Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Dziewczyny co z nowym forum? Mimo że zarejestrowałam się tydzień temu do teraz nie istnieje przy logowaniu... Kafe też szwankuje;/ Może macie propozycję co dalej z nami? Może jakieś inne forum? A szkoda przenosić się stąd;/ ... podczytują nas też inne mamusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z nowym forum? Mimo że zarejestrowałam się tydzień temu do teraz nie istnieje przy logowaniu... Kafe też szwankuje;/ Może macie propozycję co dalej z nami? Może jakieś inne forum? A szkoda przenosić się stąd;/ ... podczytują nas też inne mamusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z nowym forum? Mimo że zarejestrowałam się tydzień temu do teraz nie istnieje przy logowaniu... Kafe też szwankuje;/ Może macie propozycję co dalej z nami? Może jakieś inne forum? A szkoda przenosić się stąd;/ ... podczytują nas też inne mamusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Larrwa ja tez mam teraz problem z nowym forum na poczatku chodziło mi super a od paru dni pokazuje że nie może odnaleść serwera co mnie strasznie irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka321
No ja się nie udzielałam, ale chętnie pozostanę jeśli forum będzie działać poprawnie, a jak nie to zawsze można zmienić. Widzę, że termin 17 październik jest coraz to bardziej oblegany ;-) Jestem również dobrej myśli, że po złym zawsze przychodzi dobro. Chociaż martwię się, czy ta moja tęsknota za córeczką nie wpłynie jakoś na zdrowie dzidziusia w brzuchu. Nie ma dnia abym o niej nie myślała i nie tęskniła, mimo że inni uważają że szybko się pogodziliśmy z mężem ze śmiercią córki. No ale jak zawsze ludzie wiedzą lepiej, mają dużo do powiedzenia, a nikt tak naprawdę nie wie co czujemy i jak strasznie samotni jesteśmy bez niej. Liczę, że forum znowu zacznie działać i nie będę mogła nadążyć za czytaniem wiadomości;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka321
O wow wypowiedź wskoczyła od razu. Oby tak dalej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam listę o siebie. Nowe dziewczyny wpisujcie się również;-) NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN... ... ...PŁEĆ Aasiula28..........28..........USA.................25. 09........dziewczynka ewka83............30........Gdynia...............02.10... ......dziewczynka gosiula137.........28........Łódź.................04.1 0.........dziewczynka Jotka87............26........Lubelskie...........07.10... .......nieznana gosieńka82........31........łódzkie..............08.10 .........dziewczynka Larrwa.............24........Silesia...............08.10. .........dziewczynka Tulipanna..........35.............UK...............09.10. ........nieznana xsylwia.............21.....Gdynia/Szwecja......11.10..... ....dziewczynka zaniepokojona....32........zagranica...........11.10..... .....nieznana Emka___...........29........śląskie...............12 .10.........nieznana better.............29.........mazury..............12.10.. .......nieznana ajka848............29........Nowy Sącz..........13.10.........dziewczynka karola2812........32......kuj.pomorskie........13.10..... ....dziewczynka Mniamniek.........26........Dolnośląskie........13.10.. .......chłopczyk AnilorakAksweisz..22.......Lubuskie............14.10..... ....chłopczyk CrazyMamma .....28.......dolnośląskie.........16.10..........nieznana Gosia...............31...........łodzkie............16.1 0.........nieznana EmZoom............32..........śląskie.............16.10 .........dziewczynka No name............27.........pomorskie.........17.10.........chłopczyk malinka321.......26.........pomorskie..........17.10........chłopczyk asiulka87...........26.........śląskie..............18. 10.........dziewczynka nuś27,..............28...........UK.................18.1 0.........chłopczyk Dorr123............26.........Wawa...............20.10... ......nieznana grace88............25.........Gdańsk.............20.10.. ........nieznana sophie8.............25..........Wrocław..........21.10.. ........nieznana Agnieszka_1990...23........łódzkie..............23.10.. .......nieznana synestezja.........30......Bielsko-Białą..........23.10 ........ nieznana Montgomery.......26....Wrocław/Berlin.......25.10....... ...dziewczynka mamusiaRAZYdwa..24....kuj.-pomorskie........26.10........ .nieznana Malawronka........29........Wrocław............26.10.... ......nieznana RubiDragon.......24..........Gdansk..............28.10... ......nieznana iwka.a ............27..........lubelskie.............28.10......... nieznana ebudka............33.........W-wa.................29.10.. ........chłopczyk kamlon............29.........W-wa..................29.10 .........nieznana diana33...........34..........Białystok............31.10 ..........nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U nas z wyborem imienia jest bardzo śmiesznie. Najpierw mój mąż wymyśli jakieś imię, a tydzień później jest sam szczerze zaskoczony, że to niby ja chcę dać naszemu dziecku takie brzydkę imię! :) malbikk wskazówka od Ciebie jest świetna! Też będę tak mówiła swojemu mężowi! Jak on dał nazwisko, to ja wymyślam imię! Tego argumentu nie da się podważyć! Cha cha! Co do wyprawki to też mam zamiar kupować wszystko wcześniej i szukać promocji. Jakoś nie wierzę w te wszystkie przesądy. Za 2 tygodnie poznamy płeć dziecka i wtedy zacznę szaleć zakupowo. Chociaż doświadzcenia żadnego nie mam i nawet dobrze nie wiem, jaki rozmiar ubranek powinnam kupić. Mąż twierdzi, że u niego w rodzinie rodzą się duże dzieci i nasze mniej niż 4 kg na pewno nie będzie miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia1985
Cześć ja też was podczytuję od samego początku, ale jak dziewczyny się przeniosły to czas się ujawnić żeby było nas więcej.Mam nadzieję że nie macie nic przeciwko abym do was dołączyła. Jestem w 20 tyg termin na 23 października ale będzie cesarka a więc rozwiązanie nastąpi wcześniej.Pozdrawiam i mam nadzieję że jednak zaludni się tutaj bardziej aby móc dyskutować do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja z zakupami wstrzymuje sie, az poznamy plec. Mam nadzieje, ze na polowkowym Maluch sie ujawni (ale to dopiero 18.06). Co prawda i tak wiekszosc rzeczy chce kupowac unisex, ale zawsze to jakos lepiej wiedziec kto to bedzie.... ;) Poza tym na usg dowiem sie czy podnioslo sie lozysko- do tej pory umiejscowione bylo nad ujsciem szyjki, wiec sie modle zeby sie ladnie podnioslo bo inaczej lezenie... :((( A jak u Was z r****mi Malenstwa? ja pierwsze baaaaaardzo delikatne zaczelam czuc juz 16 tyg, ale dopiero w zeszlym tyg poczul je tez Tatus, teraz Maluch juz niezle wywija - najbardziej rano i wieczorem jak leze w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zrobić się na niebiesko?Kiedyś ten temat był poruszany ale jakoś mnie to nie dotyczyło a teraz musiałabym się cofać wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Larrwa mi też nigdy nie udało się zalogowac na nowe forum, a to mnie wkurza bo nie widać nowych postow. I brakuje mi starych mamusiek każda już dokładnie kojarzylam a teraz zanim zapamietam nowe to chyba zdążę urodzić...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam listę o siebie. Nowe dziewczyny wpisujcie się również NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN.. . ... ...PŁEĆ Aasiula28..........28..........USA.................25. 09........dziewczynka ewka83............30........Gdynia...............02.10.. . ......dziewczynka gosiula137.........28........Łódź.................04. 1 0.........dziewczynka Jotka87............26........Lubelskie...........07.10.. . .......nieznana gosieńka82........31........łódzkie..............08.1 0 .........dziewczynka Larrwa.............24........Silesia...............08.10 . .........dziewczynka Tulipanna..........35.............UK...............09.10 . ........nieznana xsylwia.............21.....Gdynia/Szwecja......11.10.... . ....dziewczynka zaniepokojona....32........zagranica...........11.10.... . .....nieznana Emka___...........29........śląskie...............12 .10.........nieznana better.............29.........mazury..............12.10. . .......nieznana ajka848............29........Nowy Sącz..........13.10.........dziewczynka karola2812........32......kuj.pomorskie........13.10.... . ....dziewczynka Mniamniek.........26........Dolnośląskie........13.10. . .......chłopczyk AnilorakAksweisz..22.......Lubuskie............14.10.... . ....chłopczyk CrazyMamma .....28.......dolnośląskie.........16.10..........nieznana Gosia...............31...........łodzkie............16. 1 0.........nieznana EmZoom............32..........śląskie.............16.1 0 .........dziewczynka No name............27.........pomorskie.........17.10.........c hłopczyk malinka321.......26.........pomorskie..........17.10.... ....chłopczyk asiulka87...........26.........śląskie..............18 . 10.........dziewczynka nuś27,..............28...........UK.................18. 1 0.........chłopczyk Dorr123............26.........Wawa...............20.10.. . ......nieznana grace88............25.........Gdańsk.............20.10. . ........nieznana sophie8.............25..........Wrocław..........21.10. . ........nieznana Agnieszka_1990...23........łódzkie..............23.10. . .......nieznana synestezja.........30......Bielsko-Białą..........23.1 0 ........ nieznana Montgomery.......26....Wrocław/Berlin.......25.10...... . ...dziewczynka mamusiaRAZYdwa..24....kuj.-pomorskie........26.10....... . .nieznana Malawronka........29........Wrocław............26.10... . ......nieznana RubiDragon.......24..........Gdansk..............28.10.. . ......nieznana iwka.a ............27..........lubelskie.............28.10......... nieznana ebudka............33.........W-wa.................29.10. . ........chłopczyk kamlon............29.........W-wa..................29.10 .........nieznana diana33...........34..........Białystok............31.1 0 ..........nieznana dorotka86........27..........śląskie...............17.10............dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam listę o siebie NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN.. . ... ...PŁEĆ Aasiula28..........28..........USA.................25. 09........dziewczynka ewka83............30........Gdynia...............02.10.. . ......dziewczynka gosiula137.........28........Łódź.................04. 1 0.........dziewczynka Jotka87............26........Lubelskie...........07.10.. . .......nieznana gosieńka82........31........łódzkie..............08.1 0 .........dziewczynka Larrwa.............24........Silesia...............08.10 . .........dziewczynka Tulipanna..........35.............UK...............09.10 . ........nieznana xsylwia.............21.....Gdynia/Szwecja......11.10.... . ....dziewczynka zaniepokojona....32........zagranica...........11.10.... . .....nieznana Emka___...........29........śląskie...............12 .10.........nieznana better.............29.........mazury..............12.10. . .......nieznana ajka848............29........Nowy Sącz..........13.10.........dziewczynka karola2812........32......kuj.pomorskie........13.10.... . ....dziewczynka Mniamniek.........26........Dolnośląskie........13.10. . .......chłopczyk AnilorakAksweisz..22.......Lubuskie............14.10.... . ....chłopczyk CrazyMamma .....28.......dolnośląskie.........16.10..........nieznana Gosia...............31...........łodzkie............16. 1 0.........nieznana EmZoom............32..........śląskie.............16.1 0 .........dziewczynka No name............27.........pomorskie.........17.10.........c hłopczyk malinka321.......26.........pomorskie..........17.10.... ....chłopczyk asiulka87...........26.........śląskie..............18 . 10.........dziewczynka nuś27,..............28...........UK.................18. 1 0.........chłopczyk Dorr123............26.........Wawa...............20.10.. . ......nieznana grace88............25.........Gdańsk.............20.10. . ........nieznana sophie8.............25..........Wrocław..........21.10. . ........nieznana Agnieszka_1990...23........łódzkie..............23.10. . .......nieznana synestezja.........30......Bielsko-Białą..........23.1 0 ........ nieznana Montgomery.......26....Wrocław/Berlin.......25.10...... . ...dziewczynka mamusiaRAZYdwa..24....kuj.-pomorskie........26.10....... . .nieznana Malawronka........29........Wrocław............26.10... . ......nieznana RubiDragon.......24..........Gdansk..............28.10.. . ......nieznana iwka.a ............27..........lubelskie.............28.10......... nieznana ebudka............33.........W-wa.................29.10. . ........chłopczyk kamlon............29.........W-wa..................29.10 .........nieznana diana33...........34..........Białystok............31.1 0 ..........nieznana dorotka86........27..........śląskie...............17. 10............dziewczynka Anula11111.......28..........W-wa.............21.10............nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ze jest nas tak duzo - dziewczyny ujawniać sie :) - miejmy nadzieje że lada dzien skoncza sie te problemy na kafe i wszystkio będzie hulac a jak nie to gdzieś sobie pojdziemy bo teraz rzeczywiście slabo się tu pisze co do rozmiaru to 56 starcza na krotko, moja corka urodzila sie 55 cm i po dwch tygodniach byly juz za male, a w szpitalu na niej wisialy ;) 62 zdecydowanie na dluzej starcza przesadami sie nie przejmujcie - jak wam się cos podoba to bierzcie, ja kupie tylko kilka ciuszkow - zeby druga corka cos miała tylko dla niej a tak to wszystko mam po starszej ale to fajne nie myslec juz o tym co trzeba kupić, co się przyda a co nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wozkiem i fotelikiem mozna poczekać - tak by gwarancja nie leciala, wybrać oczywiście wczesniej Mloda kopie mnie juz bardzo często i to juz tak fajnie mocno ja za chwilę zaczynam 6 ty miesiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN.. . ... ...PŁEĆ Aasiula28..........28..........USA.................25. 09........dziewczynka ewka83............30........Gdynia...............02.10.. . ......dziewczynka gosiula137.........28........Łódź.................04. 1 0.........dziewczynka Jotka87............26........Lubelskie...........07.10.. . .......nieznana gosieńka82........31........łódzkie..............08.1 0 .........dziewczynka Larrwa.............24........Silesia...............08.10 . .........dziewczynka Tulipanna..........35.............UK...............09.10 . ........nieznana xsylwia.............21.....Gdynia/Szwecja......11.10.... . ....dziewczynka zaniepokojona....32........zagranica...........11.10.... . .....nieznana Emka___...........29........śląskie...............12 .10.........nieznana better.............29.........mazury..............12.10. . .......nieznana ajka848............29........Nowy Sącz..........13.10.........dziewczynka karola2812........32......kuj.pomorskie........13.10.... . ....dziewczynka Mniamniek.........26........Dolnośląskie........13.10. . .......chłopczyk AnilorakAksweisz..22.......Lubuskie............14.10.... . ....chłopczyk CrazyMamma .....28.......dolnośląskie.........16.10..........nieznana Gosia...............31...........łodzkie............16. 1 0.........nieznana EmZoom............32..........śląskie.............16.1 0 .........dziewczynka No name............27.........pomorskie.........17.10.........c hłopczyk malinka321.......26.........pomorskie..........17.10.... ....chłopczyk asiulka87...........26.........śląskie..............18 . 10.........dziewczynka nuś27,..............28...........UK.................18. 1 0.........chłopczyk Dorr123............26.........Wawa...............20.10.. . ......nieznana grace88............25.........Gdańsk.............20.10. . ........nieznana sophie8.............25..........Wrocław..........21.10. . ........nieznana Wodna2.............31..........Wrocław.........22.10.............chłopczyk Agnieszka_1990...23........łódzkie..............23.10. . .......nieznana synestezja.........30......Bielsko-Białą..........23.1 0 ........ nieznana Montgomery.......26....Wrocław/Berlin.......25.10...... . ...dziewczynka mamusiaRAZYdwa..24....kuj.-pomorskie........26.10....... . .nieznana Malawronka........29........Wrocław............26.10... . ......nieznana RubiDragon.......24..........Gdansk..............28.10.. . ......nieznana iwka.a ............27..........lubelskie.............28.10......... nieznana ebudka............33.........W-wa.................29.10. . ........chłopczyk kamlon............29.........W-wa..................29.10 .........nieznana diana33...........34..........Białystok............31.1 0 ..........nieznana dorotka86........27..........śląskie...............17. 10............dziewczynka Anula11111.......28..........W-wa.............21.10..... .......nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Warcam na kafe, ponieważ zostałam wyrzycona z forum zamknitego.... za mało się udzielałam ...... Napisałm moze z 3 posty a inne dziewczy to nawet po 50 mialay w ciagu tygodnia działania forum....;/ Tylko wydaje mi się ze polowa to siedzi w domu i się nudzi bo przez dzień pojawialo się 5 stron jakis p*****l.... a malo konkretow Zaróbny nową listę osob, bo połowa siedzi na zamkniętym forum i piszmy rzeczy konkretnie dot. porodu, ciązy itp a nie tak jak na forum : co robicie na obiad, co kupiłyscie dziecku na dzień dziecka czy o co sie pokłocilyscie z mężem. Nie wszystkich to interesuje i nie dotyczy to tematu głownego czyli ciązy:) aaaaa i nie mie co liczyć, że was przyjmą do forum bo nikogo nie chcą już dodawać....:) Brechta:) Zaczynm listę dopisujcie się ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mam pytanie. Czy wy też macie taką straszną zgagę. Dziwi mnie to, bo na początku ciąży nic, czułam się świetnie, a teraz obojętne czy zjem jabłko czy pizze to kilka razy dziennie i co najgorsze w nocy okropnie mnie męczy. Tak jak już wcześniej pisałam jest to moje pierwsza ciąża i już wiemy, że będzie chłopczyk. Bardzo się cieszymy, mąż już mówi, że będzie go zabierać na mecze he he. Powoli już też kompletujemy wyprawkę, mamy już łóżeczko, ciuszki, część kupiliśmy jako mega paka na allegro, a resztę dostaliśmy, Mamy też wybrany wózek, ale z zakupem czekamy na zastrzyk gotówki:) Termin mam na 30 wrzesnia, ale moja Pani doktor mówi, że to może być 2 tyg w jedną lub w drugą stronę. Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również dopisałam się do listy:) NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN.. . ... ...PŁEĆ Aasiula28..........28..........USA.................25. 09........dziewczynka ewka83............30........Gdynia...............02.10.. . ......dziewczynka gosiula137.........28........Łódź.................04. 1 0.........dziewczynka Jotka87............26........Lubelskie...........07.10.. . .......nieznana gosieńka82........31........łódzkie..............08.1 0 .........dziewczynka Larrwa.............24........Silesia...............08.10 . .........dziewczynka Tulipanna..........35.............UK...............09.10 . ........nieznana xsylwia.............21.....Gdynia/Szwecja......11.10.... . ....dziewczynka zaniepokojona....32........zagranica...........11.10.... . .....nieznana Emka___...........29........śląskie...............12 .10.........nieznana better.............29.........mazury..............12.10. . .......nieznana ajka848............29........Nowy Sącz..........13.10.........dziewczynka karola2812........32......kuj.pomorskie........13.10.... . ....dziewczynka Mniamniek.........26........Dolnośląskie........13.10. . .......chłopczyk AnilorakAksweisz..22.......Lubuskie............14.10.... . ....chłopczyk CrazyMamma .....28.......dolnośląskie.........16.10..........nieznana Gosia...............31...........łodzkie............16. 1 0.........nieznana EmZoom............32..........śląskie.............16.1 0 .........dziewczynka No name............27.........pomorskie.........17.10.........c hłopczyk malinka321.......26.........pomorskie..........17.10.... ....chłopczyk asiulka87...........26.........śląskie..............18 . 10.........dziewczynka nuś27,..............28...........UK.................18. 1 0.........chłopczyk Dorr123............26.........Wawa...............20.10.. . ......nieznana grace88............25.........Gdańsk.............20.10. . ........nieznana sophie8.............25..........Wrocław..........21.10. . ........nieznana Agnieszka_1990...23........łódzkie..............23.10. . .......nieznana synestezja.........30......Bielsko-Białą..........23.1 0 ........ nieznana Montgomery.......26....Wrocław/Berlin.......25.10...... . ...dziewczynka mamusiaRAZYdwa..24....kuj.-pomorskie........26.10....... . .nieznana Malawronka........29........Wrocław............26.10... . ......nieznana RubiDragon.......24..........Gdansk..............28.10.. . ......nieznana iwka.a ............27..........lubelskie.............28.10......... nieznana ebudka............33.........W-wa.................29.10. . ........chłopczyk kamlon............29.........W-wa..................29.10 .........nieznana diana33...........34..........Białystok............31.1 0 ..........nieznana dorotka86........27..........śląskie...............17. 10............dziewczynka milakulus.........28...........śląskie................30.09............chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toska333 masz rację z tymi rozmiarami - 56 pewnie będzie na krótko. Może lepiej kuić większe, a później ewentualnie dokupić mniejsze. Sama nie wiem. Też będę robiła zakupy po usg połówkowym. Mam nadzieję, że wtedy poznamy płeć. Fajnie macie, że dostajecie jakieś rzeczy (albo macie po starszych dzieciach). Ja raczej muszę wszystko kupić. Ja już też czuję dosyć mocne kopniaczki. Na razie bardzo mnie one śmieszą. Przedziwne uczucie! Ale przyszły tata twierdzi, że nic nie czuje. Teraz jestem w 20 tygodniu. milakulus, jeżeli o mnie chodzi, to zgaga męczy mnie bardzo często, ostatnio nawet po soku albo wodzie! Mi pomaga picie mleka. Jak mnie złapie zgaga to popijam sobie zimne (czasami pół butelki wypije przez jeden wieczór) i działa. To jest jakiś dzienna norma pisania wiadomości? :) Cha cha! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również dopisałam się do listy NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN.. . ... ...PŁEĆ Aasiula28..........28..........USA.................25. 09........dziewczynka ewka83............30........Gdynia...............02.10.. . ......dziewczynka gosiula137.........28........Łódź.................04. 1 0.........dziewczynka Jotka87............26........Lubelskie...........07.10.. . .......nieznana gosieńka82........31........łódzkie..............08.1 0 .........dziewczynka Larrwa.............24........Silesia...............08.10 . .........dziewczynka Tulipanna..........35.............UK...............09.10 . ........nieznana xsylwia.............21.....Gdynia/Szwecja......11.10.... . ....dziewczynka zaniepokojona....32........zagranica...........11.10.... . .....nieznana Emka___...........29........śląskie...............12 .10.........nieznana better.............29.........mazury..............12.10. . .......nieznana ajka848............29........Nowy Sącz..........13.10.........dziewczynka karola2812........32......kuj.pomorskie........13.10.... . ....dziewczynka Mniamniek.........26........Dolnośląskie........13.10. . .......chłopczyk AnilorakAksweisz..22.......Lubuskie............14.10.... . ....chłopczyk CrazyMamma .....28.......dolnośląskie.........16.10..........nieznana Gosia...............31...........łodzkie............16. 1 0.........nieznana EmZoom............32..........śląskie.............16.1 0 .........dziewczynka No name............27.........pomorskie.........17.10.........c hłopczyk malinka321.......26.........pomorskie..........17.10.... ....chłopczyk asiulka87...........26.........śląskie..............18 . 10.........dziewczynka nuś27,..............28...........UK.................18. 1 0.........chłopczyk Dorr123............26.........Wawa...............20.10.. . ......nieznana grace88............25.........Gdańsk.............20.10. . ........nieznana sophie8.............25..........Wrocław..........21.10. . ........nieznana Agnieszka_1990...23........łódzkie..............23.10. . .......nieznana synestezja.........30......Bielsko-Białą..........23.1 0 ........ nieznana Montgomery.......26....Wrocław/Berlin.......25.10...... . ...dziewczynka mamusiaRAZYdwa..24....kuj.-pomorskie........26.10....... . .nieznana Malawronka........29........Wrocław............26.10... . ......nieznana RubiDragon.......24..........Gdansk..............28.10.. . ......nieznana iwka.a ............27..........lubelskie.............28.10......... nieznana ebudka............33.........W-wa.................29.10. . ........chłopczyk kamlon............29.........W-wa..................29.10 .........nieznana diana33...........34..........Białystok............31.1 0 ..........nieznana dorotka86........27..........śląskie...............17. 10............dziewczynka milakulus.........28...........śląskie................ 30.09............chłopczyk beata3974.........29...........Gdańsk.................23.10...........nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zgagi - nie pomogę bo nigdy w życiu nie miałam trzymam kciuki żeby szybko przeszło z wyprawka przy pierwszym dziecku tez musiałam wszystko kupować, ja akurat nic nie dostalam wiec teraz tym bardziej ciesze się ze będzie druga corka ale to wszystko tylko tak wyglada skomplikowanie - te listy must have w gazetkach czy portalach parentingowych są często przesadzone i często połowa tego wystarczy, mi sporo podpowiedziała kolezanka która urodziła pol roku wczesniej i dzieki temu w zasadzie nie kupilam nic czego bym nie potrzebowala albo z czego nie bylam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wypadłam z tabelki, pewnie zbyt późno pojawił się mój post. Nic to, dopiszę gdy będę przy komputerze. Właśnie kupiliśmy z mężem pierwsze ubranka- body i śpiochy. Taki niby prezent na dzień dziecka. Do tej pory jeszcze nic dla Maleństwa nie mieliśmy,więc nie mogę się nacieszyć :-) Widzę że totalitarne władze panują na tamtym forum... Zgagi nie miałam, ale często mam wzdęcia przez co brzuch wydaje się większy niż jest.:-) Od kilku tygodni boli mnie okolica spojenia łonowego przy chodzeniu i przewracaniu się z boku na bok. Naczytałam się o rozejściu spoenia łonowego i trochę mnie martwi, że może mnie czekać cc. Czy któraś z Was coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisujcie i mnie do tabelki: malbikk...27...UK/Gorzów.....09.10.....chłopiec Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam listę o siebie. Nowe dziewczyny wpisujcie się również NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN.. . ... ...PŁEĆ Aasiula28..........28..........USA.................25. 09........dziewczynka ewka83............30........Gdynia...............02.10.. . ......dziewczynka gosiula137.........28........Łódź.................04. 1 0.........dziewczynka Jotka87............26........Lubelskie...........07.10.. . .......nieznana gosieńka82........31........łódzkie..............08.1 0 .........dziewczynka Larrwa.............24........Silesia...............08.10 . .........dziewczynka Tulipanna..........35.............UK...............09.10 . ........nieznana xsylwia.............21.....Gdynia/Szwecja......11.10.... . ....dziewczynka zaniepokojona....32........zagranica...........11.10.... . .....nieznana Emka___...........29........śląskie...............12 .10.........nieznana better.............29.........mazury..............12.10. . .......nieznana ajka848............29........Nowy Sącz..........13.10.........dziewczynka karola2812........32......kuj.pomorskie........13.10.... . ....dziewczynka Mniamniek.........26........Dolnośląskie........13.10. . .......chłopczyk AnilorakAksweisz..22.......Lubuskie............14.10.... . ....chłopczyk CrazyMamma .....28.......dolnośląskie.........16.10..........nieznana Gosia...............31...........łodzkie............16. 1 0.........nieznana EmZoom............32..........śląskie.............16.1 0 .........dziewczynka No name............27.........pomorskie.........17.10.........c hłopczyk malinka321.......26.........pomorskie..........17.10.... ....chłopczyk asiulka87...........26.........śląskie..............18 . 10.........dziewczynka nuś27,..............28...........UK.................18. 1 0.........chłopczyk Dorr123............26.........Wawa...............20.10.. . ......nieznana grace88............25.........Gdańsk.............20.10. . ........nieznana sophie8.............25..........Wrocław..........21.10. . ........nieznana Agnieszka_1990...23........łódzkie..............23.10. . .......nieznana synestezja.........30......Bielsko-Białą..........23.1 0 ........ nieznana Montgomery.......26....Wrocław/Berlin.......25.10...... . ...dziewczynka mamusiaRAZYdwa..24....kuj.-pomorskie........26.10....... . .nieznana Malawronka........29........Wrocław............26.10... . ......nieznana RubiDragon.......24..........Gdansk..............28.10.. . ......nieznana iwka.a ............27..........lubelskie.............28.10......... nieznana ebudka............33.........W-wa.................29.10. . ........chłopczyk kamlon............29.........W-wa..................29.10 .........nieznana JulkaZ...........24.........Włocławek..........30.10..........dziewczynka diana33...........34..........Białystok............31.1 0 ..........nieznana dorotka86........27..........śląskie...............17.10.........dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×