powiedziala ze mam pilnowac jak cos sie dzieje bo to 5 ciaza a tylko jeden porod. I zaprasza mnie w piatek zrobi mi USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie ja własnie wrociłam z wizyty i poraz kolejny widzialam moja dzidzię ma 4cm wszystko jest ok wyniki tez dobre wczoraj skonczylismy 10 tydzień, mdlosci juz nie mam czasem bola mnie krzyże a tak to nic, a co do farbowania wlasow to wlasnie sie pytalam i moja Pani doktor powiaedziala ze po 12 tygodniu- nie ma niby udowodnionego ze w jakis sposob szkodzi ale powiedziala ze lepiej poczekac wiec czekam, pozdrawiam Was i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka dobrze ze bylas i sie uspokoilas.Z drugiej strony sie tobie nie dziwie mozesz byc przewrazliwiona po tym co przeszlas ale teraz wiesz ze wszystko ok.Ja juz bym chiala byc po tych badaniu genetycznym kurcze jak ja sie go boje ale podejrzewam ze to dopiero po siwtach mnie czeka.Jutro mam szkolenie nie wiem jak ja wysiedze na nim ale nic nie zrobie zapisana bylam na niego przed tym jak dowiedzialam sie o ciazy wiec juz odwrotu nie ma.A co do wloskow to ja chyba tez poczekam mam dwie komunie w maju to chyba sobie je ufarbuje przed nimi.To juz tak bedzie spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty pomarańczko jesteś jeszcze większą idiotką. Gówno wiesz więc spadaj stąd:-D Mała wronka to fajnie że się uspokoiłaś. Nie przejmuj się tak na zapas.Musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna pomarańcza
Ja rozumie że jak są plamienia i jest zagrożenie itd to natychmiast do lekarza ale żeby zaraz się martwić jak cycki wyglądają inaczej ?? Od kiedy one sygnalizują że coś złego się dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.u.l.i.t.a i po co
teraz piszesz na pomarańczowo? wiadomo że to ty buhahahhaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ja nie mam nic do ukrycia i pisze swoim pseudo i nie będę się zniżać do twojego poziomu.Miło się pisało ale Nara:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigi82 ja też miałam ostatnią miesiączkę 6 stycznia... dziś idę do gina...ciekawe co mi powie...może dzidzie zobacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj cisza u nas na tym forum.Chyba dziewczynki leza do gory brzuszkami i odpoczywaja hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że to wojna o piersi :). Szok. Nawet nie wiem co napisać. Ja tam Gosiu nie leżę :). Ale chyba to nadrobię w ciągu najbliższych godzin :). Spokojnego popołudnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.u.l.i.t.a syrfi nie
wojna o piersi a o głupie pisanie głupiego człowieka. W dupie była gówno wie i się mądrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co jakies zbedne komentarze.niepotrzebne nam tu sa jakies klotnie.Jestesmy w ciazy i stres nie jest nam wskazany hehehehe wiec prosze pomaranczowa zeby ugryzla sie w jezyczek i nie robila zametu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia wrecz przeciwnie od rana robota ;-) A do tego chorobsko mnie rozklada okrutnie i wyszla mi opryszczka no i boje sie znowu bo wiadomo ze opryszka w ciazy to nic dobrego.....Do tego moj terrorysta biegunki dostal wiec dzien mam do du...Mam nadzieje ze u Was lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.u.l.i.t.a syrfi nie
to niech szanowna julitka pomyśli zanim napisze,widać rzadko jej się to zdarza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×