Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Rosie wlasna dzialalnosc to luksus ale sie usmialam . L4 nie ide bo nic z tego nie mam dostane marne grosze i zus musze zaplacic . Macierzynskiego tak samo dostane 300zl a musze zaplacic 260zl. Xxxxxxxxx To ja sie pisze na taniec slonca . Teraz u mnie jest sloneczko ale zatanczyc nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosie...tez mam taki katar juz od tygodnia...ale tylko do poludnia...po prostu leje mi sie z nosa...podejrzewam sie o jakas alergie...ale dlaczego tylko pol dnia? Xxxx Ja uwazam ze wlasna dzialalnosc to jest mega praca i stres...niestety nie jest latwo prowadzic wlasnego biznesu...ja pracuje w duzej firmie i mnie nic nie interesuje...zamykam drzwi biura i mam wszystko w nosie...a wyplata regularnie na konice...nie musze sie martwic czy sa zyski czy nie...ide na l4 i w ogole o pracy nie mysle...oczywiscie sa rozne firmy i rozni szefowie...ale wlasny interes to ciezka sprawa... Xxxx Ja dzisiaj mam wziyte ide z wynikami i chyba mi wreszcie karte ciazy zalozy...usg chyba nie bedzie mi robil bo tydzien temu mialam genetyczne wiec chyba nie bedzie meczyl dzidzi....choc chcialabym ja zobaczyc... U mnie piekne sloneczko swieci i zaraz wyjde z pieskiem na spacer zlapac troche promieni...bo ponoc od jutra ma byc co prawda cieplej ale ma padac deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
No to dziewczyny 12 00 kaxda włącza radyjko a lub tv i tańczymy jedno nagranko w imię naszej upragnionej wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam badania genetyczne: usg i badanie z krwi. O 16.20. Proszę trzymajcie kciuki, aby się czegoś nie doszukali.OK? Zazdroszczę tym z Nas, które już to miały.....wiem teraz co to za stres... Ja na zwolnieniu do 30.4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:)U mnie tez dzisiaj slonecznie w koncu a nie szaro i ponuro hehehehe.Ja w pracy nastepny tydzien przede mna.Poniedzialki sa zawsze najgorsze bo po weekendzie ciezko sie przestawic ale dam rade.Widze ze troche dziewczyn ma w tym tyg usg trzymam kciuki:) za mnie w piatek poprosze:)Denerwuje sie bardzo ale co wytzymam jakos.Co do tanca to chetnie sie przylacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Będę Mamą2013!!! Zmieniłam pseudo. Łatwiejsze do wpisania przez komórkę, bo moja polskich liter nie posiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede mama trzymam kciuki.Ja tez zazdroszcze tym co maja juz to za soba.Stres mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synestezja
Rosie Gumgee - obiecuję, przestaję narzekać. Na szczęście mój samochód otwiera się i zapala bez zarzutu. To mnie nie chciało się rano wrócić po rękawiczki. Z drugiej strony trochę porannej gimnastyki by się przydało. Mam już 2 kg do przodu. Nie jem więcej a mimo to jestem cięższa. Ewka83 o 12 będzie patrzeć na mnie ok 30 par oczu. może z tym tańcem sobie odpuszczę, za to pomyślę o was ciepło. Będę MAMĄ2013 - trzymam kciuki za was. Mnie ten stres czeka w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę moooocno trzymała kciuki za Wszystkie z nas!! Aby wszystkie usg były prawidłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nadia za odpowiedź. Dobrze że przez brzuszek.. Bo moje dziecię tak dziwnie się chowa że przez dopochwowe już 2 razy go nie widział gin i dziwił się co się dziejebo ma puls, który na pewno nie jest moim, a dzidzi nie widać. Mam mocne przodozgięcie i gdzieś się chowa bąbelek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, oj tam. Ja jak sobie przypomnę pracę na etacie, szefową jędzę, siedzenie od 7 - 15 niezależnie od tego, czy coś było do roboty, czy nie, wieczne poczucie straty czasu, zwalanie winy za niepowodzenia na innych, to nie chciałabym do tego wracać. Mi się na działalności podoba. Robię co lubię i przeznaczam na to tyle czasu, ile i kiedy potrzebuję. Co do macierzyńskiego/rodzicielskiego, to faktycznie przy najniższych składkach zusu zasiłek jest dziadowy, ale za to przez cały czas można wystawiać faktury. Jak ktoś ma zawód, który może wykonywać wszędzie, to z dorobieniem paru groszy nie powinno być problemu. xxx A tak z innej beczki, poszłam do sklepu po śniadanie, a pani przede mną kupowała czekoladę... ze Świętym Mikołajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienię pseudo u siebie :) Z będę MAMĄ2013 na: Martusia76 :) MAMUSIE:...........WIEK:..DZIECI: .......@Miast o............TERMIN P: Aasiula28............28....synek 3 latka...USA..................25.09.2013 Laura*****............28.......................Gdynia.... .........29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań...... .......02.10.2013 Ewka83...............29..syn 5 lat.........pomorskie...........07.10.2013 M.CZ.Kawka.........22.......................Siedlce...... .......07.10.2013 GABI__82.............31....córka 3 l......łódzkie... ...........07.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25......................pozaPolską .........07.10.2013 2plus1................28.....................Wrocław.... .........08.10.2013 gosieńka82..........31...córka 6 lat......łódzkie..............10.10.2013 olenka28.............27......................Niemcy...... ........10.10.2013 xsylwia...............20......................Gdynia..... ..........11.10.2013 zaniepokojona......32......................poza Polską..........11.10.2013 karola2812..........32.......................Toruń...... ...........12.10.2013 AnetaG84............29.......................Poznań..... .........12.10.2013 Aaam.................30.......................Pabianice.. .... .....12.10.2013 WeroNika ..........31......................śląskie.... ........ ....12.10.2013 ajka848.............29...MAJA 2,5........Nowy Sącz.............13.10.2013 gigi82................31...synek 2 latka....łódzkie...... ...13/14.10.2013 AnilorakAkswieisz..22...synek 2 latka...GorzówWlkp. .......14.10.2013 EmZoom..............32........2córki........Śląsk..... ...........16.10.2013 Gosia................31...córka 5 lat......łodzkie................16.10.2013 Martusia 76........36....syn...............opolskie.......... ..16 .10.2013 Nuś27 ............... 28 ...................... UK .................. 16.10.2013 no name..............27........córa........ pomorskie...........17.10.2013 nadia3111............31......................dolnośląsk ie.........19.10.2013 Emka___.............29.........syn 5 lat...........Śląsk...........20.10.2013 też mama............30...córka6lat...Gdańsk/Irlandia.........2 2.10.2013 grace88..............25.......................Gdańsk.... ..........22.10.2013 kasiulka250.........22....................Jelenia Góra.............23.10.2013 synestezja..........30..córka 3l.............śląskie...............23.10.2013 Montgomery.........26..................Wrocław/Berl in...... ..25.10.2013 Agnieszka_1990.....23.....................łódzkie...... ..........26.10.2013 Moniqell..............25...................Warszawa.. ............II połowa 10 malawronka.........29....synek 3lata....Wrocław..............26.10.2013 kropka236...........30.......................śląsk..... .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synestezja
Ale mnie to słonko nakręca do działania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosie jak z synkiem bylam w ciazy to pracowalam u kogos i uwazam ze czulam sie psychicznie lepiej . Zle sie czulam to L4 wiedzialam ze bede miala pewne macierzynskie itp. A teraz musze pracowac. Na pewnio jak poczuje sie zle to dziecko zdrowie jest dla mnie wazniejsze niz praca albo co ludzie powiedza. Ale wtedy chodzilam na 8 godzin A teraz pracuje codziennie po 9 , w soboty 6 a w niedzile tylko wolne mam . I czesto 2 razy w tygodniu po towar a to juz jade o 3:30. Wracam sniadanie dom i do pracy na 9. Dlatego wola bym pracowac u kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Mi się wydaje że nie ma reguły czy lepiej pracować u kogoś czy na swoim zawsze sa plusy i minusy napewno na swoim więcej się zarabia i nikt nad głowa nie marudzi a pracując u kogoś po raz pracy wychodzisz i masz wszystko gdzieś ale często pracodawcy nie szanują pracowników przynajmniej u mnie tak jest. Dlatego jak odchowam maleństwo chce spróbować sil na własnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ja lepiej nie wychodze na swoim jesli chodzi o kase . To nie ma reguly . Czasami jest dobry miesiac a czasami musze dokladac . U mnie moja firma jest pid znakiem zapytania co dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Zgadzam sie ze swoim nie jest lekoo, moj maz ma firme i widze ile nerwow go to wszystko kosztuje... Nawet jak wraca do domu to sa telefony, klienci wiecznie maja pytania, problemy... No ale takie tego uroki:/ U mnie ma byc dzis 20, a jutro 24 stopnie:) Wczoraj jeszcze bylo tak zimno ze az ciezko mi w to uwierzyc:) Pozatym wczoraj jakos dziwnie brzuch mnie pobolewal, i tak sie napinal... Ja w tej ciazy chyba tez spokoju nie bede miala... Trzymam kciuki za wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
A do tego wczoraj w kosciele prawie zemdlalam... Tak mi sie slabo zrobilo, nawet nie wiem kiedy... dobrze ze mialam gdzie usiasc... Pierwsza ciaze tak dobrze wspominam, czulam sie swietnie, a teraz ciezko ze wszystkim... Juz bym chciala chociaz wrzesien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula upaly w lato bede nas napewno meczyly ale i tak nie moge sie doczekac lata. Xxxxxxxxxxxx A ja dzisiaj mam nudny dzien . Wieczorkiem ide z synkiem odwiedzic kuzynke i jej synka przyjechala na urlop do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Ja strasznie boje sie tych upalow! Tu jest troche inny klimat, bardziej wilgotny. Czasami ta wilgotnosc w lato siego nawet 90% i wtedy jest masakra, wszystko leci z czlowieka a temperatura odczuwalna to jakis horror...:) Pewnie spuchne jak balon i nie wyjde na dwor tylko bede sie chlodzic w klmatyzowanym domku:) hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowadziłam kiedyś swoją działalność, chociaż nie tak całkowicie bo miałam podpisaną umowę outsorcingową (pewnie źle napisałam ;) ) z bankiem. I przyznam, że nieoceniony jest nienormowany czas pracy! Z drugiej strony stała praca to regularna pensja, wszelkie świadczenia itd... ale jednak nie za wszelką cenę dziewczyny. To co jest u mnie w pracy to jest nie do pomyślenia. Pracuję w banku, zajmuję się (paradoksalnie) firmami i faktem jest, że te wszystkie małe, jednoosobowe firmy mają teraz bardzo trudno, mnóstwo się zamyka. Najlepiej działają kolosy zakładane w latach 90'tych, które wówczas znalazły niszę i się tego trzymają, albo nieprzerwanie próbowały czegoś nowego, nie poddały się, aż ucelowały i są bardzo dobrze prosperującymi firmami. Obecnie występuje pewna prawidłowość na rynku... jeśli jest czegoś za dużo (sklepy spożywcze, firmy remontowe itd.) to obecnie taka nowa działalność ma prawie zerowe szanse na rozwinięcie się. Nowość, pomysł i znalezienie niszy to jest klucz. No ale weź tu wymyśl sobie coś takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Nadia: Mieszkam w Connecticut, klimat bardzo zblizony do tego w Polsce, ale lato jednak daje sie we znaki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. To ja Będę MAMĄ2013. Ja już po wizycie. Chciałabym Wam życzyć wszystkiego co najlepsze dla Was i Waszych maluszków. Z całego serca.!!! Ja niestety będę musiała opuścić Was. Niestety serduszko mojego Skarba przestało bić... Zatrzymało się wczoraj lub przedwczoraj.... Czeka mnie wizyta w szpitalu.... Wiem co i jak bo to już przerabiałam... Nie mam siły płakać.... Powodzenia. Jeśli znajdę troszkę siły - to zaglądnę czasem do Was, aby Was dopingować w zbliżaniu się do finału. Trzymajcie się Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Bede mama tak strasznie mi przykro...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
BedeMAMA: tak strasznie mi przykro...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×