Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

ale mi coś troszke ten kalkulator dziwny jest w 36 tygodniu dziecko ma 34cm ? ja syna urodziłam w 36 tygodniu i 55cm długi . taka duża różnica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka........
Ha ha czyli te dziwne sny to normalne :D Już się bałam że coś moja głowa szwankuje :) Wiecie co ... jak na moje , to nie ma zbyt dużego znaczenia - tak jak piszesz malawronka- ciąża ciąży nie równa :) I nie sądzę że jest to powód do zmartwień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze on piszą wymiary dziecka jak jest zwiniety .dziecko nie ma miejsca w brzuchu zeby sobie leżec wygodnie wyprostowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka........
No więc tym bardziej nie ma czym się martwić- te "większe" pewnie trochę przystopują , a mniejsze wyprysną w górę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
Ehh...oby tak było, bo już się naczytałam, ze za duże dzieci mogą być wtedy, jeśli ma się cukrzycę ciążową np. Kalinka, a Twój dziziuś te 3,1 cm miał w którym dniu 10 tygodnia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jestem podczytuję was jutro odbieram wynik bety o 9:30 strasznie się boję nie wiem jaki będzie przyrost 01-03- było 2400 cały czas mam minimalne mdłości apetyt dopisuje żadnych buli brzucha nie mam nie krwawie nie plamie ale i tak się martwię i czekam do czwartku pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
Calineczka, trzymam kciuki, żeby było dobrze:) i wierzę, że tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka........
Mały miał 3,1 cm w 10 tygodniu i 1 dniu . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYTANIE DO MAM CHŁOPCÓW Pamiętacie w którym tygodniu widziałyście na usg płeć??? Ja idę na usg w 15 tygodniu i mam nadzieję że się dowiem:-D Mam już dziewczynkę więc marzę o synku. Już mi się śni po nocach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka........
Moja siostra widziała w 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane możecie mi powiedzieć o tych wymiarach co są na zdięciu usg bo ja ich nigdy nie widziałam jak rodziłam 13 lat temu bliźniaki to tego niemiałam było zwykłe usg przez skórę i niemiałam zadnych problemów z ciążą bliźniaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JulkaZ z ta toksoplazmoza też byłam przekonana że jak się ma przeciwciała to już spokój tymczasem moja gin mnie zdziwiła bo powiedziala że to może się reaktywować. Nie wiem co o tym myśleć, miesiąc temu robiłam i znów mam zrobić. Mniamniek ja też kombinuje, w piątek mam wizytę na nfz po to tylko aby dostać skierowanie na badania. I mam zamiar wyciągnąć na wszystkie. Kilka stron wcześniej ostrzegalam przed tym aby nie dac się oszukać bo w ciąży nawet grupa krwii i toksoplasmoza są refundowane. U tego drugiego walcz koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka........
pęcherzyk ma 1,42 , zarodek 0,77 , ale głębokość 2,48 to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka........
oj tak,za maly troszkę .. to ja miałam taki zarodek w 5 tyg. a serduszko usłyszałam w 7 :) czyli gdzieś tak 2 tygodnie jeszcze Calineczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mamaaa
na ostatniej wizycie lekarz zmierzył bąbla i dlugość CRL wynosiła 44 mm - co odpowiada wymiarom na 11t2d (wyliczane komputerowo) i u mnie akurat pokrywa się z idealnie z wiekiem wg OM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka........
tez mamaaa to ja już nic z tego nie rozumiem ! :( Ja w 10 tyg i 1 dniu miałam maleństwo 3,1 cm i powiedzieli że to bardzo dobrze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
Grace88, też mi się tak wydawało, że ściemnia. W pt. będę walczyć. Kalinka, duża rozbieżność jest w tych wymiarach...to znaczy, ze i tak i tak jest dobrze. Przynajmniej ja na to liczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz jak byłam w tamtym tygodniu u gin w czwartek to mnie tak wystraszył ze szkoda słów powiedział ze niewidzi ciałka zoltego a mi się wydaje jak taki malutki zarodek to i chyba ciałko żółte ciężko było dojrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka........
Napewno będzie dobrze,tego należy się trzymać , zamartwianie się nie da nic dobrego 🌼 Calineczko nic się nie martw! pamiętam całkiem niedawno jak byłam u lekarza w 3 tyg powiedział że widać mały pęcherzyk i mam przyjść za 2 tyg. Potwierdził ciążę w 5 tyg i maleństwo miało takie wymiary jak Twoje . A po kolejnych 2 tyg przełączył USG z widoku na dźwięk i taaak szybko to serduszko biła i lekarz powiedział : "To bije serce, i nie jest to Pani serce". Byłam w takim szoku że wyszłam zapłakana :) i u Ciebie będzie tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka........
Tak jak pisałam , w 5 tyg lekarz tylko potwierdził ciążę i nic nie mówił o żadnym ciałku powiedział że widzi bardzo mały zarodek i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem załamana...byłam dzisiaj u swojego gina NFZ lekarz zapytał jak się czuję i czy ostatnio mnie badał (2 tyg temu) powiedziałam że oprócz zaparc czuję sie dobrze i że ostatnio miałam robione przez niego USG. Chciał juz zakończyć wizytę (bez badania) gdzie poprosiłam go by mnie przebadał profilaktycznie ponieważ tydzien temu przechodziłam grypę miałam gorączkę tylko przez 1 dzien i wzięlam tylko 1 apap. co sie okazalo? nie widać dziecka... pusty pęcherzyk... jestem w 11 tyg. i chyba już widać powinno sporo... dostałam skierowanie na jakieś inne USG. zapisałam się na piątek...jestem przerażona...jak byłam w 9 tyg. dziecko miało 2 cm... żadnych plamien...dobrze się czuję...piersi nadal mam powiekszone... boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
Gosieńka, a byłaś u tego samego lekarza? Badanie na tym samym sprzęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka nie załamuj sie cuda sie zdarzają .idz do innego lekarza moze jeszcze . plus zrób te USG u niego . xxxxxxxxxxxxxx a ja czuje sie lepiej biorę luteinę 2 razy po 2 . i no spe 2 razy po 1 . dzisiaj idę za rejestrować sie do lekarza na NFZ bede miała chociaż badania za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
witam kochane ciężarówki. za godzinke wyruszam na moje usg. Trzymajcie kciuki. Jestem dobrej myśli ;) Jak wróce to napisze co i jak. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja nie wiem, gdzie Wy mieszkacie, ze wszystkie badania macie za darmo. Ja jestem z pomorskiego, chodzę na NFZ i za darmo są tylko podstawowe tj morfologia, mocz, glukoza itp. Badania zalecane, czyli toksoplazmoza, cytomegalia, tarczyca f3, f4 itp nie są refundowane i trzeba za nie tak czy siak zapłacić (wiem, bo płaciłam w pierwszej ciąży i teraz też lekarz powiedziała wyraźnie, ze te nie są refundowane). Wyjątkiem sa kobiety po 35 rż, które te mają te badania za darmo i USG genetyczne też (za które normalnie też trzeba zapłacić). Gosieńka, nie wiem, co Ci napisać.... gdzieś musi być błąd, skoro 2 tyg temu był zarodek a teraz go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×